گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

samira3242

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی دیگه از سوال هام اینه که چه جوریه که به بعضی از دانشجویان میگن برن و وب سایت طراحی کنند.مگه طراحی وب به همین سادگی هاست یا شایدم من منظور رو نگرفتم ؟؟؟

نه دوست عزيز طراحي وب به هم سادگي نيست تو دانشگاه ما ترماي پايين تر يه چيزاي از برنامه نويسي اچ تي ام ال بهمون ياد دادن تو اين ترمم تو درس تجارت الكترونيك ازمو طراحي يه وب سايت تجاري ميخوان و البته تو درس مهندسي فناوري اطلاعاتمو دارن بهمون برنامه نويسي با ASP رو بهمون ياد ميدن به خاطره همين ميتونيم با همين نرم افزاري كه بهمون ياد ميدن طراحي سايتمونو انجام بديم :gol:

m.e96

عضو جدید
سلام دوست من، به جمع ما خوش اومدی، ما همه اینجا جمع شدیم که به کمک هم پیشرفت کنیم، من پیشنهاد میکنم که شما اگر سوال درسی دارید در اینجا مطرح کنید، حتما یکی از دوستان به سوالات شما پاسخ میدهد!
سلام
مرسی :gol:استادم گفته متدی بنویسید که یک لیست پیوندی را بدون استفاده از ارایه کمکی معکوس کند میشه جوابمو بدی فدات بشم:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

reza.so

عضو جدید
سلام
اری شروع شدن تازه این هفته میان ترم ساختمان داده دارم خیلی می ترسم
سلام به تمام دوستان
منم ترم 3 ای تی هستم و تازه با این سایت هم اشنا شدم

در مورد ساختمان داده فکر نکنم اونقدر که میگید سخت باشه یعنی اصلا هیچی نداره
فقط کافیه عاشق این درس باشی یعنی عاشق برنامه نویسی باشی
دیگه تمومه
شکر خدا کتاب هم تو بازار زیاده همون کتاب مقسمی رو بگیری تمام نمره رو گرفتی
برا ارشد هم راحتی
کلا داده درس شیرینیه خیلی با حاله:biggrin:
استاد ما الان تو مبحث صف هاست
هنوز به پیوندی ها نرسیدیم
شما چقدر جلویید ما فکر میکردم استاد ما عجله داره:surprised:

CooL i3oY

عضو جدید
یکی دیگه از سوال هام اینه که چه جوریه که به بعضی از دانشجویان میگن برن و وب سایت طراحی کنند.مگه طراحی وب به همین سادگی هاست یا شایدم من منظور رو نگرفتم ؟؟؟

طراحی سایت با وجود بعضی از نرم افزارها مثل Dreamweaver و FrontPage خیلی آسان شده، شما میتونید به راحتی طراحی یک صفحه Word (یه مقدار سختتر) یک سایت طراحی کنید!
من خودم برای اولین بار که خواستم یک سایت طراحی کنم با FrontPage کار کردم، هیچ چیزی در موردش نمیدونستم، من رو نشوندن پشت یک سیستم و بهم گفتن بیا این FrontPage اینم اسم سایت، حالا طراحی کن، بعد از یکی دو ساعت سروکله زدن با FrontPage یه سایت با 10 صفحه طراحی کردم ، به همین راحتی!

آخرین ویرایش:

CooL i3oY

عضو جدید
ساختمان داده

ساختمان داده

سلام
مرسی :gol:استادم گفته متدی بنویسید که یک لیست پیوندی را بدون استفاده از ارایه کمکی معکوس کند میشه جوابمو بدی فدات بشم:heart::heart::heart::heart::heart::heart:
سلام دوست من سوالتونو توی این تاپیک مطرح کنید!
سوالات و مشکلات درسی خویش را اینجا بپرسید...
یا
(\\\_-) پرسش و پاسخ : Pascal و ++C -> مخصوص دروس دانشگاهی (-_///)
من جوابتونو میدم فقط بگید که به چه زبونی میخواید!

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم

تبریک میگم

امیدوارم زیباترین گلها زیر پایت
قشنگترین چشمها بدرقه راهت
زیباترین لبخندها بر لبانت
و
بالاترین دستها نگهبانت باشه:gol::gol::gol:

برکت های زندگی ، گلهای بهشت روزتون مبارک:gol::gol::gol::gol:
این روز میلاد رو به همه ی شما مهندسین تبریک میگم مخصوصا به دوست دخترام;)

m.e96

عضو جدید
سلام به تمام دوستان
منم ترم 3 ای تی هستم و تازه با این سایت هم اشنا شدم

در مورد ساختمان داده فکر نکنم اونقدر که میگید سخت باشه یعنی اصلا هیچی نداره
فقط کافیه عاشق این درس باشی یعنی عاشق برنامه نویسی باشی
دیگه تمومه
شکر خدا کتاب هم تو بازار زیاده همون کتاب مقسمی رو بگیری تمام نمره رو گرفتی
برا ارشد هم راحتی
کلا داده درس شیرینیه خیلی با حاله:biggrin:
استاد ما الان تو مبحث صف هاست
هنوز به پیوندی ها نرسیدیم
شما چقدر جلویید ما فکر میکردم استاد ما عجله داره:surprised:
سلام
نه استاد ما فقط الگوریتم وارایه راتمام کرده و تازه لیست پیوندی هستیم:heart::heart::heart:

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
سلام دوستان من برای یادگیری این دو تا باید یکی رو انتخاب کنم اوراکل و اسکیول کدوم بهتره؟

zeost

عضو جدید
آره امروز روز دختر بود.به من که کسی تبریک نگفت فکر کنم کسی یادش نبود.ولی این روز رو به همه حتی پسرا تبریک می گم.گفتم دور همیم به هم تبریکی گفته باشیم وگرنه که دختر و پسر نداره.داره؟؟؟:biggrin::gol:!
حی الان دیدم.عضو فعال شدم.چه خوب خیلی باحاله واقعا حس جالبیه.مثل این می مونه که پولاتو جمع کردی برا خودت یه چیز گنده خریدی.آفرین zeost کارت درسته.

fjalili

عضو جدید
سلام دوستان من برای یادگیری این دو تا باید یکی رو انتخاب کنم اوراکل و اسکیول کدوم بهتره؟

دوست عزیز،
همانطور که حتماً اطلاع دارید SQL یک زیان رابطه ای با بانکهای اطلاعاتی است (Structure Query Language) که معمولاً در تمامی زبانهای بانکهای اطلاعاتی حتی اوراکل هم استفاده میشه، اما اگه منظور شما از SQL، بانک اطلاعاتی MS-SQL مایکروسافت هست باید بگم که:
معمولاً اوراکل برای بانکهای اطلاعاتی با حجم داده بسیار بزرگ استفاده میشود و SQL مایکروسافت برای بانکهایی با حجم داده متوسط و بزرگ کاربرد دارد. البته خیلی از دوستاران این دو نرم افزار مدیریت داده، کفه ترازو را به سمت خود می برند و دیگری را ضعیف میخوانند.
ولی در مورد استفاده باید بگم که SQL ای که شما میگی بیشتر استفاده میشه و شاید بهتر باشه با اون شروع کنی.

موفق باشی.

JUMONG360

ممنون fjalili جان راستی روز دختر رو به همه ی دخترهای سایت تبریک می گم ببینم روز پسر هم داریم:que::surprised:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره امروز روز دختر بود.به من که کسی تبریک نگفت فکر کنم کسی یادش نبود.ولی این روز رو به همه حتی پسرا تبریک می گم.گفتم دور همیم به هم تبریکی گفته باشیم وگرنه که دختر و پسر نداره.داره؟؟؟:biggrin::gol:!​

حی الان دیدم.عضو فعال شدم.چه خوب خیلی باحاله واقعا حس جالبیه.مثل این می مونه که پولاتو جمع کردی برا خودت یه چیز گنده خریدی.آفرین zeost کارت درسته.​
سلام گلم خوبی ؟ من اون چند بیت رو به همه دخترای گل اینجا گفتم :gol:تبریک میگم عضوفعال شدی . به امید عضو فعال شدنت تو عرصه های درس و زندگیت عزیزم . موفق باشی:gol::gol::gol::gol:

ممنون fjalili جان راستی روز دختر رو به همه ی دخترهای سایت تبریک می گم ببینم روز پسر هم داریم:que::surprised:
سلام دوست عزیز . ممنون بابت تبریکتون . ما هم میلاد رو به شما تبریک گفتیم . چون شمایید، 30 اسفند روز پسرا .قبوله:biggrin::biggrin::biggrin: میدونی چرا روز دختر داریم و روز پسر نداریم !!!!!!! چون دخترا برکت زندگی هستند این رو الان دوست خوبمون کربلایی بهتراحساس میکنه :) هرچند به قول دوست خوبم دختر ، پسر نداریم . همه آفریده خداییم . موفق باشید;)

آخرین ویرایش:

JUMONG360

نشد دیگه... حرفای نجاد پرستانه:razz:البته شما درست می گید دختر برکت زندگیه و همیشه پشت مردان موفق نقش همسرانشون انکار ناپذیره اما همه اینجوری نیستن ها.............:)راستی می زاشتین 31 اسفند که مثل تولد من هر 4سال یکبار باشه تا شما دختراهم هر 4 سال یه بار روز پسر رو تحمل کنید:warn: ما که بخیل نیستیم هر سال تحمل میکنیم:razz:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام بر خوبان
می دونید چرا روز دختر داریم ولی روز پسر نداریم ؟
چون این پسرا بودن که از گمشدن در جوراب هایی که براشون می گرفتن چند سالی روز پسرا رو نمی گیرن تا این جورابا تموم بشه بعد انشاالله ادامش می دیم

راستی محمد جواد خان خوبی نیستی دیگه نمیای همدان رفتی و پشت سرت هم نگاه نکردی تابستونو چی کار کردی ؟ دنبال طراحی سایت رو نگرفتی ؟
راستی کلاس شبکه می رم نمی خوای بیای ؟

همچنین روز دختران رو تبریک می گویم نه ببخشید شب دختران رو تبریک میگم چون دیگه آفتاب غروب کرده

claymore

عضو جدید
معرفی

معرفی

سلام به برو بچ آی تی ....
منم یکی از بچه های آی تی هستم که تازه عضو این باشگاه شدم . امیدوارم چیزایه خوبی از شما یاد بگیرم.
آی تی 85 تو دانشگاه سراسری تبریز..........:)

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
نشد دیگه... حرفای نجاد پرستانه:razz:البته شما درست می گید دختر برکت زندگیه و همیشه پشت مردان موفق نقش همسرانشون انکار ناپذیره اما همه اینجوری نیستن ها.............:)راستی می زاشتین 31 اسفند که مثل تولد من هر 4سال یکبار باشه تا شما دختراهم هر 4 سال یه بار روز پسر رو تحمل کنید:warn: ما که بخیل نیستیم هر سال تحمل میکنیم:razz:
سلام دوست عزیز. سوتی دادی ، اصلا ما 31 اسفند داریم . من دراوردی بود:eek: نیمه دوم سال همشون 30 روزه هستند به جز اسفند که هر 4 سال یکبار 30 روز میشه . موفق باشید

سلام به برو بچ آی تی ....
منم یکی از بچه های آی تی هستم که تازه عضو این باشگاه شدم . امیدوارم چیزایه خوبی از شما یاد بگیرم.
آی تی 85 تو دانشگاه سراسری تبریز..........:)
سلام دوست عزیز. خیلی خیلی به جمع صمیمی ما خوش اومدی . امیدوارم هم اطلاعات شما برای ما مفید باشه و هم اطلاعات ما . :) به امید حضور پررنگتون در تالار .موفق باشید

JUMONG360

سلام دوست عزیز. سوتی دادی ، اصلا ما 31 اسفند داریم . من دراوردی بود:eek: نیمه دوم سال همشون 30 روزه هستند به جز اسفند که هر 4 سال یکبار 30 روز میشه . موفق باشید
سلام اینقدر سخت نگیرید روز دختر بود گفتم یه خورده دور هم بخندیم و خوشحال باشیم:Dاما روز تولد و جدی اومدم 28:razz:

JUMONG360

راستی محمد جواد خان خوبی نیستی دیگه نمیای همدان رفتی و پشت سرت هم نگاه نکردی تابستونو چی کار کردی ؟ دنبال طراحی سایت رو نگرفتی ؟
راستی کلاس شبکه می رم نمی خوای بیای ؟
چطوری حمید خان خوبی چه عجب شما که ما رو تحویل نمیگیری چند وقته؟اینجا اومدی یه سر بزن رفیق:gol:تابستون تو با یادگیری اوورکلاک وvb.net و....گذروندم.

ania19669

عضو جدید
زندگی شما می‌تواند به زیبایی رویاهایتان باشد. فقط باید باور داشته
باشید که می‌توانید کارهای ساده‌ای انجام دهید. در زیر لیستی از کارهایی
که می‌توانید برای داشتن زندگی شادتر انجام دهید، آورده شده است.

هر روز آنها را به کار بگیرید و از زندگی خود در این سال لذت ببرید.

سلامتی:

1- آب فراوان بنوشید.

2- مثل یک پادشاه صبحانه بخورید، مثل یک شاهزاده ناهار و مثل یک گدا شام بخورید..

3- از سبزیجات بیشتر استفاده کنید تا غذاهای فراوری شده.

4- بااین 3 تا E زندگی کنید: Energy (انرژی)، Enthusiasm (شور و اشتیاق)،
Empathy (دلسوزی و همدلی).

5- از ورزش کمک بگیرید.

6- بیشتر بازی کنید.

7- بیشتر از سال گذشته کتاب بخوانید.

8- روزانه 10 دقیقه سکوت کنید و به تفکر بپردازید.

9- 7 ساعت بخوابید.

10- هر روز 10 تا 30 دقیقه پیاده‌روی کنید و در حین پیاده‌روی، لبخند بزنید.

شخصیت:

11- زندگی خود را با هیچ کسی مقایسه نکنید: شما نمی‌دانید که بین آنها چه می‌گذرد.

12- افکار منفی نداشته باشید، در عوض انرژی خود را صرف امور مثبت کنید.

13- بیش از حد توان خود کاری انجام ندهید.

14- خیلی خود را جدی نگیرید.

15- انرژی خود را صرف فضولی در امور دیگران نکنید.

16- وقتی بیدار هستید بیشتر خیال‌پردازی کنید.

17- حسادت یعنی اتلاف وقت، شما هر چه را که باید داشته باشید، دارید.

18- گذشته را فراموش کنید.. اشتباهات گذشته شریک زندگی خود را به یادش
نیاورید. این کار آرامش زمان حال شما را از بین می‌برد.

19- زندگی کوتاه‌تر از این است که از دیگران متنفر باشید. نسبت به دیگران
تنفر نداشته باشید.

20- با گذشته خود رفیق باشید تا زمان حال خود را خراب نکنید...

21- هیچ کس مسئول خوشحال کردن شما نیست، مگر خود شما.

22- بدانید که زندگی مدرسه‌ای می‌ماند که باید در آن چیزهایی بیاموزید.
مشکلات قسمتی از برنامه درسی هستند و به مانند کلاس جبر می‌باشند.

23- بیشتر بخندید و لبخند بزنید.

24- مجبور نیستید که در هر بحثی برنده شوید. زمانی هم مخالفت وجود دارد.

جامعه:

25- گهگاهی به خانواده و اقوام خود زنگ بزنید.

26- هر روز یک چیز خوب به دیگران ببخشید.

27- خطای هر کسی را به خاطر هر چیزی ببخشید.

28- زمانی را با افراد بالای 70 سال و زیر 6 سال بگذرانید.

29- سعی کنید حداقل هر روز به 3 نفر لبخند بزنید.

30- اینکه دیگران راجع به شما چه فکری می‌کنند، به شما مربوط نیست.

31- زمان بیماری شغل شما به کمک شما نمی‌آید، بلکه دوستان شما به شما مدد
می‌رسانند، پس با آنها در ارتباط باشید.

زندگی:

32- کارهای مثبت انجام دهید.

33- از هر چیز غیر مفید، زشت یا ناخوشی دوری بجویید.

34- عشق درمان‌گر هر چیزی است.

35- هر موقعیتی چه خوب یا بد، گذرا است.

36- مهم نیست که چه احساسی دارید، باید به پا خیزید، لباس خود را به تن
کرده و در جامعه حضور پیدا کنید.

37- حتی بهترین هم می‌آید.

38- همین که صبح از خواب بیدار می‌شوید، باید از هستي تان شاكر باشيد.

39- بخش عمده درون شما شاد است، بنابراین خوشحال باشید.

آخرین اما نه کم‌اهمیت‌ترین:

40- لطفا این موارد را به هر کسی که دوست دارید، بفرستی:biggrin::D:smile:

nasem

عضو جدید
سلام به همه ی شما دوستان عزیز و گرامی :gol:

دوستان توی این تاپیک می تونید در هر مورد که خواستین صحبت کنید.;)

همچنین اعضای جدید می تونن اینجا خودشون رو معرفی کنن.

* این تاپیک به پیشنهاد دوست گرامی Melody ایجاد شد.

امید وارم بچه های IT اینجا دور هم به ایجاد یک محیط صمیمی کمک کنن.

دوستان عزیز سعی کنید موضوعاتی رو که برای بحث انتخاب می کنید بیشتر مربوط به IT و Computer و به طور کل فضای الکترونیک باشه
سلام به همه مهندسای گل
من تازه با این سایت اشنا شدم من ترم 3 مهندسی itمی خونم من از رشته ام خیلی راضیم چون واقعا جذابه چون وقتی تو جمع قرار می گیری خیلی حرف برای گفتن داری
با ارزوی موفقیت برای تمامی مهندسا علی الخصوص مهندسینitباشگاه:gol::gol::gol:

JUMONG360

سلام دوستان می خواستم بدونم برای مطالعه ی شبکه 1 کتاب مقسمی رو بهتر می دونید یا پوران واینکه وقت می کنم کتاب مرجع رو واسه امتحان پایان ترم تموم کنم یا باید یه فکر دیگه کنم و... هیچی دیگه امیدوارم ایام به کامتون باشه:gol:

بهاریه

عضو جدید
سلام من تازه وارد هستم از آشنایی با شما خوشحالم سه روز پیش عضو شدم ووووو همین دیگه. در ضمن منم اطلاعات کمی دارم و البته زیادهم از اول نمی خواستم این رشته رو بخونم ولی الان ترم چهارم هستم تازه یکم وارد برنامه نویسی شدیم و داره خوشم میاد مخصوصا زمانی که مطالبو می فهمم الببته من معماری دوست داشتم ولی دست روزگار مارو به اینجا رسوند ولی راضیم از رشتم چون بایه تونل تاریگ مواجه شدم که دارم کم کم روشنش میکنم لطفا شماهم بمن کمک کنید تمام زوایایشو بشناسم. ممنون

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام من تازه وارد هستم از آشنایی با شما خوشحالم سه روز پیش عضو شدم ووووو همین دیگه. در ضمن منم اطلاعات کمی دارم و البته زیادهم از اول نمی خواستم این رشته رو بخونم ولی الان ترم چهارم هستم تازه یکم وارد برنامه نویسی شدیم و داره خوشم میاد مخصوصا زمانی که مطالبو می فهمم الببته من معماری دوست داشتم ولی دست روزگار مارو به اینجا رسوند ولی راضیم از رشتم چون بایه تونل تاریگ مواجه شدم که دارم کم کم روشنش میکنم لطفا شماهم بمن کمک کنید تمام زوایایشو بشناسم. ممنون

با تبریکات فراوان

بالا