[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آزمون شرکت کردن یک مزیت بزرگی که برای من داشت این بود که به آدم برنامه میده و مجبوری میشی که خودت رو به سرفصلای آزمون برسونی و با برنامه درس بخونی
چون فک میکنم یه ذره حال و هواش با کنکور لیسانس فرق داره

پ . ن : و پارسه و این جور جاها فرق نمیکنه ... ما که پارسال از سوالای راکتور پارسه لذت بردیم!

623

عضو جدید
دوستان ممنون که سوالامو جواب میدین و راهنمایی می کنین، کسی میدونه که مباحث پرتکرار درس جرم و ریاضی چیا هست؟

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
فایل های زیر رو ببینید : تحلیل کنکور 3 سال پیش هست که تعداد سوالات هر فصل مربوط به همه درس ها گفته شده. امیدوارم مفید باشه.

جرم :.میگفتن فصل جذب گاز مهم نیست ولی پارسال 2 سوال ازش اومده بود ولی در عوض از فصل دستگاه ها سوال نداده بودن!!
به نظر من همه ی فصل ها مهم ان به غیر اولی...
ریاضیات : فرمولاسیون و مدل سازی خیلی مهم هستند- محاسبات عددی رو هم کامل بخونید چون تستاش راحتن و میشه درصد بالایی رو تو کنکور زد

پیوست ها

• llo5_mohandesi_shimi93.pdf
    572.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 4z21_تحلیل_آزمون_کارشناسی_ارشد_سال_93_مهندسی_شیمی.pdf
    286.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ممنون که سوالامو جواب میدین و راهنمایی می کنین، کسی میدونه که مباحث پرتکرار درس جرم و ریاضی چیا هست؟

این هم دو تا دیگش :
باآرزوی موفقیت :gol:

پیوست ها

• ky9_تحلیل_کنکور_91.pdf
    222.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • b47_tahlil_arshad_92(www.chemengiust.samenblog.com)).pdf
    0 بایت · بازدیدها: 0

nazli.p

عضو جدید
بچه ها من خرداد درسم تموم شده..الان یک هفته است که شروع کردم واسه کنکور ...میتونم با روزی 10 ساعت به رتبه ی زیر 400-500 فکر کنم؟
ازمون های پارسه ام ثبت نام کردم :(

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من خرداد درسم تموم شده..الان یک هفته است که شروع کردم واسه کنکور ...میتونم با روزی 10 ساعت به رتبه ی زیر 400-500 فکر کنم؟
ازمون های پارسه ام ثبت نام کردم :(

شما به رتبه ی تک رقمی فکر کنید و شک نکنید که حتما میتوانید
خوبی آزمون های آزمایشی اینه که شمایه برنامه ی کوتاه مدت دارید که میتونید طبق اون برنامه ریزی روزانه یا هفتگی داشته باشید یه مزیت دیگش هم اینه که وقتی از برنامه عقب باشید خودتون رو موظف به رسیدن به برنامه و تلاش بیشتر میکنید درواقع یک عامل محرک و انگیزه به حساب میاد.در آزمون های آزمایشی شما میتونید نقاط ضعف خودتون رو شناسایی کنید و برای آزمون های آینده سعی در برطرف کردنشون داشته باشید ولی شاید نگران این باشید که به برنامه ی مهر نمیرسید اصلا اشکالی نداره و نگران نباشیدمططمئن باشید با گذشت مدت زمان کمی که رو غلتک میفتید سرعت مطالعتون بالاتر میره و میتونید به برنامه هم برسید اگه از آزمون سوم به بعد هم شرکت داشته بود باز هم خیلی عالیه
با آرزوی موفقیت :gol:

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز

پیوست ها

• مهندسي شيمي.pdf
    108.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

623

عضو جدید
بچه ها شما چطوری مرور می کنید؟
- تست میزنین؟
- خلاصه هاتون می خونید؟
چه کار میکنید؟

kayoooo

عضو جدید
دوستان سلام .من پارسال ارشد شرکت کردم و رتبه ام 1500 شد .امسال می خوام دوباره شرکت کنم و تصمیم دارم از 1 مهر درس بخونم .به علاوه برا بیو هم می خوام بخونم . از دوستانی که تجربه بیشتری دارن می خواستم بپرسم چجوری وقتمو تقسیم کنم. از کی بیو رو بخونم ؟
جرم و عملیات رو چطوری تقویت کنم ؟ ممنون...

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
پیشنهاد میکنم تاپیک: مشاوره تحصیلی کنکور ارشـــد مهندسی شیمی
حتما ببینید و مطالب را مطالعه بفرمایید. این تایپیک حاوی مشاوره هایی در خصوص شیوه های صحیح برنامه ریزی ، شیوه ی صحیح مطالعه ، نحوه ی صحیح تست زنی و..... می باشد که بسیار مفید و با ارزش خواهند بود
با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان
:gol:

آخرین ویرایش:

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما چطوری مرور می کنید؟
- تست میزنین؟
- خلاصه هاتون می خونید؟
چه کار میکنید؟

خلاصه ها رو میخونیم بعدش تستایی رو هم که بار اول بلد نبودیم و جوابشونو نیگا کردیم یا با شک و تردید زدیم میخونیم

ooskarim

عضو جدید
سلام دوستان اگه کسی ساکن تبریزه یه چندتا کتاب دارم واسه ارشد که دیگه لازمم نیس.ندا بدین تا هماهنگ کنم.مرسی

rezaee415

عضو جدید
اختیار دارین شما

عرض کنم که اقا رضایی تا روز آخر هم حتی میشه استفاده کنی عادت کنی بهش میبینی که خیلی امیدوارتنه تر رو به جلو حرکت میکنی چون 5 دور درسا و بخصوص هر قسمتی رو که خوندی مرور میشه

البته من منظورم فرمولا تنها نبود منظورم کل درس و مفهومشه .....اگه پایش بودی بگو روششو نشونت میدم اولش فک میکنی وقت گیره ولی راه ک افتادی باهاش میبینی درس جدیدی ک میخونی در ان واحد درس قبلی رو هم مرور میکنی که خیلی تاثیر داره تو روحییت چون دیگه استرس اینو نداری که درس قبلی یادت رفته یادت مونده...و هزار تا فکر دیگه

البته خدمت شما عرض کنم من خیلی کند پیش میرم چون هدف اولم ارشد نیست ولی خو یه نیم نگاهی هم دارم بهش....از من گذشته دیگه واسه ارشد بخونم به قولی دیره دیگه :D

ممنون از راهنماییتون،

اگه پایش بودی بگو روششو نشونت میدم

روشش رو یکی از بچه ها بهم یاد داد

gillette

عضو جدید
دوستان از سه فصل آخر عملیات،لیچینگ،کریستالیزاسیون و فیلتراسیون توی 5 سال آخر چندتا تست اومده؟

ChemicEng

عضو جدید
سلام دوستان
جایی هست که بگه از هر مبحث چه تعداد سوال در سال های گذشته اومده؟
ممنون

leyla70

عضو جدید
سلام
من میخوام واسه بیوتکنولوژی بخونم، به نظر شما از الان شروع کنم موفق میشم، با توجه به اینکه تقریبا چیز ی از درسا یادم نیست آیا فقط خوندن کتاب های راهیان کافیه ؟ و اینکه اگه میشه برای هر درس مباحثی که بیشتر ازش سوال میاد رو بگین؟ مرسی

azeran

عضو جدید
سلام
می خواستم بدونم واسه آزمونهای شرکتهای نفتی هم باید همون کتب ارشد رو خوند؟

mohamad 666

عضو جدید
سلام
می خواستم بدونم واسه آزمونهای شرکتهای نفتی هم باید همون کتب ارشد رو خوند؟

من تازه این آزمونا رو دادم.آره کتابا راهیان رو بخونی حلی.تستا سالهای تا قبل از 88 بیشتر میان.یجور میشه گفت تستا ماشین حسابی.سوالات سختم نمیخواد بخونی.ترمو2 هم ازش یا سوال نمیاد یا کم میاد.بیشترین مانورتو بذار رو جرم و عمل و حرارت و مکانیک و ترمو1.سنتیکم حتما از اون فصل دما و فشارا یکی دوسوال میاد ینی فصل 7 یا 8 راهیان. و در ضمن خوب پاسخ دادن به سوالات عمومی بسیار مهمه و خودم ادبیات سوم و پیش گاجو کامل خوندم.بازم سوالی بود بگو.موفق باشی یا حق

ماه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان برای مدلسازی ومحاسبات عددی کدوم کتاب بهتر توضیح داده شده ؟ممنون میشم

ChemicEng

عضو جدید
سلام دوستان
جايي هست كه بشه سوالات و جواب ازموناي سالاي قبل پارسه رو دانلود كرد؟

ئدز

عضو جدید
بچه ها گذاشتن تو سایت سوالا اسکنه اما جوابا پی دی اف که خود پارسه میداده

بالا