گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alielec

عضو جدید
دوستان من با مداد مشکل دارم اشکالی نداره با مداد مغزی 0.7 امتحان بدم؟آزمونهای سنجش رو هم با مداد مغزی دادم

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ارشد آزاد ثبت نامش از کی تا چندم هستش ؟
تا کی میشه ثبت نام کرد ؟
داوطلبان مي توانند از روز يكشنبه مورخ 06/11/92 لغايت سه شنبه مورخ 15/11/92 با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام اينترنتي خود اقدام كنند.
هر داوطلب مي تواند 20 رشته/محل را انتخاب و در سايت آن را ثبت كند.
درخصوص حوزه هاي امتحاني : اين آزمون در 31 حوزه امتحاني برگزار مي شود و داوطلبان مي توانند حوزه امتحاني خود را با توجه به نزديكي محل زندگي و كار خود انتخاب كنند.
داوطلبان درنظر داشته باشند كه فقط از يك مجموعه امتحاني مي توانند انتخاب و تعيين رشته كنند.
آزمون ارشد در روزهاي 8 ، 9 و 10 خرداد ماه سال 93 برگزار خواهد شد.

آخرین ویرایش:

samin_m

کاربر ممتاز
دوستان من با مداد مشکل دارم اشکالی نداره با مداد مغزی 0.7 امتحان بدم؟آزمونهای سنجش رو هم با مداد مغزی دادم

موقع پرکردن گزینه ها حواست باشه ک با قسمت تیز نوک اتود گزینه رو پر نکنی ک ممکنه پاسخنامه رو سوراخ بکنه!

samin_m

کاربر ممتاز
بچها شما این روزا چکار میکنید ؟؟ درس میخونید ؟؟ تست میزنید ؟؟
من دو روزه تقریبا هیچ درسی نخوندم و هیچ تستیم نزدم:w05::whistle:
از خودم خجالت میکشم :sweatdrop:

دقیقا...

واقعا حس و حوصله و رمق هیچ چیز نیس!! فقط حس عذاب وجدان برای آدم میمنونه!! (تازه من ک جدای از اون دچار یه سری گرفتاری دیک هم شدم!!!)

نمیدونم چیکار کنم!

فقط از صبح تا شب آهنگ گوش میدم حالم بهتر شه!

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دقیقا...

واقعا حس و حوصله و رمق هیچ چیز نیس!! فقط حس عذاب وجدان برای آدم میمنونه!! (تازه من ک جدای از اون دچار یه سری گرفتاری دیک هم شدم!!!)

نمیدونم چیکار کنم!

به هر کی هم میگم میگه این حس و حال طبیعیه ، اما به نظرم اصلا خوب نیست چون چندین ماه زحمتمون به باد میره :crying2:

juvefans

کاربر ممتاز
به هر کی هم میگم میگه این حس و حال طبیعیه ، اما به نظرم اصلا خوب نیست چون چندین ماه زحمتمون به باد میره :crying2:

نگران نباش به نظرم این زحمات به این راحتی از بین نمیره . حتی از الان تا کنکور هم هیچی نخونیم ، مطمئن باش سر جلسه همه چیز خیلی بهتر از اون چیزی که فکر میکنی یادت میاد . فقط روحیه مثبت داشتن توی این روزهای آخر خیلی مهمه . منم بازدهیم اومده پایین چون من با آزمون جمع بندی راحت نیستم ، مبحثی بهتر نتیجه میگیرم :| :razz:

rezaei.sp

عضو جدید
من دو روزه تقریبا هیچ درسی نخوندم و هیچ تستیم نزدم:w05::whistle: از خودم خجالت میکشم :sweatdrop:
پس چیکا میکنی حمید جان ؟ یه روز رو مثال میزنی که از صبح پا میشی چیکار میکنی تا شب ؟
منم کم میخونم . البته نظم زندگی من وقتی بهم میخوره خیلی ضربه میزنه . مثلا صب دیر بیدار میشم . یا اینکه حس درس نیست . از این چیزا ..

rezaele

عضو جدید
پس چیکا میکنی حمید جان ؟ یه روز رو مثال میزنی که از صبح پا میشی چیکار میکنی تا شب ؟
منم کم میخونم . البته نظم زندگی من وقتی بهم میخوره خیلی ضربه میزنه . مثلا صب دیر بیدار میشم . یا اینکه حس درس نیست . از این چیزا ..
منم مثه شما شدم صبحا ساعت 9 بیدار میشم
تا ظهر میام اینترنت بعداز ظهر هم آزمون از خودم میگیرم شب هم ی 2ساعت درس میخونم
خیلی میترسم نکنه ضربه بخورم
اصن حسشش دیگه نیست

.V A H I D.

عضو جدید
من دو روزه تقریبا هیچ درسی نخوندم و هیچ تستیم نزدم:w05::whistle:
از خودم خجالت میکشم :sweatdrop:
دقیقا...

واقعا حس و حوصله و رمق هیچ چیز نیس!!

نمیدونم چیکار کنم!

نگران نباش به نظرم این زحمات به این راحتی از بین نمیره . حتی از الان تا کنکور هم هیچی نخونیم ، مطمئن باش سر جلسه همه چیز خیلی بهتر از اون چیزی که فکر میکنی یادت میاد . فقط روحیه مثبت داشتن توی این روزهای آخر خیلی مهمه . منم بازدهیم اومده پایین چون من با آزمون جمع بندی راحت نیستم ، مبحثی بهتر نتیجه میگیرم :| :razz:

منم مثه شما شدم صبحا ساعت 9 بیدار میشم
تا ظهر میام اینترنت بعداز ظهر هم آزمون از خودم میگیرم شب هم ی 2ساعت درس میخونم
خیلی میترسم نکنه ضربه بخورم
اصن حسشش دیگه نیست
منم که همین حس و حالو دارم:w36:

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

والا چی بگم ممکنه هر سوالی بپرسی یه جواب داشته باشم اما برای این سوال که اگه درس نمیخونی پس چکار میکنی جوابی ندارم!!:w20:
چون عادت کردم به صبح پا شدن در هر صورت 8 اماده به کارم اما همین که میرم سمت درس دیگه حسش نیست.:w19:
خدا نکنه بعد کنکور بیایم و بگیم: :w19:

hamedgho2000

عضو جدید
دقیقا...

نمیدونم چیکار کنم!

اصلا شک نکنین که همه مثل همدیگه ان تو این روزا و خیلی ها دست و دلشون به درس نمیره خیلی از عوامل وجود داره مثل ترس از شکست یا اونایی که زحمت کشیدن و تلاش کردن ترس از موفقیت ، خستگی و ....
اما مهم اینه که تو این روزا فول شارژ ادامه بدیم چون تا نتیجه رو نبینیم خستگی از تنمون در نمیره و به بعد از کنکور و جاهای دیگه منتقل میشه
بهتره جوری برخورد کنیم که بعد از کنکور هیچ بهانه ای مثل اینکه :‌‌ خونده بودم اما آخر هاش حسش نبود و یا مسلط بودم و سوالا استاندارد نبود و ... نداشته باشیم
این روزای آخر هم با قدرت هر چه تمام تر ادامه بدیم و نتیجه هر چی که بود باهاش کنار بیاییم...
در ضمن انسان های موفق و شکست خورده تو همین لحظاته که تفاوت هاشون مشخص میشه و الله به شخصه با کلی آمار ومثال میتونم اثبات کنم که دوستامون که دارن تو بهترین دانشگاه های ایران و جهان درس میخونن از نظر هوشی تفاوت چندان فاحشی با ما ندارن و تنها فرقشون تو پشتکار خیلی زیاد ، مدیریت زمان و نحوه برخوردشون با مسائله که منجر به نتایج عالی و باور نکردنی میشه
ی
ک فرد موفق تو شرایط سخت و بحرانیه که لیاقتش رو نشون میده و الا درس خوندن تو روزای خوش خوشون مهر و آبان که همه فول تایم درس می خونن هنری نیست که !
امیدورام همه مون بهترین نتیجه رو به نسبت تلاشمون بگیریم...

rezaei.sp

عضو جدید
دقیقا...واقعا حس و حوصله و رمق هیچ چیز نیس!! فقط حس عذاب وجدان برای آدم میمنونه!! (تازه من ک جدای از اون دچار یه سری گرفتاری دیک هم شدم!!!)
نمیدونم چیکار کنم! فقط از صبح تا شب آهنگ گوش میدم حالم بهتر شه!

منم مثه شما شدم صبحا ساعت 9 بیدار میشم تا ظهر میام اینترنت بعداز ظهر هم آزمون از خودم میگیرم شب هم ی 2ساعت درس میخونم
خیلی میترسم نکنه ضربه بخورم اصن حسشش دیگه نیست

والا چی بگم ممکنه هر سوالی بپرسی یه جواب داشته باشم اما برای این سوال که اگه درس نمیخونی پس چکار میکنی جوابی ندارم!!:w20: چون عادت کردم به صبح پا شدن در هر صورت 8 اماده به کارم اما همین که میرم سمت درس دیگه حسش نیست.:w19: خدا نکنه بعد کنکور بیایم و بگیم: :w19:

دوستان گلم سلام.
چیزی که من استنباط کردم اینه که همه دچار یکنواختی شدیم . ( شیب پیشرفت یا صفر شده و یا منفیه !! )
یکم تفریح و کارای غیر درسی که نشاط آور باشه رو باید تو برنامه تون بزارید.
اگه میبینید وقتی میرید سمت درس حسش نیست بدونید که خستگی روحی روانی ایجاد شده . با یه چیز خوب و انرژی ده جبران کنید .
من ساعت 4 عصر میرم باشگاه بدنسازی سر کوچه . خیلی خوبه و فاز میده . دوستان و بچه ها هستن اونجا ، وزنه میزنیم ، عرض اندام میکنیم ، مواد زائد خون دفع میشه و هرمونهای نشاط آور به خون تزریق میشه . خیلی خوبه . واقعا سرحال میکنه و با انرژی برمیگردم خونه و سر درس .
گاهی هم که بعد باشگاه دوش میگیرم و میرم خیابون که دیگه چه بهتر .... خیلی سرحال میشم و انگیزه میگیرم که برم سمت درس .
شما هم امتحان کنید . ضرر نداره . امیدوارم که جواب بده .

atena2

عضو جدید
من از هفته پیش دچار این حالتم.اصلا نتونستم درس بخونم . توی امتحانهای جامع فقط الکترونیک و سیگنال رو می زنم بقیه درسها تعطیل....... زیاد به نتیجه فکر می کنم .
شبها دیر خوابم می بره روزها هم کسلم و حوصله درس خوندن ندارم فقط پای نت گردی هستم

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم دقت کردید یا نه که تو اطلاعیه جدید سازمان سنجش قسمت معدل رو واسه اونایی که درسشون تموم نشده یا تازه تموم شده عوض کردن. قبلا معدل این ترمِ مهر رو حساب نمیکردن

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1390
تبصره‌2- دانشجويان‌ شاغل‌ به‌ تحصيل‌ در مقطع كارشناسي كه در زمان شروع به ثبت نام براي شركت در اين آزمون (تاريخ 12/8/92) همچنان دانشجو بوده‌اند، اعم از اينكه بعد از پايان مهلت زمان ثبت‌نام (تاريخ 19/8/92) فارغ‌التحصيل شده‌اند و يا حداكثر تا تاريخ 30/11/92 فارغ‌التحصيل خواهند شد، لازم است در قسمت ويرايش اطلاعات كارت شركت در آزمون نسبت به اصلاح معدل خود براساس مدرك فارغ‌التحصيلي اقدام نمايند.
تبصره 3- دانشجويان سال آخر كه حداكثر تا تاريخ 31/6/93 فارغ‌التحصيل خواهند شد، لازم است ميانگين واحدهاي گذرانده شده تا تاريخ 30/11/92 را در قسمت ويرايش اطلاعات كارت شركت در آزمون درج نموده و فرم مخصوص معدل (مندرج در اين اطلاعيه) را به تأييد موسسه محل تحصيل خود رسانده و آنرا نزد خود نگهدارند تا در صورت قبولي به موسسه محل قبولي ارائه نمايند.

bage_aseman

عضو جدید
وَأَن لَّيْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى ﴿۳۹﴾وَأَنَّ سَعْيَهُ سَوْفَ يُرَى ﴿۴۰﴾ثُمَّ يُجْزَاهُ الْجَزَاء الْأَوْفَى ﴿۴۱﴾وَأَنَّ إِلَى رَبِّكَ الْمُنتَهَى ﴿۴۲﴾
و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست (۳۹)و [نتيجه] كوشش او به زودى ديده خواهد شد (۴۰)سپس هر چه تمامتر وى را پاداش دهند (۴۱)و اينكه پايان [كار] به سوى پروردگار توست (۴۲) [سوره ۵۳: النجم - جزء ۲۷ ]
آدم های تلاش مدار متوکل همیشه موفقند . خدا تضمین موفقیتشون را کرده است .
از ویژگی های آدم های تلاش مدار اینکه
صرف نظر از نتیجه تلاش می کنند و نرسیدن به نتایج ایده آل، آنها را از ادامه تلاش دلسرد نمی کند اساس این آرامش از خدای مهربونه و از نگرش و انگیزه تلاش مدارانه. خود را باد خود مقایسه می کنند نه با دیگران رقابت با خودمان اضطراب را کاهش و رفاقت ها، آرامش را زیاد میکند. از خود، به اندازه تواناییهای خود انتظار دارند، نه بیشتر.به پیشرفت دیگرن حسادت نمی کنند و بخیل نیستند.
بیشتر بود. بقیش رو یادم نمیاد.
:D
روزهای توام با آرامش و سرشار از انرژی را برای کنکوری های عزیز آرزومندم

bolka

عضو جدید
امیدوارم دوستانی که ثبت نام کردن به آرامش برسن( چون میدونم چقدر استرس داره)
منم که کارتم گم شده! باید برهه باجه رفع نقص؟ تاحالا کسی رفته؟ صفش خیلی طولانیه؟ چجوریه ؟

humtum

عضو جدید
منم مشغله ام خیلی زیاده خیلی خیلی دوست دارم که بتونم ارشد ابزار دقیق بخونم فارغ التحصیل سال 90 هستم بنظرتون آیا میشه با دو سال فاصله خودم رو به بقیه برسونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.خوبین؟

آقا شما تو این روزا چیکار می کنید؟من یکم برنامه ریزیم بهم ریخته.سوالای کنکورم دیگه حفظ شدم.نمی دونم تو این چند روز چیکار کنم

samadshahkaramy

عضو جدید
سلام دوستان،خسته نباشید،تحمل کنید این یه هفته رو،الان موقع خوبی نیست برابهونه آوردنو از خود ضعف نشون دادن،پس محکم و با سباط مث قبل پیش برید ان شاالله که نتیجه زحمتتونو میبینید،موفق باشید التماس دعا

samin_m

کاربر ممتاز
چی یه رقمی شده عزیزم؟؟؟این روزا چه کارا میکنی ثمین عزیز؟؟چیا میخونی؟؟

عرض سلام و ادب

شمارش معکوس تا کنکور! 9 روز مونده!

خدمتت عرض کنم ک دارم سعی میکنم از لحاظ روحی خودمو برسونم،چند روزی بود ک اوکی نبودم،ولی مگه دست خودشه؟؟!! باید اوکی بشه!!هه هه:d

بقیشم میخوام سعی کنم با سوالای کنکور بازی کنم! چون دیگه الان از خوندن و ب جواب رسیدن گذشته! دیگه تقریبا هرکس سوالای سالای آخیر رو حداقل دوبار حل کرده (یه بار مبحثی یه بار جامع) الان دیگ باید باهاشون بازی کرد و سعی کرد ازشون چیزایی فهمید ک شاید قبلا کمتر بهشون فکر میکردیم!!

اینجوری هم شاید کار مفیدی انجام داده باشم هم اینکه خودمو خسته نکنم!

توصیه من ب شما اینه ک بشتر سعی کنید طوری رفتار کنید ک لذت ببرید! گرچه بهتر سمت و سوی کارها علمی باشه;)

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
خوب میفهمم تو این روزا چه حسی دارید...
حرفی که میخوام بزنم واسه بعد کنکوره،دوستان عزیزم امیدوارم همه شما از پس کنکور که یک امتحان بسیار سادست خوب بربیاید.سادست برای اینکه وقتی وارد دوره ارشد بشید حاضر میشید 20 بار دیگه کنکور رو بگذرونید چون حداقل دغدغه نمره نخواهید داشت...
انشاالله دوستانی که برای کنکور زحمت کشیدند به نتیجه دلخواه خودشون دست پیدا کنند.سعی کنید روز کنکور از حواشی به دور باشید،سعی کنید شب قبل از کنکور یک غذای سبک و سالم بخورید که خدای نکرده روز کنکور سر جلسه دچار مشکل نشید.سعی کنید شکلات کافئین دار با خودتون داشته باشید.من خودم سر جلسه هیچی جز یه تعداد لواشک لقمه ای(!) نبردم، کیک و آب میوه سنجش کافی بود واسم.اگر گرسنتون میشه با خودتون شکلات و کیک و آب میوه ببرید.اونقدر با خودتون خوردنی نبرید که حس پیک نیک دست بده بهتون و با سر و صدا مزاحم بقیه هم بشید...
در حد معقول تغذیه ببرید.کنکور واسه من یه خاطره شیرین بود و هست.انشاالله واسه شما هم بشه
اما حرف اصلی ...
سعی کنید حداکثر تا تعطیلات عید خوب تفریح کنید.از بعد تعطیلات سعی کنید زبان رو خوب بخونید.تو دوره ارشد زبان تخصصی خیلی مهم هست.دوستان مخابراتی سعی کنن نرم افزار matlab رو در حد مقدمات کدنویسی از عید تا شهریور که موقع پذیرش هست خیلی خوب یاد بگیرن چون کاملا واجب هست.بسته به دانشگاهی که قبول میشید باید زیاد یا کم کدنویسی کنید.دوستان مخابرات سیستمی سعی کنن درس فرآیندهای اتفاقی رو از روی جزوه دکتر سعید نادراصفهانی ( که در انتشارات دانشکده برق دانشگاه تهران موجود هست)استاد بازنشسته دانشگاه تهران کاملا مطالعه کنن،برای رفع اشکال و تکمیل مطالب میتونید از کتاب پاپولیس کمک بگیرید.متاسفانه من با جزوه نامبرده آشنایی نداشتم و وقتم با پاپولیس که کتاب خیلی بدی هم هست هدر رفت.از پاپولیس فقط کمک بگیرید...
دوستانی که آمار رو خوب خوندن مطمئنا وضعشون خیلی بهتر هست در فرآیند.اگر آمار رو نخوندید از یه منبعی غیر از پاپولیس در حد 10 روز خوب بخونیدش.مهمترین بحث مطالعه فرآیندهای اتفاقی هست و از فصل 9 پاپولیس شروع میشه تا 13.اگر بتونید تابستون فصول 9 و 10 و 11 و 12 رو بخونید به جرئت میتونم بگم نصف ترم اول ارشد که مهمترین ترم هم هست تموم شده رفته.این رو کاملا جدی میگم چون فرآیند درس بسیار مهمی در مخابرات سیستم هست ولی البته درسیست سخت.
نکته خیلی مهمی وجود داره و اونم اینه که تا زمان انتخاب رشته خوب در مورد گرایش خودتون تحقیق کنید.اگر من دوباره قرار بود کنکور بدم قطعا به جای مخابرات سیستم،الکترونیک آنالوگ یا همون مدار و سیستم رو انتخاب میکردم...
مخابرات سیستم سرشار از فرمولهای پیچیده ایه که خیلی معلوم نیست از کجا اومدن(به خصوص فرمولهای موجود در درس وایرلس) و فقط باید بپذیرید و این با ذهن تحلیلگر من اصلا جور در نمیاد...
مراقب باشید زحماتتون هدر نره
انشاالله موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا