گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
نظرتون راجع به کتاب آقای مظهری چیه؟

در مورد کتاب اقای مهدی مظهری من فقط فصل یک اونو از اینترنت دانلود کردم ولی فارغ از اونی که همون فصل اولش در انتگرال خط یک ایراد وغلط داشت خیلی خوب به نظرم اومد چرا که خیلی روان صحبت کرده و واقعا خیلی قشنگ توضیح داده مثلا تعریف دیورژانس رو خیلی قشنگ اون جا توضیح داده....به هر حال فصل یکش خیلی به نظرم خوب اومد و متاسفانه وقت نشد دیگه این کتابو از کتاب فروشی بگیرم ببینم بقیه فصل هاش چطوری هستش... ولی من راجب فصل یکش که دیدم خیلی به نظرم خوب بود...
مثلا باز تبدیل بردار یکه ها رو مفهومی توضیح نداده و این یه نقطه ی ضعف فصل اولشه...کلا هیچ کتابی کامل نیست...هر کتابی یه نقطه ی قوت داره و ضعف....

آخرین ویرایش:

Paydar91

کاربر ممتاز
این که شما تک تک کتب و جزوات موجود رو مورد تحلیل قرار دادین خیلی ممنونم،ولی یه سوال داشتم اونم اینه که اگه میشه در یک جمع بندی لطف کنید مسیری رو طرح بفرمائید که با طی این مسیر به تسلط مورد نظر برسیم(یعنی تو هر کتاب یا جزوه کدوم قسمتش رو بیش تر بهش توجه کنیم یا کدوم یک نیازی به خوندن نداره،یعنی یک طرح عملی برای کسی که پایه اش صفره و می خواد تا کنکور خودشو به مرز تسلط برسونه؟؟؟؟)

به نظر من بهترین کاراینه که شما کتاب مدرسان شریف چاپ جدیدش رو بخرید ... و اونو مبنا قرار بدید بعدش اون خیلی خوب و خلاصه توضیح داده البته بعضی مواردش نه برای کسی که پایه صفر داره بعدش بعد خوندن هر فصل اون جزوه پارسه هم در کنارش نگاهی بندازید و اون مواردی که تیو جزوه پارسه با روش تستی حل شده و .. صرف نظر کنید تا گیج نشید...بعدش مثلا تبدیل بردار یکه ها رو مدرسان شریف به طور مفهموی گفته ولی اگه بتونید از روی نوشته هاش متوجه شید که خیلی عالیه اخه بعضی موارد هست بعضی کتابا با این که خیلی خوب توضیح دادند ولی وقتی یه نفر به ادم توضیح میده خیلی خوب جا میفته...مثل مبحث استرادیان یا زاویه ی فضایی که شار گزرنده از سطح عرقچین رو مشخص میکنه من اینو توی هر کتابی میخوندم اعصایم خورد میشد تا این که یه نفر برام توضیح داد و خیلی قشنگ متوجه شدم...(ضمنا الان از تستای فیزیکش میتونید صرف نظر کنید...به نظر من اون تست ها رو اواخر تابستون بزنید برای مرور و محک اموخته ها خیلی بهتره..ولی اگه میبینید دسوت دارید بزنید اونا رو هم خب بزنید منافاتی نداره...اخه من توی سایت یکی از اساتید تاپ خوندم که نوشته بود همه ی تست ها رو نزنید مثلا یا زوج ها رو بزنید یا فرد ها رو خب توی کتاب شریف ادم میتونه همه ی تست ها رو بزنه جز فیزیک ها رو و اونا رو بزاره برای اخر...)
بعدش شما هر قسمت رو که متوجه نشدید از روی شریف که حتما این اتفاق میفته ناچارید به کتاب های مرجع مراجعه کنید...اگه به یک کتاب خونه خیلی خوب دسترسی دارید مثلا شروع کنید فصل اول رو به خوندن و هر جاش رو متوجه نشدید علامت بزنید بعدش یه روز برید کتاب خونه که دسترسی به هیت و چنگ و صفایی و رهیافت دیانی یا همین کتاب اقای مظهری و سریع برید توی متن کتاب فقط همون قسمتی که مشکل دارید تا زیاد وقتتون گرفته نشه ومطمئن باشید قطعا توی یکی از این کتاب ها به سوالتون جواب داده میشه....
بعدش به نظر من تا پایان فصل نه مدرسان شریف یعنی تا اخر جریان های الکتریکی دائم یا همون اول میدان های مغناطیسی ساکن به نظر من که خوندید دیگه وارد میدان های مغناطیسی نشد و برید اصلا کل تستای فیزیک رو از روی کتاب اقای محمد رضا ایمانی بزنید(البته دیگه برای درصد های خیلی وحشتانک و بالا!!!)
و دیگه وقتی شما اینا رو خوب مسلط شدید به همون روند قبلی تا اخر مغناطیس ادامه بدید....
.
.
توصیه اخرم اینه که شما به طور کلی مهم نیست از چی و چه کتاب یا جزوه ای میخونید مهم اینه و من بهتون قول میدم اگر به تمام تست های کنکور ارشد مغناطیس مسلط شید به یکباره درصدتون خیلی میره بالا و اکثر تست ها رو میتونید جواب بدید مغناطیس طوریه که به نظر من حد وسط نداره مثلا بگی برای 16 درصد میخونم...به نظر من یا ادم نباید بخونه این درسو یا باید برای درصد حداقل بالای 50 بخونه و مثلا شما یه تستو توی یه فصل میبیند که بایداز نسبت های مثلثاتی استفاده کنید باور کنید خیلی راحت با همون رهیافت شما میتونید یه تست سخت یه فصل دیگه رو هم حل کنید...مثلا امسال تست داده بودند میدان وسط نیم کره ای رو میخواستند که یه فرقی داشت!!!اونم این بود که این نیمکره برعکس بود و مغایر بود با اون چیزی که ما همیشه میبینم و این تست واقعا خیلی سخت بود ولی مثلا اگه یه نفر به تست های فصل سه مغناطیس خوب تسلط میداشت و سر جلسه تمرکز داشت میفهمید که باید اون جا برای بدست اوردن شعاع باید چطوری از نسبت مثلثاتی استفاده کنه....
.
پس تمرکزتون روی بزارید روی حل تستای ارشد اونم با کتاب مدرسان شریف بعدش مثلا همون کتاب شریف بعضی تستا روی مثلا با روش های تستی حل کرده که مطئن هستم متوجه نمیشید کافیه دور اون ها یه خط بکشید و یه روز برید کتاب خونه و توی کتاب های دیگه ارشد مغناطیس نگاه کنید و ببینیدکدوم بهتر حل کرده و حل اون رو گوشه ی کتاب بنویسید واونا رو با هم مقایسه کنید و....
.
.
.

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید 2تاسوال دارم لطف کنیدمشاوره بدین بما
1-کتاب کنترل آقای رضایی وتجزیه آقای مومن زاده برای منی که ضعیفم تواین درسا ازپایه توضیح داده یانه؟
2-دوم اینکه من برای ارشدمیخوام شروع کنم حالااول 1 کتاب روتموم کنم بعدکتاب دیگه روشروع کنم یافصل به فصل هرروز ازیک کتاب بخونم.
ممنون ازجوابتون

کتاب اقای امین رضایی که خیلی پایه ای توضیح داده و برای شمایی که از صفر میخوای شروع کنی اصلا نوشته شده... بر عکس کتاب اقای تقوی که خیلی سطح بالا و خلاصه واره و حل تستاش و نکاتش خیلی عالیه....

من تازه میخوام واسه کنکورشروع کنم .چکارکنم؟نمیدونم چطوری شروع کنم..

شما کافیه در قسمت کنکور و تحصیلات تکمیلی تالار برق تمام تاپیک هایی که مربط به رشته کنکور ارشد برق هستش که بچه در سال های گذشته دادند و رتبه هاشونو بعدا زدند و ببیند اونا گفتند چی خوندیم و... بخونید مطمئن باشید به جواب خیلی از سوالاتون میرسید....
به طور کلی یکی شناخت منابع درست هستش...یکی طریقه ی درست خوندن..یکی این که برای چه رتبه ای تلاش کردند وچطوری خوندند و.....

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب امتحانات تموم شد (اونم چه امتحاناتی ، با این کاری که دانشگاه آزاد با دانشجو هاش میکنه دیگه روحیه نمیزارن برا آدم ). بریم سر کنکور :D

ghazal mohamadi

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم4 برق هستم ومیخوم از الآن شروع کنم برای خوندن ارشد. این ترم درس مغناطیس از6 فصل اول کتاب چنگ بود منم بیشتر5 فصل نتونستم بخونم اما همونم تقریبا خوب فهمیدم.
برای تابستون میخوام این درس رو بخونم اما نمیدون چی بخونم چقدر بخونم از کجا شروع کنم اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

sahacole

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم4 برق هستم ومیخوم از الآن شروع کنم برای خوندن ارشد. این ترم درس مغناطیس از6 فصل اول کتاب چنگ بود منم بیشتر5 فصل نتونستم بخونم اما همونم تقریبا خوب فهمیدم.
برای تابستون میخوام این درس رو بخونم اما نمیدون چی بخونم چقدر بخونم از کجا شروع کنم اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.

لطفا از دو سه قبل شروع کنید به خوندن پست های دوستان متوجه میشید که برای مغناطیس چه کنید دوست خوبمون paydar91 توضیحات کامل و جامعی رو عرض کردند که واقعا جا داره ازشون تشکر ویژه کرد ، چون هیچ کس تجربه خودش رو رایگان در اختیار دیگری در اختیار نمیده و اینکه این وضعیت توی نت یه خورده بدتر هم هست شاید یکی راه درست رو بلد باشه ولی بیاد راه کج رو نشون بده ولی با پستی که به اون تکمیلی ارئه دادند کلی زمان صرف نوشتن اون پست شده فقط میشه باز هم از ایشون تشکر کرد و بس
و امیدوارم در زمینه های دیگه هم تجربیات خودش رو انتقال بده و برای افرادی که میخوان کنکور بدن چراغ راهنمایی باشه تا آدرس رو اشتباه نریم

erwin88

عضو جدید
اول انشالله تا روز كنكور ثابت قدم باشي
در مورد مغناطيس paydar91تو صفحه قبل توضيح كامل دادن دستشم درد نكنه
اينم لينكش

مهتاب 8797

عضو جدید
من تازه میخوام واسه کنکورشروع کنم .چکارکنم؟نمیدونم چطوری شروع کنم..

عزیزم اول از همه منابعتو خوب انتخاب کن(قبلا تو همین جا راجش بحث شده)...بعدش واسه خودت یه برنامه ریزی کلی کن با توجه به شرایط روحی و ...خودت واسه درس خوندن.راسی سعی کن واسه درس مدار و ریاضیات وقت بیشتری بذاری...عزیزم سوال دیگه داشی جزئی تر بپرس تا حدی که بتونم راهنماییت می کنم.من خودم خیلی از بچه های اینجا کمک گرفتم...

پویان ط

عضو جدید
عزیزم اول از همه منابعتو خوب انتخاب کن(قبلا تو همین جا راجش بحث شده)...بعدش واسه خودت یه برنامه ریزی کلی کن با توجه به شرایط روحی و ...خودت واسه درس خوندن.راسی سعی کن واسه درس مدار و ریاضیات وقت بیشتری بذاری...عزیزم سوال دیگه داشی جزئی تر بپرس تا حدی که بتونم راهنماییت می کنم.من خودم خیلی از بچه های اینجا کمک گرفتم...
سلام به همه دوستان عزیزم.من کتاب سیگنال مومن زاده رو دارم میخونم.به نظرتون بعدش برم سراغ کتاب تقدسی یا کهن یا تالیفی مومن زاده یا تالیفی کهن.تشکر از کمک دوستان

آخرین ویرایش:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
من کتاب مدار 2 پوران پژوهش رو دارم تموم میکنم
و بعدش مدار 1 میخوام بخونم.بنظرتون برای مدار 1 چه کتابی خوبه؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یک سوال دیگه.من کارشناسی رو ناپیوسته خوندم.بعدش ما مغناطیس اصلا نداشتیم.
بنظرتون برای اینکه مغناطیس رو بخون از چه کتابی شروع کنم که از صفر گفته باشه؟

پویان ط

عضو جدید
تعدادی از پستهای کاربران به دلیل بی محتوا بودن پاک شدند
اینقدر درگیر منابع نباشید.تعدادی از افراد همین تاپیک از انواع و اقسام منابع مدام اطلاعات میگرفتند و همیشه دنبال جدیدترین جزوات و منابع بودند و در نهایت کارنامه کنکور خودشون رو هم در تاپیک کارنامه 92 حتی نگذاشتند و نتیجه ای نگرفتند.
طبعا مطالعه کتاب خیلی بهتر از مطالعه جزوه هست.دوستانی که مدام دنبال جزوه هستند و درصدد مطالعه جزوه هستند من از همین الان بهشون میگم که راه رو دارند اشتباهی میرن.ما یکسال این راه رو رفتیم و نتیجه خوبی نداشت.حتی بهترین و شاخ ترین جزوات رو هم داشته باشید باز هم فقط با خوندن اونها نتیجه نمیگیرید.پس چه بهتر که روند جزوه خوانی رو یا بسیار محدود کنید یا ترک کنید.
برای مدار شاید جزوه مهندس کهن خوب باشه ولی قطعا کتابهای پوران و مدرسان از این جزوه چندین برابر کامل تر و بهتر هستند
برای ریاضیات مهندسی و معادلات دیفرانسیل جزوه دکتر معتقدی مناسب هست و پیشنهاد میشه قبل از مطالعه مهندسی از کتاب مهندس مومن زاده جزوه مهندسی دکتر معتقدی رو بخونید.برای معادلات دیفرانسیل جزوه دکتر معتقدی 95 درصد کامل هست و یه سری نکات خیلی نادر که شاید تعدادشون واقعا به 10 تا هم نرسه رو باید با حل تستهای متنوع از کتاب مهندس کریمی خودتون در بیارید
برای الکترونیک کسی که پایش متوسط هست کتاب مهندس اسلام پناه کافی خواهد بود و برای پایه ضعیف جزوه و کتاب مهندس اسلام پناه کافی خواهد بود.
برای سیگنال ها و سیستمها کتاب مهندس مومن زاده به دلیل شرح و بسط و مثالهای زیاد در اولویت قرار داره،با همین کتاب میتونید درصد قابل قبولی رو بزنید ولی برای کسانی که هدفشون مخابرات سیستم هست و به درس سیگنال علاقه دارند و میخوان که اطلاعات سیگنالیشون رو تکمیل کنند کتاب مهندس تقدسی بعد از این کتاب پیشنهاد میشه.این کتاب هم مثل کتاب اول عالی هست.
برای کنترل خطی فقط میتونم بگم دنبال جزوه این استاد و اون استاد نباشید چون اصلا و ابدا واستون فایده نخواهد داشت.یه نفر کتاب میخونه میره میزنه 20 درصد شما تصور کنید کسی که جزوه ی ناقص یک استاد رو میخونه چند میزنه!
وقت گرانبهاتون رو با جزوات ناقص و بی کیفیت هدر ندید و گول افرادی که از این جزوات تعریف میکنند رو هم نخورید
یعنی بعد سیگنال مومن زاده تقدس رو بخونیم.من شنیدم سطح کتاب کهن بالا و سطح کتاب تقدسی پایینه.بانک تست کهن بهتره یا مومن زاده.شما خوب میدونی چون سیگنالو بالا زدی . با تشکر

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی بعد سیگنال مومن زاده تقدس رو بخونیم.من شنیدم سطح کتاب کهن بالا و سطح کتاب تقدسی پایینه.بانک تست کهن بهتره یا مومن زاده.شما خوب میدونی چون سیگنالو بالا زدی . با تشکر

شنیده ها رو بریز دور،اگه میخوای بالا بزنی و همه چیز و بفهمی اینا رو بخون : 1.مومن زاده2.تقدسی3.بانک تست مومن زاده4.بانک تست کهن
امیدوارم روشن بوده باشه

mohsen067

عضو جدید
سلام بچه ها
ی سوالی داشتم خیلی ذهنم ومشغول کرده
من برای هر درس یک منبع تهیه کردم یک کتاب برای هر درس کافی ی؟
چون میخوام تسلط کامل داشته باشم روی کتابها
ولی اگه بخوام کتابهای بیشتری بخونم خوابم وبایدخیلی کم کنم
میدونم منابع ام بهترین نیست
الکترونیک جزوه و کتاب لطیفی .کتاب مدرسان
مدار مدرسان .
مغناطیس جزوه اشرفیان .کتاب مدرسان
تجزیه کتاب نصیر کهن.جزوه پارسه
کنترل جهش.20ازمون تالیفی سجادیان نصیر
ریاضی معتتقدی
زبان کتاب تافل
و شش هفته اخر فقط کتاب دانشگاه تهران نمونه سوالات
به نظرتون کافی ی ؟یا منابع ام باید بیشترکنم وخواب مو کم کنم؟

دقت کنید دوست گرامی
کتاب و منبع در یادگیری شما نقش دارند ، اما امادگی شما و درک و فهم شما از مطالب اهمیت بیشتری دارد
در مورد منابع فک کنم چند صد پست زده شده تا کنون ، شما میتونید بر طبق انها پیش بروید و هم میتوانید برنامه ی خود را بر حسب کتابهایی که دارید شروع کنید
من توصیه میکنم که از وقت خوابتان نزنید چون اینجوری فقط خودتان را گول میزنید ، فکر میکنید که تایم مطالعه را بالا بردید ولی باور کنید که کیفیت مطالعه شما بسیار لطمه می بیند
ضمنا از الان شما نمیتوانید سفت و سخت و انچنانی درس بخوانید ، چون این مسیر فرسایشی است و مطمئنا اگر از الان شدت مطالعه تان را زیاد از حد بالا ببرید از ابان به بعد که باید
اوج مطالعات صورت بگیرد ، کسل میشوید و حسابی شل و ول خواهید شد ، پس توصیه میکنم که اعتدال را در دستور کارتان داشته باشید
در مورد منابع شما من یه نکته را عرض میکنم : مدار مدرسان ، کمترکسی در این تالار شنیده ام که خوانده باشد و یا اگر خوانده راضی بوده باشد ، من نمیگویم این کتاب خوب نیست اما حتما در این زمینه دقت کنید
در مورد کنترل جهش ، کتاب چند سال پیش اقای چاهه را دیدم ، در حد متوسطی بود اما کتاب کنونی انها را ندیدم ، ولی در مورد کنترل پیشنهاد میکنم که یک کتاب دیگر نیز داشته باشید تا اگر در جایی به مشکل برخورد کردید (که مسلما برخورد میکنید !!!) از روی ان هم یک دور ان قسمت را مطالعه کنید .
بقیه ی منابع نیز به نظر خوب میایند .
زیاد پایبند به منابع نباشید ، شروع کنید .

پویان ط

عضو جدید
شنیده ها رو بریز دور،اگه میخوای بالا بزنی و همه چیز و بفهمی اینا رو بخون : 1.مومن زاده2.تقدسی3.بانک تست مومن زاده4.بانک تست کهن
امیدوارم روشن بوده باشه
ببخشید دوباره مزاحم میشم.یعنی تقدسی به بانک تست مومن زاده و کهن ارجحیت داره.دیروز کتابشو دیدم فقط درسه تست کم داره.از خود مهندس مومن زاده پرسیدم گفت بعد دو جلدی بانک تست رو حتما بخون

Mr.Perfect

عضو جدید
سلام دوستان لطف میکنند من را برای دانلود جزوه ی دکتر زرگر(مدار) راهنمایی کنند...
سپاسگزار

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید دوباره مزاحم میشم.یعنی تقدسی به بانک تست مومن زاده و کهن ارجحیت داره.دیروز کتابشو دیدم فقط درسه تست کم داره.از خود مهندس مومن زاده پرسیدم گفت بعد دو جلدی بانک تست رو حتما بخون

ببینید کتب تست و بانک قضیشون اساسا با کتب text مثل مومن زاده و تقدسی فرق داره.شما هدفت از مطالعه این دو کتاب متفاوته کلا.سیگنال نکته و ظرافت خیلی زیاد داره و سختیش همینه،بنابراین باید تقریبا بینهایت تست و مساله حل کنی.اما الان باید نگران یادگیری باشی چون سیگنال درسی نیست که 2 ماهه بهت پا بده،باید زحمت زیادی بکشی.هم مومن زاده و هم تقدسی رو بخر.منبع اصلیت مومن زاده باشه و تقدسی جنبه مکمل باشه.تو همین دو تا کتاب به خصوص کتاب مومن زاده تست تالیفی خیلی زیاد داره.وقتی اونقدر این دو کتاب رو خوندی که متوجه شدی داری یاد میگیری و مسلط میشی وقتشه بری سراغ بانکهای تست.اول مومن زاده رو بخر چون مخصوص ارشد تالیف شده،بعد از اینکه کامل این کتاب رو خوردی و احساس نیاز کردی کتاب بانک کهن رو بگیر.این کتاب سطح تستهاش در کل بالاست چون هم واسه ارشد نوشته شده هم دکتری.من این کتاب رو دیدم
بنابراین اینقدر درگیر منابع نباشید،تابستون رسید هنوز دارید منبع انتخاب میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چند نکته مهم :
1.بهترین کتاب برای خارج شدن از ضفر کیلومتر و رسیدن به جایگاه خوب کتاب مومن زادست
2.کتاب تقدسی مکمل بسیار خوبی برای مومن زادست
3.کتاب text کهن رو ندیدم!
4.سیگنال درس شیرین ولی نکته ای و ظریفیه و اگر ضعف اعصاب دارید حتما آدامس بجوید!

آخرین ویرایش:

پویان ط

عضو جدید
ببینید کتب تست و بانک قضیشون اساسا با کتب text مثل مومن زاده و تقدسی فرق داره.شما هدفت از مطالعه این دو کتاب متفاوته کلا.سیگنال نکته و ظرافت خیلی زیاد داره و سختیش همینه،بنابراین باید تقریبا بینهایت تست و مساله حل کنی.اما الان باید نگران یادگیری باشی چون سیگنال درسی نیست که 2 ماهه بهت پا بده،باید زحمت زیادی بکشی.هم مومن زاده و هم تقدسی رو بخر.منبع اصلیت مومن زاده باشه و تقدسی جنبه مکمل باشه.تو همین دو تا کتاب به خصوص کتاب مومن زاده تست تالیفی خیلی زیاد داره.وقتی اونقدر این دو کتاب رو خوندی که متوجه شدی داری یاد میگیری و مسلط میشی وقتشه بری سراغ بانکهای تست.اول مومن زاده رو بخر چون مخصوص ارشد تالیف شده،بعد از اینکه کامل این کتاب رو خوردی و احساس نیاز کردی کتاب بانک کهن رو بگیر.این کتاب سطح تستهاش در کل بالاست چون هم واسه ارشد نوشته شده هم دکتری.من این کتاب رو دیدم
بنابراین اینقدر درگیر منابع نباشید،تابستون رسید هنوز دارید منبع انتخاب میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چند نکته مهم :
1.بهترین کتاب برای خارج شدن از ضفر کیلومتر و رسیدن به جایگاه خوب کتاب مومن زادست
2.کتاب تقدسی مکمل بسیار خوبی برای مومن زادست
3.کتاب text کهن رو ندیدم!
4.سیگنال درس شیرین ولی نکته ای و ظریفیه و اگر ضعف اعصاب دارید حتما آدامس بجوید!
تشکر فراوان.یعنی تقدسی حتمن باید خونده بشه. .احتمالن بعد مومن زاده بانک تست رو بگیرم.بودجه مالی کفاف خرید بیشتر کتابو نمیده.از راهنماییت سپاس گذارم

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ببخشید.من ازتون سوال پرسیدم.کسی اینجا با ما دشمنی داره که جواب مارو نمیده اما جواب بقیه دوستان رو
میدن؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
من کتاب مدار 2 پوران پژوهش رو دارم تموم میکنم
و بعدش مدار 1 میخوام بخونم.بنظرتون برای مدار 1 چه کتابی خوبه؟

سلام.
مدار یک میخوای بخونی بهترین کتاب پوران پژوهش نویسنده کاروزرگر هستش.البته استاد تقوی مدار پارسه رو پیشنهاد میکنن. مدار یک پوران پژوهش خیلی روونتر توضیح داده شده نسبت یه مدار 2

llvll.asoud

کاربر ممتاز
راستی یک سوال دیگه.من کارشناسی رو ناپیوسته خوندم.بعدش ما مغناطیس اصلا نداشتیم.
بنظرتون برای اینکه مغناطیس رو بخون از چه کتابی شروع کنم که از صفر گفته باشه؟

بچه ها کتاب مظهری رو میگن که من ندیدم ولی به نظرم کتاب پارسه برای شروع خیلی خوبه بعدش میتونید برای حل تمرینای بیشتر به کتاب جهش دکتر محمد طاهری مراجعه کنید

داوود خطر

عضو جدید
بچه ها کتاب مظهری رو میگن که من ندیدم ولی به نظرم کتاب پارسه برای شروع خیلی خوبه بعدش میتونید برای حل تمرینای بیشتر به کتاب جهش دکتر محمد طاهری مراجعه کنید

سلام
بهترین کتاب برای مغناطیس کتاب پارسه هست . بعد از خوندن این کتاب تمام تست های کنکور رو باید حل کرد . بهتره روی 70 درصد مطالب تسلط 100 درصدی داشته باشید .
اگر رتبه های زیر 100 رو نگاه کنید همه روی این درس سرمایه گزاری کرده اند .
اگر امکان کلاس رفتن دارید کلاس مهندس باغستانی رو انتخاب کنید . من جزوه الکترومغناطیس باغستانی رو دارم جزوه خوبیه .

llvll.asoud

کاربر ممتاز
بزودی جزوه الکترومغناطیس باغستانی رو براتون آپلود می کنم .
حتما روی این درس سرمایه گزاری کنید .

لطف میکنی. اره کتاب پارسه فوق العادس من پارسه رو برای امتحان پایانترم دانشگام خوندم به صورت فشرده خیلی خوب توضیح داده ولی به نظرم مثالاش کمه که کتاب جهش میتونه کتاب مکملی برای اون باشه.سوالاش واقعا خوب و زیاده.برای هر فصل یه 30 40 تا تمرین حل کرده

پویان ط

عضو جدید
لطف میکنی. اره کتاب پارسه فوق العادس من پارسه رو برای امتحان پایانترم دانشگام خوندم به صورت فشرده خیلی خوب توضیح داده ولی به نظرم مثالاش کمه که کتاب جهش میتونه کتاب مکملی برای اون باشه.سوالاش واقعا خوب و زیاده.برای هر فصل یه 30 40 تا تمرین حل کرده
سلام به همه دوستان عزیز.بچه ها من جزوه درسی ریاضی مهندسی یکی از استادا دانشگاه مون رو دارم که خیلی کامله.به نظرتون خوبه با اون شروع کنم.بعد کتاب مومن زاده رو بخونم.تشکر از راهنمائیتون

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلامکتاب های ویرایش جدید کی میان به بازار؟باید ویرایش بهار 92 را گرفت؟

نه پدر من ویرایش جدید کدومه
این کتابا هر سه چهار سال یه بار ویرایش میشن
اون مولف ها که کمی حوصله دارن سوالهای هر سال رو انتهای کتاب میزارن و حل میکنن اونهایی که حالشو ندارن همون چاپهای قبلی رو روانه بازار میکنن

controlqueen

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز.بچه ها من جزوه درسی ریاضی مهندسی یکی از استادا دانشگاه مون رو دارم که خیلی کامله.به نظرتون خوبه با اون شروع کنم.بعد کتاب مومن زاده رو بخونم.تشکر از راهنمائیتون
سلام مهندس؛جزوه خوبه ولي هيج وقت به اندازه كتاب كامل نيست‏!حالابازميل باخودتون اماكتاب رياضي نصير كريمي بهتره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا