گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

MK6

کاربر بیش فعال
یکی از دوستان پارتی خیلی خوبی داشتن ونتیجه خودشونو دیده بودن و گفتن که نتیجه ها تا اواخره هفته ی بعد روی سایت قرار میگیره......!!!!
به همین راحتی:D

ای خدا، از کابوس امتحان تموم نکرده ، گیر کابوس نتایجش میخوایم بیافتیم، حالا جواب امتحان تستیا رو میدن یا جواب طراحی رو؟؟؟؟؟:cry:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ای خدا، از کابوس امتحان تموم نکرده ، گیر کابوس نتایجش میخوایم بیافتیم، حالا جواب امتحان تستیا رو میدن یا جواب طراحی رو؟؟؟؟؟:cry:

تستیا،برا طراحی معمولا یه ماه اضافه زجرمیکشیم

mehras khanum

عضو جدید
سلام.آیا کسی که چهل و هفت شده قبوله؟!!! قبلا اجرا رو قبول شده.حدنصاب 37.5 براش حساب میشه؟

mehras khanum

عضو جدید
خواهرم قبلا اجرا قبول شده بود الان نظارت 47 شده.حدنصاب براش 37.5 زده و قبول شده. ممکنه موقع درخواست دادن برای پروانه گیر بدن؟:(

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهرم قبلا اجرا قبول شده بود الان نظارت 47 شده.حدنصاب براش 37.5 زده و قبول شده. ممکنه موقع درخواست دادن برای پروانه گیر بدن؟:(

اینطور که من شنیده بودم از این امتحان این حد نصاب کمتر رو نمیخواستن دخالت بدن حالا که خواهرتون قبول شدن پس دوباره نظر آقایون عوض شده..من که با 27 سوال درست افتادم ..اجرا قبول شدم..اینطور که بوش میاد قراره بشه مثه کنکور..کلا به ما رسید،آسمون تپید..امسالم که نظارت افتضاح سخت بود.

holooooooo

کاربر ممتاز

نه عزیزم اگ حتی زده قبول،قبول نیست خواهرتون
الان نظام فقط پنجاه رو میپذیره،
این قانون براقبل بوده و اونموقع که تخصصی جدابوده

مبینا.

عضو جدید
برای جواب ازمون نظر سنجی گذاشتن مثلا کسیکه اجرا امتحان نداده نمیتونه جواب نظرسنجی اجرارو بده ولی اگه ندیم میگه گویا باید جواب بدیم تا به سمت کارنامه بره چکر باید کرد؟ بدون اطلاع که نباید چیزی نوشت .اگه کسی از ازمون اجرا اطلاعاتی داره بگه تا ماهم مطلع شیم تو نظر سنجی جواب بدیم.

holooooooo

کاربر ممتاز
برای جواب ازمون نظر سنجی گذاشتن مثلا کسیکه اجرا امتحان نداده نمیتونه جواب نظرسنجی اجرارو بده ولی اگه ندیم میگه گویا باید جواب بدیم تا به سمت کارنامه بره چکر باید کرد؟ بدون اطلاع که نباید چیزی نوشت .اگه کسی از ازمون اجرا اطلاعاتی داره بگه تا ماهم مطلع شیم تو نظر سنجی جواب بدیم.

منکه تند تند خوندم جواب دادم...
وقتی اجرا امتحان ندادین کارنامه ای وجود نداره که میخواین ببینینش

mehras khanum

عضو جدید
نه عزیزم اگ حتی زده قبول،قبول نیست خواهرتون
الان نظام فقط پنجاه رو میپذیره،
این قانون براقبل بوده و اونموقع که تخصصی جدابوده

بعله عزیزم.درست میگید. زنگ زد از نظام مهندسی پرسید گفتن مدارک قبولی می خوان که مربوط به زمانیه که امتحان چهار قسمتی بوده.همون دوره هایی که من امتحان دادم:cry: البته درست هم هست. اون چهار قسمتیا واقعا سخت بود چون اگر مثلا دیتیل قبول نمی شدی کلا نظارت رد میشدی. فک کن از بیست تا سوال که شکل و دیتیل بود اونم ناواضح ، باید ده تاشو حتما درست میزدی.باز الان اکثر سوالا از مباحث مقررات ملیه. به نسبت بهتر شده فقط مشکل سرعت عمله. خواهرم زیاد هم نخونده بود . انشالله همه اونایی که این سری قبول نشدن تو آزمون بعدی خبر خوش بدن از جمله خودم در آزمون طراحی:confused::crying2:

samar_eng

عضو جدید
بعله عزیزم.درست میگید. زنگ زد از نظام مهندسی پرسید گفتن مدارک قبولی می خوان که مربوط به زمانیه که امتحان چهار قسمتی بوده.همون دوره هایی که من امتحان دادم:cry: البته درست هم هست. اون چهار قسمتیا واقعا سخت بود چون اگر مثلا دیتیل قبول نمی شدی کلا نظارت رد میشدی. فک کن از بیست تا سوال که شکل و دیتیل بود اونم ناواضح ، باید ده تاشو حتما درست میزدی.باز الان اکثر سوالا از مباحث مقررات ملیه. به نسبت بهتر شده فقط مشکل سرعت عمله. خواهرم زیاد هم نخونده بود . انشالله همه اونایی که این سری قبول نشدن تو آزمون بعدی خبر خوش بدن از جمله خودم در آزمون طراحی:confused::crying2:

يعني حد نصاب ٣٧.٥ قابل قبول نيست واسه كسي كه قبلا اجرا قبول شده؟؟؟؟!!!

holooooooo

کاربر ممتاز
پس چرا تو دفترچه آزمون 37.5 رو توضیح داده؟ من کمتر از 30 سوال زدم بر همین اساس :cry::cry:

من که دیگه امتحان نمیدم فقط پول الکی میگیرن نامردا

اون مربوط به ما نمیشه ...
پولو که بله الکی میگیرن

Arc370

عضو جدید
دوستان من این سری اجرا قبول شدم و بار اولی هست که امتحان دادم. میشه بگید الان که قبول شدم باید چه کار کنم؟ برگه ای باید بگیرم از سازمان؟

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من این سری اجرا قبول شدم و بار اولی هست که امتحان دادم. میشه بگید الان که قبول شدم باید چه کار کنم؟ برگه ای باید بگیرم از سازمان؟

اگه فقط اجرا قبول شدی بهت پروانه نمیدن چون که باید یا نظارت ویا طراحی داشته باشی که پروانه اجرا هم بهت بدن.

mehras khanum

عضو جدید
يعني حد نصاب ٣٧.٥ قابل قبول نيست واسه كسي كه قبلا اجرا قبول شده؟؟؟؟!!!
نه عزیزم.متاسفانه باید بگم که حدنصاب قبولی 50 هست.اون 37.5 برای کساییه که تو آزمونهای سالهای 89-90 که نظارت چهار قسمتی بود شرکت میکردند و یکی از قسمتهاشو قبول میشدن. تو راهنما توضیح کامل داده شده. در مورد پول که صد در صد پول الکی میگیرن. من الان چند دور طراحی شرکت میکنم و هردفعه پول میریزم ولی متاسفانه هر دفعه بدتر از دفعه قبل...وقتی هم که قبول بشیم مگه چه مزیت خاصی داره؟ سازمانی داریم که حتی حاضر نیست مهندسین پروانه دارش رو بیمه کنه!!!

eli elhami

عضو جدید
نه عزیزم.متاسفانه باید بگم که حدنصاب قبولی 50 هست.اون 37.5 برای کساییه که تو آزمونهای سالهای 89-90 که نظارت چهار قسمتی بود شرکت میکردند و یکی از قسمتهاشو قبول میشدن. تو راهنما توضیح کامل داده شده. در مورد پول که صد در صد پول الکی میگیرن. من الان چند دور طراحی شرکت میکنم و هردفعه پول میریزم ولی متاسفانه هر دفعه بدتر از دفعه قبل...وقتی هم که قبول بشیم مگه چه مزیت خاصی داره؟ سازمانی داریم که حتی حاضر نیست مهندسین پروانه دارش رو بیمه کنه!!!

آره بابا درسته. حالا حق امضامون پر شه بیمه پیشکششون. الان ده روزه پروانم صادر شده دریغ از کار، به همه جا رفتم و گفتم پروانه دارم شماره دادمو... این سریم اجرا قبول شدم ...اصلا ذوق نکردم آخر داستانش میشه عین این یکی پروانم...

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من امیدم به اینه که 2 سال بعد میتونم پروانه و نظارت و .... بگیرم ک :(:eek:
آره بابا درسته. حالا حق امضامون پر شه بیمه پیشکششون. الان ده روزه پروانم صادر شده دریغ از کار، به همه جا رفتم و گفتم پروانه دارم شماره دادمو... این سریم اجرا قبول شدم ...اصلا ذوق نکردم آخر داستانش میشه عین این یکی پروانم...

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
سایت مقررات ملی ساختمان چند روزه ار ور میده و کلا خرابه نمیدونم چرا درستش نمیکنن
احتمالا همشون دارن اوراق طراحی رو تصیح میکنن!!!

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام دوستان
سایت مقررات ملی ساختمان چند روزه ار ور میده و کلا خرابه نمیدونم چرا درستش نمیکنن
احتمالا همشون دارن اوراق طراحی رو تصیح میکنن!!!

خیلی اهمیت نداره،
کاش کلا خراب باشه،ک انقدرازمون پول نگیرن

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان....اطلاع ندارین ازمون بعدی ثبت نامش کی میشه؟!!!!سایت که ارور میده!

بالا