[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شش ماه بعدش رفتم. آموزشمون تو مالک اشتر اراک بود که مرکز آموزش خوبیه و افسراش واقعا مودب و محترمن.

بعد از سربازی درس خوندن واسه کنکور سخت نبود؟ بابت فاصله ای که افتاد میگم.

salar1998

عضو جدید
ok

بعد اگه ارشد قبول بشی ، میزارن بری دانشگاه یا باید تا همون ته 2 سال یه سر خدمت کنی؟

اگه ارشد قبول شی هرچند ماهم که خدمت کردی میری درستو میخونی بعد ادامه سربازی یعنی یکی از فامیلامون اینجوری شد

farhad urmia

عضو جدید
ok

بعد اگه ارشد قبول بشی ، میزارن بری دانشگاه یا باید تا همون ته 2 سال یه سر خدمت کنی؟
میزارن. من خودم قبول شدم اما نیومدم. تو هر مرحله از سربازی باشی دانشگاه قبول بشی میتونی بیای. اما سعی کن آموزش تموم کنی بعد بیای اگه البته مقدور بود

samane a

عضو جدید
گرایش خیلی فرقی نداره واسم
چندتاشو حدودی میخام بدونم
تهشو بگو :biggrin:

saharmohamadi

عضو جدید
سلام بچه ها
من از کتابایه راهیان خوندم
فکر میکنم اگه رفرنس میخوندم شایدانقده شوکه نمیشدم مخصوصا جرم و عملیات و حرارت
نظرتون چیه؟
بنظرتون امسال رفرنس بخونم ؟؟

اوا سمانه جون دلت میاد امید بابایی کتاب حرارت و جرم نوشته در حد بنز اون وقت شما میخوای رفرنس بخونی

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گرایش خیلی فرقی نداره واسم
چندتاشو حدودی میخام بدونم
تهشو بگو :biggrin:

پارسال پیشرفته 890 هم شبانه رفته
جداسازی 660 شبانه
365 پیشرفته روزانه بوده
390 هم روزانه پدیده های انتقال و جداسازی بوده
اینم واسه پارسال صنعتی اصفهان;)

gadireye

عضو جدید
واسه من زیاد مهم محل قبولی ارشد نیس ولی میگن اگه کسی یه وقتی بخواد دکتری کنکور بده جایی معمولا قبول میشه که ارشد خونده یعنی توی مصاحبه معمولا دانشجوای خودشون رو بر میدارن
یعنی اونی که شهرستان ارشد قبول میشه باید قبول کنه هرچی تلاش کنه دکتری بهتر از دانشگاه محل قبولی ارشد تقریبا فکر بی خودیه

شما این دیدگاه رو شنیده بودین تا حالا؟

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واسه من زیاد مهم محل قبولی ارشد نیس ولی میگن اگه کسی یه وقتی بخواد دکتری کنکور بده جایی معمولا قبول میشه که ارشد خونده یعنی توی مصاحبه معمولا دانشجوای خودشون رو بر میدارن
یعنی اونی که شهرستان ارشد قبول میشه باید قبول کنه هرچی تلاش کنه دکتری بهتر از دانشگاه محل قبولی ارشد تقریبا فکر بی خودیه

آره شنیدم ولی نه به این شدت!:)

salar1998

عضو جدید

بهله من شنیدم اما اگه رزومه ت جوندارباشه زیادسخت نمیگیرن شما چراانقد ناامیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

niloo-far

عضو جدید
دوستان شدیدا عذرخواهی میکنم که بحثم مرتبط به اینجا نیست اما کمک نیاز دارم دیدم مهندسای شیمی آنلاین هستن گفتم بپرسم :( کسی هایسیس ورژن 7263 داره؟ یه زحمت کوچولو دارم اگه دارین خیلی ممنون میشم :(

farhad urmia

عضو جدید
دوستان ساعت یک و ربع نصف شبه ما هنوز بیداریم و داریم از چیزایی بحث می کنیم که در حد حرفه هنوز

gadireye

عضو جدید
بهله من شنیدم اما اگه رزومه ت جوندارباشه زیادسخت نمیگیرن شما چراانقد ناامیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه اخلاق منو می دونستی می فهمیدی اصلا ادم نا امیدی نیستم ولی چاره ای نیس چون به قول شما نه رزومه خوبی داریم و نه معدل بالا و اینا می مونه فقط محل قبولی ارشد که خیلی واسه مصاحبه خوبه که اونم ظاهرا هر روز داره میاد پایین خخخخخخخخخ فقط باید خدا به دادم برسه ، الان همه چشم امیدم به خداست و لا غیر

بالا