گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

sahar-sr

عضو جدید
راستش ربط خاصی به قضیه پدر پسر شجاع نداره،درحقیقت اینا دوتا کارتون جدا هستن،ارتباط خاصی هم بینشون نیست.حتی روابط پسرشجاع و پدرش هم به دراگو و بابای دراگو شبیه نیست.پدر پسر شجاع جزو قشر انتلکچوئل حساب میشد اما بیچاره بابای دراگو جزو قشر کارگر بود.پسرشجاع قهرمان داستان بود : باهوش،موفق،بدون خطا.دراگو شخصیت فرعی بود : کاراکتری متوسط،بدون هوش فوق العاده و نه الزاما موفق،اشتباه هم میکرد،توی دردسر هم میفتاد.:smile:
نگفتم خدای نکرده متوجه این موضوع نیستید! گفتم من و شما میدونیم این موضوع رو، و اینکه شرایط تحصیلی پیام نور چطوریه،پس حداقل خودمون نباید نگران این کنتور ترم هامون باشیم.اگه جسارت شد ببخشید.

۱.خواهش میکنم همون "امیر" یا "دراگو" یا هرچیزی که راحت هستید بگید لطفا،این القاب "جناب" و "آقا" و ... رو نتونستم هیچ وقت هضم کنم.
۲.نه بابا اینا شوخی میکنن،جدی نگیری یه وقت! اصلا مگه آدم چاق میتونه مهربون نباشه؟؟!!:D
۳.کار خاصی نکردم فقط : اون اولا به کسایی که کپی پیست میکردن گیر میدادم،به کسایی که عنوان درست انتخاب نمیکنن ایراد میگیرم،به کسایی که پروژه و مقاله و تحقیق آماده میخوان غر میزنم،به کسایی که نقل قول چندگانه نمیزنن تذکر میدم و الی ماشاالله!!! خداییش آدم بداخلاقیم؟!
این جور که من یادمه یک کارتون بودا! اشتباه نمیکنید!
از این لحاظ گفتم که هر دو تا پدر بی نام بودن تو کارتون و از اسم پسرهاشون....
ظاهرا جامعه شناس هم هستید;)
نه بابا خواهش میکنم .ناراحتی بابت کنتور ترم هم دست خودم نیست!!
من تازه واردم بابا! یکم سختمه بدون اقا خطابتون کنم ولی دوست ندارید باشه نمیگم !
من که همون اول گفتم بد اخلاق نیستید!این دقته! مهندس باید دقیق باشه!فقط یه جورایی ادم از امضاتون میترسه!!!!

aliie62

عضو جدید

آره جدیه، دیگه چیزی نمونده
اسمش رو شاید امیرمهدی(اگه پدر زنم دبه نکنه)
آقا من بهت تبریک میگم. انشاالله با ورودش رنگ جدیدی به زندگیت میزنه و همراه خودش خیر و برکت میاره.
حالا آقا امیر مهدی شما زودتر به دنیا میاد یا آقا ایلیای من!؟
ایلیای عزیزم آخر دی به دنیا میاد.;)

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
بابا دستیار مدیر!!:D

تبریک میگم:gol::gol:

-------------------------------------------------------

شیرینی نمیدین بهمون؟؟؟
حداقل شما یه شیرینی بده تو این تالار:D

-------------------------------------------------------
راستی چه میکنه این تیم ملی والیبالمون!! :rambo: ;)

دمشون آتیشی;)

(و باز هم بحث همیشگی سرمایه گذاری پوچمان بر این فوتبالِ ...:razz: هـــی... )
ممنون
بابا دستیاری هم مگه شیرینی داره .. !!

قبلا با من هماهنگ نکرده بودن
(چشم .. شما بگو چه شیرینی دوست دارین .. :smile:)

آقا من بهت تبریک میگم. انشاالله با ورودش رنگ جدیدی به زندگیت میزنه و همراه خودش خیر و برکت میاره.

به به .. مبارکا باشه علی آقا :gol:
(ای خدا یعنی میشه روزی هم مااااا ..
.. ببخشید شلککم یکمی بژرگ شد )
اگر پسرت دی بدنیا اومد شک نکن یک نابغه هست (چه میکنن این دی ماهی هااااااا :redface:)
امیدوارم هردوشون سالم باشن و باعث غرور پدر و مادرشون باشن ;)

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

تبریک میگم عزیز. چه اسم قشنگی انتخاب کردی برای پسرت . انشالله کیک تولد 1 سالگی پسرت رو بخوریم. :gol:

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون

به به . به این میگن یه حرکت خوب از کربلایی عزیز .

تبریک میگم امیرحسین جان . شیرینی هم داره.

شماره حساب میدم. زود بفرست بیاد :D

کربلایی

مدیر بازنشسته
آره،واقعا MajMaj با اون تاپیک نتورک پلاسش عالی عمل کرد.تاپیک های آناهیتا شمس،سوال و جواب های فریبا ، کل کل هامون با پاکر...

آره منم شنیدم،نمیدونم دقیق،احوالی که از ما نمیپرسه!

دانیال کوچولو تحویل بگیر!!

من که نمیدونم کی رو میگید!!!
این وصله ها به اون نمیچسبه...:redface:

هه هه هه
امیرمهدی الان چهار روزشه...
راستی منم تبریک میگم، ایشاالله ایلیا کوچولو صحیح و سالم و قوی بیاد زندگیت رو شیرین کنه

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

هه هه هه
راستی منم تبریک میگم، ایشاالله ایلیا کوچولو صحیح و سالم و قوی بیاد زندگیت رو شیرین کنه

ببین میخواد شیرینی نده اصلا رو نمیکنه. :D

خیلی خیلی تبریک کربلایی جان.

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
عرض تبریک به همه ی پدران و نیز کمک مربی جدیدمون! اینقدر از هر دری سخن گفته شده اینجا که نمیدونم کدومو جواب بدم.ایشالله که همتون خوش و سلامت باشید.
چند روز پیش تو دانشگاه گفتن بیاید بریم دفاعیه یه بنده خداییه منم رفتم ببینم چه خبره دیدم یه آقای تقریبا مسنی داره دفاع میکنه... گفتم اسمش چیه ؟ گفتن مولاناپور(نمیدونم بشناسید یا نه)همون نویسنده ی کتاب تجارت الکترونیک بود! چه غولی ازش ساخته شده بود تو ذهنم ...ولی تو پایان نامش به این نتیجه رسیدم منم میتونم از این به بعد کتاب رفرنس بنویسم!

sougmad

عضو جدید

الهی..
تبریک میگم:gol::gol:

چقـــــــــــدر بابا زیاد شده
ایشالا روزیِ استادdzzv_13
:):d

ممنون

بابا دستیار مدیر دست و دل باز!

نــه
خوشمان آمد:d

مچــــــــکرم واقعا

حالا چه جوری شیرینی رو بگیریم ازتون
روش دانیالم روش خوبیه ها:d

ولی شاید عملی نشه(مثه قبلنا):d

پس یه روش دیگه؛
میگما ما و جومونگ نداریم که
دست اون که بهتون میرسه
به جای ما به ایشون شیرینی بدید:d

:gol:

هه هه هه
نازی
چه زود به دنیا اومد
واقعا تبریک میگم:gol::gol:

جناب مدیر تشریف بیارید از این ورا
با خانوم بچه ها
در خدمت باشیم:smile:

آآآخ منم با امیرمهدی بازی میکنم:d

آخرین ویرایش:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
چند روز پیش تو دانشگاه گفتن بیاید بریم دفاعیه یه بنده خداییه منم رفتم ببینم چه خبره دیدم یه آقای تقریبا مسنی داره دفاع میکنه... گفتم اسمش چیه ؟ گفتن مولاناپور(نمیدونم بشناسید یا نه)همون نویسنده ی کتاب تجارت الکترونیک بود! چه غولی ازش ساخته شده بود تو ذهنم ...ولی تو پایان نامش به این نتیجه رسیدم منم میتونم از این به بعد کتاب رفرنس بنویسم!
رامین مولاناپور؟! مترجم و مولف و فلان؟! دفاعیه چیش بود،دکترا؟

dzzv_13

مدیر تالار
به به . به این میگن یه حرکت خوب از کربلایی عزیز .
تبریک میگم امیرحسین جان . شیرینی هم داره.
شماره حساب میدم. زود بفرست بیاد :D

فدای تو گل پسر ..
راستی مگه میشه شیرینی رو ریخت به حساب !! :surprised:

هه هه هه

ای جونمممممممممممممم .. :redface:
(جای من یه گاززززززز گنده ازش بگیر .. :D)

عرض تبریک به همه ی پدران و نیز کمک مربی جدیدمون! اینقدر از هر دری سخن گفته شده اینجا که نمیدونم کدومو جواب بدم.ایشالله که همتون خوش و سلامت باشید.

سلام .. دانشجوی ارشد (از اون پیامکات باز برامون بفرست .. باحال بود ;))
شاید ارائه اش سهل المتنع بوده (در ضمن آقای مولاناپور فکر کنم کارشناس ارشد داشته باشه .. پس میبینی که خیلی از لحاظ مدرکی ازت جلو نیست ... فقط تجربه هست که خیلی ازمون جلو هست .. که اونوم بوقتش بهش میرسی .. ;))

چقـــــــــــدر بابا زیاد شده
ایشالا روزیِ استادdzzv_13
:):d
بابا دستیار مدیر دست و دل باز!
نــه
خوشمان آمد:d
مچــــــــکرم واقعا
حالا چه جوری شیرینی رو بگیریم ازتون
روش دانیالم روش خوبیه ها:d
ولی شاید عملی نشه(مثه قبلنا):d
پس یه روش دیگه؛
میگما ما و جومونگ نداریم که
دست اون که بهتون میرسه
به جای ما به ایشون شیرینی بدید:d
:gol:
میخوای یه پیشنهاد هم من بدم .. !!
من شیرینی رو میخورم بعد واستون تعریف میکنم ..
(از دست این کربلایی که ... )

آخرین ویرایش:

hengam7

عضو جدید
سلام من جز افرادي بودم كه بدون شناخت كافي وارد اين رشته شدم (متاسفانه) ولي با شناختي كه اين چند وقته پيدا كردم خيلي از انتخابم خوشحالم .ولي اميد وارم هر چه زودتر دستم تو برنامه نويسي راه بيافته (راستي يادم رفت بگم من ترم اول اين رشته هستم)

aliie62

عضو جدید
اگر پسرت دی بدنیا اومد شک نکن یک نابغه هست (چه میکنن این دی ماهی هااااااا :redface:)
ممنون،
مگه شما هم متولد دی هستی؟
من متولد 29 دی هستم، احتمالا ایلیا هم 29 یا 30 دی میاد!:biggrin:
مگه کلوپ متولدین دیماه را افتتاح کنیم!

aliie62

عضو جدید
تبریک میگم عزیز. چه اسم قشنگی انتخاب کردی برای پسرت . انشالله کیک تولد 1 سالگی پسرت رو بخوریم. :gol:
ممنون، من مثل آقای کربلایی نیستم که زرنگ باشم! من به محض تولد ایلیا به هر کی سر راهم برسه شیرینی میدیم، بچه های تالار فناوری اطلاعات که جای خودشونو دارند.:gol:

soraya_shz

عضو جدید
سلام كاش يكي بود كمكم مي كرد .... :cry:
ببخشيد وارد بحث خودمونيتون شدم دوستاي گلم ، تولد همتون + ني ني هاتون مبارك

واسه dds و مديريت استراتژيك و نيازمندي سيستم سه تا موضوع مي خوام كه به هم ربط داشته باشه ، اگه كسي از دوستان پيشنهادي داره خصوصي بفرسته ، مرسي

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو که نِگات به سمت دیواره!!:surprised:

شما که خوب پست هات رو پاک میکنی.

الان امیر حسین و کربلایی که دسترسی مدیریتی دارن. میتونن ببینن که پیام قبلی که چند دقیقه قبل دادی و بعد پاکش کردی چی بود. :D

حالا چه من به دیوار نگاه کنم. چه شل و پل و ... :D

پ ن : حسین جان. چقدر بنویسم که بعد اینکه پست دادی. پاکشون نکنی؟؟؟

کربلایی

مدیر بازنشسته
حالا خیلی مهم نبودن که! بیخودی چرا اسپم تولید کنم!

غرض این بود که تو بخونیشون، تو هم که خوندی تمام!

حالا تو نگفتی چرا وقتی نگات به سمت دیواره میگی داری منو چپ چپ نگاه میکنی!؟؟؟;)

خب اگه غرض خوندن تنها یه نفره چرا در پروفایلش نمینویسید؟

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
آزمون پارسه رو خراب کردم.امنیت و شبکه شدم ۳۶۱ آی تی و تجارت ۳۳۸.
یه نفر به من دلداری بده لطفا.(جدی بگیرید،نادر پیش میاد با کسی درددل کنم یا دلداری بخوام)

dzzv_13

مدیر تالار
یه نفر به من دلداری بده لطفا.(جدی بگیرید،نادر پیش میاد با کسی درددل کنم یا دلداری بخوام)

قصه نخور .. رتبه من شد 412 .. یعنی معرکه تست ها رو زدم .. مشترک همش 6 درصد زدم .. اومدم خونه و حسابی به خودم میخندم .. سولایی رو غلط زدم که نگوو .. اونطرف هوش تازه دیروز کتابمو دوستم سر جلسه واسم آورد ولی 61 درصد زدم (مدیریت رو سوال آخرش توی کتاب MIS که تابستون پاس کرده بودم خونده بودم که همون یه سوال رو زدم رتبه اون درس شد 84 .. من موندم کسی مدیریت نمیخونه !! :surprised:)

به رتبت نگاه نکن .. به اینکه چقدر از آزمون چیز فهمیدی نگاه کن .. جالبه بدونی بعضی از شکیاتم در مورد سوالات توی آزمونها میاد .. و دقیقا من اون گزینه اشتباه رو میزنم .. بعد میام خونه غلطام رو بر طرف میکنم

ولی امیر بشین بخون .. اینکه چقدر هوش داری رو کار ندارم .. ولی سعی کن ساعت درس خوندنت و درگیر بودن با درسات رو ببری بالا
(حالا خودم از تو بدتر شدم .. رتبم بهتر میشد چقدر نصیحتت میکردم .. )

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

ناراحت نباش امیرجان

خودت بهتر میدونی که امتحان اصلی کنکوره. این امتحان ها برای اینه که ببینین چقدر رو درس ها تسلط دارین.

خودت هم بهتر میدونی که چه تعداد از افراد نا امید میشن و تو همین روزهای اخر بیخیال میشن.

کسی موفق خواهد بود که تا روز اخر روحیه مثبت خودش رو حفظ کنه.

مطمئنا موفق خواهی بود گل پسر. شک نکن.

sahar-sr

عضو جدید
ناراحت نباش پسر!!
خودت میدونی که این ازمون ها برای اینه که نقاط ضعفمونو بفهمیم و برای کنکور اصلی برطرفش کنیم!
نا امید نشو و محکم ادامه بده!

بالا