[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

#soreNa#

کاربر فعال
عجیبه این سوال بیو 81 هستش و
(NA+NB)xA رو تعریف کرده انتقال جرم جزء نفوذکننده ناشی از جابجایی اینجا هم جز نفوذ کننده A هستش دیگه؟؟
کسی کلید پارسه یا ماهانو داره با سنجش این سوالارو یه لحظه مقایسه کنه؟؟

H_RZ

عضو جدید
(NA+NB)xA رو تعریف کرده انتقال جرم جزء نفوذکننده ناشی از جابجایی اینجا هم جز نفوذ کننده A هستش دیگه؟؟
هر دوتاشون گفتن گزینه 2

E.AP

عضو جدید

من ندارم کلید پارسه و ماهان رو اما مطمئنم که این سوال میشه گزینه 2

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تمام احترام به دوستان گرامی.من فکر میکنم جواب سوال46ترمو میشه فقط قانون اول نقض میشه.حالا هر کس نظری داره منو راهنمایی کنه.
سوال 96جرم بنظر من میشه گزینه دو.هرکی رو گزینه چهار نظرداره منو راهنمایی کنه.
سوال 108عملیات بنظر من میشه خوراک مایع سرد چون q=6شده.هرکی رو گزینه بخار داغ نظر داره منو راهنمایی کنه
.............................................................................................................................................................................
سوال 144 من همین الان حل کردم جواب تو گزینه ها بود.
سوال 122هم با وجود اینکه جواب در بین گزینه ها نیست ولی تنها گزینه منطقی میشه 1چون بقیش همه بزرگتر یک میشن تنها گزینه 1کمتر از یک میشه.
............................................................................................................................................................................
من سوالایی که حل کردم فقط سه تای بالایی خیلی اعصابم داغون کرده.

mersadd

عضو جدید
سنجش هیچ سوالی رو حذف نمیکنه یا جوابشو عوض نمیکنه .تنها امیدتون این باشه که همه اینو غلط زدن.
پارسال ما هم میگفتیم کلی غلط داره و اینحرفا
فقط دو تا سئالو کردن دو گزینه درست از چهارتا گزینه.

H_RZ

عضو جدید
با تمام احترام به دوستان گرامی.من فکر میکنم جواب سوال46ترمو میشه فقط قانون اول نقض میشه.حالا هر کس نظری داره منو راهنمایی کنه.
سوال 108عملیات بنظر من میشه خوراک مایع سرد چون q=6شده.هرکی رو گزینه بخار داغ نظر داره منو راهنمایی کنه
.............................................................................................................................................................................
سوال 122هم با وجود اینکه جواب در بین گزینه ها نیست ولی تنها گزینه منطقی میشه 1چون بقیش همه بزرگتر یک میشن تنها گزینه 1کمتر از یک میشه.
............................................................................................................................................................................
144 میشه گزینه 2 سوال 46 هم به نظر من فقط قانون اول نقض میشه سوال 49 میشه گزینه 3

H_RZ

عضو جدید
سنجش هیچ سوالی رو حذف نمیکنه یا جوابشو عوض نمیکنه .تنها امیدتون این باشه که همه اینو غلط زدن.
پارسال ما هم میگفتیم کلی غلط داره و اینحرفا
فقط دو تا سئالو کردن دو گزینه درست از چهارتا گزینه.
چرا اتفاقا هم عوض میکنه هم حذف ولی بستگی به تعداد داره اگه زیاد باشه میرن بررسی میکنن!

E.AP

عضو جدید
در همه موارد دقیقا باهاتون موافقم
سوال 144 رو چند دراوردی شما؟

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال 144بنظر من میشه 0.02
الفا ضربدر دلتا زمان تقسیم بر مجذ.ر دلتا مکان مساوی با 0.5
با حل من میشه گزینه سه.
شما چجوری حساب میکنین؟
سوال 108دیگه کجای دلم بذارم چند میشه؟

E.AP

عضو جدید
با حل من میشه گزینه سه.
شما چجوری حساب میکنین؟
من الان دوباره حساب کردم میشه 0.01
الفا ضربدر دلتای زمان تقسیم بر دلتای مکان به توان 2 مساوی 0.5
108 هم میشه خوراک مایع سرده

E.AP

عضو جدید
با حل من میشه گزینه سه.
شما چجوری حساب میکنین؟
میشه 0.02 حق باشماست بی دقتی از من بود وقتی به توان 2 رسوندم یادم رفت 2 رو هم به توان 2 برسونم :(

#soreNa#

کاربر فعال
96 جرم

96 جرم

بچها من اول شک ـم برد.. رفتم کتاب جرم میرزازاده رو هم نگاه کردم واسه انتشارات دانشگاه هرمزگانه توضیحشو مشخص کردم براساس اینم میشه گزینه 2
من متوجه نمیشم واقعا این مسخره بازیا یعنی چی اوناز وضع سولاشون این هم کلید واقعا منظورشون چیه اوس گیر آوردن؟؟!! انقد تلاش کردیم آخرش با سوالای X شعرشون امتحانو شکوفه بارون کردن 4تا سوالم زدیم .. واسه اونم اینجور کلید دادن رسما فک کنم نمیزدیم بهتر بود فک کنم همونای ک ساعت 9.30 /10 بلند شدن بردن اینجور باشه که همش منفی در میاد مسخره بازیا یعنی چی خدا سر شاهده من میدونستم اینجور اوضاع قهوه اییه هیچوقت کاروبارمو تو تیممون پالایشگاه واسه این بیشعور بازیا ول نمیکردم..

CAM00159.jpg

mohammad aghaei

عضو جدید
بچها من اول شک ـم برد.. رفتم کتاب جرم میرزازاده رو هم نگاه کردم واسه انتشارات دانشگاه هرمزگانه توضیحشو مشخص کردم براساس اینم میشه گزینه 2
من متوجه نمیشم واقعا این مسخره بازیا یعنی چی اوناز وضع سولاشون این هم کلید واقعا منظورشون چیه اوس گیر آوردن؟؟!! انقد تلاش کردیم آخرش با سوالای X شعرشون امتحانو شکوفه بارون کردن 4تا سوالم زدیم .. واسه اونم اینجور کلید دادن رسما فک کنم نمیزدیم بهتر بود فک کنم همونای ک ساعت 9.30 /10 بلند شدن بردن اینجور باشه که همش منفی در میاد مسخره بازیا یعنی چی خدا سر شاهده من میدونستم اینجور اوضاع قهوه اییه هیچوقت کاروبارمو تو تیممون پالایشگاه واسه این بیشعور بازیا ول نمیکردم..

مشاهده پیوست 232197

واقعا مسخره بازی درآوردن! 6 ماهه روزگار وقت بزاری بعدشم اینجوری!:mad:

E.AP

عضو جدید

مشاهده پیوست 232197
واقعا مسخرس ....این همه بخون اخرم یه سوالی طرح میکنن نه خودشون جوابشو میدونن نه ما

salar1998

عضو جدید
قرار بود مگه کلید سنجش درست باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه سالای قبل بی عیب بود ؟خب امسالم مثل کنکورای قبلی

بالا