گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
به به رفیق شفیق اقا محمد...

بین شبکه و طراحی وب موندم کدومو انتخاب کنم!!؟؟:(
طراحی وب phpکاربردی تره یا ASP.net??
سلام در هر زمینه ای اگه واقعا علاقه داشته باشی و سواد داشته باشی خوبه ببین کدومش علاقه داری برو دنبالش و اساسی یاد بگیر .اینا هیچ کدوم به اون یکی ارجحیت نداره مثل این می مونه بگی سفید قشنگه سیاه هر کدوم طرفداران خودشو داره یکی از سفید خوشش میاد یکی از سیاه حالا شما باید ببینین کدوم رو دوست دارین و از خوندن کدوم لذت می برین و برین دنبالش واسه اشنایی با شبکه هم نتروک پلاس رو بخونین متوجه میشین علاقه دارین یا نه ( اول کامل فکر کنین و یک مباحث پایه رو از هر دو بخونین ببینین کدوم علاقه دارین )
من زیاد برنامه نویسی اهل اش نیستم واسه هخمین خلاصه میگم ببخشید php انپن سورس هست و امنیت بالا و asp.net مال مایکروسافته

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالا ک شیرینی قبولی سحرو صنم را بخورییییییییییم ;)
پ.ن: زدن زبان کنکور به اندازه 30 درصد حداقل، میتونه کمک کننده باشه باشه خیلیا میذارنش کنار...خوندن زبان هم خیلی وقت گیر نیست و مهم این هس که مستمر باشه.

آره من خیلی اشتباه کردم...

سلام احوال اقا محمد خوبی ؟ والله این جور که جماعت میگن اسون بود این جوری زدیم اون جوری زدیم فکر نکنم به مجازی هم برسم
ولی یک جمله جالب خوندم انجمن مانشت برام جالب بود خواستم اینجا هم بنویسم : نوشتن سوال های ای تی امسال با پنبه سر برید و سوال های کامپیوتر با ساتور
در کل این جور که دوستان میگن بعضی سوالا نکته دار بودن مثلا یک سوال شبکه که علما بین 6و7 اختلاف دارن و .. و یا نرم سوالاش 90 درصدش فقط از دو فصل 3و4 بوده و یکی هم یک سوال سیستم تعداد قاب رو نگفته بود واسه همین میگن احتمال زیاد حذف میشه ( اینم قسمت دوم اخبار در مورد امتحانات که از دور و بر شنیدم :d )
دوستان یک چیزی ذهنمو درگیر کرده به این نتیجه رسیدم کنکور راحت می شد تقلب کرد این جوری که فرمول ها رو بنویسی دستت بعدش اینا که اجازه میگیرن میرن بیرون.... می تونن نگاه کنن بیان بقیه شو بنویسن به هیمن راحتی تقلب .چون خیلی ها اجازه میگرفتن نظرتون چیه؟

موافقم شدید!!! بنظرم همه اون سوالا رو زدن!!!
وای صنم من پیش فرض 3 قاب در نظر گرفتم حل کردم:| نمیدونم چراااا!!! دوست بعده کنکور گفت دیدی تعداد قاب نداده بود؟
گفتم چیییی؟:D

تقلب که خیلی راح تر از این حرفا میشه! من ته سالن بودم برای آیتی! مراقب آنچنانی نداشت!!!! هر سه دقیقه یه بار می اومد ته راهرو:D
ولی کامپ!!! اول راهرو بودم! با کلی مراقب!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
برای سحر و صنم خانم آرزوی موفقیت دارم
خسته کنکور نباشید :)

دوستان یک چیزی ذهنمو درگیر کرده به این نتیجه رسیدم کنکور راحت می شد تقلب کرد این جوری که فرمول ها رو بنویسی دستت بعدش اینا که اجازه میگیرن میرن بیرون.... می تونن نگاه کنن بیان بقیه شو بنویسن به هیمن راحتی تقلب .چون خیلی ها اجازه میگرفتن نظرتون چیه؟

دستتون چقدر جا میگیره برای تقلب نوشتن ؟
و بعدم اینکه این مقدار جا که توی دستتون جا میشه رو نمیشد توی چندین ماه حفظ کرد ؟ (اگر نمیشد حفظ کرد که کلا بیخیال درس بشید و برید کلی چیزای قشنگ توی زندگی هست و ازش لذت ببرید :) )

یکی دوتا کتاب نیست که بگید تقلب میبرید .. اینا فقط حاشیه هست .. به حاشیه توجه نکنید و کار خودتون رو بکنید

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
برای سحر و صنم خانم آرزوی موفقیت دارم
خسته کنکور نباشید :)

دستتون چقدر جا میگیره برای تقلب نوشتن ؟
و بعدم اینکه این مقدار جا که توی دستتون جا میشه رو نمیشد توی چندین ماه حفظ کرد ؟ (اگر نمیشد حفظ کرد که کلا بیخیال درس بشید و برید کلی چیزای قشنگ توی زندگی هست و ازش لذت ببرید :) )

یکی دوتا کتاب نیست که بگید تقلب میبرید .. اینا فقط حاشیه هست .. به حاشیه توجه نکنید و کار خودتون رو بکنید
نه ببین چند تا اصلی ها رو بنویسی حله کتاب رو که نمی خوای بنویسی ببین یک فرمول های شبکه کارایی ها رو بنویسی یک فرمول های حافظه یکی دو تا هم از اون نرمالسازی بنویسی حله

dehghanian_t

عضو جدید
واااااااااااااااااي سلااااااااام خييييييييييلي تاپيك محشريه
من واقعا توي توضيح رشتم مي مونم چي بگم تا بفهن فرق با كامپيوتر چيه

جدي توي چه چيزايي بايد مهارت داشت من كه فارغ التحصيل شدم اما خداوكيلي استادا هيچي ياد ندادن
نه برنامه نويسي درست و حسابي نه چيزي
:cry:
هر استاديم مي خواست درست كار كنه بچه ها مي نداختنش بيرون:surprised:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
با سلام.تالار کشاورزی تقدیم می کند؛

[مسابقه عکاسی] بیست و دومین دوره از مسابقات عکاسی ••• برف،باران، مه و ابر

منتظر حضور شما در این دوره از مسابقه هستیم.

reihanehh

عضو جدید
سلام دوستان گلم
منم دانشجوی ترم IT4 هستم
درسته ک رشتمون پردرامده ولی توی کشور ای خارج توی ایران بازار کار خوبی نداره

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با سلام خدمت دوستان مهندسین فناوری اطلاعات عزیز.
از همه دوستانی که اطلاعاتی در زمینه ثبت شرکت در پارک های علم و فناوری دارند خواهش مندم در این تاپیک تجربیات خودشون رو به اشتراک بگذارند

تاپیک: [بحث و گفتگو] تاسیس شرکت در پارک های علم و فناوری

سال نو مبارک. :gol:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همگی.
دوستان بیان اینجا را از سوت و کوری دربیاریم.
از برنامه ها امسالتون بگین،کلا هر چه میخواهد دل تنگتون بگید.
از خودم شروع کنم:
قبل عید یجا برای کار اقدام کردم و ایشالا امسال با دعای شما اکی بشه.فعلا هم که دانشگاهم و پروژه های خاصی انجام میدم.

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی.
از خودم شروع کنم:
قبل عید یجا برای کار اقدام کردم و ایشالا امسال با دعای شما اکی بشه.فعلا هم که دانشگاهم و پروژه های خاصی انجام میدم.

سلام

ایشالا ک هرچی خیره همون براتون رقم بخوره.

منم امیدوارم ارشد جایی قبول بشم و جویای کارم ولی تصمیم دارم بجای دست روی دست گذاشتن خودم برا کار اقدامی کنم و میخام برم سمت طراحی سایت و تا چند روز دیگ هم میخام کارشو شرو کنم.
ی تصمیم دیگه ای هم دارم میخام خیاطی هم یاد بگیرم:D

اگه بتونم توو سال جدید ی دوره شبکه هم برم چون خیلی دوست دارم..
دوست دارم زبانمم تقویت کنم..

امیدوارم بتونم به برنامه هام برسم:gol:

اول راه

عضو جدید
سلام .خوبین ؟من امروز ثبت نامکردم .خیلی با محیط وب آشنا نیستم.
من ترم 2 مهندسی کامپیوتر هستم.میخواستم ببینم میتونم چن تا سوال درباره پروژه کتابخانه ازتون بپرسم؟خیلی کارم گیره .:cry:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی.
از خودم شروع کنم:
سلام راستش من هر وقت به کار پیدا کردن تو فکر می کنم از کار پیدا کردن خودم دول ناامید میشم دیگه فوق لیسانس امنیت کار نتونه پیدا کنه دیگه من چی ( البته حیلی عامل های دیگه هم تاثیر گداره مثل شانس و پارتی ولی حالا اونا رو بی خیال ) کلی منظورمه امنیت پرطرفدارترین گرایش ای تی هست از این لحاظ میگم
و اما در مورد برنامه های من سراسری رو که دادم قراره نیمه اول اردیبهشت رتبه ها رو بدن .(چشم انتظار رتبه درخشانم ).6-7 خرداد هم امتحان ازاده اونو می خونم ببینم اون کجا می رسه بالاخره هر جا قبول بشم شبکه میزنم(ازاد -سراسری)چون حوصله خوندن نظریه و دیجیتال رو ندارم .یک دوره لینوکس سایت edx.org هست دوره جالبیه اونو می خونم با ccnp tshoot
واسه کارم چند جا رفتم و هم رزومه فرستادم گفتن احتمالا نیرو تا تابیستون نیاز داشته باشیم خودمون خبری شد زنگ می زنیم
در مورد دانشگاه هم اون یک واحد رو تا حدودی حل کردم استاد دبه در نیاره حل شده این ترم دیگه دفتر پیام نور رو می بندم واسه همیشه به نیت باز نکردن :d

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همه :)

خوبید؟ خوشید؟

سلام از شما چه خبرا ؟ درس رو کجا رسوندید؟ نمی خواین سال جدید از برنامه نویسی یکم فاصله بگیرین سمت شبکه برین ببینین این طرف چه خبراس اب و هوا چطوره ؟ ":)

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام از شما چه خبرا ؟ درس رو کجا رسوندید؟ نمی خواین سال جدید از برنامه نویسی یکم فاصله بگیرین سمت شبکه برین ببینین این طرف چه خبراس اب و هوا چطوره ؟ ":)

سلام. ممنون خبر خاصی نیست.
درس که کلا دانشگاه ما دو حالت داره : یه سری هستن که خود به خود پاس میشی و میری بالا، یه سری هم تا ترم ۸ مهمون برگه انتخاب واحدتن :biggrin:
والا صبر میکنم تا ترم ۵-۶ که شبکه بردارم اون موقع یه فکری براش میکنم :D . فعلا با برنامه نویسی و موسیقی خوشم :)

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان هرکدوم درباره گرایش مهندسی فناوری اطلاعات و تجارت اطلاعاتی داره لطفا بده!ممنون.

بنظرتونم رشته مخابرات امن دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع) که میگن بیشتر درساش به دروس بچه های امنیت نزدیکتره بهتره یا شبانه دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان؟؟؟؟؟؟!!!

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
باز هم سلام :D

دوستان کسی اینجا سی شارپ کار کرده؟ فقط کنسول اپلیکیشن یه سری سوال دارم.

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم سلام :D

دوستان کسی اینجا سی شارپ کار کرده؟ فقط کنسول اپلیکیشن یه سری سوال دارم.

سلام
یکی از دوستان به نام RIGفک کنم دراین زمینه مهارت داشته باشن!
بازم شما در بخشش سوال کنید شاید بقیه هم بتونن راهنمایی کنن.:)

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام
یکی از دوستان به نام RIGفک کنم دراین زمینه مهارت داشته باشن!
بازم شما در بخشش سوال کنید شاید بقیه هم بتونن راهنمایی کنن.:)

یه سرچ در MSDN کافی بود تا به جواب سوالم برسم :D

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سرچ در MSDN کافی بود تا به جواب سوالم برسم :D

خب بازم خداروشکر ک مشکلتون حل شد
سایت barnamenevis.orgهم خوبه!چون اونجا سوالات زیادی پرسیده شده و اغلبشم بهش پاسخ داده شده میتونی سرچ کنی شاید سوال تو هم بین اونا باشه!:D

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
خب بازم خداروشکر ک مشکلتون حل شد
سایت barnamenevis.orgهم خوبه!چون اونجا سوالات زیادی پرسیده شده و اغلبشم بهش پاسخ داده شده میتونی سرچ کنی شاید سوال تو هم بین اونا باشه!:D

اونجا هم عضوم. منتها بیشتر سعی میکنم تولید محتوا کنم و سوال نپرسم. رفتار مدیریتش خیلی بده بخصوص با تازه کار ها :) . منم سی شارپ رو فقط و فقط میخوام درس «برنامه سازی پیشرفته» رو باهاش پاس کنم. هیچ انگیزه ای برای موندن روی این زبان ندارم چون دارم با بهتر از اون (روبی - پایتون و ...) کار میکنم :)

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

اره برخوردشون زیاد جالب نیس
اره منم از سی شارپ خوشم نمیاد.یجورایی زبان خشکیه.
من دوس دارم پایتون یاد بگیرم ،...

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
اره برخوردشون زیاد جالب نیس
اره منم از سی شارپ خوشم نمیاد.یجورایی زبان خشکیه.
من دوس دارم پایتون یاد بگیرم ،...

استاد استدلالش اینه که کار توی سی شارپ زیاده. ولی نمیدونه اون کسی که کار سی شارپ میخواد، کار با SQL Server میخواد، کار با GUI میخواد، کار ASP میخواد، کنسول اپلیکشن که نمیخواد.
ترم پیش بهمون ++C یاد دادن، قاعدتا پیشرفته رو باید بهمون همون رو میگفت با کانسپت های شی گرایی. حالا اومده یه زبان رو دوباره از صفر میگه :biggrin:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
دوستان قدیما، اینجا بحث داشتیم. بحثهای بسیار بسیار خوب.

به نظرم بیاید دوباره بحث کنیم. با موضوع «اینترنت اشیاء» یا همون IoT .

بالا