گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
اي بابا من سوال پرسيدم فقط.خواستم اطلاعاتم در مورد خيلي ها كه زياد حرف ميزنند بره بالا همين!:surprised:
بالا رفت؟
سلام بچه ها.کسی درمورد cnf چیزی میدونه؟

سلام دوستان. کسی در مورد لنز بیونیک اطلاعاتی داره؟یه سایت معرفی کنید که کامل در موردش توضیح بده یا حتی با یه فیلم نشون بده
فوریه دوستان سریع جواب بدین
سوالات و مشکلات رو فقط توی تاپیک خودش مطرح کنید لطفا.
و چند نکته :
۱.زبان انگلیسی پتانسیل بالایی برای درست کردن کلمات اختصاری داره و در مباحث تخصصی گاهی این کلمات کاملا شبیه هم هستن،پس توصیه میشه حداقل بنویسید که این کلمه در چه موردیه،مثلا اولین چیزی که با CNF به ذهن من میرسه Conjunctive Normal Form یا فرم نرمال عطفی در مبحث گزاره ها در منطق بولی هست.
۲.مطلب آماده نخواهید.البته این دستور نیست،بیشتر توصیه است.کم دیدم کسی بگه یه مقاله،یه مطلب،حل تمرین یا ... در مورد فلان چیز میخوام و بهش بدن.اما اگه سوال رو جزئی و صریح مطرح کنید حتما جواب میگیرید.
۳.قبل از پرسیدن حتما یه سرچ مفصل چه در موتورهای جستجو و چه در باشگاه بکنید.نمیگم سوال نپرسید اما وقتی بپرسید که از بقیه جاها نا امید شدید یا سر در گم شدید.در این موقع میتونید سوالتون رو صریح و دقیق بپرسید.مثلا من میتونم بپرسم "در مورد ساب نتینگ کسی اطلاعات داره؟" و اینجوری خیلی بعیده که جواب درستی بگیرم.اما وقتی که برم،بگردم و اطلاعاتم رو کامل کنم،میتونم بپرسم "فرق آدرس دهی بی کلاس با VLSM دقیقا چیه؟" و به احتمال بالای ۸۰ درصد یکی پیدا میشه جوابمو میده.اینکه میگم اطلاعات رو کامل کنم منظور این نیست که برم ۲ تا کتاب کامل بخونم،اما حداقل یه ۲ تا مطلب در مورد خونده باشم،اشکالامو بیام بپرسم.
سلام بچه ها خیلی دلم برا اینجا تنگ شده بود اما امان از مشکلات
خلاصه خیلی خوشحالم که بازم چشمم به این صفحات افتاده من فقط مدیر جون ودانیال و آرش وشناختم بقیه مثه من رفتن یا من ندیدم راستی به جدیدامونم خوش آمد میگم
بچه ها بزرگ شدن خانم!
حالا جدای اون "جون" که واسه مدیر به کار برده بودید و همه میدونیم که به هر حال پاچه خواری کار خوبی نیست،منم یادت نیومد؟! ای بابا....

NAZIY0

عضو جدید
دوست داشتم بيشتر اطلاعات ميدادين واسه كاراي تو كشور چون حتي نمي دونم چه كاراي تو كشورهاي ديگه داره تا بدونم همون كارايي رو تو كشور خودمون داره ولي از اين وهمي كه درست كردن واسمون بيرون اومدم.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز

MOJI11258

عضو جدید
بچه ها بزرگ شدن خانم!
حالا جدای اون "جون" که واسه مدیر به کار برده بودید و همه میدونیم که به هر حال پاچه خواری کار خوبی نیست،منم یادت نیومد؟! ای بابا....

درود برشما دراگو عزیز
:smile:من شمارو ندیدم گشتم نبودی برا همین پرسیدم کی هست وکی رفته؟ اما خوشحالم که شماهم هستی
:smile:اونم که مدیر جون گفتم یه احترام بود نه پاچه خواری .:D

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا جدای اون "جون" که واسه مدیر به کار برده بودید و همه میدونیم که به هر حال پاچه خواری کار خوبی نیست،

در تایید صحبتت بگم که جالب اونجاست که اون زمان که ایشون بودن فکر میکنم کربلایی فقط به عنوان مدیر تو سایت بود. و اون زمان امیر سایکیک به سایت سر نمیزد.

و الان امیر سایکیک به عنوان مدیر تو سایت هست. و کربلایی سر نمیزنه.

نتیجه اینکه فرق نمیکنه کی مدیر باشه. مدیر جون مهمه :D

MOJI11258

عضو جدید
در تایید صحبتت بگم که جالب اونجاست که اون زمان که ایشون بودن فکر میکنم کربلایی فقط به عنوان مدیر تو سایت بود. و اون زمان امیر سایکیک به سایت سر نمیزد.

و الان امیر سایکیک به عنوان مدیر تو سایت هست. و کربلایی سر نمیزنه.

نتیجه اینکه فرق نمیکنه کی مدیر باشه. مدیر جون مهمه :D

وای چقدر حسودین شما:confused:
:Dنه اون اولا که ایشون مدیر شد من یه سری به باشگاه میزدم حالا من یه چیزی گفتم اصلا از این به بعد میگم آقا مدیر تا شما دوستای قدیمیم البته اگه افتخار بدین ناراحت نشین:smile:
خوب شد؟:biggrin:

FIFA20

اخراجی موقت
وای چقدر حسودین شما:confused:
:Dنه اون اولا که ایشون مدیر شد من یه سری به باشگاه میزدم حالا من یه چیزی گفتم اصلا از این به بعد میگم آقا مدیر تا شما دوستای قدیمیم البته اگه افتخار بدین ناراحت نشین:smile:
خوب شد؟:biggrin:
what mean of "i am a ****ing loser" ?

Drago

کاربر ممتاز
دوست داشتم بيشتر اطلاعات ميدادين واسه كاراي تو كشور چون حتي نمي دونم چه كاراي تو كشورهاي ديگه داره تا بدونم همون كارايي رو تو كشور خودمون داره ولي از اين وهمي كه درست كردن واسمون بيرون اومدم.
اگه حافظه ام یاری بکنه سوالت در مورد هوش مصنوعی بود.
ببین لازمه که برای فهم کاربردهای هوش مصنوعی یه اطلاعاتی در موردش داشته باشید.از اونجا که حافظه یاری نمیکنه فکر کنم ترم های ابتدایی (اول تا سوم) باشی،پس انتظاری نمیره ازت.اما میتونی در موردش تحقیق کنی.یه تحقیق ساده و جمع و جور.اینکه بدونی هوش مصنوعی دقیقا چیه و به چه چیزی میگن "تکنیک های هوش مصنوعی" باعث میشه درکت با اون چیزی که عوام فکر میکنن و خیلی عجیب غریب و فضاییه فرق بکنه و بتونی واسه خودت یه مثال هایی از کاربردش بزنی،هر چند ساده.
راستش من هرچی میخوام مثال بزنم میبینم یه پیش نیازهایی رو باید پاس کرده باشی.مثلا اگه طراحی الگوریتم رو پاس کرده باشی میتونم بهت بگم هوش مصنوعی به ما کمک میکنه یه راه حل بهینه واسه مسئله‌ی کوله پشتی پیدا کنیم.حالا این مسئله کوله پشتی کجا استفاده میشه؟ همه جا!! در بسیاری از صنایع و شاید حتی سیستم های اطلاعاتی.البته این فقط یه مثال ساده است.

نه اون اولا که ایشون مدیر شد من یه سری به باشگاه میزدم
امیر تا اونجا که من میدونم از اول مدیر بودها!!! یعنی این قضیه برمیگرده به سال ۲۰۰۸! اون موقع شما اصلا اینجا نبودی :D

what mean of "i am a ****ing loser" ?

ببین نمیخوام برداشت بدی از حرفم بکنی،اما بهتر نیست اول جمله بندی درست (گرامر صحیح) رو یاد بگیریم بعد ازش استفاده کنیم؟ مثلا بنویسیم :
?What does "SOMETHING" mean

arash jon

عضو جدید
سلام بچه ها
من یه مشاوره میخواستم ممنون میش راهنمایم کنین
راستش میخواستم برم یه دروه ی بگذرونم، شبکه و طراحی وب ، اصلاً اطلاعات کافی در این مورد ندام.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
راستش میخواستم برم یه دروه ی بگذرونم، شبکه و طراحی وب ، اصلاً اطلاعات کافی در این مورد ندام.
سلام. ببینید دوست محترم منظورتون از اطلاعات کافی رو متوجه نمیشم ولی در کل این بستگی به علاقه خودتون داره که چه دوره ای رو بصورت حرفه ای ادامه بدید. راستش طراحی وب رو میشه شخص خودش در منزل یادبگیره البته بستگی به پشتکار اون فرد داره ولی خب شبکه بهتره بیرون کلاس رفت اخه اگه از فاز تئوری خارج شید نیاز به ازمایشگاه داره . در زمینه طراحی وب اگه سوالی بود من در خدمتم البته انتظار زود جواب گرفتن رو نداشته باشید اخه دیر به دیر میام باشگاه . در مورد شبکه هم که دوستان تالارمون بیشترشون در زمینه شبکه فعالیت دارند پس فوری جواب میگیرید.
باز بهترین چیز برای بالا بردن اطلاعاتتون ، گوگل می باشد .
شاد و پیروز باشید

arash jon

عضو جدید
سلام. ببینید دوست محترم منظورتون از اطلاعات کافی رو متوجه نمیشم ولی در کل این بستگی به علاقه خودتون داره که چه دوره ای رو بصورت حرفه ای ادامه بدید. راستش طراحی وب رو میشه شخص خودش در منزل یادبگیره البته بستگی به پشتکار اون فرد داره ولی خب شبکه بهتره بیرون کلاس رفت اخه اگه از فاز تئوری خارج شید نیاز به ازمایشگاه داره . در زمینه طراحی وب اگه سوالی بود من در خدمتم البته انتظار زود جواب گرفتن رو نداشته باشید اخه دیر به دیر میام باشگاه . در مورد شبکه هم که دوستان تالارمون بیشترشون در زمینه شبکه فعالیت دارند پس فوری جواب میگیرید.
شاد و پیروز باشید

ممنون.
من چیز زیادی از این دروه ها یا اطلاعاتی مربوط به شبکه یا طراحی وب نمیدونم واسه همین خواستم بدونم که دوره ای برم یا نه که اونم شما گفتین ولی اطلاعاتی ندادین.
بازم ممنون.

NAZIY0

عضو جدید
اگه حافظه ام یاری بکنه سوالت در مورد هوش مصنوعی بود.
ببین لازمه که برای فهم کاربردهای هوش مصنوعی یه اطلاعاتی در موردش داشته باشید.از اونجا که حافظه یاری نمیکنه فکر کنم ترم های ابتدایی (اول تا سوم) باشی،پس انتظاری نمیره ازت.اما میتونی در موردش تحقیق کنی.یه تحقیق ساده و جمع و جور.اینکه بدونی هوش مصنوعی دقیقا چیه و به چه چیزی میگن "تکنیک های هوش مصنوعی" باعث میشه درکت با اون چیزی که عوام فکر میکنن و خیلی عجیب غریب و فضاییه فرق بکنه و بتونی واسه خودت یه مثال هایی از کاربردش بزنی،هر چند ساده.
راستش من هرچی میخوام مثال بزنم میبینم یه پیش نیازهایی رو باید پاس کرده باشی.مثلا اگه طراحی الگوریتم رو پاس کرده باشی میتونم بهت بگم هوش مصنوعی به ما کمک میکنه یه راه حل بهینه واسه مسئله‌ی کوله پشتی پیدا کنیم.حالا این مسئله کوله پشتی کجا استفاده میشه؟ همه جا!! در بسیاری از صنایع و شاید حتی سیستم های اطلاعاتی.البته این فقط یه مثال ساده است.
کاش تمام استادا مثل شما فکر میکردن!:(با این که ترم یکم استادم ازم خواسته در مورد الگوریتم ژنتیک یک powerpointبا 25سلاید با یک documentبا 30 صفحه بهم گفته تحویل بدم.با این که مطلب زیاد پیدا کردم اما بازم زیاد ازش چیزی نمی فهمم..:cry:ممنون واسه اطلاعاتی که دادین.:w27:

Drago

کاربر ممتاز
سلام بچه ها
ببین همینجوری بهت توصیه نمیکنم بری یه دوره ای بگذرونی با این توجیه که بعدا به دردت بخوره.
علاقه بهش نداشته باشی سر کلاس لذت نمیبری و بعدش هم سریع یادت میره،وقتتو تلف میکنی.
اینها هرکدوم مقدماتی داره که خودت داری میگی در موردش اطلاعات نداری.برو ببین واسه شروع شبکه چی لازم داری.اصلا از شبکه چی میخوای؟ میخوای کدوم شاخه رو پی بگیری؟ با دوره های سیسکو بری جلو یا مایکروسافت یا لینوکس؟
از طراحی وب چی میخوای؟ میخوای توسعه وب رو یاد بگیری یا فقط طراحی؟ (آماده یاد گرفتن برنامه نویسی هستی یا نه؟)
در مورد هر کدوم از این شاخه ها چی فکر میکنی؟

کاش تمام استادا مثل شما فکر میکردن!:(با این که ترم یکم استادم ازم خواسته در مورد الگوریتم ژنتیک یک powerpointبا 25سلاید با یک documentبا 30 صفحه بهم گفته تحویل بدم.با این که مطلب زیاد پیدا کردم اما بازم زیاد ازش چیزی نمی فهمم..:cry:ممنون واسه اطلاعاتی که دادین.:w27:
تصورم اینه که این ترم هوش مصنوعی رو داری (اگر نه چه دلیلی داره استاد بخواد در مورد ژنتیک مطلب تحویل بدی...).
یکی از خوبی های ژنتیک اینه که زیادی تصویریه و تصویرهاش هم فضای زیادی میگیره : با این تفاصیل ۲۵ صفحه رو راحت میتونی درست کنی :D

کلا ژنتیک رو فهمیدی؟ کجاش مشکل داری؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
خوب من در مورد طراحی وب زیاد اطلاع ندارم ولی شکه یه اطلاعاتی دارم واسه همین در این مورد می تونم راهنمایی کنم
شبکه بخواین بهتره با نتورک پلاس شروع کنین که از طریق اون یه اطلاعات کلی از شبکه داشته باشین لزومی نداره برین کلاس چون با کتاب هم می تونین بخونین اگه اشکالم داشتید بگین تا یا من یا دوستان بگیم یا بحث کنیم. بهتره کتاب های انگلیسی بخونید چون ترجمه ها ناقص و یا اشتباهن و اون طوری که انگلیسی روان و کامل گفته فارسی نه و هم بهتره از حالا زبانتون رو تقویت کنید.هم برای ارشد هم اینکه بخواین دوره های حرفه ای تر شبکه کتاب فارسی اصلا ندارن یا ترجمه اش مشکل داره .بعد نتورک پلاس اگه بخواین تنظیمات نرم افزاری شبکه رو یاد بگیرین باید برین دوره های مایکروسافت mcitp ( برای ویندوز 7 و سرور 2008)mcse , mcsa ( برای اکس پی و سرور 2003 ) و برای تنظیمات سخت افزاری دوره های زیادی هست ولی رایج ترین و کاربردی ترین دوره های سیسکو هست که ازccna شروع میشه تا ccie ( که اینجا میشی دکترای شبکه:D)
دوره های سیسکو گسترده اس و چند گرایش داره وبعد تموم کردن دوره ی ccna می تونین گرایشتون رو عوض کنین پیش فرض شما ccna روتر و سوییچ رو می خونین بعد هر گرایشی خواستین ccna اون رو می خونین بعد ccnp بعد اونم ccie
در مورد اینم که کدوم برین یعنی دوره های سیسکو برین یا مایکروسافت اینو بگم هیچ کس نمی تونه قطعی بگه این برو اون نه چون این دوره ها مکمل اند و هرچه قدر بیشتر بلد باشین بهتره و هر کدوم دید متفاوتی دارن و جذابیت های متفاوت ببخشید جوابم زیاد شد :redface:

از همه ی دوستانی که به من رای دادن واسه صندلی داغ ممنونم
مخصوصا از خانوما ( خانوما اومدین پوست کنی دیگه؟)
نه من هدفم اینه داغی صندلی رو حس کنی سردت نشه سرما نخوری :biggrin:;)

شاد و پیروز باشید
r-quantom جان به منم میگی ؟؟؟؟:redface:یه سوال دارم که جوابش اندازه ی طوماره هر وقت وقت داشتی بگو بپرسم توضیح اش زیاده

NAZIY0

عضو جدید
تصورم اینه که این ترم هوش مصنوعی رو داری (اگر نه چه دلیلی داره استاد بخواد در مورد ژنتیک مطلب تحویل بدی...).
یکی از خوبی های ژنتیک اینه که زیادی تصویریه و تصویرهاش هم فضای زیادی میگیره : با این تفاصیل ۲۵ صفحه رو راحت میتونی درست کنی :D

کلا ژنتیک رو فهمیدی؟ کجاش مشکل داری؟
اوه هوش مصنوعی پیش نیاز می خواد.واسمون از درسای تخصصی مبانی فناوری اطلاعات و مبانی الگوریتم داریم.اصلا تابع الگوریتم ژنتیکو نمیفهمم.درس مبانی فناوری اطلاعات ازم خواسته.

Drago

کاربر ممتاز
اوه هوش مصنوعی پیش نیاز می خواد.واسمون از درسای تخصصی مبانی فناوری اطلاعات و مبانی الگوریتم داریم.اصلا تابع الگوریتم ژنتیکو نمیفهمم.درس مبانی فناوری اطلاعات ازم خواسته.
واقعا معنی این جمله رو نفمیدم : "واسمون از درسای تخصصی مبانی فناوری اطلاعات و مبانی الگوریتم داریم."
استادتون واسه درس مبانی آی تی خواسته در مورد الگوریتم ژنتیک مطلب بیارین؟!! عجب کارایی میکنن این استادا...

NAZIY0

عضو جدید
واقعا معنی این جمله رو نفمیدم : "واسمون از درسای تخصصی مبانی فناوری اطلاعات و مبانی الگوریتم داریم."
استادتون واسه درس مبانی آی تی خواسته در مورد الگوریتم ژنتیک مطلب بیارین؟!! عجب کارایی میکنن این استادا...
ببخشيد اشتباه لفظي بود.به هر كس يك موضوع داده به من الگوريتم ژنتيكو داد.:(

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
r-quantom جان به منم میگی ؟؟؟؟:redface:یه سوال دارم که جوابش اندازه ی طوماره هر وقت وقت داشتی بگو بپرسم توضیح اش زیاده
بله یکی از این دوستان شما هستی استاد شبکه . بپرس مهندس اینده سعی می کنم زود جواب بدم .

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
بله یکی از این دوستان شما هستی استاد شبکه . بپرس مهندس اینده سعی می کنم زود جواب بدم .
مرسی عزیزم بابا من کجا استاد شبکه کجا !!اتفاقا این روزا سوادم ته کشیده و کل اعتماد به نفس نداشته ام پریده :D
خوب سوالم اینه من اگه نخوام برنامه نویسی کار کنم ( یعنی نه وقت دارم نه استعداد :redface:) ولی بخوام بتونم یه کارایی بکنم یعنی در اون حد که بتونم حداقل نیازهای خودم رو رفع کنم تا یه حد متوسط بلد باشم باید چی کار کنم می دونم یه بار این سوال رو پرسیدم شما و آقا امیر دراگو جواب دادین ولی اون پیش زمینه رو نتونستم بخونم یه آموزش سریع ولی کاربردی می خوام یعنی یه مسیر کوتاه که بفهمم چی به چیه و بتونم زود یاد بگیرم و کار کنم ( منظورم کار کار معمولی واسه خودم و تمرین اینا نه کار بیرونی )

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم بابا من کجا استاد شبکه کجا !!اتفاقا این روزا سوادم ته کشیده و کل اعتماد به نفس نداشته ام پریده :D
خوب سوالم اینه من اگه نخوام برنامه نویسی کار کنم ( یعنی نه وقت دارم نه استعداد :redface:) ولی بخوام بتونم یه کارایی بکنم یعنی در اون حد که بتونم حداقل نیازهای خودم رو رفع کنم تا یه حد متوسط بلد باشم باید چی کار کنم می دونم یه بار این سوال رو پرسیدم شما و آقا امیر دراگو جواب دادین ولی اون پیش زمینه رو نتونستم بخونم یه آموزش سریع ولی کاربردی می خوام یعنی یه مسیر کوتاه که بفهمم چی به چیه و بتونم زود یاد بگیرم و کار کنم ( منظورم کار کار معمولی واسه خودم و تمرین اینا نه کار بیرونی )
ببین صنم جان من تا اینجا متوجه شدم که صنم خانوم ما قراره طراحی صفحات وب رو یاد بگیره ولی برای ارضای نیاز خودش نه بصورت حرفه ای ، درسته؟؟
خب خودتم اشاره داشتی که قبلا یه حرفایی زده شده . این که میگی اموزش سریع ولی کاربردی بنظرم خیلی با هم تناقض دارن. اموزش سریع صرفا 1 فیلم میخوای ببینی که چند تا دستور میزنه و میگه این کار رو میکنن و تموم !!! این نشد کاربردی . اگه کاربردی میخوای باید براش وقت بذاری مثلا وقتی اون یه کد میزنه شما تغییرش بده، چه میدونم مثلا وقتی اون میگه با این دستور رنگش میشه قرمز ، شما با سبز امتحان کن(1 مثال پیش و پا افتاده) پس اینم نمیشه سریع چون وقت میخواد. باید هزینه وقت کنی ، چقدر هزینه میکنی تا بیشتر کمکت کنم ؟؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
ببین صنم جان من تا اینجا متوجه شدم که صنم خانوم ما قراره طراحی صفحات وب رو یاد بگیره ولی برای ارضای نیاز خودش نه بصورت حرفه ای ، درسته؟؟
خب خودتم اشاره داشتی که قبلا یه حرفایی زده شده . این که میگی اموزش سریع ولی کاربردی بنظرم خیلی با هم تناقض دارن. اموزش سریع صرفا 1 فیلم میخوای ببینی که چند تا دستور میزنه و میگه این کار رو میکنن و تموم !!! این نشد کاربردی . اگه کاربردی میخوای باید براش وقت بذاری مثلا وقتی اون یه کد میزنه شما تغییرش بده، چه میدونم مثلا وقتی اون میگه با این دستور رنگش میشه قرمز ، شما با سبز امتحان کن(1 مثال پیش و پا افتاده) پس اینم نمیشه سریع چون وقت میخواد. باید هزینه وقت کنی ، چقدر هزینه میکنی تا بیشتر کمکت کنم ؟؟
عزیزم درسته خوب پس همین کاربردی رو لطفا بگو . وقت حداکثر روزی دو ساعت .( اکه زیاده بگو کم کنم :biggrin:) هزینه هم رایگان باشه تو فقط منبع و لینک و مسیر رو تعیین کن خودم ادامه اش میرم:redface: خوب 80% رو کمک شما حساب کردم :D

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم درسته خوب پس همین کاربردی رو لطفا بگو . وقت حداکثر روزی دو ساعت .( اکه زیاده بگو کم کنم :biggrin:) هزینه هم رایگان باشه تو فقط منبع و لینک و مسیر رو تعیین کن خودم ادامه اش میرم:redface: خوب 80% رو کمک شما حساب کردم :D
نوع زبانی که میخوای یاد بگیری رو بهم بگو تا برات یه سری فیلم اموزشی بفرستم البته برای چند سال قبل هستش ولی به دردبخوره(فیلم های lynda هستش). اگه میخوای CMS یاد بگیری، براشون پی دی اف دارم. حالا انتخاب با شما هستش.بعد انتخاب ایمیلت رو برام پیام خصوصی کن ، بقیش با من . اگه حجم فیلم ها سنگین بود که مطمئنا هستش برات پارت به پارت میفرستم. اینجوری خودمم تو جریان پیشرفتت قرار میگیرم:biggrin:
شاد و پیروز باشید.

پ.ن:شایدم برای راحتی کار جایی اپلود کردم تا بتونی دانلود کنی

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
نوع زبانی که میخوای یاد بگیری رو بهم بگو تا برات یه سری فیلم اموزشی بفرستم البته برای چند سال قبل هستش ولی به دردبخوره(فیلم های lynda هستش). اگه میخوای CMS یاد بگیری، براشون پی دی اف دارم. حالا انتخاب با شما هستش.بعد انتخاب ایمیلت رو برام پیام خصوصی کن ، بقیش با من . اگه حجم فیلم ها سنگین بود که مطمئنا هستش برات پارت به پارت میفرستم. اینجوری خودمم تو جریان پیشرفتت قرار میگیرم:biggrin:
شاد و پیروز باشید.

پ.ن:شایدم برای راحتی کار جایی اپلود کردم تا بتونی دانلود کنی
خوب مرسی پس بقیه اش رو خصوصی میگم :w27:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

یه سوال:
مسابقه ACM آخر این هفته در دانشگاه شریف برگزار میشه.
از اینجا کسی شرکت نکرده؟؟؟؟

بالا