گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی معماری

soh-rab

عضو جدید
آره حتماً هرکی دسوت داشت با هرکی کار کنه بهش بگه و برای استفاده از تجربیات هم توی تاپیک مطالب رو به اشتراک میزاریم

قطعاً همینطوره

HOTT:cry::evil: تو به من قول دادی

من برم همون نفر یک رو بگیرم شما اصلن معلوم نیست چه کار هستن یکی فکر می کنی دختر می بین ازدواج کرده اون یکی فکر می کنی پسر دختر از آب درمیاد یکی رو هم فکر می کنی دختر ولی شک داری می بینی واقعا دختره اصلن معلم هست اینجا چه خبر اصن یه وضیه

من فقط با نفر یک یه مشکلی دارم اینه که قدش زیادی کوتاه به نظرتون الان از این بینگو بینگو که توی تی وی تبلیغ می کنه و روی داره بخور قدش بلند می شه واقعا؟؟؟

soh-rab

عضو جدید
آره حتماً هرکی دسوت داشت با هرکی کار کنه بهش بگه و برای استفاده از تجربیات هم توی تاپیک مطالب رو به اشتراک میزاریم

قطعاً همینطوره

HOTT:cry::evil: تو به من قول دادی

من برم همون نفر یک رو بگیرم شما اصلن معلوم نیست چه کار هستن یکی فکر می کنی دختر می بین ازدواج کرده اون یکی فکر می کنی پسر دختر از آب درمیاد یکی رو هم فکر می کنی دختر ولی شک داری می بینی واقعا دختره اصلن معلم هست اینجا چه خبر اصن یه وضیه

من فقط با نفر یک یه مشکلی دارم اینه که قدش زیادی کوتاه به نظرتون الان از این بینگو بینگو که توی تی وی تبلیغ می کنه و روی داره بخور قدش بلند می شه واقعا؟؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یه خانمی به من در پیام های خصوصی یک گلایه کرد
که وظیفه دارم در دفاع از حقوق مردان
ان را مطرح کنم
و ان اینکه
ما مردها خود متوهم هستیم
که اگر یک خانم نگاهمون کنه به خودمون میگیریم
میگیم عاشقمون شده نظرتون بیاید بالا
کی بوده؟؟؟؟ هر کی بوده 90% آقایون رو خوب شناخته:biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان را مطرح کنم
و ان اینکه
ما مردها خود متوهم هستیم
کی بوده؟؟؟؟ هر کی بوده 90% آقایون رو خوب شناخته:biggrin:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان را مطرح کنم
و ان اینکه
ما مردها خود متوهم هستیم

شک نکن اون خانووووووووووووووم حقیقت محضو رو گفته

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان را مطرح کنم
و ان اینکه
ما مردها خود متوهم هستیم

شک نکن اون خانووووووووووووووم حقیقت محضو رو گفته

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره بابا هر مشکلی یه راه حلی داره
پس من تبریکشو پیشاپیش میگم

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره بابا هر مشکلی یه راه حلی داره
پس من تبریکشو پیشاپیش میگم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا خوب شنناخته
میگه به خودشون یه نگاهی نمی کنن ببینن اندازه اون دختره هستن یا نه
فول اعتماد به نفسن
نه دیگه اینجا رو اضافی گفته دیگه به مهندسین معمار توهین نمیکرد بابا. در کل تقصیره خودمونه محل ندیم اینا رو نمیگند که. سنگین سفت محکم نفسا بالا حرکت به جلو

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا خوب شنناخته
میگه به خودشون یه نگاهی نمی کنن ببینن اندازه اون دختره هستن یا نه
فول اعتماد به نفسن
نه دیگه اینجا رو اضافی گفته دیگه به مهندسین معمار توهین نمیکرد بابا. در کل تقصیره خودمونه محل ندیم اینا رو نمیگند که. سنگین سفت محکم نفسا بالا حرکت به جلو

soh-rab

عضو جدید
بابا من این اینترنتم یک مگابایتیمم به گرد شما نمی رسه
چرا این قدر تند می رن دیگه این بساط رو جمع کنن عروسی تعطیلیه شب ماه رمضون خجالتم خوب چیزیه
اگرم از قرائتی چیزی شنیدید گفته شب اول مستحبه بقیه شب ها تعطیل :biggrin: برین بخوابین

soh-rab

عضو جدید
بابا من این اینترنتم یک مگابایتیمم به گرد شما نمی رسه
چرا این قدر تند می رن دیگه این بساط رو جمع کنن عروسی تعطیلیه شب ماه رمضون خجالتم خوب چیزیه
اگرم از قرائتی چیزی شنیدید گفته شب اول مستحبه بقیه شب ها تعطیل :biggrin: برین بخوابین

ماژیک

عضو جدید

نگاشون نمی کنیم زورشون میاد البته با لیدی های محترم این تالار نیستم

ماژیک

عضو جدید

نگاشون نمی کنیم زورشون میاد البته با لیدی های محترم این تالار نیستم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی میگید
اتفاقا من با این موضوع خیلی مشکل دارم
چرااااااااااااااااااا اینجوریه
چون جامعه ما بسته است واسه همین من دانشگاه میرفتم مثل این بچه مثبتا میشستم سنگین یه جا اخم میکردم خانمها فکر میکردند بنده از دختر فراریم ولی خب چه کنم دیگه نمیخواستیم فکر بد کنند:cool:

بالا