گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atena2

عضو جدید
به نظرم کنکور خیلی سخت می تونه خیلی بی انصافی باشه و نمرات ضعیف و متوسط وقوی در یه حد باشه
مثلا مغناطیس ذاتا درس سختی هست بعد می یان سوالهای سخت هم میدن .. خوب چه فرقی هست بین اونی که مغناطیس رو خونده و اونی که حذف کرده.........

من احساس می کنم طراح ها این کتابهای کنکوری رو می خونند بعد سوالها رو طوری میدن که این کتابها به درد نخوره.. خدایی کتاب تقدسی از اپنهایم سطحش بالاتر و مفهومی تر..اما جواب نداد..
مگه نباید سوالات د رحد کتابهای رفرنس و تمریناتشون باشه.. کجای چنگ یا کتابهای مغناطیس دست بچه ها شما منحنی ارشمیدس دیدید ؟؟؟
بعضی طراحها هم خیلی بی انصافن .. و سوالها رو طوری میدن که فقط دانشجوهای خودشون توی دانشگاه خوب جواب بدن همون دولتی های تهران امیر کبیر و شریف وتهران.. و ما ها که داریم تلاش می کنیم تا دانشگاه بهتر از دانشگاه کارشناسی بریم مایوس بشیم........
قبلا فقط کنترل غافگیر می کرد امسال مغناطیس و سیگنال هم بد شده بود یعنی طراح ها عوض شدن ! از سال بعد خدا به دادمون برسه نمی دونیم چی باید بخونیم
من هم سیگنال کتاب تقدسی رو دوبار خونده بودم و توی کنکورهای ازمایشی همیشه بالا می زدم اما الان درصدم بین 36 تا 46 میشه......
کسایی که کلاس سیگنال شیرین ابادی رو رفته بودن بعضی ها می گفتن کلاس اون خوب بوده بعضی ها می گفتن نه.......

مدار هم برای من خیلی سخت بود ریاضی هم نخونده بودم
به نظرم الکترونیک هم امسال اسون بود و کتاب اسلام پناه جواب داد اما شاید سال دیگه اون هم عوض بشه. و سخت و عجیب غریب شه

نم یدونم چه ارتباطی بین حضور من در کنکور و سخت شدن یکباره کنکور وجود داره . من 88 هم کنکور دادم سخت ترین کنکور بود .. هنوز هم معروفه کنکور 88.........

اینکه هم هر دانشگاهی و هر رشته ای بخونید باز کار نیست رو هم شدیدا قبول دارم.. پذیرش دکترا با فاند می تونه گزینه خوبی برای کسایی که خیلی تلاش کردن باشه.. برای اپلای مخابرات خیلی خوبه

آخرین ویرایش:

hamedgho2000

عضو جدید
امیدوارم هر چه زودتر تاپیک 94 احداث شه ! :smile:
تا همه بچه هایی که دیروز کنکور دادیم بتونیم تجربیات شیرین و تلخ و راه های درست و غلط و منابع و روش هایی که ازش جواب گرفتیم رو اونجا مطرح کنیم تا برا بچه های سال های بعد موندگار شه و دینمون رو نسبه به قبلی ها از طریق آیندگان ادا کنیم
:)
به شخصه من در هر موردی در زمینه مشاوره در حد توانم در خدمتم
در ضمن برا دوستانی هم که کنکور دادن گفته بودم که در مورد زبان و اگر احیانا نیم نگاهی به مهاجرت دارن می تونم رفرنس و راه و روش در اختیارشون بذارم ( در حد اطلاعاتم )

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
راستش قصد تخریب ندارم ولی فقط میخوام بگم که باید چقدر افسوس خورد ...
یه نکته جالب رو دیشب دقت کردید که سوال آزمون 8 یا 7 بینش رو اگر دیده باشید برای درس کنترل ، یک سوال اومده بود که k رو بر حست قسمت حقیقی S رسم کنیم .

حالا جالبه که دقیقا همین سوال توی کنکور امسال هم میاد !! وا عجبا به هوش و حس ششم این اساتید !!؟:w29:
نمیدونم یعنی چی ؟! شما برداشتتون چیه ؟
سوالی که هیچ مشابهی نداره چرا باید همزمان توی آزمون آزمایشی و کنکور بیاد ؟:w05:

اینجاست که میبینی تلاش و زحمت شبانه روزی شما هیچی نیست و قدرت سرمایه شما رو له میکنه ..
من این موضوع رو حتما به اطلاع سازمان سنجش میرسونم تا اگر تخلفی بوده جلوش گرفته بشه اگر هم نبوده احتیاط بیشتری بشه .
نظر شما چیه ؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
تا همه بچه هایی که دیروز کنکور دادیم بتونیم تجربیات شیرین و تلخ و راه های درست و غلط و منابع و روش هایی که ازش جواب گرفتیم رو اونجا مطرح کنیم تا برا بچه های سال های بعد موندگار شه و دینمون رو نسبه به قبلی ها از طریق آیندگان ادا کنیم
در ضمن برا دوستانی هم که کنکور دادن گفته بودم که در مورد زبان و اگر احیانا نیم نگاهی به مهاجرت دارن می تونم رفرنس و راه و روش در اختیارشون بذارم ( در حد اطلاعاتم )

سلام حامد جان خب چرا معطلی تاپیک 94 رو خودت احداث کن که سریع تایید شه دیگه :دی
درمورد مهاجرتم توضیح بدی بد نیستش منظورت از رفرنس چیه میگی اگه نیم نگاهی به مهاجرت دارید رفرنس بدم.

Joe_Bel

کاربر ممتاز

به نظر من عجله نکینم فعلا یک تاپیک مشاوره بزاریم که کارو چطوری ادامه بدیم من ایده ای دارم اونو بیان می کنم و هر کسی ایده و نظر مطلوبی داشت مد نظر قرار خواهد گرفت نظرتون چیه؟

atena2

عضو جدید
من هم همین رو گفتم باید سوالات در حد رفرنس ها باشه.. نه اینکه طراح های سوال توی دانشگاه ها ایده هاشون رو با دانشجوهاشون کار کنند..
این در حق ما ظلمه.. حالا کارشناسی دو تا تست زدیم دانشگاه شهرستان قبول زدیم دلیل نمیشه که در ارشد نتونیم جبران کنیم.
طراح سوال بینش هم از دانشجوهای سابق طراح معروف کنترل بوده ..

پویان ط

عضو جدید
به نظرم کنکور خیلی سخت می تونه خیلی بی انصافی باشه و نمرات ضعیف و متوسط وقوی در یه حد باشه
مثلا مغناطیس ذاتا درس سختی هست بعد می یان سوالهای سخت هم میدن .. خوب چه فرقی هست بین اونی که مغناطیس رو خونده و اونی که حذف کرده.........

من احساس می کنم طراح ها این کتابهای کنکوری رو می خونند بعد سوالها رو طوری میدن که این کتابها به درد نخوره.. خدایی کتاب تقدسی از اپنهایم سطحش بالاتر و مفهومی تر..اما جواب نداد..
مگه نباید سوالات د رحد کتابهای رفرنس و تمریناتشون باشه.. کجای چنگ یا کتابهای مغناطیس دست بچه ها شما منحنی ارشمیدس دیدید ؟؟؟
بعضی طراحها هم خیلی بی انصافن .. و سوالها رو طوری میدن که فقط دانشجوهای خودشون توی دانشگاه خوب جواب بدن همون دولتی های تهران امیر کبیر و شریف وتهران.. و ما ها که داریم تلاش می کنیم تا دانشگاه بهتر از دانشگاه کارشناسی بریم مایوس بشیم........
قبلا فقط کنترل غافگیر می کرد امسال مغناطیس و سیگنال هم بد شده بود یعنی طراح ها عوض شدن ! از سال بعد خدا به دادمون برسه نمی دونیم چی باید بخونیم
من هم سیگنال کتاب تقدسی رو دوبار خونده بودم و توی کنکورهای ازمایشی همیشه بالا می زدم اما الان درصدم بین 36 تا 46 میشه......
کسایی که کلاس سیگنال شیرین ابادی رو رفته بودن بعضی ها می گفتن کلاس اون خوب بوده بعضی ها می گفتن نه.......

به نظرم الکترونیک هم امسال اسون بود و کتاب اسلام پناه جواب داد اما شاید سال دیگه اون هم عوض بشه. و سخت و عجیب غریب شه

نم یدونم چه ارتباطی بین حضور من در کنکور و سخت شدن یکباره کنکور وجود داره . من 88 هم کنکور دادم سخت ترین کنکور بود .. هنوز هم معروفه کنکور 88.........

اینکه هم هر دانشگاهی و هر رشته ای بخونید باز کار نیست رو هم شدیدا قبول دارم.. پذیرش دکترا با فاند می تونه گزینه خوبی برای کسایی که خیلی تلاش کردن باشه.. برای اپلای مخابرات خیلی خوبه
خب خانم اتنا تمام سوالا مغناطیس که مثل اون یه سوال نیست .من بانک تست سیگنال کهن رو خونده بودم 10 تا رو زدم . با ضعیف خوندن کار راه نمیگیره.موفق باشید

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماها مگه حوزه امتحانیتون کجا بوده که اینقد مینالید؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
فک کنم اگر مدیران زحمتش رو بکشن بهتر باشه !
بالاخره حق آب و گل دارن حسابی و همیشه لطفشون شامل حال خیلی هامون شده
منظورم از رفرنس دادن معرفی منابع اطلاعاتی موثق و نمونه هایی که از نزدیک باهاشون آشنا بود یا هستم و همچنین لینک ها و سایت های مرتبط و مورد تائید

حامد جان من مشکلم با معدل کارشناسیم هستش به نظرت میشه با معدل پایین 14.5 اینا یه دانشگاه خوب اپلای کرد؟
اعصابم خورد شده بخدا
هر جا میری میگن معدل کارشناسی خیلی مهمه

atena2

عضو جدید
پارسال دنبال منبع می گشتم همه گفتن تقدسی اسلام پناه و...

حالا که کنکور رو دادیم همه میگن کهن..
پس دیگه نمیشه به اینجا اعتماد کرد چون یه رفرنس به ما میگن خودشون یه رفرنس دیگه انتخاب می کنند.
خوندن دوبار کتاب 600 صفحه ای تقدسی که سطحش از اپپنهایم هم بالاتره . خوندن یکبار کتاب اپنهایم زدن تستهای کنکور ...ضعیف کار کردن هست؟؟؟؟؟؟؟

Armin-Z

کاربر ممتاز
راستش قصد تخریب ندارم ولی فقط میخوام بگم که باید چقدر افسوس خورد ...
یه نکته جالب رو دیشب دقت کردید که سوال آزمون 8 یا 7 بینش رو اگر دیده باشید برای درس کنترل ، یک سوال اومده بود که k رو بر حست قسمت حقیقی S رسم کنیم .

حالا جالبه که دقیقا همین سوال توی کنکور امسال هم میاد !! وا عجبا به هوش و حس ششم این اساتید !!؟:w29:
نمیدونم یعنی چی ؟! شما برداشتتون چیه ؟
سوالی که هیچ مشابهی نداره چرا باید همزمان توی آزمون آزمایشی و کنکور بیاد ؟:w05:

اینجاست که میبینی تلاش و زحمت شبانه روزی شما هیچی نیست و قدرت سرمایه شما رو له میکنه ..
من این موضوع رو حتما به اطلاع سازمان سنجش میرسونم تا اگر تخلفی بوده جلوش گرفته بشه اگر هم نبوده احتیاط بیشتری بشه .
نظر شما چیه ؟
دوست من طراح سوالهای بینش شاگرد طراح کنکور آقای طالبی بوده! فک میکنم با این اوصاف اصلا چیز عجیبی نباشه! نه تنها فقط اون سوال بلکه 2 سوال دیگه دقیقا از نکات ایشون بود و توی آزمون های سال گذشته هم مطرح شده بود و در 5 ثانیه حل میشد!!!

llvll.asoud

کاربر ممتاز

پس دیگه نمیشه به اینجا اعتماد کرد چون یه رفرنس به ما میگن خودشون یه رفرنس دیگه انتخاب می کنند.
خوندن دوبار کتاب 600 صفحه ای تقدسی که سطحش از اپپنهایم هم بالاتره . خوندن یکبار کتاب اپنهایم زدن تستهای کنکور ...ضعیف کار کردن هست؟؟؟؟؟؟؟

با خوندن کتاب آقای تقدسی هم خیلی ساده میتونستید بالای 70 بزنید.اینکه دوبار یه کتاب رو خوندید و خوب نزدید که دلیل نمیشه کتابی که خوندید بد باشه هرچند اون درصدی که گفتیدم درصد متوسطتی هستش

سوالای امسال سیگنالم ساده بوده اوناییکه نتونستن بزنن حتما حتما استرس زیادی داشتن نتونستن از تمام تواناییهاشون استفاده کنن وگرنه راحت میشد 9 10 تارو زد

A L I R E Z A

عضو جدید

اگر واقعا سیگنال سخت بوده باشه این درصد شما تو کارنامتون مسلما نقطه قوتتون خواهد بود پس انقدر نگران نباشید.

کنکور 88 سخت نبوده.فقط چون سوالات کنترل عوض شد بچه ها غافلگیر شدن که در مورد این غافلگیری انقدر صحبت شده که همش تکرار مکرراته.دایم گفته میشه واسه خودتون درصد نسازید،اگر سخت بود نترسید اما باز وقتی میرید سر جلسه برمیگردید میگید غافلگیر شدم.فکرشو نمیکردم.من فک میکنم بدترین کنکور سال 89 بود که تو ماشینش 5تا سوال گزینه صحیح نداشت.شما حساب کن سر جلسه وقتی مسایل رو حل میکنی و میبینی تو گزینه ها نیست به علم خودت شک میکنی.خیلی باید جرات و جسارت داشته باشی که سر جلسه بگی این 5تا سوال غلطه.من فقط سوالات مدار رو دیدم اما شک ندارم کنکور امسال هم مثل سالای گذشته بوده با کمی تغییر و این عصبانیت و ناراحتی شما بیشتر مربوط به جو حاکم بر جلسه کنکور و استرسهای اونه که همه سوالات سخت ب نظر میان.تفاوت سوالات هر سال کم و بیش وجود داشته.نمونش تو این سالای آخر :
سال 88 : کنترل
سال 89 : ماشین
سال 90 : ریاضی
سال 91 : بررسی
سال 92 : کنترل و بررسی
یه ذره به این قضیه بدون تعصب نگاه کنید و قبول کنید شما خودتون رو برای این شرایط آماده نکرده بودید و شاید همه بچه ها در طول 7-8 ماهی که درس میخونند آمادگی فکری روز کنکور رو تو اولویت آخر قرار میدن و اکثرشون از همینجا ضربه میخورن.

معذرت میخوام اگر یه ذره رک صحبت کردم.تمام مسایلی که گفتم از روی دلسوزیه و اونی که اون بالا نشسته گواه و شاهده.

yakuzaturk

عضو جدید
آقا کسی میدونه جواب این ریاضیا رو
در ضرایب سری فوریه a3 چی میشد و در مسئله تعامد استوانه آیا ضریب a0 هم لحاظ میشد یعنی 1/2 و cos 2k-1/2؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان، نمبدونستم باید کجا سوال رو بپرسم ، به هرحال اگه جاش اشتباهه عذر میخوام
من ترم 4 مهندسی برق دانشگاه شریفم، ترم بعد یعنی اواسط ترم 5 باید گرایش خودمو انتخاب کنم
بین مهندسی سیستم های دیجیتال و کنترل موندم، یه نگاهی هم به مخابرات دارم
به دیجیتال علاقه دارم ، کنترل هم شنیدم بازار کار خوبی داره تو ایران
از یه طرف میکن دیجیتال کم کم داره میشه بهترین گرایش و توجهات به سمت این گرایش زیاد میشه
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
سلام
بازار کار چندان ربطی به گرایش شما نداره و بیشتر تجربی هست و باید خودتان کار کنید و یاد بگیرید
وقتی مثلا یک پروژه اتوماسیون یک مرغداری را میگیرید باید بتوانید مثلا برنامه مدار فرمان plc را خودتان بنویسید ، مدار قدرت را خودتان ببندید ، مثلا از ماژول های مخابراتی rf در بخشی از کار استفاده کنید و برای قسمتی هم مثلا با سنسور های رطوبت سنج و دما و... و راه اندازی اونها که مربوط به طراحی انالوگ و دیجیتال است کار کنید ( اگر وارد بازار کار بشوید خواهید دید الان بیشتر کار در تعمیرات و عیب یابی هست و نه برنامه نویسی ! یعنی تجربه )

یا مثلا FPGA ها که در بازار باهاشون کار میشه و همه برقی ها در صورت علاقه می تونند کار کنند
یا در ماشین های cnc . علاوه بر بخش مربوط به رشته خودمان ، شما باید بتوانید با قسمت های مکانیکی cnc هم کار کنید که کاملا مربوط به رشته مکانیک هست و بازم می تونید بصورت تجربی و با کمی مطالعه یاد بگیرید و....
در رشته قدرت هم همینطوره . کافیه چند تا جزوه و کتاب رو بخونید و برید سراغ کسب تجربه در محیط کار و....
بحث مربوط به شبکه و مخابرات هم مثل همین بالایی هاست ! و فقط علاقه شما رو می طلبه.
یعنی گرایش شما به انصورت در تعیین تخصص شما ممکنه تاثیر گذار نباشه

و اما انتخاب گرایش :
باید ببینید به چه رشته ای علاقه دارید و در اینده ادامه خواهید داد( در صورت ادامه تحصیل) ، یکی از راه هایی که می تونید علاقه تون رو سنجش کنید این هست با اساتیدتون صحبت کنید و از افرادی که در زمینه های مختلف کار می کنند در مورد کارشان و بازار کار بپرسید . در مورد تحصیلات تکمیلی هم بهتره از دانشجویان تحصیلات تکمیلی بپرسید .

در مورد ادامه تحصیل ، گرایش کنترل یکی از بهترین رشته ها برای ادامه تحصیل است !! چون کاملا میان رشته ای بحساب میاد و شما دستتون بازه که مثلا کنترل رو با قدرت ترکیب کنید و ادامه بدید یا مثلا کنترل رو با مباحث مهندسی پزشکی ترکیب کنید یا با مخابرات ترکیب کنید یا با مهندسی شیمی ترکیب کنید یا با مکانیک ترکیب کنید یا حتی برید سراغ مباحث محض ریاضی که مربوط به تئوری های مختلف کنترل هست و یک شاخه دیگرش هم اتوماسیون و کنترل است ، مخصوصا در دانشگاه های اروپا

مثلا من کنترل رو در ترکیب با مبحث پردازش سیگنال دنبال می کنم . ماحصلش میشه طراحی سیستم ها مبتنی بر بینایی ماشین ، مثلا طراحی اتومبیل هایی که بدون راننده مسیر رو طی می کنند . یا طراحی سیستم های اتوپایلوت و یا ربات های صنعتی و پزشکی ، ماشین الات صنعتی و اتوماسیون و....
در همین موضوع شما می تونید روی کاهش خطا کار کنید و ....

از نظر دروس در کارشناسی : مهم ترین درستان درس کنترل پیشرفته خواهد بود که مبتنی بر جبر خطی است .
در ارشد دروس کاملا ریاضی می شوند و با استدلال کامل جلو می روند . البته الگوریتم هایی هم در تعدادی از دروس دیده می شود که شما فقط باید استفاده کنید ! مثلا در بخش شناسایی سیستم ها

در مورد ادامه تحصیل اونور اب ! ، یک لیستی از تکنولوژی های خطرناک هست به نام TAL که اگر گوگلش کنید پیداش می کنید ، اگر به محتواش دقت کنید می بینید از مهندسی کنترل تا مهندسی پزشکی و مخابرات و بیوتکنولوژی مهندسی شیمی و مکانیک و... جز لیست به حساب میان !!

به نظر من به علاقه خود بپردازید نهایتا این هست که امریکایی ها خودشان را از علم شما محروم می کنند !:دی
بحث پذیرش و ویزا به هیچ وجه مطلق نیست و کاملا بستگی به شرایط زمان خودش داره
به نظر من فقط به دنبال علاقه خودتان بروید و به این مباحث فکر نکنید( در صورت داشتن علاقه حتما آینده خوبی چه در ایران و چه در خارج از کشور خواهید داشت و راه تون رئ پیدا می کنید)

چندین نفر از اینترنت را می شناسم که در امریکا دکترای کنترل می خونند ( تئوری کنترل هوشمند )
برای مثال یکی از این افراد اقای آتش پز هستند که وبسایتشان را به شما معرفی می کنیم بروید و مطالعه کنید : http://www.fa.atashpaz.com/

امیدوارم این مطالب مفید باشد

Joe_Bel

کاربر ممتاز

این حرفا همیشه هست آقای کهن تقریبا آدم جامعی هست بین کتاب تقدسی و کهن من تقدسی رو می پسندم گرچه خودم کتاب کهن را هم دارم در اینجا ما کتاب تست های کهن را هم معرفی کردیم ... در مورد الکترونیک بدون شک اسلام پناه حرف اول رو میزنه .... الان بچه های باشگاه که اسلام پناه خودن بسیار عالی نتیجه گرفتن که به صورت پیام خصوصی اطلاع دادن .... این حرفا همیشه هست منم مغناطیس باغستانی خیلی تعریف می کردند الانم توسایتش دارند تعریف می کنند اما من منفی زدم این دلیلی بر مغناطیس من هست نه آقای باغستانی...

پویان ط

عضو جدید
با خوندن کتاب آقای تقدسی هم خیلی ساده میتونستید بالای 70 بزنید.اینکه دوبار یه کتاب رو خوندید و خوب نزدید که دلیل نمیشه کتابی که خوندید بد باشه هرچند اون درصدی که گفتیدم درصد متوسطتی هستش

سوالای امسال سیگنالم ساده بوده اوناییکه نتونستن بزنن حتما حتما استرس زیادی داشتن نتونستن از تمام تواناییهاشون استفاده کنن وگرنه راحت میشد 9 10 تارو زد
نخیر کتاب بانک تست مهندس کهن خیلی وقته هست. من خودم تیر گرفتمش . یه استاد خانمی داشتیم حرف جالبی زد گفت شما نمیتونید از نتیجه ای که با کارتون میکنید فرار کنید گفت تنبیه به خاطر کم کاری اجتناب ناپذیره . این حرفو باید طلا گرفت. البته این پست برای کاربر ی بود که گفته بود الان میگن کهن . اشتباهی برات نوشتم

آخرین ویرایش:

پویان ط

عضو جدید
حامد جان من مشکلم با معدل کارشناسیم هستش به نظرت میشه با معدل پایین 14.5 اینا یه دانشگاه خوب اپلای کرد؟
اعصابم خورد شده بخدا
هر جا میری میگن معدل کارشناسی خیلی مهمه
اگه میخوای تو فکرت نباشه دوباره لیسانس بگیر واحدای 12 و بالاتر معادل میشن بقیه رو دوباره میخونی . اینطوری برای همیشه اثرش از بین میره. تقویت پارامترهای دیگه از جمله مقاله معتبر و اینا چندین برابر سخت تره اینکاره تازه اگه هم انجام بدی وقتی معدلت بالا باشی خیلی نتیجه بهتری میگیری دوباره خوندن لیسانس مثل فیدبک گرفتن از مداره که خروجی رو چندین برابر بهتر میکنه .موفق باشی

amir_2232

عضو جدید
دوست من طراح سوالهای بینش شاگرد طراح کنکور آقای طالبی بوده! فک میکنم با این اوصاف اصلا چیز عجیبی نباشه! نه تنها فقط اون سوال بلکه 2 سوال دیگه دقیقا از نکات ایشون بود و توی آزمون های سال گذشته هم مطرح شده بود و در 5 ثانیه حل میشد!!!

ببخشيد شما چرا فقط به شيرين ابادي گیر میدین؟ ميگيم شيرين ابادي از روي جزوه دكتر طالبي اميركبير درس ميده تقوي شاگرد كي بوده از جزوه كي درس ميده؟!!!
دو تا از سوالاي آزمون پيش بيني مدار تقوي "عينا" توي سوالاي مدار اومده بود! اين يعني چيیییی؟؟؟؟! اگه ميتونيد اينو توضيح بدين... يكيش همون سواله بود كه گفته بود فركانس طبيعي چند واحد تغيير ميكنه. اگه ميخوايد آپلودش ميكنم ببينيد. ولي بريد همين الان توي سايتش بريد هيچ اثري از آثار آزمون پيش بينيش نميبينيد! يكي از سوالاي كنترلش هم باز بدون هيچ تغييري اومده. همون كه نايكوييستش از منهاي يك عبور ميكرد و نشست و اين حرفا رو پرسيده بود...

اميدوارم بساط اين كنكور لعنتي جمع بشه... نصف عمرمون پشت كنكور حروم شد بقيه مردم دنيا زندگي ميكنن ما کنکور میدیم فقط...

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اگه میخوای تو فکرت نباشه دوباره لیسانس بگیر واحدای 12 و بالاتر معادل میشن بقیه رو دوباره میخونی . اینطوری برای همیشه اثرش از بین میره. تقویت پارامترهای دیگه از جمله مقاله معتبر و اینا چندین برابر سخت تره اینکاره تازه اگه هم انجام بدی وقتی معدلت بالا باشی خیلی نتیجه بهتری میگیری دوباره خوندن لیسانس مثل فیدبک گرفتن از مداره که خروجی رو چندین برابر بهتر میکنه .موفق باشی

دوباره لیسانس گرفتن یعنی هدر دادن 4 سال از عمرت.از یکی دوسال بود حتما این کارو میکردم ولی 4 سال خیلی زیاده!
من تهنا امیدم اینه یه دانشگاه معتبر قبول شم بعد تلاشمو کنم نمرات زبانمو خوب بکنم بعدم معدل ارشدم خوب بشه که شاید تاثیر معدل کارشناسی کمتر به چشم بیاد

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
اساتیدی که تو کلاس کنکور درس میدن اگه تا ساعت 1بامداد نتونستن جوابای سوالا را بذارن باید برن دوباره تو ارشد شرکت کنند:biggrin:

البته این یه شوخی بود تاحال و هواتون عوض شه:razz:
ما مخلص تمام آدمای باسوادوباجنبه هستیم.ولی
باتوجه به اینکه سوالها چندساعتیه دراومده وداوطلبین هم تقریبا نیم ساعت وقت دارن برای هردرس.خب طبیعتا اساتید زودتر هم باید به جواب برسن؟

حالا نیاید بگین فلانی جو میده.
صرفا:شوخی کردم:huh:

آره پارسال شبش همه سوالا حل بود:razz: :cry:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
نخیر کتاب بانک تست مهندس کهن خیلی وقته هست. من خودم تیر گرفتمش . یه استاد خانمی داشتیم حرف جالبی زد گفت شما نمیتونید از نتیجه ای که با کارتون میکنید فرار کنید گفت تنبیه به خاطر کم کاری اجتناب ناپذیره . این حرفو باید طلا گرفت

من اصلا درمورد کتاب کهن حرفی نزدم :دی
من خودم کتاب بانک تست کهنو از اردیبهشت داشتم :دی
سوالای جالبی داره ولی واقعا میگم بعضی سوالاش بیخود بودن.آقای کهن واسه طرح کردن سوال اول جواب رو در نظر میگیرن بعد روی سوال رو طرح میکنن :دی

yakuzaturk

عضو جدید
آقا کسی میدونه جواب این ریاضیا رو
در ضرایب سری فوریه a3 چی میشد و در مسئله تعامد استوانه آیا ضریب a0 هم لحاظ میشد یعنی 1/2 و cos 2k-1/2؟

rezaele

عضو جدید
باید اعتراض کنیم برای این مراقب های . اینجوری نمیشه
اره من که هماهنگ کردم با چنتا از دوستام حتما به سازمان سنجش اطلاع میدم
اگه این اشغالا این کارا نمیکردن من ماشین حدافل 50 میزدم در حالی که چون تمرکزم بهم ریخت هیچی نتونستم بزنم

rezaele

عضو جدید
آخه مگه آدم خوابش میبره.همش دارم کلنجار میرم کجای کارم اشتباه بود.تنبلی کردم. که همیشه نه.منابعی خوندم که همه باهاش نتیجه گرفتن.جواب خانوادمو چی بدم.بشون بگم این چند ماهی که بخاطر من از خیلی کاراشون گذشتن هدر رفت. بگم چی.جواب محبتاشون چی بدم؟؟؟؟؟؟
سرم داره میترکه.داغون شدم
اره وافعا منم توی این مدت خونوادم به خاطر من از خیلی چیا گدشتن اصن نمیدونم چی بهشون بگم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا