[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه 0.02 حق باشماست بی دقتی از من بود وقتی به توان 2 رسوندم یادم رفت 2 رو هم به توان 2 برسونم :(

داداش سرتو بالا بگیر.بخدا منم دردم کمتر از تو نیست من همه درسا به جز زبان و کنترل به نصف سوالات تقریبا جواب دادم جرم یازده تا زدم یکیش که مربوط به استنتون میشد نمیدونم تو جلسه چجور حل کردم شده گزینه چهار وقتی جواب پارسه رو دیدم چندروز پیش بخدا بدون نگاه به حل تشریحیش از دوباره حل کردم دیدم شد گزینه دو .این هم از بی دقتی من.اما در عوض دو سوال دیگه که درست زدم سنجش نامرد برام نادرست حساب کرده سوال 96و 108.نمیدونم دردم به کی بگم.
حالا مثلا سوال 46 ترمو من با دانش ناقص خودم میگم مثلا فقط قانون اول نقض میشه ممکنه من اشتباه کنم ولی دو تا سوال جرم چی؟
من این امتحان فقط 4 یا پنج سوال کلیدی داره که میتونست منو ببره عرش ولی حالا 4 یا پنج سوال کلیدی منو برده به فرش

E.AP

عضو جدید
داداش سرتو بالا بگیر.بخدا منم دردم کمتر از تو نیست من همه درسا به جز زبان و کنترل به نصف سوالات تقریبا جواب دادم جرم یازده تا زدم یکیش که مربوط به استنتون میشد نمیدونم تو جلسه چجور حل کردم شده گزینه چهار وقتی جواب پارسه رو دیدم چندروز پیش بخدا بدون نگاه به حل تشریحیش از دوباره حل کردم دیدم شد گزینه دو .این هم از بی دقتی من.اما در عوض دو سوال دیگه که درست زدم سنجش نامرد برام نادرست حساب کرده سوال 96و 108.نمیدونم دردم به کی بگم.
حالا مثلا سوال 46 ترمو من با دانش ناقص خودم میگم مثلا فقط قانون اول نقض میشه ممکنه من اشتباه کنم ولی دو تا سوال جرم چی؟
من این امتحان فقط 4 یا پنج سوال کلیدی داره که میتونست منو ببره عرش ولی حالا 4 یا پنج سوال کلیدی منو برده به فرش

من توی چند تا سوال بی دقتی کردم ...اما الان اعصابم از این داغونه که اوناییم که درست زدم غلط حساب شده ...اخه اینجوری که نمیشه... همش نمره منفی میشه!!!:(

salar1998

عضو جدید
داداش من زیر فرشم

#soreNa#

کاربر فعال
آقا ما تو جـــ ـوّ این چیزا نبودیم .. عزیزایی که بیشتر اطلاع دارن امکانش هست سنجش کلیدشو تصحیح کنه؟؟ حتی اگه سوالش قبلا خودش حل کرده باشه و جوابشو داده باشه؟ یعنی اشتباهشو میپذیره؟ باتوجه به اینکه حتی 2تا موسسه دیگه هم کلید دادن و خب بالاخره اینا هم واسه خودشون مدعی هستن

mohammad aghaei

عضو جدید
داداش تو اوضاعت کویته وضو بگیر یه 2 رکعت نماز شکر بخون

ممنون که دلداری میدید! انشالا که همه اوضاعشون خوب باشه! و کلید هم درست بشه، که تلاشمون حیف و میل نشه!

ولی ریختم به هم! من کلا برای کنکور گاز اومده بودم که میانگینش شده 30.29%:(:cry: میدونم قبول نمیشم!

mersadd

عضو جدید
آقا ما تو جـــ ـوّ این چیزا نبودیم .. عزیزایی که بیشتر اطلاع دارن امکانش هست سنجش کلیدشو تصحیح کنه؟؟ حتی اگه سوالش قبلا خودش حل کرده باشه و جوابشو داده باشه؟ یعنی اشتباهشو میپذیره؟ باتوجه به اینکه حتی 2تا موسسه دیگه هم کلید دادن و خب بالاخره اینا هم واسه خودشون مدعی هستن
پارسال که هیچ گزینه ای رو عوض نکردن
ایشالله میکنن برای شما
عوض کردن جواب سوالا به معنای زیر سوال بردن خودشون و استاد طراحشونه

H_RZ

عضو جدید
ممنون که دلداری میدید! انشالا که همه اوضاعشون خوب باشه! و کلید هم درست بشه، که تلاشمون حیف و میل نشه!

ولی ریختم به هم! من کلا برای کنکور گاز اومده بودم که میانگینش شده 30.29%:(:cry: میدونم قبول نمیشم!
زیر 500 میشی

mohammad aghaei

عضو جدید

آره بابا، بلید عوض کنن! سوالا جوری نبودن که دوتا جواب تو گزینه ها داشته باشن که بخوان تبصره بزنن که! مثلا خوراک مایع سرد و...! باید تغییر کنه! فقط اعتراض رو یادمون بمونه بزاریم!

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

میانگین مهندسی شیمیت خیلی خوبه.
به قول سورنا نماز شکر بخون.

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال قبل دوتا سوال ریاضی رو حذف کردن.
سه سوال هم دو گزینه با تاثیر مثبت اعلام کردن.
یعنی زیربار پنج تا سوال چرندشون رفتن.امسال نمیدونم.

#soreNa#

کاربر فعال
آخه داداش این سوال سال 81 بیو هم اومده و جوابشو خودشون همین گزینه 2 امسال گفتن! بعد الان بجای گزینه 2 میگن4درسته
پارسال که هیچ گزینه ای رو عوض نکردن
ایشالله میکنن برای شما
عوض کردن جواب سوالا به معنای زیر سوال بردن خودشون و استاد طراحشونه

mohammad aghaei

عضو جدید
میانگین مهندسی شیمیت خیلی خوبه.
به قول سورنا نماز شکر بخون.

ممنون ، انشالا که هممون جای خوب قبول بشیم! خدارو شاکرم و راضیم به رضاش! شاید من تو میانگین گرفتن اشتباه کرده باشم! انشالا که هر چی خیره برای هممون پیش بیاد!

بالا