گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

z.a.gh

عضو جدید
اجرای معماری یعنی چی؟شامل چه کارهایی میشه و چه مزایایی داره؟
اگه کسی مهر طراحی و نظارت نداشته باشه،میتونه فقط قسمت اجرا رو شرکت کنه؟و بالعکس

ram.had

عضو جدید
مرسی دوست عزیز که گفتی چون دقیقا سوال منم همین بود .. از دست اینا گیج شدیم والا نمیدونیم میخوایم چه کار بکنیم.....

ram.had

عضو جدید
سلام به مهندسین گرامی.

آزمون معماری (اجرا) جزء همان سایر مهندسان محسوب میشود و هزینه آن 45000 هزار تومان است.شما وقتی این گزینه سایر مهندسان رو میزنید.بعدا باید توی مراحل ثبت نام (قسمت اطلاعات داوطلب یعنی مرحله چهارم) تیک آزمون معماری اجرا رو بزنید.

حالا برای خنک شدن دلهامون (مرده شور همشونو ببرم).
مرسی دوست عزیز که گفتی چون دقیقا سوال منم همین بود .. از دست اینا گیج شدیم والا نمیدونیم میخوایم چه کار بکنیم.....

pooran1363

عضو جدید
سلام بچه ها
بعد از کلی دردسر امروز تونستم با دفتر مقررات ملی تماس بگیرم ، منشی دفتر خیلی گستاخانه گفت "بله امسال یه مشکلی بوجود اومده وگرنه مثل قبل جوابها میومد و فکر نمیکنم لازم باشه شما بدونید چه مشکلی بوجود اومده " !!!! و بعد هم گوشی رو قطع کرد
انقدر شمارش رو گرفتم تا دوباره برداشت ، و بهش فهموندم این طرز صحبت با مهندس ها و ارباب رجوع ها نیست !!!بهش میگم کاملا مشخصه یه جای کار میلنگه اما این چه طرز برخورده؟شما وسط صحبت من برای چی قطع میکنی من سوال دارم ؟؟ گفت خب سوال بعدیتون رو بگین .گفتم سوال بعدی ندارم سوالم همینه این چه وضعشه و کی جوابها میاد با اینهمه حرف ضد و نقیض که توی سایتتون زدین ؟گفت توی این هفته میاد نتایج!!!

بچه ها باید زنگ بزنین و با توپ پر باهاشون صحبت بکنین.
من فکر میکنم بهترین کار اینه که مهندسای هر شهری یه روز مشخص جلوی سازمان راه و شهرسازی قرار بذاریم و هماهنگ تحسن کنیم. توی f.b هم اطلاع رسانی کنیم

كاملا با نظر شما موافقم .. باور كنيد 2 ساعت وقت بزاريم بريم جلوي سازمان چنان از پست و موقعيت خودشون مي ترسن كه سه سوته نتايج اعلام مي شه .. !! اين روش قبلا جواب داده كه دارم مي گم ..
من از همين امشب اطلاع رساني رو شروع مي كنم .. توي f.b و خانه معماري ، دانشگاه و هر جايي كه بشه ..
محل و زمانش هم به زودي اعلام مي كنم

z.a.gh

عضو جدید
من از اینکه نتایج بیات واقعا میترسم،شنیدم چون برگه ها گم شده،میخوان یه جورایی که معیار خودشون هست نتایج رو اعلام کنن.
من سال گذشته هم برگه اسکیس دانشگاه آزادم،گم شد.خیلی راحت.اسکیسم شد 0.هیچ کس هم مسئولیتشو نپذیرفت.:(

avina333

عضو جدید
یعنی واقعا ما که اسفند نظارت قبول شدیم باز هم باید واسه اجرا امتحان بدیم؟ شاید این قانون جدیدشون واسه کسایی هست که اولین بارشونه ..........کسی از نظام مهندسی استانشون نپرسیده عایا؟ من که دیگه توانشو ندارم دوباره این همه جزوه حمل کنم............

amin576

عضو جدید
ممکنه خنده دار باشه ولی من پیشنهاد میدم همه اعتراض بدیم به برنامه 90 که فرداشب پخش میشه
برای اینکه پخش هم بشه یه طرح نودی بصورت عکس به همراه اعتراض میفرستیم به برنامه 90 که به احتمال زیاد پخش میکنه.
کسایی که موافقن یه جوری(با تشکر یا پیام خصوصی یا ....) اعلام کنن که اگه تعدادمون زیاده تا فردا دست به کار شیم و تا ظهر طرح رو آماده کنیم و تا عصر اعتراض ها رو میل کنیم

sabersae

عضو جدید
راهنمای مبحث 13

راهنمای مبحث 13

کتاب راهنمای مبحث سیزده رو هیچ جایی نتونستم پیدا کنم؛ تمام کتابفروشی های تبریز رو گشتم نبود! فروش اینترنتی هم پیدا نمیشه... :(
میشه کمکم کنین......

z.a.gh

عضو جدید
کتاب راهنمای مبحث سیزده رو هیچ جایی نتونستم پیدا کنم؛ تمام کتابفروشی های تبریز رو گشتم نبود! فروش اینترنتی هم پیدا نمیشه... :(
میشه کمکم کنین......
معمولا خود نظام مهندسی کتابفروشی داره،که میتونید از اونجا بخرید.
اگه توی اینترنت هم بگردید میتونید فایل pdf رو پیدا کنید.اگه نشد،خبر بدین تا یه کاری بکنم.

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلام
من هم امروز تماس گرفتم و گفتن توی این هفته حتما جوابها میاد.

سلام بچه ها
بعد از کلی دردسر امروز تونستم با دفتر مقررات ملی تماس بگیرم ، منشی دفتر خیلی گستاخانه گفت "بله امسال یه مشکلی بوجود اومده وگرنه مثل قبل جوابها میومد و فکر نمیکنم لازم باشه شما بدونید چه مشکلی بوجود اومده " !!!! و بعد هم گوشی رو قطع کرد
انقدر شمارش رو گرفتم تا دوباره برداشت ، و بهش فهموندم این طرز صحبت با مهندس ها و ارباب رجوع ها نیست !!!بهش میگم کاملا مشخصه یه جای کار میلنگه اما این چه طرز برخورده؟شما وسط صحبت من برای چی قطع میکنی من سوال دارم ؟؟ گفت خب سوال بعدیتون رو بگین .گفتم سوال بعدی ندارم سوالم همینه این چه وضعشه و کی جوابها میاد با اینهمه حرف ضد و نقیض که توی سایتتون زدین ؟گفت توی این هفته میاد نتایج!!!

بچه ها باید زنگ بزنین و با توپ پر باهاشون صحبت بکنین.
من فکر میکنم بهترین کار اینه که مهندسای هر شهری یه روز مشخص جلوی سازمان راه و شهرسازی قرار بذاریم و هماهنگ تحسن کنیم. توی f.b هم اطلاع رسانی کنیم

sabersae

عضو جدید
راهنمای مبحث 13

راهنمای مبحث 13

معمولا خود نظام مهندسی کتابفروشی داره،که میتونید از اونجا بخرید.
اگه توی اینترنت هم بگردید میتونید فایل pdf رو پیدا کنید.اگه نشد،خبر بدین تا یه کاری بکنم.

ممنون از جواب سریعت z.a.gh
درست میفرمایین؛ اونجام هم نبود. خود مبحث 13 همه جا هست ولی متاسفانه راهنماش نیست!
راهمای مبحث 13 خیلی لازممه، ممنون میشم کمکم کنین :gol:

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
میشه کمکم کنین......

راهنماهای مباحث روهم باید بگیریم؟
همشون؟
تو منابع فقط راهنمای 19 رو زده
لطفا راهنمایی کنین
بدون خود مباحث چه چیزهایی لازمه بخونیم؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اگر برنامه های تحصن okشده خبر بدین تا اطلاع رسانی کنیم
مرسی

z.a.gh

عضو جدید
ممنون از جواب سریعت z.a.gh
درست میفرمایین؛ اونجام هم نبود. خود مبحث 13 همه جا هست ولی متاسفانه راهنماش نیست!
راهمای مبحث 13 خیلی لازممه، ممنون میشم کمکم کنین :gol:
دوست من،راهنمای مبحث13،برای معمارها خیلی ضروری نیست،خیلی خودتو توی کتابها گم نکن،چون سر امتحان گیج میشی.فقط منابعی که گفته شده رو با خودت ببر.;)

sabersae

عضو جدید
دوست من،راهنمای مبحث13،برای معمارها خیلی ضروری نیست،خیلی خودتو توی کتابها گم نکن،چون سر امتحان گیج میشی.فقط منابعی که گفته شده رو با خودت ببر.;)
دوست گلم
من رشتم برقه و راهنمای مبحث 13 هم دقیقا یکی از منابعه! جدا از اینکه واسه امتحان لازممه واسه یه چیز دیگه ای هم لازمش دارم....

z.a.gh

عضو جدید
دوست گلم
من رشتم برقه و راهنمای مبحث 13 هم دقیقا یکی از منابعه! جدا از اینکه واسه امتحان لازممه واسه یه چیز دیگه ای هم لازمش دارم....
ببخشید نمیدونستم رشتتون برق هست.من خود مبحث13 رو دارم.نظام مهندسی شهرتون کتابخونه نداره که بتونید کپی بگیرید؟!!!

معمار111

عضو جدید
دوست گلم
دوست عزیز
همون طور که خودتون گفتید یکی از منابع آزمون نظام مهندسی رشته برق هست ....نه معماری

samar

عضو جدید
سلام دوستان من همین الان ینی ساعت 11:34 صبح روز سه شنبه زنگ زدم به اون شمارهه که دفتر هوایی بود. واسع پیگیری طراحی معماری.منشی گفت اوایل هفته دیگه میاد جوابا! بهش گفتم سازمان نظام استان ما بهمون گفته که برگه ها گم شده ببینم چی میگه..تند تند تکذیب کرد گفت نه چنین چیزی نیست و کاملا تکذیب میکنم....من هم اون شکایت رو که دوستان گذاشته بودن فرستادم

mehrdad2all

عضو
سلام دوستان من همین الان ینی ساعت 11:34 صبح روز سه شنبه زنگ زدم به اون شمارهه که دفتر هوایی بود. واسع پیگیری طراحی معماری.منشی گفت اوایل هفته دیگه میاد جوابا! بهش گفتم سازمان نظام استان ما بهمون گفته که برگه ها گم شده ببینم چی میگه..تند تند تکذیب کرد گفت نه چنین چیزی نیست و کاملا تکذیب میکنم....من هم اون شکایت رو که دوستان گذاشته بودن فرستادم
هر چقدر ما اقدام نکنیم اینها جسور تر میشن. نه عذرخواهی نه هیچی!

jafarsydi

عضو جدید
بچها انشا من خوب نیست.ولی یک شکایت نامه فوری به سازمان بازرسی کل کشور نوشتم.لطفا شما هم برید و همین متن را اونجا کپی پیست کنید:
لینک بازرسی کل کشور

با سلام
اینجانب .............. شرکت کننده در آزمون ورود به حرفه طراحی نظام مهندسی اسفند 91 نسبت به عملکرد وزارت نام برده شده شاکی و خواستار پیگیری میباشم.
وزارت مذکور نسبت به انجام وظایف قاونی خود مانند کیفیت در برگذاری آزمون، تاریخ اعلام نتایج و ...کوتاهی کرده و حتی به بسیاری از اطاعیه های رسمی خود عمل نمیکند(مانند اطلاعیه در تاریخ های 20 مرداد 1392)و به هیچ وجه پاسخ گو نیست.

دفتر مقررات ملی، بدون دلایل منطقی خلاف برنامه زمان بندی،آزمون شهریور92 را با دلایلی مانند گرمی هوا و تعطيلات تابستاني و ...لغو کرده که هیچ کدام از این موارد را کسی جز خود مقررات ملی قبول ندارد.و این دلایل کودکانه در شان و منزلت نظام مهندسی کشورمان نیست.

در پایان نتایج آزمون طراحی اسفند91 بعد از5ماه هنوز اعلام نشده و فقط طی اطلاعیه های متعدد به آینده نامعلوم موکول میشوند.
لذا خواستار رسیدگی فوری و برسی موارد مربوطه هستم.

باتشکر.

اگر برای آینده کاری خودتون و بقیه ارزش قائل هستید، به اطلاع رسانی کنید،نامه بالا را کپی پیست کنید،یا به شمارهای زیر زنگ بزنید.
حق مون را به این راحتی ها نمیدند.باید به زور بگیریم.فکر کنم این رو همه فهمیده باشند

تا گرفتن نتیجه قطعی ولکن قضیه نباشین
دفتر هوایی 88646368-021
دفتر نورمحمدی 82244194-021
تلفن مستقیم نورمحمدی 82244197-021 (معمولا بعد 2 جواب میده)

آخرین ویرایش:

z.a.gh

عضو جدید
دوست عزیز "میشه لطفا شکایت خودتون رو پیگیری کنید،ببینید چه جوابی بهتون دادن.من هم شکایت کردم ولی هنوز به مرحله جواب نرسیده.

jafarsydi

عضو جدید
دوست عزیز "میشه لطفا شکایت خودتون رو پیگیری کنید،ببینید چه جوابی بهتون دادن.من هم شکایت کردم ولی هنوز به مرحله جواب نرسیده.

دوست عزیز وقتی من یک شکایت نامه غیر رسمی و ساده مینویسم و از سازمان و وزارت خانه بزرگی مثل وزرات راه، شکایت میکنم، خوب معلومه که اصلا جدی نمیگیرن و فوری جواب نمیدن
باید حداقل 100-500 نفر این نامه را به ارسال کنند.البته با انشاء های متفاوت. که مشخص بشه که یک گروه اعتراض دارند.نه یک نفر
وگرنه من کی هستم که بخوام از وزارت خانه ای شکایت کنم
پیج درست کردن توی F.b و ... فقط به درد هماهنگی برای اعتراض های حظوری میخوره و کاربردی دیگه ای نداره
اما اگه 1000 نفر یک موضوع رو به(سازمان بازرسی) شکایت کنن معلومه که پیگیری میکنند چون یک یگان دولتی است و اصلا کارش بازرسی و گیر دادن به ارگان های دولتی است
اگر برای آینده کاری خودتون و بقیه ارزش قائل هستید، به اطلاع رسانی کنید،نامه بالا را کپی پیست کنید،یا به شمارهای زیر زنگ بزنید.
حق مون را به این راحتی ها نمیدند.باید به زور بگیریم.فکر کنم این رو همه فهمیده باشند

تا گرفتن نتیجه قطعی ولکن قضیه نباشین
دفتر هوایی 88646368-021
دفتر نورمحمدی 82244194-021
تلفن مستقیم نورمحمدی 82244197-021 (معمولا بعد 2 جواب میده)

amin576

عضو جدید
عنوان: قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي اسفند91 تاريخ: سه شنبه 5 شهریور 1392

عنوان: قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي اسفند91 تاريخ: سه شنبه 5 شهریور 1392

بسمه تعالی

قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي اسفند91

ضمن عرض پوزش از تاخير بوجود آمده در اعلام نتايج آزمون رشته معماري طراحي كه بدليل جابجايي ساختمان تاكنون ميسر نگرديده بود بدينوسيله به اطلاع مي‌رساند نتايج آزمون مذكور از مورخ 6/6/92 در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها قابل روئيت خواهد بود. با توجه به بررسي‌هاي دقيق و كنترل‌هاي مكرري كه در مراحل تصحيح پاسخنامه‌ها انجام گرفته است، چنانچه داوطلبي نسبت به نتيجه آزمون خود معترض باشد مي‌تواند درخواست خود را صرفاً بصورت كتبي با ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبي، نام و نام‌خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، آدرس دقيق و شماره تماس) حداكثر تا تاريخ 13/6/92 از طريق پست سفارشي به صندوق پستي تهران به شماره 573/19935 ارسال نمايد.

دفتر مقررات ملّی ساختمان

shuka_s

عضو جدید
ببخشید اگه کسی می دونه میشه راهنماییم کنه ؟ من نظارت و طراحی می خوام امتحان بدم این اجرا چیه جریانش ؟ من نشنیده بودم تا بحال ؟ اونم میشه شرکت کنم ؟

khaffafi

عضو جدید
آزمون اجرا

آزمون اجرا

ببخشید اگه کسی می دونه میشه راهنماییم کنه ؟ من نظارت و طراحی می خوام امتحان بدم این اجرا چیه جریانش ؟ من نشنیده بودم تا بحال ؟ اونم میشه شرکت کنم ؟

بله شما ميتونيد شركت كنيد ولي شرط پروانه اش اينه كه علاوه بر آزمون اجرا از نظارت يا طراحي هم قبول شين!

khaffafi

عضو جدید
بچه ها فردا نتايج اعلام ميشه اميدوارم همه خوشحال بيايم تو سايت...
لطفا دعا كنيد....

farhad.p

عضو جدید
یه خبر خوب واسه اونا که منتظر نتایج طراحین، نظر سنجی رو قرار دادن اما لینکی نذاشتن
92.242.195.162/nazarsanji92/memari_tarahi.php
من با تغییر testi تو لینک به tarahi تونستن برم نظرسنجی و بعدش ورود مشخصات
اما میزنه داوطلب مورد نظر موجود نیست
ولی با این اوصاف حتما دارن نتایجو قرار میدن

بالا