گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی معدن

alireza_f90

عضو جدید
سلام خدمت دوستان مهندسي معدن .

اول از همه اينكه آقاي سرلكي ماه هاست كه باشگاه نميان ديگه . پس قيد ايشون رو بزنيد .

نكته مهم اينجاست كه اول از همه بايد خودتون شروع كنيد به فعاليت مثبت تا ادمين هم بياد و ببينه تالار معدن شلوغ و فعاله و به فكرش بيافته . اينجوري نباشه كه بعد از چند هفته ول كنيد اينجا رو و بيخيالش بشيد . مهم خودتون هستيد نه مديران ..........

با تشكر

کار خوبیه...بچه ها اعلام کنید

alireza_f90

عضو جدید
سلام
هرکدوم از بچه ها که میتونن فعال باشن و کار میکنن به من پیغام خصوصی بدن تا تعداد مشخص بشه و کار رو شروع کنیم و وظایفو مشخص کنیم.
از همه ی بچه ها استقبال میکنیم هرچی بیشتر باشیم زودتر فروم فعال میشه

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
دوستان عزیز. ممنون که اینقدر به فکر تالارتون هستید.
شما نیازی نیست همه به ادمین پیام بدید یک نفر هم پیام بده کافیه. شما فعالیتتون رو از هم الان شروع کنید و بعد جناب ادمین یک نفر رو از بین شماها بعنوان مدیر انتخاب میکنن. فقط فعالیتتون تداوم داشته باشه و سعی کنید برای بهتر شدن تالار معدن کاربرای بیشتری رو دعوت کنید.
فک کنم اگه هر کس تواناییهاشو بگه بهتر بشه تالار رو سرو سامان داد. البته شما نیاز به پارتیشن بندی هم دارید که ببینید چه چیزایی نیاز دارید اگر به خود من هم بگید من با مدیر ارشد و ادمین صحبت میکنم و اونا رو براتون ایجاد میکنیم. فقط یادتون نره فعالیتتون تداوم داشته باشه.
موفق باشید.

alireza_f90

عضو جدید
دوستان عزیز. ممنون که اینقدر به فکر تالارتون هستید.
شما نیازی نیست همه به ادمین پیام بدید یک نفر هم پیام بده کافیه. شما فعالیتتون رو از هم الان شروع کنید و بعد جناب ادمین یک نفر رو از بین شماها بعنوان مدیر انتخاب میکنن. فقط فعالیتتون تداوم داشته باشه و سعی کنید برای بهتر شدن تالار معدن کاربرای بیشتری رو دعوت کنید.
فک کنم اگه هر کس تواناییهاشو بگه بهتر بشه تالار رو سرو سامان داد. البته شما نیاز به پارتیشن بندی هم دارید که ببینید چه چیزایی نیاز دارید اگر به خود من هم بگید من با مدیر ارشد و ادمین صحبت میکنم و اونا رو براتون ایجاد میکنیم. فقط یادتون نره فعالیتتون تداوم داشته باشه.
موفق باشید.

سلام
ممنون اگه میشه زحمت پارتیشن بندی رو بکشید و به ادمین بگید ...

سرمد حیدری

مدیر تالار
سایت در حال انتقال به سرور جدید هست. به همین خاطر یکم سرشون شلوغه. ولی قول دادن که درست کنن و حتما این کارو میکنن.
شما چرا کاری نکردین. تاپیکاتون رو از همین الان بزنید وقتی که پارتیشن درست شد انتقالش بدید اونجا.

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
داد منادی که صلا بسم الله
هرکه دارد سر همراهی ما بسم الله

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سرمد جان بریم همون قسمت مهندسی شیمی خودمون همونجارو بچسبیم اینجا انگار کسی حال نداره

:surprised: :( :( :surprised: :( :( :surprised: :( :( :surprised: :mad: :mad: :surprised:

سرمد حیدری

مدیر تالار
بجای اعلام آمادگی هر کسی هر مطلبی داره بذاره. الان این تاپیک 4 صفحه شده یعنی معادل 40 پست. میشد بجای این 40 پست مقاله یا کتاب و یا نشریه و یا هر چیز دیگه زد.
بچه ها دست بجنبونین

من خودم شروع میکنم. یه سری مطالب در مورد زمین شناسی و این چیزا دارم که میذارم.

madan-uk85

عضو جدید
بجای اعلام آمادگی هر کسی هر مطلبی داره بذاره. الان این تاپیک 4 صفحه شده یعنی معادل 40 پست. میشد بجای این 40 پست مقاله یا کتاب و یا نشریه و یا هر چیز دیگه زد.
بچه ها دست بجنبونین

من خودم شروع میکنم. یه سری مطالب در مورد زمین شناسی و این چیزا دارم که میذارم.

یعنی پارتیشن ساختن اینقدر سخته ؟!
واقعا نا امید کنندست !!!

سرمد حیدری

مدیر تالار
یعنی پارتیشن ساختن اینقدر سخته ؟!
واقعا نا امید کنندست !!!

خیلی سخت نیست. ولی خوب جناب ادمین هم بخاطر مشغله کاری و تحصیلی یکم دیر سر میزنن.
یعنی بدون پارتیشن نمیشه فعالیت کرد؟ نمیشه الان فعالیت کرد . بعد از ایجاد پارتیشن تاپیکها رو منتقل کرد؟ یعنی بدون پارتیشن تاپیک زدن اینقدر سخته؟
این ناامید کننده تره که بگی بدون پارتیشن نمیشه فعالیت کرد، یا تا پارتیشن نباشه فعالیت نمیکنیم.
فک کنم ارزش یک رشته علمی بیش از یک پارتیشن باشه. که انم قراره ایجاد بشه. حالا اگه نمیشد باز یه چیزی.

madan-uk85

عضو جدید
خیلی سخت نیست. ولی خوب جناب ادمین هم بخاطر مشغله کاری و تحصیلی یکم دیر سر میزنن.
یعنی بدون پارتیشن نمیشه فعالیت کرد؟ نمیشه الان فعالیت کرد . بعد از ایجاد پارتیشن تاپیکها رو منتقل کرد؟ یعنی بدون پارتیشن تاپیک زدن اینقدر سخته؟
این ناامید کننده تره که بگی بدون پارتیشن نمیشه فعالیت کرد، یا تا پارتیشن نباشه فعالیت نمیکنیم.
فک کنم ارزش یک رشته علمی بیش از یک پارتیشن باشه. که انم قراره ایجاد بشه. حالا اگه نمیشد باز یه چیزی.

فکر کنم همه بچه های مهندسی بدونن که نظم اولین گزینه تو کارهای مهندسی هست.
شما به جای کمک به ما سعی می کنین کارای دوستانتون رو توجیه کنین.
من مطلب بذارم ولی یه نفر بخواد ازش استفاده کنه کلی وقتش تلف میشه تا پیداش کنه
خودتون نگاه کنین ببینین چند صفحه شده بخش معدن و برای پیدا کردن یه مطلب خاص چه قدر باید دنبالش بگردیم ؟!!؟؟!!
آقای سرمد . قبول کن که خیلی نا منظمه
گذاشتن مطلب کاری نداره . استفاده از مطالب مهمه

سرمد حیدری

مدیر تالار
فکر کنم همه بچه های مهندسی بدونن که نظم اولین گزینه تو کارهای مهندسی هست.
شما به جای کمک به ما سعی می کنین کارای دوستانتون رو توجیه کنین.
من مطلب بذارم ولی یه نفر بخواد ازش استفاده کنه کلی وقتش تلف میشه تا پیداش کنه
خودتون نگاه کنین ببینین چند صفحه شده بخش معدن و برای پیدا کردن یه مطلب خاص چه قدر باید دنبالش بگردیم ؟!!؟؟!!
آقای سرمد . قبول کن که خیلی نا منظمه
گذاشتن مطلب کاری نداره . استفاده از مطالب مهمه

دوست عزیز من توجیه نکردم. منم با شما موافقم که تالار بی نظمه و به همین خاطر هم گفتم که به جناب ادمین میگم و گفتم و ایشون هم قول دادن که رسیدگی کنند. فقط به خاطر مشغله کاری یکم سرشون شلوغه. مثلا دیروز یه مشکلی برای سرور پیش اومد و باشگاه برای مدتی از دسترس خارج شد. باشگاه به سرور جدید منتقل شده و تا جا بیوفته یکم زمان میبره.
منم هم گفتم شما کارتون رو شروع کنید بعد که پارتیشن ها ایجاد شد همه رو منظم کنید و به اونجا انتقال بدید:gol:

madan-uk85

عضو جدید
دوست عزیز من توجیه نکردم. منم با شما موافقم که تالار بی نظمه و به همین خاطر هم گفتم که به جناب ادمین میگم و گفتم و ایشون هم قول دادن که رسیدگی کنند. فقط به خاطر مشغله کاری یکم سرشون شلوغه. مثلا دیروز یه مشکلی برای سرور پیش اومد و باشگاه برای مدتی از دسترس خارج شد. باشگاه به سرور جدید منتقل شده و تا جا بیوفته یکم زمان میبره.
منم هم گفتم شما کارتون رو شروع کنید بعد که پارتیشن ها ایجاد شد همه رو منظم کنید و به اونجا انتقال بدید:gol:

سلام به دوست عزیز
ما مشکلی نداریم ولی خداییش ببینین از کی قول دادین ؟
زمان اولین پست این صفحه رو ببینین . خودتون قضاوت کنین ؟
خوب اگه کار دارن یا مشکل دارن بدن به ما... جدی میگم
من خودم تو دانشگاه مسئول سایت هستم. آدم بهتره یه مسئولیت و قبول نکنه یا قبول میکنه تا آخرش بره. این آقای سرلکی الان ماه هاست که نیومده و نمیدونم چه اجباریه که ایشون نباید عوض شه ؟؟؟
دلم به حال اسم معدن میسوزه...

سرمد حیدری

مدیر تالار
سلام به دوست عزیز
ما مشکلی نداریم ولی خداییش ببینین از کی قول دادین ؟
زمان اولین پست این صفحه رو ببینین . خودتون قضاوت کنین ؟
خوب اگه کار دارن یا مشکل دارن بدن به ما... جدی میگم
من خودم تو دانشگاه مسئول سایت هستم. آدم بهتره یه مسئولیت و قبول نکنه یا قبول میکنه تا آخرش بره. این آقای سرلکی الان ماه هاست که نیومده و نمیدونم چه اجباریه که ایشون نباید عوض شه ؟؟؟
دلم به حال اسم معدن میسوزه...

آقای سرلکی دیگه نمیان. و قطعا برای ایشون دنبال جایگزین هستند. ولی خوب مدیریت یه ری شرایط داره.
مثلا باید حضور فعال داشته باشن در باشگاه. از کاربرای فعال باشند.
تالار شما که انشالله خودتون باید راش بندازین وقتی فعال شد از بین کاربرای فعال یکی رو بعنوان مدیر انتخاب میکنن.

alireza_f90

عضو جدید
آقای سرلکی دیگه نمیان. و قطعا برای ایشون دنبال جایگزین هستند. ولی خوب مدیریت یه ری شرایط داره.
مثلا باید حضور فعال داشته باشن در باشگاه. از کاربرای فعال باشند.
تالار شما که انشالله خودتون باید راش بندازین وقتی فعال شد از بین کاربرای فعال یکی رو بعنوان مدیر انتخاب میکنن.

آقای سرلکی اینجا پیداشون شده!!!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=35099:razz:

madan-uk85

عضو جدید
تبریک به آقای پیرجو

تبریک به آقای پیرجو

ضمن سلام به آقای پیرجو و خسته نباشید
تبریک میگم که با اینکه رشته ی شما شیمی هست ، شدین مدیر معدن !
یه سوال، شما به همه این کارا میرسین ؟
و اینکه تو بچه های معدن کسی نبود که شما شدین مدیر بخش معدن ؟!

بهتر از این نمیشه ؟

یادم باشه یه روز چهار تا سواله معدنی ازتون بپرسم ، ببینم بلدین ؟!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

بهتر از این نمیشه ؟

سلام، شما هم خسته نباشید، من شیمی نخوندم، اطلاعات زیادی هم در رابطه با شیمی ندارم. ضمنا من مدیر تالار مهندسی معدن نیستم. مدیریت در اینجا به دو دسته تقسیم می شود یک مدیر تخصصی یک مدیر عمومی تالار، در صورتی که مدیر تخصصی نباشن مدیر عمومی مسئول رسیدگی به تاپیک های خیلی مورد دار می شوند. کاربر فعال هم رشته معدن نداره...

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

بهتر از این نمیشه ؟

الان که مدیرای تالار این دو نفرن:
حامد سرلکی, saeedgoodboy

به هر حال همه جا سلسله مراتب وجود داره ضمنا بهتره شما هم بجای کارگاه بازی یه سر و سامانی به تالارتون بدید که اینجوری خاک نخوره

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آيا مي دانيد فرق مهندس شيمي با يك شيميست چیه؟

يك مهندس شيمي قبل از آن كه يك شيميدان باشد يك مهندس است! مهندسي كه كمي شيمي مي‌داند. مهندسي كه كشفيات آزمايشگاهي شيميدان ها را تا توليد در مقياس صنعتي توسعه مي دهد. مهندسي كه فرايند طراحي مي كند. مهندسي كه تجهيزات براي فرايندهاي شيميايي، بيولوژيكي و زيست محيطي طراحي مي كند. به عبارت ديگر مهندسي شيمي يكي از رشته هاي مهندسي است نه يكي از گرايش هاي رشته شيمي.

akbarpour

کاربر فعال

بهتر از این نمیشه ؟

دوست خوبم سلام
طی چند سالی که عضو باشگاه هستم الحق والانصاف شاهد این بودم که اقای پیرجو همیشه و در همه بخشها کمک زیادی کرده و انصافا به نوعی مشکلات را رفع کرده یا در این جهت کمک کرده است شاید بهتر بود کمی صبوری می کردید و بعدا نظرتان را ارائه می کردید بهرحال از اقای پیرجو واقعا ممنونم اگرچه ایشان مدیر تالار معدن نیستند اما باور کنید کمتر از مدیر کمک نکرده می تونید تو سایتها بگردین و خودتون متوجه شین

sima.niki

عضو جدید
آيا مي دانيد فرق مهندس شيمي با يك شيميست چیه؟

يك مهندس شيمي قبل از آن كه يك شيميدان باشد يك مهندس است! مهندسي كه كمي شيمي مي‌داند. مهندسي كه كشفيات آزمايشگاهي شيميدان ها را تا توليد در مقياس صنعتي توسعه مي دهد. مهندسي كه فرايند طراحي مي كند. مهندسي كه تجهيزات براي فرايندهاي شيميايي، بيولوژيكي و زيست محيطي طراحي مي كند. به عبارت ديگر مهندسي شيمي يكي از رشته هاي مهندسي است نه يكي از گرايش هاي رشته شيمي.

حامد جان ببخش من عذر میخوام.
راستی ازت ممنون نکته بجای بود که فرق مهندس شیمی با شیمیست چیه:biggrin:

madan-uk85

عضو جدید
دوباره سلام

دوباره سلام

ضمن سلامی دوباره به آقای پیرجو و البته دوستان و هم تیمی ها و هم رشته هایی و طرفداران ایشون
اولا به طرفداران آقای پیرجو بگم که منم ازشون قبلا و این دفعه تشکر کردم.
شما که از انصاف و حق صحبت کردین، شاید انصاف اینه که معدن مدیر نداشته باشه یا یکی از بچه های مهندسی شیمی بشه همه کاره ی اون.
( داخل پرانتز بگم که واقعا واستون متاسفم که از اصل موضوع میگذرین میچسبین به یک کلمه که من یادم رفت تایپش کنم! مهندسی... برین ببینین من چی میگم)
قبلا از آقای پیرجو خواستم که به این بخش معدن یه سروسامون بده
بعد از 5 ماه (اول تابستون تا همین چند روز پیش) طول کشید تا دو تا قسمت مقالات و جزوات اضافه کردن... همونم جای شکر داره
تازه کلی تو این مدت پیگیر شدم که این قضیه اتفاق افتاد. خود آقای پیرجو در جریان هستن
آقای مهندس پیرجو، هر رشته ای و هر قسمتی باید یه مسئول مربوطه به همون رشته داشته باشه ( فکر کنم اینجا انجمن مهندسین... نه؟!)
پس بجای اینکه بهتون بر بخوره که من یادم رفت بنویسم مهندسی، بیاین یه فکر بهتر برای انجمن مهندسی معدن بکنین...
با تشکر از آقای پیرجو و طرفدارانشون!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ضمن سلامی دوباره به آقای پیرجو و البته دوستان و هم تیمی ها و هم رشته هایی و طرفداران ایشون
اولا به طرفداران آقای پیرجو بگم که منم ازشون قبلا و این دفعه تشکر کردم.
شما که از انصاف و حق صحبت کردین، شاید انصاف اینه که معدن مدیر نداشته باشه یا یکی از بچه های مهندسی شیمی بشه همه کاره ی اون.
( داخل پرانتز بگم که واقعا واستون متاسفم که از اصل موضوع میگذرین میچسبین به یک کلمه که من یادم رفت تایپش کنم! مهندسی... برین ببینین من چی میگم)
قبلا از آقای پیرجو خواستم که به این بخش معدن یه سروسامون بده
بعد از 5 ماه (اول تابستون تا همین چند روز پیش) طول کشید تا دو تا قسمت مقالات و جزوات اضافه کردن... همونم جای شکر داره
تازه کلی تو این مدت پیگیر شدم که این قضیه اتفاق افتاد. خود آقای پیرجو در جریان هستن
آقای مهندس پیرجو، هر رشته ای و هر قسمتی باید یه مسئول مربوطه به همون رشته داشته باشه ( فکر کنم اینجا انجمن مهندسین... نه؟!)
پس بجای اینکه بهتون بر بخوره که من یادم رفت بنویسم مهندسی، بیاین یه فکر بهتر برای انجمن مهندسی معدن بکنین...
با تشکر از آقای پیرجو و طرفدارانشون!

سلام
اول این تاپیک رو ببینید

*** ویژه کاربران تازه وارد ***

حالا سوالی داشتین اینجا بپرسید:
راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

انتقاد و پیشنهادی هم داشتین انتقـــــــــادات و پیشنـــــــــــهادات

خوب فرق زیادی بین مهندسی و شیمی هست. برای خودتون متاسف باشین که حاضر نشدین فرق این دو رو بدونین

آقای پیرجو مدیر ارشد سایت هستن و همه کاره این تالار نیستن، اگه لطفی کردن سوالی جواب دادن، کتابی یا مقاله‌ای گذاشتن این لطفشون رو می‌رسونه
شما فرق بین مدیران رو می‌دونی ؟ می‌دونی کجاها فعالیت و مدیریت می‌کنن

یه کمی برای خودتون متاسف باشید، همین

بالا