گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سوالات الکترونیک ارشد 93 از اینجا قابل دریافت است.

103 گزینه 4- متوسط - مبحث دیود

104 گزینه 3 - اسان - بایاس ماسفت

105 گزینه 3 -متوسط - اپ امپ

106 گزینه 1 - متوسط - منابع اینه ای

107 گزینه 4 - اسان - سیگنال کوچک ماسفت

108 گزینه 2 - اسان - سیگنال کوچک تفاضلی

109 گزینه 4 اسان - سیگنال کوچک تفاضلی

110 گزینه 3 سخت - تفاضلی

111 گزینه 1 - متوسط - فیدبک

112 گزینه2 - متوسط - فیدبک

113 گزینه 2 - متوسط - تقویت کننده توان

114 گزینه 1 - اسان رو به متوسط - تنظیم کننده

سوالات نسبت به پارسال سخت تر بود . اما سوالات سخت خیلی در این ازمون وجود نداشت. لذا درصدهای بالا نیز امسال فراوان خواهیم داشت. ضمنا تنها سوال سخت مربوط به سوال 110 است که این سوال ایراد حلی دارد و گزینه درست ان در گزینه ها وجود ندارد و با یک تقریب به گزینه 3 می توان رسید.

آخرین ویرایش:

jeneral_dj

عضو جدید
خب دیگه گندکاری من تو آزمون دیروز کامل شد!!!!! الکترونیکم تو تمام سوالایی که حل کردم سوتی دادم!!!! رتبم n رقمی و منفی شد!!!! کاش بفهمم چرا این بلا سرم اومد!!! حتی از ضعیف ترین ازمون ازمایشی که دادم بدتر دادم کنکورو!!!! فک کنم سر جلسه نمیرفتم رتبم بیشتر میشد!!!!

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گوگل ترکیب painstakingly written رو برعکس ingenuously written خیلی پیدا میکنه.
سوال ۸ هم ترکیب vague conditions به نظرت معنیش درست در نمیاد؟
جواب painstakingly هست. من ingenuously رو اشتباها ingeniously خوندم.
به نظر من vague معنی نمیده و از طرفی adverse conditions ترکیب پراستفاده ای هست.

ورودی هم مشخص نکرده
نگفته تابع تبدیل حلقه بسته یا باز !!!اگه گفته بود بسته درست بود
این گزینه عیناً از کنترل پارسال کپی شده که اونجا هم اسمی از ورودی یا حلقه باز و بسته نیاورده.
به نظر من هر دو گزینه 2 و 3 صحیح هستن، احتمالاً طراح به نکته ریز اشاره داره که کسی بهش توجه نکرده.

jeneral_dj

عضو جدید
عیب یابی

عیب یابی

من که پیش بسوی ارشد 94.البته اول کار پیدا کنم

بچه هایی که مثل من گند زدن و اصلا توقع نداشتن گند بزنن به همه چی!!! بیاید دورهم ببینیم مشکل کارمون کجا بوده که اینجوری خورده تو برجکمون!!!! من که از بعد کنکور خواب به چشم نیومده از غم و پریشونی!!!!! احساس میکنم الان ته دنیام و انگیزه ای برای ادامه حیات ندارم!!!:(

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که مثل من گند زدن و اصلا توقع نداشتن گند بزنن به همه چی!!! بیاید دورهم ببینیم مشکل کارمون کجا بوده که اینجوری خورده تو برجکمون!!!! من که از بعد کنکور خواب به چشم نیومده از غم و پریشونی!!!!! احساس میکنم الان ته دنیام و انگیزه ای برای ادامه حیات ندارم!!!:(
من گند خودم بنظرم بی دقتی.بی حوصلگی تو درس خوندن بوده.

سر جلسه سر به هوا بودن.غافل شدن از کتابای مرجع.

اکتفا کردن فقط به تست های سال های قبل.

با انگیزه درس نخوندم.

nima sng

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید همگی منم مثل شما کنکور دادم
ریاضی: با این که زیاد سرمایه گذاری نکردم اما راضیم درصد:41.67%
مدار:در ازمون های بینش امکان نداشت زیر 65 بزنم و بسیار خوب و عالی بودم در این درس درصد:47.22% :cry:
کنترل و سیگنال : دو درسی که باور کنید باور کنید در بینش همیشه جز 10 نفر اول بودم طوری که دو تا جامع آخر رتبه ام فک کنم 2 و 3 اینا شد
حالا وقتی رفتم سر کنترل تو کنکور افتضاح بی دقتی کردم از سوال نایکویست بگو تا سوال کدام گزینه صحیح است درصد: 25% :cry:
حالا سیگنال :cry::cry::cry::cry::cry::cry: رفتم سر سوالات با همون استرس 9 تا زدم فکرم می کردم درست زدم اما :cry: 3 تا سوالی که تو آزمون های آزمایشی هیچ وقت تو تله نمی افتادم افتادم تو تله اصلا باورم نمیشه هنوز چرا من این 3 تا سوال به این سادگی رو بی دقتی کردم چرا :cry: درصد:36.36%
الکترونیک : زیاد روش سرمایه گذاری نکردم 4 تا فقط زدم درصد: 33.33%
دوستان دارم منفجر می شم تو دلم آشوبه شما لطفا راهنمایی کنید اصن با این اوضاع رتبه ام زیر 1000 می شه؟ امیدی به دانشگاه های تهران هست؟
معدلمم 17 هست.
جمله آخر : لعنت به کنکور که اصلا هیچ ملاک خوبی برای با سوادی و بی سوادی آدم نیست دوستام کنترل 2 هفته خوندن 3 تا تست زدن شدن مثل من

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچها من تازه رسیدم داغون داغونم میخوام بمیرم به قران، با این حلهای که در سایت تقوی بود فعلا :
ریاضی 22 درصد (4 سوال 3 تاش درست )
مدار 22 درصد (4 سوال 3 تاش درست)
کنترل به خدا شرمم میاد بگم
احتمال زیاد افسرده بشم .

javad master

عضو جدید
سلام دوستان یه چیزی که من خیلی به دردم خورده تو این دنیا این جمله است (گذشته در قالب تاریخ مرده و اینده هنوز به وجود نیامده ولی لحظه اکنون هدیه الهی است به انسان )
دوستان من این جمله را نمیدوتم از کیه اما یکی از بهترین جملات هست به نظر من

بیاید گذشته رو فراموش کنیم الان تصمیم بگیریم بهترین کاری که میتونیم بکنیم چیه در لحظه الان
این که بشینیم و به سوالای درست و غلط کنکورمون توجه کنیم به نظر من دردی را دوا نمیکنه من از دیروز که کنکور دادم تا حالا را به خودم استراحت دادم اما از الان کار دارم شاید
خیلی بیشتر نیاز به تلاش داشته باشه ولی برنامه ریزی کردم
نمیدونم چه طوری جملاتم را بیان کنم ولی کنکور موفقیت نیست ببینید ما محکوم به نتیجه نیستیم محکوم به تلاشیم....
هر انسانی به خاطر چیزی افریده شده تو این دنیا کاری هست که اون بهتر از هر کسی انجام میده برای نفع رساندن به نوع بشر خلاصه هدفتون این باشه بقیه رو بسپارید به کاردان
و خالصانه تلاش کنید... امیدوارم یه روزی بتونم به هدفم برسم نمیدونم از طریق کنکور میتونم بهش برسم یا راهی دیگه این حسم بهم ارامش میده دوست دارم شما هم این حس را داشته باشید
همتون را به خدا میسپارم و امیدوارم به اینده ای بهتر برای همه ............

javad master

عضو جدید
سلام بچها من تازه رسیدم داغون داغونم میخوام بمیرم به قران، با این حلهای که در سایت تقوی بود فعلا :
احتمال زیاد افسرده بشم .
دوست من نزن این حرف ها رو تورو خدا

javad master

عضو جدید

با انگیزه درس نخوندم.
بابا کنکور مرد لحظه حال رو دریاب................

rezaele

عضو جدید
من که دیگه شرمنده خونوادم شدم با این درصدا:cry:
ریاضی 22
مدار22
کنترل 20
تجزیه 46
ماشین هم خودم میدونم کاری نکردم:crying:

mahdi_ml

عضو جدید
احتمال زیاد افسرده بشم .

بنظر من که دیگه نباید به کنکور فکر کرد البته میدونم سخته! ولی بهتره برا آیندمون تصمیم گیری کنیم...چون در اینصورت آینده را از دست میدهیم

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبل کنکور به این موضوع فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که درس بخونم بهتره!

دیشب اخبار راجع به کنکور چقد ضایع بود اون دختره رو نشون داد .طرف یه چادر سفید پوشیده بود.رفته بود سرجلسه کنکور.شوهرشم

یه لحظه دستشو ول نمیکرد.انگار میخواست زنش فرار کنه =))

jeneral_dj

عضو جدید

با انگیزه درس نخوندم.
منکه به نظر خودم بخش زیادی از افتضاح الانم مربوط میشه به تمامیت خواهی و حرص بی اندازم برای خوندن تمام سرفصلها!!!! من چون ترم هفت بودم و 17 واحد درس داشتم از هفته اول آذر تا 19 دی درگیر میانترم و پایانترم و پروژه بودم!!! واسه همین نشد کامل سر فصلها رو بخونم و خوندن رو در زمان جمع بندی انجام دادم!!!! من تواین یک هفته تعویق کنکور ریاضی مهندسی بخش معادلات با مشتقات جزیی رو خوندم!!!!! الکترونیک بخش تقویت کننده توان رو خوندم و .....!!!! در صورتی که اگه وقتمو میزاشتم رو تثبیت مطالب قبل نتیجه بهتری میگرفتم!!!! عامل بعدی ذهن درگیرم بود!!!! هنوز نمیدونم چطور باید با ذهن آشفته رفتار کرد!!!! به دلیل مشکلات عاطفی که برام پیش اومد یه چند هفته ای ذهنم تو آمپاس بود!!! یکی دیگه از دلایلش هم اعتماد به نفس بیش از اندازمه!! تعریف از خود نباشه من بچه باهوشی هستم یه ذره و همیشه با خودم میگفتم هر وقت شروع کنم میتونم کل درسا رو تموم کنم!!(خدایی ببین اعتماد به نفس کاذبو!!) عامل مهم دیگه اتلاف وقت گرانبهای تابستون بود!!!! مفت از چنگم رفت این تایم طلایی!!!! یکی مثل من که تمام درسارو شب امتحانی پاسیده باید تابستون عین اسب بخونه تا موفق بشه!!!عامل دیگه هم هست که ذهنم منظم بشه میام و مینویسم!!!!

1trust

عضو جدید
دیشب اخبار راجع به کنکور چقد ضایع بود اون دختره رو نشون داد .طرف یه چادر سفید پوشیده بود.رفته بود سرجلسه کنکور.شوهرشم

یه لحظه دستشو ول نمیکرد.انگار میخواست زنش فرار کنه :))
شوهرشو ندیدم...واقعا انگیزشون چیه از این حرکتا...!

rezaele

عضو جدید
من قبل کنکور به این موضوع فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که درس بخونم بهتره!
اره اتفاقا منم همین کارا میخواستم کنم ولی به مرور زمان متوجه شدم که اشتباه و فعلا فقط اولویت با درس خوندنه

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بنظر من که دیگه نباید به کنکور فکر کرد البته میدونم سخته! ولی بهتره برا آیندمون تصمیم گیری کنیم...چون در اینصورت آینده را از دست میدهیم

من که دیگه با دیدن درصد کنترلم تقریبا قید دانشگاهو زدم ، کنکور 7 ماه تقریبا منو از روال عادی زندگیم عقب انداخت ، اما ازش درسایه خوبی گرفتم که تنها واسه خودم میتونه خیلی کارامد باشه.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره اتفاقا منم همین کارا میخواستم کنم ولی به مرور زمان متوجه شدم که اشتباه و فعلا فقط اولویت با درس خوندنه

بنظرم اولویت اول کاره.شاید بعضی ها داشته باشند و درس خوندن براشون مانعی ایجاد نکنه.اما من که ندارم ترجیح میدم برم

کار کنم سخت.تا فردا برم تشکیل زندگی بدم.البته کسی رو مدنظر ندارم ها :biggrin:.

1trust

عضو جدید
خوب اگه گزینه مناسب یافت شود همچین اشتباهم نیست اما ....

بنظرم اولویت اول کاره.شاید بعضی ها داشته باشند و درس خوندن براشون مانعی ایجاد نکنه.اما من که ندارم ترجیح میدم برم

کار کنم سخت.تا فردا برم تشکیل زندگی بدم.البته کسی رو مدنظر ندارم ها :biggrin:.
اصلنا نه درس نه ازدواج ...فقط کار ...گزینه روی میز من فعلا همینه!

1trust

عضو جدید
بچه ها به نظرتون الان گفتگوی ما مرتبط با دروس برقه کنکور 93 یهنی:w20:

kratosrazor

عضو جدید
سلام.بچه ها سوال 35ریاضی من COSHP-1-
بدست اوردم درسته?من هر چی الانم حساب میکنم همون میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا