گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی. پرسپولیسی ها خسته نباشین :D

این مطلب رو دیشب نوشتم. اجازه بدید اینجا کپی کنم :

در مورد بازی امروز. راستش اصلا فکر نمیکردم پرسپولیس اینقدر افتضاح بازی کنه و استقلال در نیمی از دقایق اینقدر خوب.

از پرسپولیس بازی مثل بازی با ذوب اهن انتظار داشتم که خیلی عالی بودن. و از استقلال هم بازیهای این چند سال اخیرش رو.

از وقتی امیر قلعه نوعی رفته یعنی 1 سالی که مرفاوی بود و 1 سال و 7 هفته که مظلومی هست. اولین بار بود که از فوتبال استقلال خوشم اومد.

از جسارت مظلومی هم برای اولین بار خوشم اومد که تو لاک دفاعی نرفتن و تعویض های دفاعی نکرد.

البته این حرکات جاسم کرار و اینکه بعضی بازیکنان استقلال خودشون رو . زمین مینداختن کمی رو اعصاب بود.

بیشتر استقلالی ها تو این بازی خوب بودن. مخصوصا میثم حسینی که اولین دربی پایتخت رو بازی میکرد.

پرسپولیسیها نیمه اول حمله هاشون رو از جناح چپ استقلال که میثم حسینی بود برنامه ریزی کرده بودن که خوب این سمت رو بسته بود. بعد گل هم که رو به بازی مستقیم اوردن . همون چیزی که استقلال میخواست.

در پرسپولیس به جز علی کریمی که خوب بازی کرد . به نظرم بقیه بازیکنان در حد پایین تر از صفر !!! بودن. البته علی کریمی هم چون مهاجم بازی میکرد. از کیفیت کارش کم شده بود و شاید عقب تر بازی میکرد مثمرثمر تر بود. ولی چند تا حرکت خوب داشت و در کل خیلی خوب بود.

استقلالی ها هم که بیشترشون خوب بازی کردن .

در مورد استیلی هم برام جالب بود که یه مهاجم رو کشید بیرون و علیرضا محمد که مثلا هافبک هست رو داخل اورد. بعد هم بعد از مصدومیت علیرضا محمد هم دوباره یه مهاجم فرستاد داخل که در نوع خودش جالب توجه بود !!!

البته استقلالی ها با موقعیت های زیادی که خراب کردن و خیلی راحت همون نیمه اول و اوایل نیمه دوم موقعیت های بالای هفتاد . هشتاد درصد رو خراب کردن. حقشون بود که گل مساوی رو با پنالتی بخورن و بازی مساوی بشه . ولی شانس باهاشون یار بود.

به هر حال بعد چند سال دربی دیدیم که دو تا تیم بیشتر به فکر حمله بودن و موقعیت های گل زیادی رو 2 تا دروازه دیدیم که جای خوشحالی داشت.

پ ن : یکم کری بخونم . :D برد استقلال هم با اینکه تکراری :D بود . ولی شیرین بود

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
بحث فوتبال تموم شد بحث ویندوز ۸ رو راه بندازین.

sh90

عضو جدید
سلام.من امسال it قبول شدم میشه خواهش کنم بگین کتابهای ترم اول رو از کجا باید تهیه کرد ممنون میشمممممممممممم

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام.من امسال it قبول شدم میشه خواهش کنم بگین کتابهای ترم اول رو از کجا باید تهیه کرد ممنون میشمممممممممممم

سلام تبریک میگم
کدوم دانشگاه قبول شدید؟ معمولا منابع دانشگاه ها کمی متفاوته

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام تبریک میگم
کدوم دانشگاه قبول شدید؟ معمولا منابع دانشگاه ها کمی متفاوته

ایتی صنعتی شاهرود قبول شدن دیگه کربلایی جان.

دوست عزیز. باید ببینید استاداتون چه کتابهایی بهتون معرفی میکنن . بعد تهیه کنید. شاید هم نیاز به کتاب نداشته باشید و استاد ها به جزوه ی خودشون اکتفا کنن.

کتابهای کامپیوتری رو هم از کتابفروشی های سراسر کشور میتونید تهیه کنید.

Drago

کاربر ممتاز
سلام.
کتابفروشی هایی که کتاب های کامپیوتری داشته باشن معمولا دارن.از ترم بالاترهای خود همونجا یا اساتید هم میتونید بپرسید.
==============
پیشکسوت شدیم رفت!! آدم حس میکنه پیشکسوت باید بالای 60 سال عمرش باشه! پیر شدم!
الان باس شیرینی بدم؟

کربلایی

مدیر بازنشسته
...پیشکسوت شدیم رفت!! آدم حس میکنه پیشکسوت باید بالای 60 سال عمرش باشه! پیر شدم!
الان باس شیرینی بدم؟

پیر شدی دیگه امیر جان
یه نگاه به تاریخ عضویتت بنداز...
البته پیشکوست یعنی کسی که تجربه کافی و لازم رو داره

شیرنی چی میخوای بدی؟

MOJI11258

عضو جدید
[
الان باس شیرینی بدم؟[/QUOTE]
به به حاج آقا شدی دیگه
آخه اینجا مهم نیست طرف حج رفته باشه یا نه پیر باشه حاجی میشه.
حاج امیر مبارکه پیشکسوتیت

sougmad

عضو جدید
سلام.
کتابفروشی هایی که کتاب های کامپیوتری داشته باشن معمولا دارن.از ترم بالاترهای خود همونجا یا اساتید هم میتونید بپرسید.
==============
الان باس شیرینی بدم؟

بابا پیشکسوت!!

منم شیرینی میخوام :D

itorict

عضو جدید
سلام دوستان منم آره
يه سوالي دارم اونم اينكه
من خيل به رشته it علاقه دارم و فقط it رو انتخب رشته ميكنم واسه همينه دو سال هست كنكور ميدم ولي امسال اگه قبول شدم كه شدم اگه نه علوم تحقيقات فارس،
ميخواستم بدونم ميزان متوسط درآمد يك كارشناس در اين رشته چقدر هست اگه اطلاعاتي داريد بگيد تا بدونم
از اين آمارهايي كه تو اينترنت پره نذاريد جلوما اينا رو ميدونم چيزي رو كه واقعا داريد ميبينيد رو بگيد ممنون:gol:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان منم آره
يه سوالي دارم اونم اينكه
من خيل به رشته it علاقه دارم و فقط it رو انتخب رشته ميكنم واسه همينه دو سال هست كنكور ميدم ولي امسال اگه قبول شدم كه شدم اگه نه علوم تحقيقات فارس،
ميخواستم بدونم ميزان متوسط درآمد يك كارشناس در اين رشته چقدر هست اگه اطلاعاتي داريد بگيد تا بدونم
از اين آمارهايي كه تو اينترنت پره نذاريد جلوما اينا رو ميدونم چيزي رو كه واقعا داريد ميبينيد رو بگيد ممنون:gol:

سلام. خوش امدید.

دوست عزیز. بستگی به توانمندیها و مهارت های مهندس ایتی و همچنین محل کارش و کاری که میخواد انجام بده داره.

itorict

عضو جدید
سلام. خوش امدید.

دوست عزیز. بستگی به توانمندیها و مهارت های مهندس ایتی و همچنین محل کارش و کاری که میخواد انجام بده داره.

خيلي ممنون
خوب حالا اگه توانمندي نسبتا خوب باشه بهترين محل كارها كجاها ميتونه باشه؟
راستي برو بچه هايي كا امسال كنكور كارشناسي(سراسري) دارن كليك رنجه بفرمايند رو لينك زير:
باهم تا قبولي در كنكور سراسري 91
http://www.iran-eng.com/showthread.php/304483-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-91

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي دوستان بين علوم تحقيقات و پيام نور كدوم بهتر هست از همه لحاظ بخصوص مدرك؟

به جز چند تا دانشگاه خاص مثل شریف و امیرکبیر و دانشگاه تهران.

بقیه دانشگاه ها از نظر مدرک اونم با کارشناسی کمکی بهتون نخواهند کرد.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث فوتبال تموم شد بحث ویندوز ۸ رو راه بندازین.

مروری بر قابلیت‌های ویندوز 8

آفتاب: استیون سینوفسکی، رییس بخش ویندوز در مایکروسافت از ویندوز 8 رونمایی کرد و درباره قابلیت‌های جدید ویندوز گفت.

بر اساس سخنان سینوفسکی، ویندوز بازنگری و قابلیت‌های جدیدی به آن افزوده شده است.

و اما نکات برجسته در این جلسه:

قرار نیست با آمدن ویندوز جدید نیازی به بروزکردن سخت‌افزاری داشته باشید؛ حتی رم یک گیگ کافی است.

مایکروسافت هم به فکر اپ استور افتاده است.

فکری به حال مصرف کمتر حافظه مجازی شده است و تسک منیجر اپلیکیش‌های غیر فعال را تعلیق می‌کند.

قابلیت چند لمسی در IE10

به کارگیری SkyDrive برای ذخیره‌سازی آنلاین اطلاعات و یا استفاده از اپلیکیشن‌های ابری.

آنتی ویروس داخلی در ویندوز 8 قرار گرفته است.

نسخه تبلت‌ها و دسکتاپ مجزا نیست.

زمان بوت‌شدن و اجرای برنامه‌ها، کوتاه خواهد بود.

می‌توان یک تصویر بک‌گراند را در چند مانیتور داشت.

در ونیدوز 8، استایلی به نام «مترو» و برنامه‌هایی موسوم به «مترو» خواهیم داشت.

هنگام ورود به ویندوز 8، با استارت اسکرین مواجه می‌شوید نه، دسکتاپ معمول.

امکان لاگ‌این کردن با پسورد تصویری فراهم شده و می‌توانید روی یک تصویر از توالی لمسی استفاده کنید.

soraya_shz

عضو جدید
اي تي؟

اي تي؟

سلام. مرسي از تاپيك من كارشناسي نرم كامپيوتر دارم اما واسه ارشد آي تي شركت كردم و پذيرفته شدم اما به اين نتيجه رسيدم كه اشتباه كردم بايد رشته خودم رو دنبال مي كردم اما الان بايد برم دنبال اينكه اصلا آي تي چي هست...

H3kt0rz

عضو جدید
سلام. مرسي از تاپيك من كارشناسي نرم كامپيوتر دارم اما واسه ارشد آي تي شركت كردم و پذيرفته شدم اما به اين نتيجه رسيدم كه اشتباه كردم بايد رشته خودم رو دنبال مي كردم اما الان بايد برم دنبال اينكه اصلا آي تي چي هست...
سلام
جالبه!!خیلیا آرزو دارن که از ارشد آی تی قبول شن:cry:ولی شما میگین اشتباه کردم!!!:razz:
میشه بپرسم از کدوم گرایش و کدوم دانشگاه قیول شدین؟؟؟

Drago

کاربر ممتاز
از همه کسایی که تبریک گفتن ممنونم،از پریروز تا حالا ۳ بار پست نوشتم و تشکر کردم و شیرینی دادم،هردفعه یا اینترنت قطع شده یا یه مشکلی پیدا شده.سر فرصت شیرینی همه محفوظه.

مروری بر قابلیت‌های ویندوز 8

و اما نکات برجسته در این جلسه:

قرار نیست با آمدن ویندوز جدید نیازی به بروزکردن سخت‌افزاری داشته باشید؛ حتی رم یک گیگ کافی است.

مایکروسافت هم به فکر اپ استور افتاده است.

قابلیت چند لمسی در IE10

به کارگیری SkyDrive برای ذخیره‌سازی آنلاین اطلاعات و یا استفاده از اپلیکیشن‌های ابری.

نسخه تبلت‌ها و دسکتاپ مجزا نیست.

می‌توان یک تصویر بک‌گراند را در چند مانیتور داشت.

در ونیدوز 8، استایلی به نام «مترو» و برنامه‌هایی موسوم به «مترو» خواهیم داشت.

امکان لاگ‌این کردن با پسورد تصویری فراهم شده و می‌توانید روی یک تصویر از توالی لمسی استفاده کنید.
رم ۱ گیگ؟؟ اوبونتو ۱۱.۰۴ با ۵۱۲ هم میاد بالا! الان ویندوز سون من در حالتی که هیچ برنامه ای باز نباشه ۲۳ درصد رم ۴ گیگمو مصرف میکنه.
اپ استور تقلیدی از اپل،ها؟
مولتی تاچ داره اما فلش نداره!!
SkyDrive تقلیدی از Ubuntu One
اینکه نسخه تبلت و پی سی اش یکیه نکته جالبیه،باید ببینم توی عمل چی میشه.
این مترو دقیقا چیه؟ یعنی دسکتاپش اسمش متروئه؟ مثل Gnome و KDE و اینا؟ یا بحث دیگه ایه؟
توالی لمسی چیه؟ لاگین تصویری همون تشخیص چهره است؟

sh90

عضو جدید
سلام.یکی به من جواب بده.من ورودی 90 رشته itهستم.کتابای ترم اول رو از کجا باید تهیه کرد؟:)

hamed_s71

عضو جدید

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام.یکی به من جواب بده.من ورودی 90 رشته itهستم.کتابای ترم اول رو از کجا باید تهیه کرد؟:)

دوست عزیز. باید ببینید استاداتون چه کتابهایی بهتون معرفی میکنن . بعد تهیه کنید. شاید هم نیاز به کتاب نداشته باشید و استاد ها به جزوه ی خودشون اکتفا کنن.

کتابهای کامپیوتری رو هم از کتابفروشی های سراسر کشور میتونید تهیه کنید.

قبلا پاسخ داده شد

semen

عضو جدید
سلام

سلام

هف چه رشته ی بدیه اصلا دوست ندارم این رشته رو

بالا