گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

S_Ramezani

عضو جدید
جالبه الان كه نظراتو ميخونم تازه حس كه وقتي ميگن كنكور براي همه سخته يعني چي

نظر من در مورد سوالات به شكل زير بود:

زبان: دو تا متنش واقعا سخت بود و من حتي يكيش رو خيلي خوب متوجه نشدم منظورش رو ولي فكركنم بالاي 50زده باشم
رياضي: به معناي واقعي سوالات بيخود بود. اين همه سوال خوب ميتونستن بدن، انتگرال مختلط و ... آخه چرا اينجوري؟ من فقط 5 تا زدم كه اونم احتمالا يكيش غلطه
مدار: سوالات بنظرم خيلي مفهومي و عالي بود. فكر كنم از 10 تايي كه زدم هر 10 تاش درسته...
كنترل: خيلي مفهومي و قشنگ بود سوالاتش ولي من فقط 8 تا زدم كه البته فكر كنم يكيش غلطه (هموني كه خطاي ماندگار خواسته بود. دو بار هم محاسبه كردم ولي نبود توي گزينه ها)
سيگنال: بنظرم بسيار سوالات بيخودي بود. 6 تا زدم و يكيش هم بنظرم غلط بود
الكترونيك: بنظرم نسبت به بقيه درسا روتين تر بود. فكر كنم از 8 تايي كه انتخاب كردم و زدم هر 8تاش درست بود
مغناطيس: متاسفانه انقدر خسته شده بودم كه خيلي بد زدم. فقط 4 تا زدم تازه اونم اگر غلط نداشته باشم...

واقعا همه خسته نباشيم بالاخره اين هم گذشت... كاش كليدها رو زودتر ميدادن...

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نظافتچی اشغال ساعت 6 بود اکثرا رفته بودن اومده توی سالن پلاستیکا را جمع میکنه
به مراقبا میگم خب نزارید این کارا کنه تمرکزمونا بهم میریزه میگه دیگه شبه میخواایمم بریم
اخه چی باید به توی ......... گفت
سر ماشین کلا تمرکزما از دست دادم دیگه نفخمیدم چی شده

اصلا این قضیه مراقب ها فکر کنم برنامه ریزی شدست :surprised:
همه جا مشکل داشتن با مراقبها
دعوا - به هم زدن تمرکز - توهین - الفاظ رکیک - تهدید - پاره کردن برگه پاسخنامه
واقعا تاسف باره این وضع برگذاری آزمونها

atena2

عضو جدید
جالبه الان كه نظراتو ميخونم تازه حس كه وقتي ميگن كنكور براي همه سخته يعني چي

نظر من در مورد سوالات به شكل زير بود:

زبان: دو تا متنش واقعا سخت بود و من حتي يكيش رو خيلي خوب متوجه نشدم منظورش رو ولي فكركنم بالاي 50زده باشم
رياضي: به معناي واقعي سوالات بيخود بود. اين همه سوال خوب ميتونستن بدن، انتگرال مختلط و ... آخه چرا اينجوري؟ من فقط 5 تا زدم كه اونم احتمالا يكيش غلطه
مدار: سوالات بنظرم خيلي مفهومي و عالي بود. فكر كنم از 10 تايي كه زدم هر 10 تاش درسته...
كنترل: خيلي مفهومي و قشنگ بود سوالاتش ولي من فقط 8 تا زدم كه البته فكر كنم يكيش غلطه (هموني كه خطاي ماندگار خواسته بود. دو بار هم محاسبه كردم ولي نبود توي گزينه ها)
سيگنال: بنظرم بسيار سوالات بيخودي بود. 6 تا زدم و يكيش هم بنظرم غلط بود
الكترونيك: بنظرم نسبت به بقيه درسا روتين تر بود. فكر كنم از 8 تايي كه انتخاب كردم و زدم هر 8تاش درست بود
مغناطيس: متاسفانه انقدر خسته شده بودم كه خيلي بد زدم. فقط 4 تا زدم تازه اونم اگر غلط نداشته باشم...

واقعا همه خسته نباشيم بالاخره اين هم گذشت... كاش كليدها رو زودتر ميدادن...

خیلی خوب دادی ... سال اولت بود ؟؟ میشه بگی منابعت چی بود و چه تستها و مسائلی حل کردی؟؟

rezaele

عضو جدید
اخه مگه دلشون درد میکنه
بچه ها خواهشا از شنبه زنگ بزنید سازمان سنجش بگید چارتا ادم حسابی بزارن واسه مراقب نه این که چارتا ارذل اوباش
تازه اخر سر اومد پیش هم نشستن ماشین خرید و فروش میکنن

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بچه ها دقت کردین سوالای مغناطیس چقدر مسخره و سخت بود؟! اصلا ربطی به سالای پیش نداشت

موافقم اصلا ایده هاش تکراری نبود .. خیلی خیلی سخت بود .. اون منحنی ارشمیدوس بود چی بود !!:D

hadiarbabi

عضو جدید

واقعا
اصلا براشون مهم نیست و پشیزی ارزش برای کسی که این همه وقت و انرژی و سرمایه میزاره قائل نیستند
ینی زندگی با اینا چیکار کرده که اینطوری شدن؟؟

rezarst1911

عضو جدید
دوستان کیا سال دومشون بود و مثل من کند زدن؟

من برنامم چه کنکور خوب میشد چه بد این بود.شنبه پست دفتر چه خدمت.اردیبهشت رفتن سربازی
الانم که خراب کردم کنکور سال بعد .من جونمو کندم.بیشتر از این نتونستم :(

llvll.asoud

کاربر ممتاز
دوستان کیا سال دومشون بود و مثل من کند زدن؟

من برنامم چه کنکور خوب میشد چه بد این بود.شنبه پست دفتر چه خدمت.اردیبهشت رفتن سربازی
الانم که خراب کردم کنکور سال بعد .من جونمو کندم.بیشتر از این نتونستم :(

ایشالا که خوب بشه نتیجت و اونچیزی که میخوای رو بیاری.میشه از تحربیات سال دومت بگه اینکه چی کارا کردی که الان وقتی بهش فکر میکنی میگی ای کاش اونکارو نمیکردم؟

دانشمند كوچك

عضو جدید
همه خسته نباشن. تا حالا فقط داشتم نظرات میخوندم.انشالله هرچی بشه صلاح.
منم حوضه امتحانیم خوب نبود.از صدای چمن زنی گرفته تا صدای کفش پاشنه بلند خانم های مراقب. اینکه قبل از زمان تخصصی دفترچه تخصصی بدن.اینکه رشته برق با بقیه رشته هایی که ۳ساعت زمان تمام یکی باشه.اینکه ۳ساعت آخر فقط ۴نفر در حوزه باشیم و اینکه مشکلاتی که مراقب درست کردن از تعویض ۳مرتبه صندلی و........ که فیلم اکشن بود نه کنکور.خدا جوابشون بده.

اما آزمون از سختی و آسونیش بگذریک.راضی باشید به رضای خدا.من که قبل امتحان خودمو سپردم بش با تمام این مشکلات هم شب که اومدم بیرون نگاه کردم به ماه و گفتم شکرت. ازمونمم خوب نشد اما راضیم چون خدا اینطور خواست

به همه خسته نباشید میگم.....انشالله که هرکس نتیجه زحمتشو میبینه..

rezarst1911

عضو جدید
گیر دادم به همه ی درسا . زبان رو اول پاییز ول کردم.دیدم وقت نمیشه.مغناطیس رو ماه اخر.نصفشو خونده بودم دوره کرده بودم ولی وقت تست نداشتم
بدونین تمامیت خواه بودن یعنی شکست.
به قول چرچیل: بگید تمامیت خواهی و توقف کار !!

hamedgho2000

عضو جدید
تب و تاب و شرایطی که درش هستم و هستیم کاملا طبیعی و غیر قابل انکار و تا حدودی هم غیر قابل کنترله
مطمئنا بعد از دو یا حداکثر سه روز همه ما به روال عادی زندگیمون بر خواهیم گشت ...
دوباره زود خوابیدن ها دیر بیدار شدن ها تنبلی های موضعی و عمومی و دوباره بی هدفی و شاید کمبود انگیزه یا کمبود دلیل برای هدف هامون به سراغمون خواهد اومد
جدا از اینکه این جمله شعار هست یا نه باید تسلیم این حقیقت باشیم که حداقل در ایران و محیطی که ما داریم در اون زندگی می کنیم
کنکور , تحصیلات وحتی تحصیلات تکمیلی یکی از سخترین و کم بازده ترین راه ها برای درآمد زایی و حتی امنیت شغلی هست ...
و شاید این تلاش بی وقفه خیلی از ماها برای موفقیت در این کنکور ( که همه اذعان دارن به هیچ وجه عادلانه نیست ) به این دلیل باشه که برای خودمون راه مشخصی تا الان متصور نشدیم و یا به دلیل سابقه 16 ساله ای که در شغل تحصیل داریم دل کندن از این شرایط و رفتن در راهی که در اون کم سابقه یا حتی بی سابقه ایم سخت , صعب و حتی به نظر بعضی هامون غیر ممکنه ...
مخلص کلام این که نتیجه این آزمون که تنها یک امتحان 4 ساعته و تا حدی غیرقابل پیش بینی هست به هیچ وجه نشون دهنده توانایی علمی من و شما و حتی نشون دهنده اراده , ضعف و یا هر برداشت غیر درسی دیگه ای از ما نیست
مهم اینه که 7-8 ماه و یا حتی 3-4 یا 2 ماه از خواب و کار و دانشگاه و تفریح و خیلی چیز های دیگه زدیم و نشستیم به خاطر هدفی که بهش ایمان داریم یا داشتیم زحمت کشیدیم و این نشون میده که ما خیلی توانمندیم حتی اگر تو کنکور مجاز هم نشیم !
و این آغازی ست به سمت ایده آل های بزرگتر و منطقی تر و شاید زندگی واقعی تر و هدفمند تر
پس لطفا این امتحان رو به هیچ حوزه ای از توانمندی هاتون مرتبط نکنید!
تک تک شما (و من ) خیلی توانمندتر , با اراده تر و با آینده ای روشن تر از اونی هستیم که تا الان حس و تجربه کردیم ! این یک جمله یک حقیقت غیر قابل انکاره !

آخرین ویرایش:

rezarst1911

عضو جدید
ایشالا که خوب بشه نتیجت و اونچیزی که میخوای رو بیاری.میشه از تحربیات سال دومت بگه اینکه چی کارا کردی که الان وقتی بهش فکر میکنی میگی ای کاش اونکارو نمیکردم؟
گیر دادم به همه ی درسا . زبان رو اول پاییز ول کردم.دیدم وقت نمیشه.مغناطیس رو ماه اخر.نصفشو خونده بودم دوره کرده بودم ولی وقت تست نداشتم

juvefans

کاربر ممتاز
تب و تاب و شرایطی که درش هستم و هستیم کاملا طبیعی و غیر قابل انکار و تا حدودی هم غیر قابل کنترله
مطمئنا بعد از دو یا حداکثر سه روز همه ما به روال عادی زندگیمون بر خواهیم گشت ...
دوباره زود خوابیدن ها دیر بیدار شدن ها تنبلی های موضعی و عمومی و دوباره بی هدفی و شاید کمبود انگیزه یا کمبود دلیل برای هدف هامون به سراغمون خواهد اومد
جدا از اینکه این جمله شعار هست یا نه باید تسلیم این حقیقت باشیم که حداقل در ایران و محیطی که ما داریم در اون زندگی می کنیم
کنکور , تحصیلات وحتی تحصیلات تکمیلی یکی از سخترین و کم بازده ترین راه ها برای درآمد زایی و حتی امنیت شغلی هست ...
و شاید این تلاش بی وقفه خیلی از ماها برای موفقیت در این کنکور ( که همه اذعان دارن به هیچ وجه عادلانه نیست ) به این دلیل باشه که برای خودمون راه مشخصی تا الان متصور نشدیم و یا به دلیل سابقه 16 ساله ای که در شغل تحصیل داریم دل کندن از این شرایط و رفتن در راهی که در اون کم سابقه یا حتی بی سابقه ایم سخت , صعب و حتی به نظر بعضی هامون غیر ممکنه ...
مخلص کلام این که نتیجه این آزمون که تنها یک امتحان 4 ساعته تا حدی غیرقابل پیش بینی هست به هیچ وجه نشون دهنده توانایی علمی من و شما و حتی نشون دهنده اراده , ضعف و یا هر برداشت غیر درسی دیگه ای از ما نیست
مهم اینه که 7-8 ماه و یا حتی 3-4 یا 2 ماه از خواب و کار و دانشگاه و تفریح و خیلی چیز های دیگه زدیم و نشستیم به خاطر هدفی که بهش ایمان داریم یا داشتیم زحمت کشیدیم و این نشون میده که ما خیلی توانمندیم حتی اگر تو کنکور مجاز هم نشیم !
و این آغازی به سمت ایده آل های بزرگتر و منطقی تر و شاید زندگی واقعی تر و هدفمند تر
پس لطفا این امتحان رو به هیچ حوزه ای از توانمندی هاتون مرتبط نکنید!
تک تک شما (و من ) خیلی توانمندتر , با اراده تر و با آینده ای روشن تر از اونی هستیم که تا الان حس و تجربه کردیم ! این یک جمله یک حقیقت غیر قبال انکاره !

حامد جان معرکه بود ... من همیشه منتظرم شما بیای بنویسی من یاد بگیرم ، حداقل کمی بهتر فکر کنم ... :gol::heart:

llvll.asoud

کاربر ممتاز

شما سال اول چقدر خونده بودید؟ بعد ارشد تا تابستونو چطور سپری کردید؟از تابستون تا مهر رو چطور؟

rhamid20

عضو جدید
تب و تاب و شرایطی که درش هستم و هستیم کاملا طبیعی و غیر قابل انکار و تا حدودی هم غیر قابل کنترلهمطمئنا بعد از دو یا حداکثر سه روز همه ما به روال عادی زندگیمون بر خواهیم گشت ...دوباره زود خوابیدن ها دیر بیدار شدن ها تنبلی های موضعی و عمومی و دوباره بی هدفی و شاید کمبود انگیزه یا کمبود دلیل برای هدف هامون به سراغمون خواهد اومد جدا از اینکه این جمله شعار هست یا نه باید تسلیم این حقیقت باشیم که حداقل در ایران و محیطی که ما داریم در اون زندگی می کنیم کنکور , تحصیلات وحتی تحصیلات تکمیلی یکی از سخترین و کم بازده ترین راه ها برای درآمد زایی و حتی امنیت شغلی هست ...و شاید این تلاش بی وقفه خیلی از ماها برای موفقیت در این کنکور ( که همه اذعان دارن به هیچ وجه عادلانه نیست ) به این دلیل باشه که برای خودمون راه مشخصی تا الان متصور نشدیم و یا به دلیل سابقه 16 ساله ای که در شغل تحصیل داریم دل کندن از این شرایط و رفتن در راهی که در اون کم سابقه یا حتی بی سابقه ایم سخت , صعب و حتی به نظر بعضی هامون غیر ممکنه ...مخلص کلام این که نتیجه این آزمون که تنها یک امتحان 4 ساعته تا حدی غیرقابل پیش بینی هست به هیچ وجه نشون دهنده توانایی علمی من و شما و حتی نشون دهنده اراده , ضعف و یا هر برداشت غیر درسی دیگه ای از ما نیست مهم اینه که 7-8 ماه و یا حتی 3-4 یا 2 ماه از خواب و کار و دانشگاه و تفریح و خیلی چیز های دیگه زدیم و نشستیم به خاطر هدفی که بهش ایمان داریم یا داشتیم زحمت کشیدیم و این نشون میده که ما خیلی توانمندیم حتی اگر تو کنکور مجاز هم نشیم !و این آغازی به سمت ایده آل های بزرگتر و منطقی تر و شاید زندگی واقعی تر و هدفمند تر پس لطفا این امتحان رو به هیچ حوزه ای از توانمندی هاتون مرتبط نکنید!تک تک شما (و من ) خیلی توانمندتر , با اراده تر و با آینده ای روشن تر از اونی هستیم که تا الان حس و تجربه کردیم ! این یک جمله یک حقیقت غیر قابل انکاره !
واقعا حرفات رو باید نوشت و زد به دیوار ، دمت گرم

javad master

عضو جدید
دوستان سری فوریه ریاضی جوابش چی میشد؟همین یه سوال رو بفهمم برام کافیه!!!!!!!!!!!!!!!11

baharloo

عضو جدید
یادم نیست.شرمنده.ولی خدایی سخت بود ریاضیش از سوال اول گرفته تا سوال آمارش.ولی مدار خیلی سخت نبود

آخرین ویرایش:

rezarst1911

عضو جدید
شما سال اول چقدر خونده بودید؟ بعد ارشد تا تابستونو چطور سپری کردید؟از تابستون تا مهر رو چطور؟

سال اول چون صفر بودم فقط گذشت برای درس خوندنو یادگیری .خیلی کم تست زدم.همش در حال یاد گیری بودم
تابستون و پاییز یادگیری بهتر و تست زدن.این اخراش هم دوره و تست ولی خیلی خسته میشدم.حاله تست زدنو نداشتم.وقتی میدیدم هرچی میخونم باز نکات یادم میره خیلی برام سخت بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا