گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه کسی نمونده که به من نگفته باشه خشن و عصبانی و بد اخلاق و مغرور.

همه ی بچه های باشگاه حداقل یه بار گفتن.

من همین جااعلام میکنم هنوز امیدی بهتون هست افسردگی نگیرید:D

1 روز تارهایییییییییییییییییییییی:w33::w25:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
چاکریم عزیز.

حالا من گفتم واقعیت ها رو بگو. نری بگی اصلاح طلب هستی یا جریان انحرافی هستی یا ...

فقط میگی خط رهبری هستی. و مرگ بر امریکا و انگلیس و اسرائیل.

از بشار اسد هم حمایت کن :D

اینا رو هم بخون :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/384781-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%84%DA%A9-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1?p=5221762&viewfull=1#post5221762

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ک-اشتر/page2?p=5228205&viewfull=1#post5228205

مدیر جان . خواستی پاک کنی. این 2 تا لینک پایین رو بگذار.

من برم که الان ستایش پیداش میشه اخطاره رو میده. خیلی وقت بود , دنبال بهونه میگشت :D
فدات فدات

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
رهابودم رها ترشدم

تموم شد خدایا راحت شدم

اما......

samira_IT

عضو جدید
سلام.من اینجا تازه وارد ام ولی می خوام از دوستان با تجربه بپرسم برا تابستون که بی کارم چه کار مفیدی در رابطه با رشته ام بکنم؟؟؟
مرسیییییییی

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من اینجا تازه وارد ام ولی می خوام از دوستان با تجربه بپرسم برا تابستون که بی کارم چه کار مفیدی در رابطه با رشته ام بکنم؟؟؟
مرسیییییییی

سلام

زمینه مورد علاقت رو مشخص کن. و بعد شروع کن به یادگیری.

برنامه نویسی . طراحی وب . شبکه . امنیت . گرافیک .پایگاه داده. انیمیشن و ...

الان هاستینگ ها هم نیاز زیادی به متخصصین دارن که حقوق نسبتا خوبی میدن.

ببینید به چه زمینه ای علاقه مندید و شروع کنید . مطلب برای یاد گرفتن خیلی زیاده که در کل سال باید مشغول باشین.

موفق باشید.

------------------------

کارهای مفید دیگه ای هم میتونین انجام بدین :

مثلا تامین محتوای تالار دانشکده مجازی باشگاه مهندسان :

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...یازات-بسیار-ویژه-،-تامین-محتوای-تالار-دانشکده

یا فکر کنم امیر نیاز به ترجمه زیادی داره. اگه زبانتون خوبه یا میخواین بهتر بشه میتونید این مطالب رو ترجمه کنید که در اینده هم به دردتون میخوره و هم زبانتون خوب میشه :D (امیر خان. دیدی چقدر به فکرتم؟ :D )

آخرین ویرایش:

samira_IT

عضو جدید
مهندس مرسی از راهنمایی .
البته من در ارتباط با طراحی وب اقدام کردم.
و اما ترجمه.............. می تونم. هر وقت خواستین بهم بگین .اگه تونستم کوتاهی نمی کنم
به بقیه توصیه ها هم توجه می کنم .:D

mohandeseit

کاربر ممتاز
مرسیییییییی

ببین سمیرا جان اول زمینتو معلوم کن و بعد آمارشو دربیار بگو یاعلی و تا ته خط برو.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

زمینه مورد علاقت رو مشخص کن. و بعد شروع کن به یادگیری.

برنامه نویسی . طراحی وب . شبکه . امنیت . گرافیک .پایگاه داده. انیمیشن و ...

الان هاستینگ ها هم نیاز زیادی به متخصصین دارن که حقوق نسبتا خوبی میدن.

ببینید به چه زمینه ای علاقه مندید و شروع کنید . مطلب برای یاد گرفتن خیلی زیاده که در کل سال باید مشغول باشین.

موفق باشید.

------------------------

کارهای مفید دیگه ای هم میتونین انجام بدین :

مثلا تامین محتوای تالار دانشکده مجازی باشگاه مهندسان :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/377140-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%8C-%D8%AA%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%A9%D8%AF%D9%87

یا فکر کنم امیر نیاز به ترجمه زیادی داره. اگه زبانتون خوبه یا میخواین بهتر بشه میتونید این مطالب رو ترجمه کنید که در اینده هم به دردتون میخوره و هم زبانتون خوب میشه :D (امیر خان. دیدی چقدر به فکرتم؟ :D )

آی گفتی دانیال ، به شدت به یاری دوستان نیاز مندیم :D

کتاب مدیریتی دارم توووپ ، خداییش هرجاش و میام بپیچونم یا از زیرش در برم که ترجمه نکنم دلم می سوزه ، از بس که قشنگه

می خوای یه 40-0 صفحه بدم ترجمه کنی؟:D

samira_IT

عضو جدید
مهندس من که گفتم آماده ام ترجمه کنم. فقط اینو بگم خیلی سریع نمی تونم ترجمه کنم.
ولی خوب تا یه حدی می تونم کمک کنم فعلا هم بی کارم . یا علی ;)فقط اولشه خیلی زیاد نباشه(لطفا):redface:

آخرین ویرایش:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهندس من که گفتم آماده ام ترجمه کنم. فقط اینو بگم خیلی سریع نمی تونم ترجمه کنم.
ولی خوب تا یه حدی می تونم کمک کنم فعلا هم بی کارم . یا علی ;)فقط اولشه خیلی زیاد نباشه(لطفا):redface:

واقعا این کارو می کنی؟

می خوای یه 10 صفحه برات بفرستم تمرینی؟

ایمیلت رو برام پخ کن تا بفرستم خدمتتون

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ گفتین زبان.:cry:
من زبانم خ ضعیفه از دوم دبیرستان دیگه کلاس زبان نرفتم:D خ دوست دارم زبان رو ها ولی....
تصمیم گرفتم از این تابستون شروع کنم به قوی کردن زبانم ولی بازم من کلاس برو نیستم. میخوام خودم بخوانم.:surprised:
حالا چه کار کنم زبانم قوی شه؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
من زبانم خ ضعیفه از دوم دبیرستان دیگه کلاس زبان نرفتم:D خ دوست دارم زبان رو ها ولی....
تصمیم گرفتم از این تابستون شروع کنم به قوی کردن زبانم ولی بازم من کلاس برو نیستم. میخوام خودم بخوانم.:surprised:
اگه می خوای لغت اینا یاد بگیری (هم برای ارشد ) مینونی از بسته های لایتنر استفاده کنی که 1100 خوبه ولی نه اگه مکالمه اینا می خوای می تونی از نرم افزار آموزشی استفاده کنی مثل tell me more و یا سی دی های نصرت و speak like American استفاده کنی
=====================================================================
راستی بچه ها f@time s332 تاپیک صندلی داغ درست کرده که جالبه (تبلیغ نکرده بود من دارم تبلیغ می کنم :biggrin:) اولین نفر آقا محمد داوطلب شد نشست خوب نفر بعدی کی بشینه ؟یا کسی داوطلب هست؟

آخرین ویرایش:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

اگه می خوای لغت اینا یاد بگیری (هم برای ارشد ) مینونی از بسته های لایتنر استفاده کنی که 1100 خوبه ولی نه اگه مکالمه اینا می خوای می تونی از نرم افزار آموزشی استفاده کنی مثل tell me more و یا سی دی های نصرت و speak like American استفاده کنی
راستی بچه ها f@time s332 تاپیک صندلی داغ درست کرده که جالبه (تبلیغ نکرده بود من دارم تبلیغ می کنم :biggrin:) اولین نفر آقا محمد داوطلب شد نشست خوب نفر بعدی کی بشینه ؟یا کسی داوطلب هست؟

پس زبانت خیلی خوبه نه؟

mohandeseit

کاربر ممتاز
زبان برگ برندس من که خیلی وقته دارم روش کار میکنم و تو ارشدم تاثیر گذاشت

mohandeseit

کاربر ممتاز

دست رو دلم نذار که خونه با این دوستت.

samira.it

عضو جدید
منم زبان مشكل دارم تو مكالمه ولي تو ترجمه نه زياد.....
خيلي مهمه از دنيا عقبيم والله

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم زبان مشكل دارم تو مكالمه ولي تو ترجمه نه زياد.....
خيلي مهمه از دنيا عقبيم والله

ساعت 5 صب پاشید ، 11 بخوابید ، برنامه ریزی کنید ، ببینید چه جوری جلو می افتید

من هر روز 4:30 بیدار می شم ، ساعت پستام و نگاه کنید متوجه می شید

اگر پایه باشید خوبه می شه یه کارایی کرد

بالا