[گفتگو] بهترین کتابی که تا به حال خوانده اید ؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
احتمالا چون کتاب خوبیه بایستی قبلا معرفی شده باشه توی این تاپیک.خواستم بگم حتما این کتاب رو بخونید.دیدتون نسبت به زندگی عوض میشه.
هر چند توی بعضی از قسمت ها مدام تاکید کرده عیسی مسیح پسر خداست ولی خوب میشه از کنارش رد شد و توجهی نکرد.
کلا هر کسی نخونه ضرر کرده.فکر کنم چاپ بالای کتاب هم دلیل محکمی بر این قضیه باشه.اینی که من دستمه چاپ شصتمه فکر کنم بالاتر هم رفته باشه.
در کل توصیه میکنم حتما بخونیدش.

این دو تا کتاب هم توصیه میکنم.البته احتمال میدم اولی رو باز قبلا معرفی کرده باشند.چون معروفه و فوق العادست.چاپ این کتاب هم بالاست.
لطفا گوسفند نباشید
لطفا انسان باشید

نویسنده محمود نامنی
بله کتاب خوبیه.
در مورد اون مساله حضرت عیسی هم چون نویسنده با اعتقادات خودش پیش رفته شما میتونید اعتقادات خودتونو جایگزین اون قسمتها کنید.چون در نهایت خداست که همه چیز تحت اراده اونه.من 2 سال پیش خوندم.دقیقا بعد از فوت پدرم.کتاب مفیدی بود در اون بازه زمانی.

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حال حاضر دارم کتاب سینوهه و میوه ی بهشتی رو میخونم .سینوهه که تا اینجا محشر بود

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نام كتاب ها: پر

نويسنده : ماتيسون
...
من خودم اين رمان را به تازگي خواندم٬ بسيار زيباست

• Like
واکنش ها: s_aa

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
به مجنون گفتم زنده بمان(زندگینامه شهید همت) معرکه بود.

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز پیش از توی کتابخونه ام یکی کتاب پیدا کردم که 7 سال پیش خونده بودمش
خیلی دوسش داشتم
شازده کوچولو نوشته ی انتوان دوسنت اگزوپری
اون زمان ها یکی از شخصیت های کتابو خیلی دوس داشتم فک میکردم به شخصیت من نزدیکتره
حالا که بزرگتر شدم و دوباره خوندمش میبینم که چقدر عوض شدم و یکی دیگه از شخصیت های کتاب شبیه منه الان

xanth

عضو جدید
جدیدا دو تا کتاب خوندم قشنگ بودن
رازم را نگه دار سوفی کینزلا
اگر فردا بیاید سیدنی شلدون

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
...و زندگینامه خودم1 هنوز صفحه های اولم،اشک امونم نمیده بیشتر بخونم،بس که غم انگیزه!

shamoh

عضو جدید
کاربر ممتاز
هبوط نوشته ی دکتر شریعتی در مقابل کتاب هایی مثل هبوط و ... کتاب هایی مثل راز و به سوی کامیابی اثر آنتونی رابینز و کتاب های کنت بلانچارد در ضمینه ی مدیریت رو میخونم و تعادل خودم رو حفظ میکنم ....
حرف هایی هست برای نگفتن که هرگز سر به ابتذال گفتن فرود نمی آورد و سرمایه ماورایی هرکس، حرف هاییست که برای نگفتن دارد- حرفهایی که پاره های بودن آدمیند وبیان نمی شوند مگر اینکه مخاطب خویش را بیابند .

-anjel-

عضو جدید
واقعا سخته بگم بهترین کتابی که خوندم چیه، اینق.....در تو عمرم کتاب خوندم و خوب هم زیاد بینشون بوده که حس میکنم هر کدومو بگم در حق اون یکی ها اجحاف میشه!!! :biggrin:
اما به نظر منم مثل خیلیای دیگه، کتاب شازده کوچولو به یاد موندنی ترین و خاطره انگیزترین و ماندگارترین کتابی ست که میشه با کمال اطمینان ازش نام برد. من عاشق کتابهایی هستم که برای هر سنی جالب هستند، کودک ازشون لذت میبره و یاد میگیره و آدم بزرگ نیز...
و شازده کوچولو بهترین نمونه ی ارتباط داستان با هر خواننده از هر سنی و در هر موقعیتی هست...
بعد از اون، میتونم از لافکادیوی سیلور استاین نام ببرم که اون هم این خصوصیت رو داراست.

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب همسا یه ی من جدیدترین رمانیه مه خوندم نویسندش یادم نیست

amir_4475

عضو جدید
بهترین کتاب

بهترین کتاب

بهترین کتابی که تا به حال خوندم سینوهه پزشک مخصوص فرعون بوده البته باید با تامل زیاد خونده بشه
پیشنهاد میکنم ازدستش ندین

ati88

عضو جدید
چه سوال سختی
خیلی سخته بخوام انتخاب کنم ولی اسم چند تا از کتابایی که دوستشون دارم رو می نویسم
دیدن دختر صد در صد دلخواه در صبح زیبای ماه آوریل
همه گرفتارند
کوری
صدسال تنهایی
شرق بنفشه
اگنس
چراغ ها را من خاموش می کنم
.
.
.

آخرین ویرایش:

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه سوال سختی
خیلی سخته بخوام انتخاب کنم ولی اسم چند تا از کتابایی که دوستشون دارم رو می نویسم
دیدن دختر صد در صد دلخواه در صبح زیبای ماه آوریل
همه گرفتارند
کوری
صدسال تنهایی
شرق بنفشه
اگنس
چراغ ها را من خاموش می کنم
.
.
.
کوری از ژوژه ساراماگو عالیه

بهترین کتابی که تا به حال خوندم سینوهه پزشک مخصوص فرعون بوده البته باید با تامل زیاد خونده بشه
پیشنهاد میکنم ازدستش ندین
سینوهه واقعا بهترین کتابیه که تا حالا خوندم البته تمومش نکردم جلد اولشم

tarazi

عضو جدید
من به شدت عشق رمان به خصوص رمان های عاشقانه و رمان های خاص هستم و بهترینشون:شازده کوچولو(اگزوپری)-کیمیاگر(کوئیلو)-رمان های مودب پور...

matin majidi

عضو جدید
من کتابهایی مثل دزیره نوشته ان ماری سلینکو یا برباد رفته رو خیلی دوست دارم.از رمانهای ایرانی هم بامداد خمار بهترینش بود.

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب دروغ شیرینو تازه تموم کردم و الان دارم کتاب عشق سال های وبا از ساراماگو رو میخونم

بالا