گفتگو پیرامون خبرهای مرتبط با اسیدپاشی در اصفهان

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
DDDIQ گفت:
با سلام خدمت اعضا محترم باشگاه مهندسان

این تاپیک از ترکیب تاپیک های متعدد پیرامون خبرهای مرتبط با اسید پاشی اصفهان ایجاد شده و به گفتگو و اشتراک اخبار پیرامون این موضوع اختصاص دارد ! لطفا از ایجاد تاپیک های موازی خودداری بفرمائید
لطفا قوانین تالار را مطالعه بفرمائید
اطلاعيه:قوانین تالار گفتگوی آزاد
و به موارد زیر از قوانین باشگاه مهندسان توجه بفرمائید

• لطفا از انحراف تاپیک به سمت موضوعات سیاسی و غیرمرتبط جدا خودداری بفرمائید

• ارسال مطلب سياسی در باشگاه ممنوع است. تاپيك های سياسی بدون اطلاع قبلی حذف و کاربران خاطی محروم خواهند شد. لطفا برای بحث های سیاسی از سایت های دیگر استفاده بفرمایید.
.........

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من هنوزم باور نمیکنم یه انسان مذهبی (حالا هرررررررررررچقدرم که افراطی) بتونه همچین کاری بکنه. اخه هرچقدرم که تفسیر منفی و شدید از دین داشته باشیم میبینمی که کاملا مطروده در نظر دین.
قطعا یکی دونفرن که یا انگیزه های سیاسی و یا اجتماعی دارن و یا از سلامت روانی برخوردار ننیستن. فکر نمیکنم دغدغه ی دین داشته باشن. باور کردنی نیست آخه

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من هنوزم باور نمیکنم یه انسان مذهبی (حالا هرررررررررررچقدرم که افراطی) بتونه همچین کاری بکنه. اخه هرچقدرم که تفسیر منفی و شدید از دین داشته باشیم میبینمی که کاملا مطروده در نظر دین.
قطعا یکی دونفرن که یا انگیزه های سیاسی و یا اجتماعی دارن و یا از سلامت روانی برخوردار ننیستن. فکر نمیکنم دغدغه ی دین داشته باشن. باور کردنی نیست آخه

اتفاقا برعکس قدرت مذهب رو دست کم نباید بگیریم
اینها یه جور مقدمه چینیه تا مردم کم کم براشون تلقین بشه که هر کی بد حجاب باشه حقشه که به صورتش اسید پاشیده بشه!!!!
بعد چند وقت هم به صورت قانون در میاد البته با یه فتوا!!!

معلومه دیگه پرداختن به مساله حجاب خیلی کم هزینه تر و راحت تر و نیاز به کار کار شناسی کمتری داره نسبت به مشکل اعتیاد جوون ها واسه همین کل دغدغه مسوول شده حجاب
جوونی که معتاد باشه سرش تو کار خودشه شب به فکر اینه که فردا جنسش رو از کدوم ساقی بگیره که جنسش بهتره و کجا بره بکشه دیگه کاری به مشکلات جامعه نداره نمیگه آقا این چه وضعشه چرا گرونیه
چرا باید مساله هسته ای مایه غرور جوون های ایرانی باشه!!!!
چرا حق نداره از حق مسلمش که به زور میگن حق شماست صحبت کنه
چرا هر جا میره بهش میگن شما تروریستی
پس میگن بزار معتاد باشند دردسر ما کمتر میشه

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز

راستش منم تا مدت ها مثل شما فکر می کردم ولی از زمانی که داعش اومده واقعاً نظرم اینه که باید از تعصب دوری کرد.

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینها یه جور مقدمه چینیه تا مردم کم کم براشون تلقین بشه که هر کی بد حجاب باشه حقشه که به صورتش اسید پاشیده بشه!!!!

معلومه دیگه پرداختن به مساله حجاب خیلی کم هزینه تر و راحت تر و نیاز به کار کار شناسی کمتری داره نسبت به مشکل اعتیاد جوون ها واسه همین کل دغدغه مسوول شده حجاب
جوونی که معتاد باشه سرش تو کار خودشه شب به فکر اینه که فردا جنسش رو از کدوم ساقی بگیره که جنسش بهتره و کجا بره بکشه دیگه کاری به مشکلات جامعه نداره نمیگه آقا این چه وضعشه چرا گرونیه

جناب منصور ......اون کشوری که از خداشه جوونها توش معتاد و عرق خور باشند کشورهای غربی هستند ......همین جا با یک مشروب خور معتاد برخورد بشه صدای امثال شما با عرض پوزش در میاد .در نمیاد؟
سازمان حقوق بشر هم که تکلیفش مشخصه .....قاچاقچی اعدام میشه به جای اینکه از ایران تشکر کنند .....میفرمایند چرا اعدامشان کردید!

همین جا داریم آقایون روشن فکری که مخالف اعدام هر فردی هستند!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اسیدپاشی به دلایل شخصی و ناموسی انجام گرفته است.........رئیس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان روز گذشته در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌ها گفته تنها یک مورد از اسید پاشی در اصفهان اتفاق افتاده که به این بیمارستان انتقال داده شده است.

اطلاع‌رسانی درباره اسیدپاشی‌ها روی صورت زنان و دختران اصفهانی از چندین روز قبل در شبکه‌های مجازی آغاز شد و پنجشنبه هفته گذشته جانشین فرمانده نیروی انتظامی و فرماندار اصفهان نیز آن را تأیید کردند اما برای تأیید زنجیره‌ای بودن یا اهداف خاص این افراد را به آینده موکول کردند.

در پیامی که در شبکه‌های مجازی منتشر شده آمده است: «در چند روز گذشته در اصفهان طی یک هفته، ۶ مورد اسید پاشی در پشت چراغ قرمز چهار راه‌ها مشاهده شده که در تمام موارد هدف خانم‌ها بوده‌اند لطفاً اطلاع‌رسانی کنید و شیشه خودروهای خود را بسته نگه دارید.

بیشتر این اسید پاشی‌ها در حوالی خیابان بزرگمهر بوده و معمولاً افراد موتورسوار هستند که به خانم‌های بدحجاب اسیدپاشی می‌کنند.»

در پیام‌هایی مشابه تأکید شده است که بیشترین افرادی که مورد هدف این موتورسواران قرار گرفته‌اند، خانم‌های بدحجاب بوده‌اند.

در اطلاع‌رسانی شبکه‌های مجازی آمار و اطلاعات از ۱۳ تا پنج نفر متفاوت اعلام شد اما بر اساس آنچه که مورد تأیید رسمی قرار گرفته است تنها چهار مورد از این افراد صحت داشته است.

با این حال رئیس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان روز گذشته در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌ها این موضوع را رد کرده و گفته تنها یک مورد از اسید پاشی در اصفهان اتفاق افتاده که به این بیمارستان انتقال داده شده است.

در تازه‌ترین اخبار امروز سردار اشتری جانشین فرمانده نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران گفته است: چهار فقره اسیدپاشی در اصفهان گزارش شده است که البته با تلاش پلیس تعدادی از متهمان دستگیر شده‌اند و تحقیقات ادامه دارد.

وی گفت: افراد مورد هدف، از گروه یا قشر خاصی نبوده‌اند و افراد متعددی مورد هدف قرار گرفته‌اند.

اخبار ضد و نقیضی نیز این روزها به گوش می‌رسد که گویا یکی از افرادی که به این کار اقدام کرده، اهل یکی از شهرستان‌های اصفهان بوده و هم‌اکنون دستگیر شده است.

بنا بر اطلاعات رسیده، این اسیدپاشی به دلایل شخصی و ناموسی انجام گرفته است.

با تمام این تفاسیر اطلاع‌رسانی‌های نادرست توسط خبرگزاری‌ها، سکوت برخی از آنان و عدم در پیش گرفتن سیاست‌های اطلاع‌رسانی صحیح توسط نیروی انتظامی در این باره از یک‌سو و موج اطلاع‌رسانی شبکه‌های اجتماعی سبب ایجاد فضای رعب و وحشت در میان زنان اصفهانی شده است.

http://alef.ir/vdcd5k0xfyt0o56.2a2y.html?245771

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا نیرو های امنیتی اصفهان بررسی نمیکنند؟

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزیز انقدرها هم بدبین نباشید. البته نه اینکه من خودم آدم خوشبینیم به این مملکت. اما انقدرها هم بدبینی خوب نیست. در مورد فتاوا باید بگم که اصلا نمیشه که حرف شما رو قبول کرد. فتاوای شیعه برخلاف فتاوای وهابیت حتمن باید از قرآن و یا احادیث استنباط بشن و همچنین نظر مراجع گذشته (مخصوصا چند نفر از بزرگان تشیع مثل شیخ مفید و یا مراجع 60- 70 سال پیش) بسیار مهمه در رد یا قبول یک فتوا. بنابراین همچین چیزی محاله که یک مرجعی روزی چنین فتوایی بده. همین امروز امام جمعه ی اصفهان شدیدا موضع گرفته به این موضوع و گفته از نظر اسلام کاملا خلافه و قصاص داره این کار.
اما خوب خیلی از دغدغه هاتون به حقه، البته با کمی بررسی کردن منطقی تر.
راستش منم تا مدت ها مثل شما فکر می کردم ولی از زمانی که داعش اومده واقعاً نظرم در مورد افراد متعصب عوض شده. تعصب در عقل رو می بنده.

داعش بله. داعشی که خود وهابیا هم میگن دین جدید آورده. بله. اگر همچین کسانی در شیعه هم بوجود بیان یقینا بزرگای شیعه خواهند گفت که دین جدید اوردن. در ضمن گستردگی اختلافات فتاوا در وهابیت و همچنین اهل سنت بدلیل نبود منابع کافی(بیشتر به تفسیرهای متفاوتشون از قرآن استنباط میکنند و زندگینامه های متفاوتی که از پیامبر دارن که بهش میگن سنت) خیلی فرق داره با اینهمه راه روشن شیعه.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض معذرت چون بحث داره از مذهبی به سیاسی کشیده میشه من دیگه شرکت نمیکنم.
البته مواضع سیاسی من همیشه مشخصه و نه اینکه اینجا بترسم حرفی بزنم و یا غیره. حصله ی بحث در این مورد رو ندارم.
ممنون
در پروفایلم پاسخگوی همه ی دوستان خواهم بود.

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه یه تصمیم اشتباه و حمایت اشتباه از یک حرکت باعث بروز چنین مشکلاتی میشه باید منتظر اتفاقات ناگوار تر از این هم باشیم از این به بعد هر جرم و جنایتی تو جامعه اتفاق بیوفته میگن برای مبارزه با بد حجابی بوده امیدوارم هرچه زودتر مجلس به خودش بیاد...

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب منصور ......اون کشوری که از خداشه جوونها توش معتاد و عرق خور باشند کشورهای غربی هستند ......همین جا با یک مشروب خور معتاد برخورد بشه صدای امثال شما با عرض پوزش در میاد .در نمیاد؟
سازمان حقوق بشر هم که تکلیفش مشخصه .....قاچاقچی اعدام میشه به جای اینکه از ایران تشکر کنند .....میفرمایند چرا اعدامشان کردید!

همین جا داریم آقایون روشن فکری که مخالف اعدام هر فردی هستند!

طرز تفکرت منو کشته

باز هم کشور های غربی خخخخ

چرا عرض پوزش شما و امثال شما هر کاری که میخواید انجام میدید و اگه صدای کسی در بیاد غربی غربی میکنید رسانه ها هم که دست شماست

اره دیگه چون حقوق بشر میگه کسی نباید به جرم سیاسی اعدام بشه... قاچاق چی تکلیفش مشخصه

یا همین قضیه که طرف گفته بود احتمال داره روایت بودن چهل روز حضرت یونس تو شکم ماهی یه داستان باشه طرف بدبخت رو کرده بودن تو زندان براش حکم اعدام بریدند بعد اعتراض زده بود به دیوان عالی اونجا هم گفتن بابا گناه داره اعدامش نکنید اما گفته بودن ما نمیتونیم رو حکم قاضی حکم بدیم!!! اره دیگه همه با هم رفیقن!!
اخرشم اعدامش کردن

اون کسایی که شمای تاریک فکر به طعنه روشن فکر میخونیدشون مسالشون اینه که حتی اگه یه درصد احتمال داشته باشه که یه نفر بیگناه سرش بره بالای دار که از یه درصد بیشتره ایران رو هم نمیگم همه دنیا
اگه مجازات اعدام نباشه لااقل زنده میمونه و به حبس ابد محکوم میشه و بالاخره یه روز همه چی روشن میشه که بیگناه بوده

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه یه تصمیم اشتباه و حمایت اشتباه از یک حرکت باعث بروز چنین مشکلاتی میشه باید منتظر اتفاقات ناگوار تر از این هم باشیم از این به بعد هر جرم و جنایتی تو جامعه اتفاق بیوفته میگن برای مبارزه با بد حجابی بوده امیدوارم هرچه زودتر مجلس به خودش بیاد...

سلام.......دوست عزیزم........این همه حمله شده به بچه هایی که امر به معروف و نهی از منکر انجام دادن ......شهید شدن .....جانباز شدن ........توسط همین اراذل......الآن اون اراذل کجا هستند؟......

ببینید چه فضای سنگین رسانه ای سایتهای زنجیره ای و سایتهای ضد انقلاب ایجاد کردن و امنیت کشور رو هدف گرفتند ....البته ما متوجه این جو سازی هستیم ......بالاخره مشکل یک وزیر است که به این واسطه جلوی افتادن وزیر دیگر و بیان مسائل دیگر گرفته شود .....همان مسائلی که برایش نماینده را هم دادگاهی میکنند!

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.......دوست عزیزم........این همه حمله شده به بچه هایی که امر به معروف و نهی از منکر انجام دادن ......شهید شدن .....جانباز شدن ........توسط همین اراذل......الآن اون اراذل کجا هستند؟......

ببینید چه فضای سنگین رسانه ای سایتهای زنجیره ای و سایتهای ضد انقلاب ایجاد کردن و امنیت کشور رو هدف گرفتند ....البته ما متوجه این جو سازی هستیم ......بالاخره مشکل یک وزیر است که به این واسطه جلوی افتادن وزیر دیگر و بیان مسائل دیگر گرفته شود .....همان مسائلی که برایش نماینده را هم دادگاهی میکنند!

سلام دوست عزیز درود بر تو...
من اصلا معتقد نیستم که این کارا برای مبارزه با بد حجابی بوده ولی باید ببینیم از کجا نشات میگیره...
همون روزی که مجلس طرح همایت از عامران به معروف رو تصویب کرد باید فکر یه همچین اتفاقاتی رو هم میکرد به نظر من بعضی از افراد نالایق با تصمیماتشون خواسته یا ناخواسته چهره اسلام رو خراب میکنند و این اصلا درست نیست به نظر من این به عهده مذهبی هاست که جلوی این افراد رو بگیرن...

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام......از روی هوا نقل بگیرم؟......منم اگر شما پاک کنی پاکش خواهم کرد .........در تمام فیلم های غربی مشروب خواری تبلیغ میشود ....و حتی شبکه های ضد انقلاب نظیر من و تو و طوری به مخاطب القا میکنند که مشروب واجبات روزمره است
آیا این واقعیات رو کتمان میکنید؟........

فعلا که اقتصاد چین اول است ......و در ضمن این مسئله ربطی به هم ندارد .....اقتصاد ما هم 20 ام جهان است ......البته رتبه 16 و شاید پائین تر هم داشت .......
من نه قاضی هستم نه دادگاه .......ولی شما با چه بنیه فکری ادعا داری اشتباه قاچاقچی اعدام میشود؟.......نکند با قاچاقچی اعدام شده دوست بودی!

شما به زندگی شخصی مردم چکار داری هر کی دوست داره میخوره میگم از فردا یه دوربین بزاریم دم در توالت ها ببینیم هر کی با پای چپ نرفت تو یه 5 تا نه 6 تا شلاغ بزنیم بهش یعنی چی چه معنی داره با پای راست برند تو!!
منطق شما خیلی جالبه اره منم با قاچاقچیه رفیقم
اون جنس میاورد منم خوردش میکردم و پخش میکردم!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز درود بر تو...
من اصلا معتقد نیستم که این کارا برای مبارزه با بد حجابی بوده ولی باید ببینیم از کجا نشات میگیره...
همون روزی که مجلس طرح همایت از عامران به معروف رو تصویب کرد باید فکر یه همچین اتفاقاتی رو هم میکرد به نظر من بعضی از افراد نالایق با تصمیماتشون خواسته یا ناخواسته چهره اسلام رو خراب میکنند و این اصلا درست نیست به نظر من این به عهده مذهبی هاست که جلوی این افراد رو بگیرن...

خدمت شما عرض کردم ......دستگاه قضا وارد شده ..........چند نفر از اینها که بهشون مضنون بودن هم دستگیر شدن ......بچه های مذهبی از این فداکاری ها زیاد انجام دادن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما به زندگی شخصی مردم چکار داری هر کی دوست داره میخوره میگم از فردا یه دوربین بزاریم دم در توالت ها ببینیم هر کی با پای چپ نرفت تو یه 5 تا نه 6 تا شلاغ بزنیم بهش یعنی چی چه معنی داره با پای راست برند تو!!
منطق شما خیلی جالبه اره منم با قاچاقچیه رفیقم
اون جنس میاورد منم خوردش میکردم و پخش میکردم!!!
ممنونم که تفکرت رو نشون دادی ...........کاربران محترم ...........من دقیقا همین رو میخواستم بهتون ثابت کنم .........ببینید اینها اون وقت میگن حکومت دلش میخواد کشور معتاد و مشروب خور داشته باشه ...................

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدمت شما عرض کردم ......دستگاه قضا وارد شده ..........چند نفر از اینها که بهشون مضنون بودن هم دستگیر شدن ......بچه های مذهبی از این فداکاری ها زیاد انجام دادن

نه نکردن کدوم یک از افراد مذهبی وقتی این طرح تو مجلس تصویب شد بهش اعتراض کردن؟؟؟مگه قرار برای امر به معروف و نهی از منکر کردن چه اتفاقی بیوفته که مجلس طرح همایت از اونارو تصویب کرده؟؟؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم که تفکرت رو نشون دادی ...........کاربران محترم ...........من دقیقا همین رو میخواستم بهتون ثابت کنم .........ببینید اینها اون وقت میگن حکومت دلش میخواد کشور معتاد و مشروب خور داشته باشه ...................

این جو سازی ها فایده ای نداره کاربر ها خوب دقت کنید بیانات ایشون رو

وقتی جنس وارد میشه اونم از راه های رسمی دیگه تکلیف مشخصه

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام
به عنوان یه دوست پیرمرد:D چند تا نکته بگم:

1- اولاً ناامنی متأسفانه وجود داره، بخصوص توی شهرای بزرگ... به عنوان مثال یه دوستی چند وقت پیش ساعت 7 صبح سه نفر رو سوار کرده بود ببره میدون انقلاب وسط راه (چهارباغ پایین) با چاقو از ماشین پیاده ش کردن و ماشینش رو بردن!!!

2- اسیدپاشی رو بزرگ نکنین بیخودی!! من خودم خیلی راحت میرم بیرون از خونه، تموم فامیلم اعم از دختر و پسر و زن و مرد و پیر و جوون و ... راحت و بدون ترس این کار رو انجام میدن!! همین الآن شما برین توی اصفهان همه خیلی راحت بیرونن و اگه هم شیشه ماشین ها بالاست از بس سرده!! این حرفها همه ش جوسازی رسانه ایه. یکی از ضوابط بقای هر رسانه جوسازی برای جلب توجهه، چه اون رسانه صدا و سیمای ایران باشه چه بی بی سی....

3- ضامن بقای هر جامعه ای (دقت کنین جامعه و نه حکومت!!) همدلی و دوستی مردمشه... اگه به قول اون دوستمون غربیا اقتصاد اول دنیان (یا به روایت اون یکی دوستمون چین!!) دلیلش آزادی مشروب خوردنشون نیست که اگه بود چین که برای مواد مخدر اعدام میکنه اوضاعش خراب میشد... و یا علتش کمونیسم نیست که اگه بود غربی ها با سوسیالیسم موفق نبودن.... علتش فقط دوستی و آرامش مردمه... علتش اینه که جامعه هدف مشخص داره حتی اگه هدف دولت اون چیز نباشه....
پس دوستان سعی کنین وارد بازی سیاسیون نشین... دعوا نکنین!! واقعا مگه شما توی دوستاتون هم مذهبی و هم غیرمذهبی ندارین؟؟!! همه هم خوبن و از بودن در کنار همه شون میشه لذت برد به شرطی که دوستی فراموش نشه.........

4- بعدا اگه یادم اومد میگم......:smile:

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول یه بنده خدایی اون مردای مسلمونی که از ترس تحریک شدن با موی زن ها رو صورت زن ها اسید میریزن یا بهشون فحش میدن، بهتره اونجای خودشون اسید بریزن که دیگه تا آخر عمر تحریک نشن.

خدا سعدی رو هم رحمت کنه، گفت اگه یه حاکمی یک سیبی رو به ظلم از درختی بکنه، رعیت هاش کل درختای باغ رو از ریشه در میارن.
تو کشور ما هم نیروهای خودسر زیاده که معلوم نیست چرا کسی بساطشون رو جمع نمیکنه.
نمونه این عکس ها تو اینترنت زیاده که مذهبی های خودسر به صورت گله ای سر دخترا و زن هایی که باهاشون از نظر فکری و پوششی مخالف بودن ریختن و اونارو به باد فحش و کتک گرفتن!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=224226&d=1413732892

این عکسی که گذاشتین مال جریان سال 88 بود و اکثر عکسای اینترنتی هم مال اون موقع هست... خواهش میکنم دوست من با بحثهای تاریخ گذشته به نزاع دامن نزنین. همه میدونن افراد خودسر توی جامعه هستن ولی مطرح شدن این افراد فقط باعث بزرگتر شدنشون و البته سخت تر شدن مقابله باهاشون میشه.... بازم خواهش میکنم همیشه تلاش کنین به هم نزدیک شیم نه اینکه خودمون دستی دستی باعث اختلاف بشیم.
یادتون باشه اگه داعش توی سوریه و عراق پا گرفت نتیجه اختلاف و چنددستگی توی اون کشورها بود... مواظب باشید که یه روز مثل این حرف رو راجع به ایران نزنن.....:(

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب البرز ........این تاپیک شما منبع ندارد؟.......این خانم ها که در تاپیک شما آمده و در ادامه خبرگزاری ایسنا رو دروغگو خطاب کرده و به خبرگزاری دولتی مایل به اصلاحات توهین کرده فامیل ندارند؟.........خوشبختانه دستگاه قضا وارد مسئله شده .......و خیالمان راحت است که این افراد یا مثل گنجی فراری میشوند و میرن خارج کشور یا همین جا به سزای عملشون خواهند رسید.فعلا هم تعدادی مضنون به این مسئله دستگر شده اند

جنابعالی اصل خبر رو ول کردی چسبیدی به این فرع؟

بابا چند نفر روشون اسید پاشیده شده, افراد بی گناهی که ممکن بود مادر تو بوده باشند یا خواهر یکی دوستت. این یعنی فاجعه. در مقابل این فاجعه اگه کل نظام زیر و رو بشه هم جای تعجب نداره... شما وکیل وصی ایسنا هستین؟! مردم احساساتی شده اند. هر حرف و حرکتی ممکنه ازشون سر بزنه. چرا صدا و سیما اطلاع رسانی نمیکنه؟! چرا رییس پلیس علیه این افراد بیانیه رسمی در صدا و سیما نمیده؟! و این افراد رو به اشد مجازات تهدید نمیکنه؟ حقیقت اینه که فضای بسته رسانه ای در داخل کشور عامل اکثر فساد ها, دزدی ها و جرمهاست.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جنابعالی اصل خبر رو ول کردی چسبیدی به این فرع؟

بابا چند نفر روشون اسید پاشیده شده, افراد بی گناهی که ممکن بود مادر تو بوده باشند یا خواهر یکی دوستت. این یعنی فاجعه. در مقابل این فاجعه اگه کل نظام زیر و رو بشه هم جای تعجب نداره... شما وکیل وصی ایسنا هستین؟! مردم احساساتی شده اند. هر حرف و حرکتی ممکنه ازشون سر بزنه. چرا صدا و سیما اطلاع رسانی نمیکنه؟! چرا رییس پلیس علیه این افراد بیانیه رسمی در صدا و سیما نمیده؟! و این افراد رو به اشد مجازات تهدید نمیکنه؟ حقیقت اینه که فضای بسته رسانه ای در داخل کشور عامل اکثر فساد ها, دزدی ها و جرمهاست.

رییس پلیس بیاد بیانیه بده!!!!!! خخخخ این جور موقع ها بهترین کار زوم کردن رو یه موضوع حاشیه ایه
مثل قضیه کارت های معافیت فوتبالیست ها کارت ها اصلا جعلی نبوده خودشون با گرفتن رشوه کارت رو دادن اما تو رسانه ها معروق شده کارت های جعلی
چطوری جعلی بوده که باهاش گذرنامه گرفتن و رفتند خارج فوتبالیست ها

قضیه لینک دادنه ایناست همیشه از یه جاهایی لینک میدن که فقط خودشون میرن توش!!!

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته نیروهای خود سر که نه .......نیروهای معاند از قشر مقابل مذهبی ها وحتی در پوشش مذهبی(مذهبی بودن به ریش داشتن نیست...هرکسی ریش داشته باشه مذهبی نیست) .........اگه به تصویر باشه اینم خدمت شما!........انگار برخی فکر کردن همه مثل خودشون فراموش کارند

همینو میخواستم ببنید کاربرا چی رو با چی ربط میده سفسته مقلطه... اصا املاش رو هم بلد نیستم شما که اینکاره ای خودت اصلاحش کن
بله دیگه نیروهای خودسر اصلا ما نداریم اینا همش جو سازی رسانه های غربیه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینو میخواستم ببنید کاربرا چی رو با چی ربط میده سفسته مقلطه... اصا املاش رو هم بلد نیستم شما که اینکاره ای خودت اصلاحش کن
بله دیگه نیروهای خودسر اصلا ما نداریم اینا همش جو سازی رسانه های غربیه

فعلا که اون کاربری که ربط داد و جناب پاش تشکر کردی آغاز کننده بود .......اتفاقا میخواستم همینو بگم ......اگه با یکی دو تصویر میخوای کل مذهبی ها رو هدف بگیری ........در قبال افرادی که تفکراتی مثل شما دارند بی نهایت تصویر وجود داره که به خانم های مذهبی حمله کرده اند .....به عزاداران حسینی و حتی اموال عمومی

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فعلا که اون کاربری که ربط داد و جناب پاش تشکر کردی آغاز کننده بود .......اتفاقا میخواستم همینو بگم ......اگه با یکی دو تصویر میخوای کل مذهبی ها رو هدف بگیری ........در قبال افرادی که تفکراتی مثل شما دارند بی نهایت تصویر وجود داره که به خانم های مذهبی حمله کرده اند .....به عزاداران حسینی و حتی اموال عمومی

دقیقا استراتژیت مشخصه پای مذهب رو میکشی وسط هر جا که کم میاری

من به مذهبی یا غیر مذهبی کاری ندارم طرف هر دینی و مذهبی که میخواد داشته باشه من عملکرد اون شخص رو در نظر میگیرم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا استراتژیت مشخصه پای مذهب رو میکشی وسط هر جا که کم میاری

من به مذهبی یا غیر مذهبی کاری ندارم طرف هر دینی و مذهبی که میخواد داشته باشه من عملکرد اون شخص رو در نظر میگیرم

کاملا پست اول شما و سایر پستهاتون هم همینو میگه!.......کم بیارم؟!
مگه داری بازی میکنی؟!

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاملا پست اول شما و سایر پستهاتون هم همینو میگه!.......کم بیارم؟!
مگه داری بازی میکنی؟!

نمیدونم توپ و زمین و داور و استادیوم دست شماست اگه من دارم بازی میکنم لابد شما اینجور صلاح دونستید!!!

بالا