گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه
فقط نمیدونم چه جوری ازت تشکر کنم:surprised:

تشکر نیاز نیست. وظیفه بود :D

این هم حلوام بخورید و برای شادی روحم صلوات بفرستید کنکور گند زدم. البته همه گند زدن خیلی سخت بود.

ناراحت نباش. انشالله که رتبه خوبی بدست میاری.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه موقع ورودش من گفتم رفیق منه آوردمش با خودم اینجاها !! یادتون نیس ؟!؟ شما هم گفتین آینده مشخص میکنه که ... !!!!!

!;):D

چرا یادمه.
ولی خب حالا چون دوست شماست . معلومه که اقائه یا خانوم/؟؟

اون وقت آیدی کیا تو ذهنتون می مونه:D

من که معرف حضور هستم!!:D

همون که نوشتی
خانوم:smile:

سوگماد
یعنی همیشه جاوید:smile:

خب ممنون که معرفی کردید و فهمیدیم همیشه جاوید هستید :D

ایدی drago. مسعود . طاها . بابک و خیلی های دیگه یادم میمونه.

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده یه سوال فنی...

میگم که اینجا دقیقا تفاوت یه صفری با یه تازه وارد چیه؟

تفاوت خاصی ندارن. شباهتشون اینه که هر 2 تا تازه واردن :D

میشه منم بیام تو

منم تازه واردم ولی ترم هشتما:D

سلام . بفرمایین . منزل خودتونه.

در مورد اون نظر همیشگی که جدیدا در رابطه با همه میدم : به نظرم شما حتی 2 ماه هم اینجا موندگار نمیشی. چه برسه 6 ماه که مد نظر منه.

به هر حال خوش امدید.

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
رشته آی تی تو ایران آینده ی کاری هم داره؟

راستی اگه میشه متن زیر رو بخونید و بعد بگید بیام آی تی یا کامپیوتر:
این نوشته علایقه منه
من زیاد از بحثای فسیلی برنامه نوسی خوشم نمیاد.
من خیلی عاشق فناوری های روزم. دوست دارم جدید ترین وسایل رو حداقل ببینم
خیلی به اینترنت و وب علاقه دارم.
دوست دارم همیشه به روز باشم
برنامه نویسی هم دوست دارم ولی نه اینکه همش کارهای تکراری انجام بشه. دوست دارم خودم یه پروژه طراحی کنم. عملیش کنم.

به نظر من که تحقیقات اندکی هم در این رابطه انجام دادم و کمی گرایش های دانشگاههای خارجی رو هم بررسی کردم , زیاد فرقی نمیکنن. بازار کارشون هم اگه مسائل مدیریتی مد نظرتون نباشه فرق خاصی نمیکنه.

عاشق فناوری های روز بودن و علاقه به اینترنت و وب هم به نظرم تو هر رشته ای ارضا شدنیه و نمیشه برای رشته ای اون رو تفکیک کرد.

نظر دوستان هم به نظرم با تعصب به رشته خودشون همراه هست و مطمئنا تو تالار کامپیوتر هم این سوال رو کنید بهتون میگن کامپیوتر.

به هر حال اگه نظرات کنکوری ها رو بخواین. ایتی تو ایران پر طرفدارتره و معمولا ایتی در اولویت هست نسبت به کامپیوتر.

تو ایران هم به دلیل اینکه ایتی رشته ای جدید هست . شاید طرفداران بیشتری داشته باشه و شاید بیشتر مورد توجه قرار بگیره.

ولی باطنا به نظرم ( اگه مسائل مدیریتی مد نظرتون نیست و نمیخواین واسه ارشد , مدیریت فناوری اطلاعات بخونین ) اصلا فرق خاصی تو مسائل کامپیوتری و به روز بودن بین این 2 رشته وجود نداره و حتی شاید کامپیوتر ارجحیت بیشتری هم داشته باشه. ولی حس میکنم به خاطر جدید بودن ایتی , این رشته مورد توجه بیشتری هست.

البته اینا نظرات شخصی منه .دلیل خاصی وجود نداره که درست باشه. موفق باشی .

mandana_f

عضو جدید
.

در مورد اون نظر همیشگی که جدیدا در رابطه با همه میدم : به نظرم شما حتی 2 ماه هم اینجا موندگار نمیشی. چه برسه 6 ماه که مد نظر منه.

به هر حال خوش امدید.

تفریحتون شده هااااا !!

میگید 2 ماه چون ترم 8 هست و طبیعتا کارای مهمتر مثه خوندن برای ارشد داره !!

sougmad

عضو جدید
خب ممنون که معرفی کردید و فهمیدیم همیشه جاوید هستید :D

بله!:D

حالا من در مورد اون نظر همیشگی شما نظر میدم
به نظر من شما خیلی موندگار نیستی!
کلی میگم!!
قطع امید کردن پزشکان:D

خب وقتی من خانوم هستم مسلما دوست منم خانوم هست ! توجه کنید مسلما !!!!!!!
مسلما رو خوب اومدی!!
اساسا ما کلا همون مسلما هستیم!اکیپی:D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و در آخر فرمایشاتم(همون عرایضی که میگن):D

خوش آمد میگم به همه ی اونایی که تازه اومدن:smile:
موفق باشید:gol:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
ای بابا کم به هم بگید " عمرا بتونی 5 الی 6 ماه اینجا باشی "
کمتر در مورد موندگاری حرف بزنید ... فعلا که هستید فعالیت کنید و چیزی یاد بگیرید و هر وقت رفتین هم ما واستون دعا میکنیم

.................................
یه بحث علمی راه بندازید ...(6 ماه داره تموم میشه هاااا)

مثلا بیایید ایده بدید توی دولت الکترونیکی چه چیزها ارائه بدیم خوبه ؟!!
مثلا کسی در مورد حمل و نقل هوشمند چیزی میدونه ؟!!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام دوستان

این نوشته علایقه منه
برنامه نویسی هم دوست دارم ولی نه اینکه همش کارهای تکراری انجام بشه. دوست دارم خودم یه پروژه طراحی کنم. عملیش کنم.

چندتا پیشنهاد :
1) فقط با یک معیار یه چیز رو نسنج
2) رشته آی تی باید اطلاعاتت رو هر چند وقت یکبار بروز کنی (مثلا مدارک مایکروسافت که mcse داشت که حالا شده mcitp)
3) بازار کار زمانی داره که تو حرفی برای گفتن داشته باشی و کار تخصصی که سایرین بلد نیستن رو بلد باشی (شنیدم توی شهرمون یه سیسکو کار تخصصی نداریم)

4)زبانت رو باید قوی کنی در این رشته
5) این رشته یک رشته میان رشته ایی هست که 70 درصدش مربوط به نرم افزار هست و بقیش هم مدیریتی هست
6) این رشته , رشته ایی هست که علاوه براین که باید روی کارات تخصص داشته باشی باید روی بعضی از رشته ها هم اطلاعاتی داشته باشی چون این رشته یکی از بهترین کاراش اینکه واسه رشته های دیگه خلاقیت ایجاد کنه ... (مثلا قضیه همین وب که کسی اختراعش کرد که فیزیک خونده بود یا مثلا سویچینگ که یه مردشور ایدهشو داد )

پس در این رشته باید دیدگاهت رو فراتر از دید یک رشته ببری و بقول معروف بهی از این باشی که هستی

(در مورد رشته کامپیوتر هم برو از بچه های کامپیوتر بپرس ... چون میدونم اونا از من بهتر میتونن رشتشون رو تعریف کنن )

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دشمنت شرمسار!
یه زمانی چه برنامه هایی داشتیم واسه اینجا...آموزشگاه مجازی یادته؟

از نظر مدرک و اینا بگی من CCNA رو گرفتم ، امیدوارم Voice رو هم بتونم تابستون بگیرم و لینوکس دوست متعصبی شدم!! بنابراین طرف مدارک مایکروسافت نخواهم رفت.احتمالا سرورهای لینوکس رو خودم بخونم فقط میمونه اینکه کجا و چجوری مدرکشو بگیرم...البته همچین صفر هم نیستم ازشون.

این آیکون هارو هم انقدر از http://forum.sepahannews.comکپی نکن :D یه وقت دیدی داون شد گفتن حمله DDoS بوده از باشگاه مهندسین

به به ، زنده باد حاج امیر ، ترکوندی پس ، منم دور از گوشت لینوکسی متعصب هستم ، ولی خوب MCSE و اینچیزا رو برای استفاده ابزاری باید بلد باشیم مهندس ،
لینوکس می ری کدوم سمت ؟ RHCE یا LPIC ؟
راستی برنامه نویسیت چه طوره؟کار خاصی کردی؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان .
به نظر شما کلاس های مایکروسافت مثل mcitp بازار کار بهتری داره یا سیسکو یا لینوکس؟ و اینکه به نظر شما برای من که ترم 2 آی تی هستم زود نیست که به این کلاس ها برم ؟

توی ایران یا خارج از ایران برادر؟
توی ایران شرکت ها و سازمان های درست حسابی ممکن هست از Cisco استفاده کنند ، MCSE , MCITP هم یه چیز رایج و روتین برای شرکت های معمولی هست و زیاد استفاده می شه نسبت به Cisco
لینوکس هم اطلاعات دقیق ندارم ولی لینوکس باهاش کارای سروری انجام می دن و مثل MCSE نیست در این مورد
زود نیست به هیچ وجه از همین تابستون شروع کن

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان

این نوشته علایقه منه

سلام
مهندس عزیز رشته ی IT یا Computer به خودی خود هییییییچ فایده ای برات ندارن ،چون هیچ علم کاربردی یاد نمی گیری توی دانشگاه که بخوای ازشون کار بکشی (مگر اینکه خودت بخوای و کار کنی)
در مورد قسمت دوم سوالتون هم متاسفانه باید بگم فرقی نداره بری کامپیوتر یا IT ، توی رشته ی IT فقط چند تا درس برنامه نویسی و منطقی کامپیوتر مثل کامپایلر و سیستم های خبره حذف شده و جاشون درس های مدیریتی و ... قرار گرفته

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر من که تحقیقات اندکی هم در این رابطه انجام دادم و کمی گرایش های دانشگاههای خارجی رو هم بررسی کردم , زیاد فرقی نمیکنن. بازار کارشون هم اگه مسائل مدیریتی مد نظرتون نباشه فرق خاصی نمیکنه.

عاشق فناوری های روز بودن و علاقه به اینترنت و وب هم به نظرم تو هر رشته ای ارضا شدنیه و نمیشه برای رشته ای اون رو تفکیک کرد.

نظر دوستان هم به نظرم با تعصب به رشته خودشون همراه هست و مطمئنا تو تالار کامپیوتر هم این سوال رو کنید بهتون میگن کامپیوتر.

به هر حال اگه نظرات کنکوری ها رو بخواین. ایتی تو ایران پر طرفدارتره و معمولا ایتی در اولویت هست نسبت به کامپیوتر.

تو ایران هم به دلیل اینکه ایتی رشته ای جدید هست . شاید طرفداران بیشتری داشته باشه و شاید بیشتر مورد توجه قرار بگیره.

ولی باطنا به نظرم ( اگه مسائل مدیریتی مد نظرتون نیست و نمیخواین واسه ارشد , مدیریت فناوری اطلاعات بخونین ) اصلا فرق خاصی تو مسائل کامپیوتری و به روز بودن بین این 2 رشته وجود نداره و حتی شاید کامپیوتر ارجحیت بیشتری هم داشته باشه. ولی حس میکنم به خاطر جدید بودن ایتی , این رشته مورد توجه بیشتری هست.

البته اینا نظرات شخصی منه .دلیل خاصی وجود نداره که درست باشه. موفق باشی .

ولی من اینطور فکر نمی کنم مهندس، کافیه یه سری به آگهی های استخدام بزنی ، من خودم شخصا ندیدم کارشناس IT جایی بخوان ، دقیقا به خاطر همین جدید بودنش ، هنوزم کسی نمی دونه فرقش با کامپیوتر چیه و برای استخدام کردن هم عنوان رو کامپیوتر می زنن
البته در آینده امید داریم که IT شناخته بشه و از پتانسیلی که هست استفاده بشه ، همه با هم آمین

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
به نظر شما کلاس های مایکروسافت مثل mcitp بازار کار بهتری داره یا سیسکو یا لینوکس؟ و اینکه به نظر شما برای من که ترم 2 آی تی هستم زود نیست که به این کلاس ها برم ؟
سیسکو یه بحثه ، لینوکس یا مایکروسافت یه بحث دیگه.بین لینوکس و مایکروسافت فکر میکنم مایکروسافت رو کارفرما بیشتر خوشش بیاد.سیسکو هم به نظر من داشته باشی بد نیست.
ترم ۲ به نظرم یه کوچولو زوده،حداقل شبکه ۱ رو گذرونده باشی بهتره.مگه اینکه مطالعه خارج از درس داشته باشی که اونوقت مشکلی نیست.

این نوشته علایقه منه...
بله آینده کاری هم داره.به نظرم آینده خوبی هم داره.
--------------
علایق شما بیشتر شبیه یه علاقه مند به فناوری های جدیده تا یه کارشناس.حتی واسه رسیدن به این علایق نیازی به تحصیل توی این دو رشته نداری(نمونه اش دکتر مجیدی وبلاگ یک پزشک)
الزامی نداره.
من پسرم ولی خانم رضایی ، خانم Moji ، خانم SN20 و ... همه دوستام هستن.

اینجا دکمه پلاس نداره؟! ۱+
حمل و نقل هوشمند....مثلا سیستم مدیریت ترافیک؟
به به ، زنده باد حاج امیر ، ترکوندی پس ، منم دور از گوشت لینوکسی متعصب هستم ، ولی خوب MCSE و اینچیزا رو برای استفاده ابزاری باید بلد باشیم مهندس ،
لینوکس می ری کدوم سمت ؟ RHCE یا LPIC ؟
راستی برنامه نویسیت چه طوره؟کار خاصی کردی؟
بابا سرورهای لینوکس همه تنظیماش گرافیکیه! باور کن واسه بار اول هم بشینی پشتش میتونی کارتو راه بندازی.
لینوکس الان اوبونتو دارم،که خب میدونی زیر مجموعه دبیانه.راستش هنوز به مدرک فکر نکردم،باید بینم چی پیش میاد.
برنامه نویسی .... :D از اون موقع تا حالا فقط یه کم پی اچ پی یاد گرفتم :D اونم یه کوچولو! خودت که نظرمو میدونی در مورد برنامه نویسی ، اما باید یاد بگیرم
کافیه یه سری به آگهی های استخدام بزنی ، من خودم شخصا ندیدم کارشناس IT جایی بخوان
۱+
==================
به مدیر :
۱.اول از همه پست های این دوستمون sepina رو لطفا جمع و جور کن.زیر تمام تاپیکا تبلیغ زده.
۲.اجازه بده توی امضا از کد (حداقل HTML) یا عکس استفاده کنیم...مردیم بابا!

نام زشت

اخراجی موقت
ولی من اینطور فکر نمی کنم مهندس، کافیه یه سری به آگهی های استخدام بزنی ، من خودم شخصا ندیدم کارشناس IT جایی بخوان ، دقیقا به خاطر همین جدید بودنش ، هنوزم کسی نمی دونه فرقش با کامپیوتر چیه و برای استخدام کردن هم عنوان رو کامپیوتر می زنن
البته در آینده امید داریم که IT شناخته بشه و از پتانسیلی که هست استفاده بشه ، همه با هم آمین

آگهی های استخامی جدید رو اگر ببینید متوجه میشید IT خیلی پرکاربرد شده ! به نظر من که IT الان جزء رشته های خوبه و داره روز به روز بهتر هم میشه !

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

تصور میکردم تو این دوره زمونه دوستی اقا با خانوم یا خانوم با اقا حل شده هست و ریشه تفکیک جنسیتی (که به غلط برای ما جا انداختن ) اینقدر تو ذهن ما رخنه نکرده باشه.

تفریحتون شده هااااا !!

میگید 2 ماه چون ترم 8 هست و طبیعتا کارای مهمتر مثه خوندن برای ارشد داره !!

نه. ترفند جدیده که اینقدرا هم مهم نیست که اینقدر گیر میدین . :D

1-ای بابا کم به هم بگید " عمرا بتونی 5 الی 6 ماه اینجا باشی "
کمتر در مورد موندگاری حرف بزنید ... فعلا که هستید فعالیت کنید و چیزی یاد بگیرید و هر وقت رفتین هم ما واستون دعا میکنیم

2-یه بحث علمی راه بندازید ...(6 ماه داره تموم میشه هاااا)

1- فقط من به همه میگم امیرحسین جان :D

2-بحث خوبی میتونه باشه.

http://fa.wikipedia.org/wiki/سامانه_ترابری_هوشمند

http://farsi.itspersia.com/documents/document/0/11597/Home.aspx

ولی در موردش چی بگیم اخه؟؟

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
2) رشته آی تی باید اطلاعاتت رو هر چند وقت یکبار بروز کنی (مثلا مدارک مایکروسافت که mcse داشت که حالا شده mcitp)

البته امیرحسین جان. اینکه بخوایم مدارک مایکروسافت رو منحصرا زیر مجموعه ایتی کنیم . مخالفم و ضمن اینکه به نظرم تو هر رشته ای اطلاعات باید به روز بشه.

با بقیه صحبت هات موافقم و میدونم این مورد ها رو برای مقایسه نگفتی و برای توضیح ایتی گفتی که بسیار هم عالی بود.

ولی من اینطور فکر نمی کنم مهندس، کافیه یه سری به آگهی های استخدام بزنی ، من خودم شخصا ندیدم کارشناس IT جایی بخوان ،

البته با این مورد مخالفم. انشالله بعد از امتحان دوشنبه ام لینک استخدامی های کارشناسی ایتی رو ارائه میدم.

الزامی نداره.
من پسرم ولی خانم رضایی ، خانم Moji ، خانم SN20 و ... همه دوستام هستن.
!

بسیار عالی/

آگهی های استخامی جدید رو اگر ببینید متوجه میشید IT خیلی پرکاربرد شده !!

موافقم.

mandana_f

عضو جدید
تصور میکردم تو این دوره زمونه دوستی اقا با خانوم یا خانوم با اقا حل شده هست و ریشه تفکیک جنسیتی (که به غلط برای ما جا انداختن ) اینقدر تو ذهن ما رخنه نکرده باشه.

نه دیگه اشتباه برداشت کردی شما !! اولا منظورم دوست خارج از نت بود دوما مثلا شما ناهار میری خونه دوستت شب هم پیشش می مونی ؟!!!!!!!!

Maryam.m.89

عضو جدید
اکی...روتو برم....

شیطونه میگه که بگم که انگار اینجا سندش به نام شوماس؟؟؟؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه اشتباه برداشت کردی شما !! اولا منظورم دوست خارج از نت بود دوما مثلا شما ناهار میری خونه دوستت شب هم پیشش می مونی ؟!!!!!!!!

نمیخوام در این مورد بحث کنم. و به نظرم جای این صحبت ها اینجا نیست و منم فقط نظر شخصیم رو گفتم.

به هرحال به صورت خلاصه:
در مورد سوالتون هم اول اینکه به نظرم سوالتون بی معنیه. یعنی شما با هر کسی دوست شدین , حتما شب باید برین خونش؟؟؟ تا الان با کسی دوست نبودین که شب خونش نرین؟؟ اصلا دوست بودن بین 2 نفر یعنی شب خونه ی هم بودن؟؟ دوست بودن با جنس مخالف یعنی رابطه عاطفی؟؟ دوست بودن با جنس مخالف یعنی زیر پا گذاشتن اخلاقیات؟؟؟
سوالتون به شدت بی معنیه.

دوستی از نظر من این چیزا نیست. به نظرم ما به عنوان یه هم نوع میتونیم با هر کسی دوست باشیم. چه اون شخص دختر باشه. چه پسر . اینکه روابط بینمون هم تا چه حدی باشه دیگه بستگی به خودمون داره و این ماییم که میزان دوستی رو تعریف میکنیم و دلیلی نداره شما با هر کسی دوست هستین بخواین ناهار برین خونش یا شب پیشش بمونین. دلیلی نداره چون با هر کسی دوست هستین بخواین باهاش مثلا دست بدین و دینی که قبولش دارین رو زیر پا بگذارین. دلیلی نداره که چون با جنس مخالف دوست هستید حتما باهاش رابطه عاطفی هم داشته باشید.

به هر حال اگه بخوام به سوالتون پاسخ بدم . اگه از من بخواین بپرسین. من خونه ی هیچکدوم از دوستام شب نمیمونم. چه بخواد دختر باشه. چه پسر .

حالا اگه فرض کنیم که من با پسری اینقدر صمیمی هستم که شب خونشون بمونم. فکر میکنم اگه دختری هم باشه که باهاش همونقدر صمیمی باشم , مشکلی وجود نداشته باشه.

این ها هم نظرات شخصیمه و دلیلی وجود نداره که درست باشه.

الان این بالا که نوشتم خلاصه بود :D:D

اکی...روتو برم....

شیطونه میگه که بگم که انگار اینجا سندش به نام شوماس؟؟؟؟

من کلا هر جا برم صاحبخونه هستم. :D

اینجا رو هم هنوز به نامم نزدن. ولی خیلی نمونده که بخوان بزنن. :D

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته برای اینکه مفسده پیش نیاد و چون بعضی ها عادت نکردن خودشون رو کنترل کنن و چون عادت نکردیم همدیگه رو به عنوان یه هم نوع ببینیم. نه جنس مخالف. چون عادت نکردیم هم دیگه رو به عنوان یه انسان ببینیم . نه ابزار و کالا.

بعد از تفکیک جنسیتی دانشگاه ها چون هیچ مزایایی نداره و بعضی ها میبینن اوضاع ذهنیشون داره هر روز بدتر از دیروز میشه و مملکت تحت کنترلشون نیست.

بهترین راه حل اینه :

فقط تنها مشکل این هست که ما که ساری هستیم . ساری افتاده وسط خندق و دیوار چین و امکان داره تمساح ها ما رو بخورن :D

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان و سایکیک جان. نظرتون به عنوان یه زیر بخش با نام کنکور ارشد و تحصیلات تکمیلی چیه؟؟؟

تاپیک مصاحبه ها . منابع ارشد و راهنمایی های لازم برای کنکور ارشد و همچنین تاپیک دکتری و ... میتونه به این زیر بخش انتقال پیدا کنه.

و فکر میکنم خیلی هم نیاز باشه .

mandana_f

عضو جدید
نمیخوام در این مورد بحث کنم. و به نظرم جای این صحبت ها اینجا نیست و منم فقط نظر شخصیم رو گفتم.

دوستی از نظر من این چیزا نیست. به نظرم ما به عنوان یه هم نوع میتونیم با هر کسی دوست باشیم. چه اون شخص دختر باشه. چه پسر

. :D

بازم اشتباه برداشت کردین !!!!!!!!! اولا که در مورد همنوع و این حرفا موافقم .

دوما مشکل از تفاوت نظر من و شما در معنی دوست هست !! البته دقیق تر بگم رفیق ! من به هر کسی نمیگم رفیق !!

ولی شاید شما مثلا به من بگید رفیق !!!!!

در هر صورت تفاوت در نوع نگاه به واژه هاست !

واقعا این بحث بی مورده اینجا !!

mandana_f

عضو جدید
دوستان و سایکیک جان. نظرتون به عنوان یه زیر بخش با نام کنکور ارشد و تحصیلات تکمیلی چیه؟؟؟

تاپیک مصاحبه ها . منابع ارشد و راهنمایی های لازم برای کنکور ارشد و همچنین تاپیک دکتری و ... میتونه به این زیر بخش انتقال پیدا کنه.

موافقم

sougmad

عضو جدید

سوما!!

دعوا نکنید:D

به نظرم منظور همو نفهمیدید!!

ولی من که منظور تو رو کاملا فهمیدم
مثه خودمی:D

هرچند که در یک جا با هم تفاوت داریم
دوستی های نتی میشه تو زندگی واقعیتم باشه
مثه خیلی از دوستامون که در جریانی...:smile:

sougmad

عضو جدید
بازم اشتباه برداشت کردین !!!!!!!!! اولا که در مورد همنوع و این حرفا موافقم .

دوما مشکل از تفاوت نظر من و شما در معنی دوست هست !! البته دقیق تر بگم رفیق ! من به هر کسی نمیگم رفیق !!

ولی شاید شما مثلا به من بگید رفیق !!!!!

در هر صورت تفاوت در نوع نگاه به واژه هاست !

واقعا این بحث بی مورده اینجا !!

این حرفتم خوب اومدی!!
تکبیر داشت:D

به هرکسی نمیگن رفیق
رفیق یعنی کی(برای تو)؟؟؟
فقط خودم!!:D

sougmad

عضو جدید

منم کاملا موافقم!
واقعا نیازه و جاش خالیه

sougmad

عضو جدید
ای بابا کم به هم بگید " عمرا بتونی 5 الی 6 ماه اینجا باشی "

من یکی که بعد امتحانام و مسافرت پایه ی بحث علمی هستم شدید

tariran

عضو جدید
با تشکر از دوستان بابت راهنمایی
ولی صد دفعه گفتم که من به روزم. غصه ی این موضوع رو نخورید.
ما بالاخره نفهمیدم بازار کار داره یا نه.
ولی من از یه نفر شنیدم که اگه این طرح اینترنت ملی (اینترانت کردن کل ایران) خیلی زمان میبره. خیلی پروژه بزرگیه و به احتمال زیاد عملی نمیشه.
ولی اگه بشه بازار کار کامپیوتر و IT به شدت رونق پیدا میکنه.
خلاصه خدا کنه که راه بیافته
شاید بعضی ها بگن دیگه ارتباط با بیرون قطع میشه ولی من معتقدم ما ایرانی ها همیشه یه راهی پیدا میکنیم.
تازه اگه اینکار عملی بشه خیلی خوبه.مگه ما چقدر کارامون با خارج ارتباط پیدا میکنه.. در این صورت خیلی تجارت الکترونیک - و... رونق پیدا میکنه
نظر شما چیه؟

بالا