[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
استرس نداشته باش ما هستیم همین نزدیکی ..........

منون که همین نزدیکی هستید بزرگوار......
ولی لطفا نزدیک تر باشید تا بودنتون احساس بشه!!! :cool:
خو نیستید دیگه...دانشگاه قبول شدید رفتید به سلامتی ولی آقا پشت سرتون رو هم یه نیگاه کنیداااا :w05:
مثلا همین دیشب که من تنها بودم نمیدونستم اطلاعاتی که بهشون میدم درسته یا نه....میدونستم درستناااا.. ...ولی شما یادوستان عزیز دیگه هم باشید قطعا بهتر من جواب میدادید ..نه؟!
من یکی از شما خیلی سوال داشتم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/2/icon_question.gif ولی کم هستید از دیگر دوستان عزیزم پرسیدم
ناراحت شدی؟؟!!
لطفا بیشتر سر بزنید .ممنون :gol:

آخرین ویرایش:

BULGARIA

کاربر بیش فعال
خو نیستید دیگه...دانشگاه قبول شدید رفتید به سلامتی ولی آقا پشت سرتون رو هم یه نیگاه کنیداااا :w05:
مثلا همین دیشب که من تنها بودم نمیدونستم اطلاعاتی که بهشون میدم درسته یا نه....میدونستم درستناااا.. ...ولی شما یادوستان عزیز دیگه هم باشید قطعا بهتر من جواب میدادید ..نه؟!
من یکی از شما خیلی سوال داشتم :question: ولی کم هستید از دیگر دوستان عزیزم پرسیدم
ناراحت شدی؟؟!!

این چن روز سرم خیلی شلوغ بود-نگران نباشید بچها همه هستند:gol:

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون.:)
نگران نیستم.بله میدونم بچه ها همه هستن ولی ظاهرا به طور کاملا نامحسوس!!!! نمونش آقای حمزه ( .6. ) :D
من سوال داشته باشم با پیغام خصوصی مزاحم میشم..تا الان هم به بعضی از دوستان زحمت دادم
به صورت کلی عرض کردم ...باشید...دستتون درد نکنه

BULGARIA

کاربر بیش فعال
ممنون.:)
نگران نیستم.بله میدونم بچه ها همه هستن ولی ظاهرا به طور کاملا نامحسوس!!!! نمونش آقای حمزه ( .6. ) :D
من سوال داشته باشم با پیغام خصوصی مزاحم میشم..تا الان هم به بعضی از دوستان زحمت دادم
به صورت کلی عرض کردم ...باشید...دستتون درد نکنه

حمزه هروقت صداش کنی میاد:D

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یکی از شما خیلی سوال داشتم :question: ولی کم هستید از دیگر دوستان عزیزم پرسیدم
ناراحت شدی؟؟!!

بچه ها قول دادن میان...ماهم رو قولشون حساب کردیماااااااااااا;)

agta666

عضو جدید

اقا يكباره سوالا ارشد ٩٤ رو بهمون بديد راحت بشيم اينقدر درس نخونيم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه دور درسارو بزنی خودت بعدش میتونی سوالای ارشد حدس بزنی و پیش بینی کنی-من خودم سرجلسه ارشد انتظار بعضی تست هارو داشتم:w08:

آره مام که هیچی نشدیم
ولی سوالو رو خودت میتونی حدس بزنی
فوقش تو کل 10% تغییر کنه

agta666

عضو جدید

آره مام که هیچی نشدیم
ولی سوالو رو خودت میتونی حدس بزنی
فوقش تو کل 10% تغییر کنه

مخلص ميرزا و بولگارو برو بچ ته بازارم هستيم داش.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من میخوام از اول مهر جدی شرو کنم خوندن....از چی شرو کنم...چجوری شرو کنم...روزی چقد بخونم...همه کتابای ارشد پارسه رودارم...خیلی دیر نیست؟ ممنون میشماز راهنماییاتون...

REZA1597

عضو جدید
دوستان من میخوام از اول مهر جدی شرو کنم خوندن....از چی شرو کنم...چجوری شرو کنم...روزی چقد بخونم...همه کتابای ارشد پارسه رودارم...خیلی دیر نیست؟ ممنون میشماز راهنماییاتون...
دیگه از اول مهر برنامه پارسه برید جلو انشالله
اگه ساعت مطالعت بالا باشه نه دیر نیست
بعضی کتابای پارسه خوب نیست

ئدز

عضو جدید
منم اومدم حالا هر کی سوال داره در خدمتم

یکی از سوالات دوستان که خودم جوابی براش نداشتم روش مطالعه ایی میخوان که علاوه بر جلو بردن درسا بتونن مطالبی که قبلا خوندن هم دوره کنن اگه میتونی تو این زمینه کمک کن

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از سوالات دوستان که خودم جوابی براش نداشتم روش مطالعه ایی میخوان که علاوه بر جلو بردن درسا بتونن مطالبی که قبلا خوندن هم دوره کنن اگه میتونی تو این زمینه کمک کن

سپاس از شما ئدز جان :gol:
من از دو تا از دوستان عزیز پرسیدم.
یکی از بهترین روش های حفظ فرمول و مرور اون ها ، روش جعبه لایتنره که هر دو هم از این روش نتیجه گرفتن :)

REZA1597

عضو جدید
سپاس از شما ئدز جان :gol:
من از دو تا از دوستان عزیز پرسیدم.
یکی از بهترین روش های حفظ فرمول و مرور اون ها ، روش جعبه لایتنره که هر دو هم از این روش نتیجه گرفتن :)
سلام میشه بگید چه طوری باید جعبه لایتنر درست کنیم؟

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز

چاکر همه بچه ها

من به شخصه از روش جی 5 واسه همه دروس استفاده میکنم که معجزه کرده تا حالا واسم

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی پنج ماه مونده به کنکور، آقا امین؟

با کسب اجازه از آقا امین :)
بله حتی 4 ماه به کنکور
شما اگه تصمیمتون برای استفاده از این روش قطعیه که کاری نداره، ببینید درس ها که باید خلاصه نویسی شن دیگه درسته؟ شما فرمول ها رو به صورت جداگونه میتونید جی برگ نویسی کنید و از روش لایتنر استفاده کنید.
بعد هم شاید اولاش به نظر وقت گیر باشه ولی مثلا اگه یه فصل خوندن از درسی و بعد خلاصه یا جی برگ نویسی از شما 3 ساعت زمان گرفته ، به جاش وقتی که هر بار موقع مرور صرف میکنید نصف این زمان خواهد بود پس نگران وقت نباشید
موفق باشید :gol:

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی پنج ماه مونده به کنکور، آقا امین؟

با کسب اجازه از آقا امین :)
بله حتی 4 ماه به کنکور
شما اگه تصمیمتون برای استفاده از این روش قطعیه که کاری نداره، ببینید درس ها که باید خلاصه نویسی شن دیگه درسته؟ شما فرمول ها رو به صورت جداگونه میتونید جی برگ نویسی کنید و از روش لایتنر استفاده کنید.
بعد هم شاید اولاش به نظر وقت گیر باشه ولی مثلا اگه یه فصل خوندن از درسی و بعد خلاصه یا جی برگ نویسی از شما 3 ساعت زمان گرفته ، به جاش وقتی که هر بار موقع مرور صرف میکنید نصف این زمان خواهد بود پس نگران وقت نباشید
موفق باشید :gol:

اختیار دارین شما

عرض کنم که اقا رضایی تا روز آخر هم حتی میشه استفاده کنی عادت کنی بهش میبینی که خیلی امیدوارتنه تر رو به جلو حرکت میکنی چون 5 دور درسا و بخصوص هر قسمتی رو که خوندی مرور میشه

البته من منظورم فرمولا تنها نبود منظورم کل درس و مفهومشه .....اگه پایش بودی بگو روششو نشونت میدم اولش فک میکنی وقت گیره ولی راه ک افتادی باهاش میبینی درس جدیدی ک میخونی در ان واحد درس قبلی رو هم مرور میکنی که خیلی تاثیر داره تو روحییت چون دیگه استرس اینو نداری که درس قبلی یادت رفته یادت مونده...و هزار تا فکر دیگه

البته خدمت شما عرض کنم من خیلی کند پیش میرم چون هدف اولم ارشد نیست ولی خو یه نیم نگاهی هم دارم بهش....از من گذشته دیگه واسه ارشد بخونم به قولی دیره دیگه :D

623

عضو جدید
سلام دوستانیه راهنمایی می خواستم بنظر شما اگه تو آزمون های پارسه شرکت نکنیم ضرر میکنیم؟

ئدز

عضو جدید
سلام دوستانیه راهنمایی می خواستم بنظر شما اگه تو آزمون های پارسه شرکت نکنیم ضرر میکنیم؟
تا منظور از ضرر چی باشه؟ ؟ به صرف پارسه بودن خیر اما این که هر دو هفته آزمون بدید و مهمتر ازمونای دوره جمع بندی برای شبیه سازی کنکور و اینکه قبل کنکور اصلی چند بار این کار رو انجام بدید و مطمئنا اشتباهاتون مشخص میشه و سر امتحان اصلی اونا رو اصلاح میکنید شاید الان براتون بدیهی بیاد اما سر کنکور یه دفعه میبینید دارید از درسی به درسه دیگه بی هدف میرید یا وقت الکی سر سوالات خاص میزارید که هم وقت از دست میره هم ذهنو خسته میکنه هم سوالای آسون رو از دست میدید اما بدی که این آزمونا داره بعضا باعث استرس میشه!! به طوری که خودتون متوجه صندلیای خالی تو آزمونا ی آخر میشید!! فقط برای اینکه آهسته و پیوسته جلو برید از آزمون سوم به بعد دیگه کاملا اصولی سر آزمونا رفتار کنید و بعدش دلیل موفقیت یا عدم موفقیت تون رو بررسی کنید این هدف اصلیه ازموناست وگرنه از نظر مقایسه رتبه پارسه با نتایج واقعی هیچ ارتباط منطقی نیست

623

عضو جدید
ما نفهمیدیم که چه سری تو این کلیشه ها هست که کسی از اونا حرفی نمیزنه! بابا یکی در مورد کلیشه های آقای سمیعی گهر حرف بزنه؟

623

عضو جدید
کسی کتاب ریاضی پارسه داره؟ می خواستم بدونم این کتاب هم مباحث کاربرد ریاضیات داره و هم محاسبات عددی و هم معادلات، یا فقط یکی از اینها هست؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

ئدز

عضو جدید
کسی کتاب ریاضی پارسه داره؟ می خواستم بدونم این کتاب هم مباحث کاربرد ریاضیات داره و هم محاسبات عددی و هم معادلات، یا فقط یکی از اینها هست؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

آره کل مباحث کنکور رو از معادلات دیفرانسیل و عددی و مدلسازی و ماتریس رو شامل میشه کتاب خوبیه

بالا