[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
به نظر منم امتحان سخت بود واقعا.
من به شخصه سوالهایی رو دیدم که اصلا انتظار دیدنشون رو نداشتم...
من که بعد از امتحان واقعا هنگ بودم و نمیفهمیدم چی شده.:(:confused:
ولی باز هم شکر. هر چی بود تموم شد.توکل به خدا.هرچی صلاح باشه همون خواهد شد.انشاالله که واسه هممون نتیجه جوری شه که خودمونم راضی باشیم.
مهم اینه که همه تلاش کردیم و میدونیم یکی اون بالا هست که همه چی رو دیده و از همه چیز باخبره...

#soreNa#

کاربر فعال
هرکسی از سخت یه تعریفی داره مثلا وقتی ماپسرا میگیم امتحان گند دادیمو سخت بود یعنی اگه 10/12بشیم خوبه و وقتی خانوما میکن یعنی قراره بجای 19یا 20 .. 17 یا 18 بشن:D

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی .خوبید ؟ این قیافه ها چیه به خودتون گرفتید :)
موافقم سخت بود ولی این رو هم در نظر بگیرید که برای همه سخت بوده یعنی اینکه نباید از الان اینقدر ناامید باشیم ، نکته مهم دیگه : رتبه های 1 رقمی هم تقریبا 35% سوالات رو جواب نمیدن پس شاید نتیجه کنکورتون این قدر ها که فکر میکنید بد نشه
خدا خوبی بندش رو میخواد و من مطمئن هستم که هرچی خیر و سعادت ما در اون هست اتفاق میفته و همه چیز در نهایت به نفع ما خواهد بود
پس همه چیز رو به خدا بسپارید تا دلاتون آروم بگیره

تا اعلام نتایح دیگه به امروزی که گذشت فکر نکنید و از لحظه لحظه ی زندگیتون لذت ببرید
در نهایت برای همه تون آرزوی سربلندی و موفقیت دارم
:gol:

sama-90

عضو جدید
سلام به همگی.بنظر منم سوالا مخصوصا حرارت و ترمو یه جوری بودن!!از همون اولش حالمو گرفت.

S.Mehran.S

عضو جدید
چقدر اینجا خلوتـــــــــــــــــــــــــــــــــــه !!!!!:surprised:
پارسال بعد کنکور تاپیک داشت منفجر می شد . اینقدر سریع میرفت جلو که باید 8-7 بار در ثانیه صفحه رو رفرش می کردی !!!

انشاالله که نتیجه باب میلتون رو بگیرید . فقط یه توصیه برادرانه :
من به اتفاق بعضی از دوستان ، پارسال بعد کنکور به مدت 3-2 ماه صب تا شب ، شب تا صب توی این تاپیک و اون تاپیک راجع به سوالا و کنکور و رتبه ها و . . . بحث می کردیم . 100 تا ایمیل به سنجش زدیم برای اصلاح کلید اولیه ! حتی یه فرمول تخمین رتبه هم اختراع کردیم !!!! فکر کن !!!!!!:D و خلاصه اعصاب خودمون رو حسابی خورد کردیم . خواستم بگم شما این اشتباه رو نکنید. فقط سوالایی که توی کلید اولیه خیلی تابلو غلطه رو به سنجش اطلاع بدید . بعد هم برید دنبال زندگیتون ! وگرنه 7-6 ماه از زندگیتون به فنا میره !!! از ما گفتن بود;)

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پارسال بعد کنکور تاپیک داشت منفجر می شد . اینقدر سریع میرفت جلو که باید 8-7 بار در ثانیه صفحه رو رفرش می کردی !!!

من به اتفاق بعضی از دوستان ، پارسال بعد کنکور به مدت 3-2 ماه صب تا شب ، شب تا صب توی این تاپیک و اون تاپیک راجع به سوالا و کنکور و رتبه ها و . . . بحث می کردیم . 100 تا ایمیل به سنجش زدیم برای اصلاح کلید اولیه ! حتی یه فرمول تخمین رتبه هم اختراع کردیم !!!! فکر کن !!!!!!:D و خلاصه اعصاب خودمون رو حسابی خورد کردیم . خواستم بگم شما این اشتباه رو نکنید. فقط سوالایی که توی کلید اولیه خیلی تابلو غلطه رو به سنجش اطلاع بدید . بعد هم برید دنبال زندگیتون ! وگرنه 7-6 ماه از زندگیتون به فنا میره !!! از ما گفتن بود;)

:biggrin::biggrin::biggrin: حاجی اختراع کردی (جمع نبند ... کسی بات همکاری نکرد) (چقد ctrl+f5 میزدیم)

به فنا میره به شدت ...... خعلی زیادآ ..... (یه توصیه دوستانی که مثه من خدمت دارن برن زیرِ پرچم)
موفق باشید

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ای یادش بخیر مهرانننننننننن

درسته کارای الکی خیلی زیاد کردیم خدایی:D
ولی خوبیش این بود که دوستیهای خوبی شکل گرفت من الان با خیلی از بچه ها ارتباظ دارم هنوز

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد کنکور امسال
به عنوان کسی که 3 ساله کنکور میده:D
کنکور سختی نبود خداییش حالا شاید دلیلش این بود که استرس پارسال رو نداشتم و کنکور اصلیم نبود
از دید من امسال از 92 سختر و از 93 راحتر بود

samane a

عضو جدید
یعنی شما امتحانت خوب بود؟؟
تورو خدا واقع بین باش
سوالایه حرارت خیلی مزخرف بود

saharmohamadi

عضو جدید
در مورد کنکور امسال
کنکور سختی نبود خداییش حالا شاید دلیلش این بود که استرس پارسال رو نداشتم و کنکور اصلیم نبود

سلام بچه ها
همگی خستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتته نباشید
من خدا رو شکر بد ندادم ولی بعضی درسا سخت بود
به نظرم راکتور از همه درسا راحت تر بود
من حرارت و راکتور و جرم و سیالات رو خوب زدم
ترمو و ریاضی رو متوسط رو به پایین و عملیات رو افتضاح
ایشالا هممون قبول میشیم
همه بگید ایشالا

hadi216

عضو جدید

سلام ، آخخخخ یادش بخیر بچه ها درکتون میکنم ، شدید.
مهران راست میگه یعنی کلی بحث داشتیم سر هر سوال کنکور و جواباش و....
یادش بخیر روزای بعد کنکور دوران خاطره انگیزی بود ، یادش بخیر
ولی یه توصیه ی دوستانه بهتون میکنم ، خیلی حرص کنکور رو نخورید ، من بعد اعلام نتایج کلی دپرس بودم ولی الان حس میکنم که به صلاحم بوده که اینجا قبول بشم .
از خدا بخواید اون چیزی رو بهتون بده که به صلاحتونه ، نه اون چیزی که بهتره

ziiizooo

عضو جدید
سلام ، آخخخخ یادش بخیر بچه ها درکتون میکنم ، شدید.
مهران راست میگه یعنی کلی بحث داشتیم سر هر سوال کنکور و جواباش و....
یادش بخیر روزای بعد کنکور دوران خاطره انگیزی بود ، یادش بخیر
ولی یه توصیه ی دوستانه بهتون میکنم ، خیلی حرص کنکور رو نخورید ، من بعد اعلام نتایج کلی دپرس بودم ولی الان حس میکنم که به صلاحم بوده که اینجا قبول بشم .
از خدا بخواید اون چیزی رو بهتون بده که به صلاحتونه ، نه اون چیزی که بهتره

هادی و مهران راست میگن.چه قدر 6و7 ماه زندگیمونو به فنا دادیم.بچه ها اصلا دیگه خودتون درگیر این اتفاقا نکینید.بعدا مثل من و دوستای من حسرت این 7 ماه رو می خورید که چه قدر می تونست کمکتون کنه.از من میشنوین برین سراغ یاد گیری کامل و پیشرفته نرم افزارهای مهندسی شیمی.بعدا که قبول شین خیلی به کارتون میاد.نرم افزار مطلبم این وسطا بخونید

#soreNa#

کاربر فعال
..یه عده کثیری مث شما همین کارارو میکنین رتبه ماها شماره موبایل میشه دیگه، نکن اینکارارو اخوی خوب نیست :D پویا جان ایشالله سال بعد دکتری دیگه
در مورد کنکور امسال

gillette

عضو جدید
شاید اگه کنکور رو متوسط میدادم ،میتونستم اینجا درباره ی رتبه و اینچیزا حرف بزنم،اما وقتی هیچی نتونستم بزنمو و داغون بود کنکورم،دیگه دلیلی نداره بخوام درباره شون حرفی بزنم :|

mohammad aghaei

عضو جدید
سلام دوستان خوب و نیمه راه:smile:! خوب بچه ها راست میگن چرا اینجا اینقدر خالیه؟؟؟؟!!!! به نظر من هم سوالای حرارت سخت بود! در واقع امسال سوالا با زمان لازمش مهندسی نشده بود! حل زیاد داشت هم گاز هم مهندشی شیمی! ولی دیگه گذشته و انشالا که همه مزد زحماتمومنو میگیریم!

#soreNa#

کاربر فعال
خب رفقا من از امروز باس کار کنم روپروژم کـ تحویلش بدم راستش خودم یکسری اطلاعات دارم ولی خیلی لطف میکنین اگه مطلبی هر مطلبی چه مربوط ب موضوع پروژم چه مربوط به تدوین اون باشه رو در اختیار من قرار بدین تا ازکمک و راهنماییتون استفاده کنم ..
موضوع پروژه کارشناسیم : «فــ ــلــ ـر »

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید اگه کنکور رو متوسط میدادم ،میتونستم اینجا درباره ی رتبه و اینچیزا حرف بزنم،اما وقتی هیچی نتونستم بزنمو و داغون بود کنکورم،دیگه دلیلی نداره بخوام درباره شون حرفی بزنم :|

سلام
اشکال نداره ، چیزی نشده که :) . اکثر بچه ها مثل هم هستیم. میایم اینجا به همدیگه روحیه بدیم :D
من که امید دارم رتبتون خوب میشه اگر هم بر فرض محال نشد خب نشد که نشد مهم نی دنیا که به آخر نمیرسه! شجاع کسی هست که اولا بعد شکست ناامید نشه و خودش رو نبازه و دوما ازشون درس بگیره و در واقع براش بشن تجربه، یه تجربه ی طلایی .
شکست و موفقیت- شادی و غم- چه بخواهید و چه نه ، میوه ی یک باغند. همه رو با هم و با عشق بچینید
و زندگی و خوشبختی با همیناست که معنا پیدا میکنه
تا خدا هست چرا غصه ؟ چرا؟

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب رفقا من از امروز باس کار کنم روپروژم کـ تحویلش بدم راستش خودم یکسری اطلاعات دارم ولی خیلی لطف میکنین اگه مطلبی هر مطلبی چه مربوط ب موضوع پروژم چه مربوط به تدوین اون باشه رو در اختیار من قرار بدین تا ازکمک و راهنماییتون استفاده کنم ..
موضوع پروژه کارشناسیم : «فــ ــلــ ـر »

سلام خوبید؟
موضوع پروژه تون رو درست متوجه شدم ؟ فلز ؟

rotbebartar

عضو جدید
سلام به همگی .خوبید ؟ این قیافه ها چیه به خودتون گرفتید :)
موافقم سخت بود ولی این رو هم در نظر بگیرید که برای همه سخت بوده یعنی اینکه نباید از الان اینقدر ناامید باشیم ، نکته مهم دیگه : رتبه های 1 رقمی هم تقریبا 35% سوالات رو جواب نمیدن پس شاید نتیجه کنکورتون این قدر ها که فکر میکنید بد نشه
خدا خوبی بندش رو میخواد و من مطمئن هستم که هرچی خیر و سعادت ما در اون هست اتفاق میفته و همه چیز در نهایت به نفع ما خواهد بود
پس همه چیز رو به خدا بسپارید تا دلاتون آروم بگیره

تا اعلام نتایح دیگه به امروزی که گذشت فکر نکنید و از لحظه لحظه ی زندگیتون لذت ببرید
در نهایت برای همه تون آرزوی سربلندی و موفقیت دارم
:gol:
سلام به دوستان
خسته نباشید راستش منم خیلی خوب ندادم بعضی از درسا رو خوب زدم و بعضی ها رو هم بد
ولی به قول دوست خوبمون هر چی خدا بخواد همون میشه پس دیگه نباید ناراحت بود

بالا