گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
امتحان اجرا چند تا تسته؟چند دقیقه؟

آخرین ویرایش:

pasopish

عضو جدید
دوستان ظاهرا بنا به گفته ی سایت مقررات ملی ساختمان کلید اصلاح شده ی سوالات اومده ولی نظارت و اجرای معماری تغییری نکرده از دوستان کسی در جریان هست قضیه چیه؟؟

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان ظاهرا بنا به گفته ی سایت مقررات ملی ساختمان کلید اصلاح شده ی سوالات اومده ولی نظارت و اجرای معماری تغییری نکرده از دوستان کسی در جریان هست قضیه چیه؟؟

به احتمال خیلی زیاد اعتراض ها نتیجه ای نداشته و سوال ها و کلید نظارت و اجرا معماری تغییری نکرده
چون برای مخاسبه و نظارت عمران تغییرات رو روی کلید اعمال کردند ( مثلا برای یک سوال دو گزینه مشخص شده یا یک سوال حذف شده )

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خدا ازشون نگذره که با معماریا اینجوری میکنن

دیدییییی عزییییییییییییزم....من گفته بودم....اینها آدمهای بی شعوزین....ما این همه داریم اذیت میشیم اصلا برا هیچ کی اهمیت ندازه ...اون از کنکور این از این....هیییییییییییییییییییییییییی
این داستان ادامه دارد......
راستی اگه درصد 50 بشه قبولیم؟؟؟؟من اگه شانس بیارم....یعنی خیلی خوش شانس باشم....50 شه//////50 هم قبوله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دیدییییی عزییییییییییییزم....من گفته بودم....اینها آدمهای بی شعوزین....ما این همه داریم اذیت میشیم اصلا برا هیچ کی اهمیت ندازه ...اون از کنکور این از این....هیییییییییییییییییییییییییی
راستی اگه درصد 50 بشه قبولیم؟؟؟؟من اگه شانس بیارم....یعنی خیلی خوش شانس باشم....50 شه//////50 هم قبوله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بله مسلما 50 هم قبوله

holooooooo

کاربر ممتاز
عارفه ما شانس نداریم یه مشت عمرانیه بد ذات نظام مهندسیو قبضه کردن!!!!! واسه همینه با معماریا اینجوری میکنن وگرنه واسه عمرانیارو تصحیح کردن!
آره 50 قبولی

vahid8898

عضو جدید
فرق یه معمار و عمران همین جا معلوم میشه دیگه.....اینا می دونستن اگه سوالات عمرانی ها رو اصلاح نکنن رو سرشون خراب می شن واسه همین اصلاحش کردن ولی به ما معماریا که رسید گفتن قاش گت قاپیندا اووینا :دی....دوستان همت ما معماری ها خلاصه می شه به همین چند تا فحش و نا سزا و گفتن اینکه خدا ازشون نگذره در حالیکه خدا براحتی ازشون می گذره و این ماییم که داریم درجااا میزنیم و عمرانی های عزیز براحتیه یه لیوان آب خوردنی حقمون را هاااپولی می کنن
یادمه که از قدیم می گفتن حق دادنی نی و گرفتنیه ولی حیف که گرفتن حق کار هر کسی نی :دی
شرمنده اگه بی ادبی کردم فقط حقیقت رو تفسیر کردم

eli elhami

عضو جدید
خسته نباشن. مگه مسابقه المپیاد بود!؟ گفتن 2ماه پس آخر این هفته باید بیاد!. تا آخربهمن نتایج طراحی هم میاد؟:cool::eek::D

kaveh5

عضو جدید
یاد دوران سربازی میفتم گاهی وقتا یادش بخیر / وقتی به 60 روز میرسید شمارش معکوس را شروع میکردیم ولی خوبیش این بود میدانستیم روز اخر پایان خدمت چه روزیه ولی اینجا مشخص نیست:(
خسته نباشن. مگه مسابقه المپیاد بود!؟ گفتن 2ماه پس آخر این هفته باید بیاد!. تا آخربهمن نتایج طراحی هم میاد؟:cool::eek::D

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از اعضا نطام مهندسی اصفهان گفت نظارت تا اواسز اسفند میاد و با این وضعیتی که هست طراحی شاید میافته برای بعد از عید !!!!!!

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی خیال بابا چه خبره مگه این همه لفتش میدن.من که خودم طراحی ثبت نام کرده بودم ولی تاییدیه ثبت نامم نیومد.فقط نظارت واجرا شرکت کردم.حتی هزینه ثبت نامم عودت ندادن.درصورتیکه پارسال اسفند طراحی شرکت کرده بودم.

kaveh5

عضو جدید
شما احتمالا عنوان مدرکتون علمی کاربردی یا تکنولوزی نوشته شده به همین خاطر جهت اخذ تاییدیه میبایست تعهد نامه محضری پر می کردین .
بی خیال بابا چه خبره مگه این همه لفتش میدن.من که خودم طراحی ثبت نام کرده بودم ولی تاییدیه ثبت نامم نیومد.فقط نظارت واجرا شرکت کردم.حتی هزینه ثبت نامم عودت ندادن.درصورتیکه پارسال اسفند طراحی شرکت کرده بودم.

kaveh5

عضو جدید
دوستان راستی جهت شرکت در آزمون طراحی از شما هم تعهد محضری گرفتند /؟؟؟ من که خودم متعهد شدم در صورت قبولی در ازمون طراحی و عدم مطابقت واحدهای گذرانده شده در کل دوران دانشگاه با چارت ارئه شده ی مورد قبول راه وشهرسازی در صورت عدم مطابقت قبولیم کان لم یکن بشه

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان راستی جهت شرکت در آزمون طراحی از شما هم تعهد محضری گرفتند /؟؟؟ من که خودم متعهد شدم در صورت قبولی در ازمون طراحی و عدم مطابقت واحدهای گذرانده شده در کل دوران دانشگاه با چارت ارئه شده ی مورد قبول راه وشهرسازی در صورت عدم مطابقت قبولیم کان لم یکن بشه
مگه عنوان مدرکت چی بوده که تعهد خواستن؟
من کاردانیم معماری پیوسته بود.کارشناسیم ،کارشناسی ناپیوسته معماری از دانشگاه علمی کاربردی.به نظر شما میتونم پروانه طراحی بگیرم؟مرسی

kaveh5

عضو جدید
من کاردانی نا پیوسته معماری از دانشگاه سراسری و کارشناسی علمی کاربردی معماری از ازاد و ارشد مهندسی معماری از ازاد/ بحث من نیست نظام استان از تمام کسانی که کارشناسی ناپیوسته بود ن تعهد گرفت/ شما هم بستگی به واحدهای گذراندتون داره اگه واحدهایی رو که راه و شهرسازی تعیین کرده رو گذرانده باشین میتونین امتحان بدین و دیگه عنوان مدرک مهم نیس/ از دوستان این تایپیک هم عذر خواهی میکنم چون موضوع تایپیک چیز دیگریست
مگه عنوان مدرکت چی بوده که تعهد خواستن؟
من کاردانیم معماری پیوسته بود.کارشناسیم ،کارشناسی ناپیوسته معماری از دانشگاه علمی کاربردی.به نظر شما میتونم پروانه طراحی بگیرم؟مرسی

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس جان میشه واحدهایی که راه وشهرسازی واسه رشته معماری تعیین کرده بگی ازکجا پیداکنم؟مرسی

arefeh

کاربر ممتاز
امتحان بعدی کی هست ؟
نتایج امتحان آذر کی میاد؟
گفته بودن آخر بهمن میاد...الان میگن اواسط اسفند...خدا قسمت کنه تا سال جدید میاد....
امتحان بعدی هم گوییییاااااا آذر سال بعد...اگه اینجوری باشه...یعنی میخوان آدمو پشیمون کنن از گرفتن پروانه اشتغال...چون کی حوصله داره مثل کنکور 1 ساااال منتظر بمونه....

shaghayeghman

عضو جدید
سلام دوستان من کارشناسی پیوسته مهندسی معماری خوندم طرح نهایی مو 25آذر تحویل دادم و مدرک موقتمو20بهمن تحویل گرفتم...با این اوصاف من امتحان نظام مهندسی چه سالی میتونم شرکت کنم؟ آخه هرسالی هم تاریخش فرق میکنه.یه دفعه آذر یه دفعه اسفند!!!

بالا