گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samin_m

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یا خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

اینا رو چ حساب حوزه تعیین میکنن؟؟؟:surprised::eek::eek::surprised:

خوبه خیر سرشون محل سکونت رو برای تعیین حوزه میپرسن!!!!!:surprised::eek:

" دانشكده فرماندهي وستاد " اینم شد حوزه آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!! ته ه ه ه اتوبان همت!!:eek: اگ هم ترافیک باشه بیچاره میشم!!

یعنی از اینجا دورتر فقط میتونستن حوزه رو بندازن سواحل خلیج فارس...!:eek:

خب آخه من چ جوری برم اونجا؟؟!!!

کنکوری93

عضو جدید

" دانشكده فرماندهي وستاد " اینم شد حوزه آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!! ته ه ه ه اتوبان همت!!:eek: اگ هم ترافیک باشه بیچاره میشم!!

پس فقط حوزه تهران عوض شده

یه برقی

عضو جدید

ثمین خان ...شما یادمه اون دفع گفتی داشنگاهخ کجا که از بچه ها پرسیدی از در ورودی تا خود دانشکده فلان چقدر راهه..پس مال شما عوض شده !!!

میگن ایران تهران نیست...ولی فکر کنم تهران همینه..اخه وقتی ماله تهران شاید فقط عوض شده میگن همه عوض شده...مال ما که شکر خدا عوض نشده ...
.
.
داداش فکر کنم باید مثل بازی ها دربی باید صبح زود بری دیگه ..بی خیال ...

samin_m

کاربر ممتاز
ثمین خان ...شما یادمه اون دفع گفتی داشنگاهخ کجا که از بچه ها پرسیدی از در ورودی تا خود دانشکده فلان چقدر راهه..پس مال شما عوض شده !!!

میگن ایران تهران نیست...ولی فکر کنم تهران همینه..اخه وقتی ماله تهران شاید فقط عوض شده میگن همه عوض شده...مال ما که شکر خدا عوض نشده ...
.
.
داداش فکر کنم باید مثل بازی ها دربی باید صبح زود بری دیگه ..بی خیال ...

اینکه شاید چند ساعت توی راه باشم جای خود،هرچی سرچ میکنم،انگار این از این خراب شده اطلاعات درست حسابی هم در دسترس نیس!

یه سایت هم داره ک فقط صفحه اصلیش کار میکنه!!

حوزه قبلی خیلی نزدیک بود،فرستادنش بره غرب تر!!!:mad::mad:

فکر کنم سازمان سنجش قراره امسال گند بزنه ب اعصاب و روان من:mad::mad::mad::mad:
:w06::w06::w00::w00::wallbash::wallbash::wallbash:

یه برقی

عضو جدید

اینکه شاید چند ساعت توی راه باشم جای خود،هرچی سرچ میکنم،انگار این از این خراب شده اطلاعات درست حسابی هم در دسترس نیس!

خداییش ناراحت شدم...وقتی میبینم من تا بخوام برم حوزه شاید در بدترین حالتش فقط نیم ساعت راه هستش میگم شرایط برابری نیست...

پس واجب شد یا خودت یا یه نفرو بفرستی توی این روزای قبل ازمون ببینی این جا کجاست و دقیقا کجای کاری تا خدایی ناکرده به مشکلی نخوری...
.
.
به نظر من کاری هست که شده این طوری خودت اعصابتو بیش تر خورد میکنی ها...مطمئن باش هر چی خدا برامون مقدر کرده همون میشه چون تلاشمونو کردیم..
پس سعی کن خوسنردیتو حفظ کنی و به دنبال راه چاره باشی..خدایی ناکرده با این روحیه بری سر جلسه سوالای سخت ببنی خیلی ضربه میخوری...

ehsan0641

کاربر بیش فعال

دوست عزیز به نظر من با این حرفا اعصاب خودتو داری بهم میریزی قبل از اینکه سازمان سنجش این کارو بکنه!! چقد سخت میگیری آخه، یکم دوره برات اشکال نداره دلیل نمیشه خودتم به خودت استرس وارد کنی که. موفق باشی

samin_m

کاربر ممتاز
خداییش ناراحت شدم...وقتی میبینم من تا بخوام برم حوزه شاید در بدترین حالتش فقط نیم ساعت راه هستش میگم شرایط برابری نیست...

پس واجب شد یا خودت یا یه نفرو بفرستی توی این روزای قبل ازمون ببینی این جا کجاست و دقیقا کجای کاری تا خدایی ناکرده به مشکلی نخوری...
.
.
به نظر من کاری هست که شده این طوری خودت اعصابتو بیش تر خورد میکنی ها...مطمئن باش هر چی خدا برامون مقدر کرده همون میشه چون تلاشمونو کردیم..
پس سعی کن خوسنردیتو حفظ کنی و به دنبال راه چاره باشی..خدایی ناکرده با این روحیه بری سر جلسه سوالای سخت ببنی خیلی ضربه میخوری...

دوست عزیز به نظر من با این حرفا اعصاب خودتو داری بهم میریزی قبل از اینکه سازمان سنجش این کارو بکنه!! چقد سخت میگیری آخه، یکم دوره برات اشکال نداره دلیل نمیشه خودتم به خودت استرس وارد کنی که. موفق باشی

ممنون از لطف شما عزیزان

از توی google map پیداش کردم این خراب شده رو!!!:mad:

35 کیلومتر با خونه ما فاصله داره!!! ب نظر شما یکم دوره؟؟؟:eek: دوریش بخوره توی سر من،در ب دری و تاکسی پیدا کردنش هم ب درک!! ترافیک تهران-ظهر پنجشنبه حساب کتاب نداره ک!!!!!:w06: ب نظر شما من با چ انرژی میرسم حوزه؟؟؟ (همینجوریشم دفترچه دوم کم میاوردم!)

من فقط موندم اینا محل سکونت رو برای تعیین حوزه گرفتن،چیکار کردن؟؟!!!:w13: یعنی از 35 کیلومتر نزدیکتر نبود؟؟!!:wallbash:

این کنکور عقب افتادن فقط اعصاب منو خورد کرد،اون از کار و زندگی و برنامم ک گند زدن توش،اینم از حوزه!!

دلم میخواد یکیشون بگیرم در حد مرگ بزنم م م م م

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

ممنون از لطف شما عزیزان

از توی google map پیداش کردم این خراب شده رو!!!:mad:

35 کیلومتر با خونه ما فاصله داره!!! ب نظر شما یکم دوره؟؟؟:eek: دوریش بخوره توی سر من،در ب دری و تاکسی پیدا کردنش هم ب درک!! ترافیک تهران-ظهر پنجشنبه حساب کتاب نداره ک!!!!!:w06: ب نظر شما من با چ انرژی میرسم حوزه؟؟؟ (همینجوریشم دفترچه دوم کم میاوردم!)

من فقط موندم اینا محل سکونت رو برای تعیین حوزه گرفتن،چیکار کردن؟؟!!!:w13: یعنی از 35 کیلومتر نزدیکتر نبود؟؟!!:wallbash:

این کنکور عقب افتادن فقط اعصاب منو خورد کرد،اون از کار و زندگی و برنامم ک گند زدن توش،اینم از حوزه!!

دلم میخواد یکیشون بگیرم در حد مرگ بزنم م م م م

ثمین جان حالا شما باز خوبه یکم زودتر میری ، بعد ازمونم میای خونه ، من که ازمون مرکز استان برگزار میشه باید از همون روز چهارشنبه برم مرکز استان خونه یکی از فامیلا ، تازه بعد ازمون چون شب میشه و ماشین گیر نمیاد باید صبر کنم جمعه بیام خونه ، این مشکلاتو خیلا دارن اما به نظر میرسه بیشتر اگه حوزه ای عوض شده در تهران بوده .

omid-power

عضو جدید
ثمین جان حالا شما باز خوبه یکم زودتر میری ، بعد ازمونم میای خونه ، من که ازمون مرکز استان برگزار میشه باید از همون روز چهارشنبه برم مرکز استان خونه یکی از فامیلا ، تازه بعد ازمون چون شب میشه و ماشین گیر نمیاد باید صبر کنم جمعه بیام خونه ، این مشکلاتو خیلا دارن اما به نظر میرسه بیشتر اگه حوزه ای عوض شده در تهران بوده .

حالا اگه تو شهر محل برگزاری آزمون کسی رانداشته باشی ومجبورباشی شب برگردی وممکن جاده بسته بشه(کولاک!) .........
آره داداش
سواره از پیاده خبر نداره .................

samin_m

کاربر ممتاز
زپلشک آید و زن زاید و مهمان برسد!! عمه از قم آید و خاله ز کاشان برسد!

عینکمم شکست!!!هه هه هه هه:surprised:

نظرتون چیه تا ناراحتی اعصاب نگرفتم یا سکته نکردم،اصن کنکور ندم؟؟انصراف بدم بره...!!!!!

حالا اگه تو شهر محل برگزاری آزمون کسی رانداشته باشی ومجبورباشی شب برگردی وممکن جاده بسته بشه(کولاک!) .........
آره داداش
سواره از پیاده خبر نداره .................

فرمایشتون کاملا متین ه!

ایشالا نتیجه تمام این زحمتاتون رو ببینید;)

مشکل اصلی منم ترافیک هست تا دوری راه! ک هرچی راه دورتر بشه،تخمین زمان بی حساب تر میشه!

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم حوزه مرکز استانه 60 کیلومتر راهه!رفتنش به جهنم برگشتنش که شب میشه یه دختر تک و تهناااا

خب 60 کیلومتر که چیزی نیست میتونید بگید بیان دنبالتون ، من200 کیلومتره

600ali

عضو جدید
آقا این چه وضعشه حوزه من عوض شده افتادم دانشگاه علوم انتظامی . حوزم دورتر شده:confused:

Armin-Z

کاربر ممتاز
حوزه من هم عوض نشده ، همچنان :
حوزه امتحاني: دانشگاه تهران
- دانشكده زبان هاوادبيات خارجي

juvefans

کاربر ممتاز
لعنت به این شانس .. اینا محل سکونت رو برای چی میگیرن ؟ از شرق تهران باید برم غربی ترین نقطه تهران ... خیلی بدشانسیم ... پارسال اینجوری نبود .:razz:

mehdi.ma62

عضو جدید
حوزه من هم عوض نشده ، همچنان :
حوزه امتحاني:دانشگاه تهران
- دانشكده زبان هاوادبيات خارجي

ظاهرا حوزه شهرستانها عوض نشده تو تهرانم بعضی حوزه ها عوض شدن.
حوزه منم در بدترین حالت 20 دقیقه طول میکشه برسم.
به قول یکی از دوستان همه امکانات تو تهرانه بعد واسه چند دقیقه دوری حوزه انقد نق میزنن! :D

samin_m

کاربر ممتاز
شما خودت شیرینی هستی :biggrin:

لعنت به این شانس .. اینا محل سکونت رو برای چی میگیرن ؟ از شرق تهران باید برم غربی ترین نقطه تهران ... خیلی بدشانسیم ... پارسال اینجوری نبود .:razz:

علی جون،نکنه شما هم افتادی اونجا ک من افتادم؟!!!

آدرسشو دقت کن،از سمت کرج آدرس داده!

این حوزه اصن مال ما نیس!!!

برنامه ریزیشون در حد گل و بلبل

من پارسال گیشا بودم

آرمین،فکر کنم با دانشگاه تهران قراداد داری،سنگ هم از آسمون بیاد تو میری دانشگاه تهران

Armin-Z

کاربر ممتاز
علی جون،نکنه شما هم افتادی اونجا ک من افتادم؟!!!

آدرسشو دقت کن،از سمت کرج آدرس داده!

این حوزه اصن مال ما نیس!!!

برنامه ریزیشون در حد گل و بلبل

من پارسال گیشا بودم

آرمین،فکر کنم با دانشگاه تهران قراداد داری،سنگ هم از آسمون بیاد تو میری دانشگاه تهران

من پارسال آزمایشی هم دانشگاه تهران بودم :biggrin:

bolka

عضو جدید
بچه ها خواهشآ میشه یه کمکی کنین
من سمت میدون گرگان هستم اما حوزم افتاده دانشگاه علوم انتظامی!!!!!!!!!
اینم ادرسش
تهران -اتوبان شهيدخرازي /همت غرب /-بعدازبزرگراه ازادگان -بسمت غرب -اولين خروجي - دانشكده اداري وپشتيباني

اصلآ نمیدونم چجوری میشه رفت؟!
با مترو یا بی آرتی راهی میدونین که بتونم برم؟
ساعت 2 امتحانمه
کمــــــــــــــــک

Armin-Z

کاربر ممتاز
من شنیدم بر اساس معدل حوزه رو تعیین میکنن، شاید اونایی که جاشون عوض شده تو اصلاح معدل چند نمره تغییر کردن، جاشونو عوض کردن :biggrin:

600ali

عضو جدید
اینم ادرسش
تهران -اتوبان شهيدخرازي /همت غرب /-بعدازبزرگراه ازادگان -بسمت غرب -اولين خروجي - دانشكده اداري وپشتيباني

ساعت 2 امتحانمه
کمــــــــــــــــک

منم اونجا افتادم نمیدونم چجوری باید برم؟! :(

یه برقی

عضو جدید
مثلث

مثلث

سلام دوستان...من نمیدونستم این سوالو کجا بپرسم !!!

توی یک مثلث متساوی الاضلاع فاصله ی خط عمود منصف یکی از قاعده ها تا مرکز مثلث (البته مثلث که مرکز نداره !! منظورم همون وسط مثلث هستش ) چقدر هستش ؟؟
ممنون میشم اگه کسی بلده بگه یا حتی روند اثباتش یا نهایتش نتیجش..ممنون.

hamedgho2000

عضو جدید
سلام دوستان...من نمیدونستم این سوالو کجا بپرسم !!!

توی یک مثلث متساوی الاضلاع فاصله ی خط عمود منصف یکی از قاعده ها تا مرکز مثلث (البته مثلث که مرکز نداره !! منظورم همون وسط مثلث هستش ) چقدر هستش ؟؟
ممنون میشم اگه کسی بلده بگه یا حتی روند اثباتش یا نهایتش نتیجش..ممنون.
اون نقطه مرکز ثقل ه اسمش
و رابطه اش اینجوری که three angle.jpg

mehdi.ma62

عضو جدید
اینم ادرسش

ساعت 2 امتحانمه
کمــــــــــــــــک

فک کنم حوالی دهکده المپیک باشه حدودای دانشگاه علامه طباطبایی
حتما یه روز قبل آزمون برو تا هم آدرس دقیقشو
بلد باشی و هم کوتاهترین مسیرو
موفق باشید

یه برقی

عضو جدید
اون نقطه مرکز ثقل ه اسمش
و رابطه اش اینجوری که مشاهده پیوست 194363

حامد جان یه دنیا ممنون لطف کردی..
شما ضلع ها رو یک در نظر گرفتی درسته ؟؟حالا اینش پارامتری هست مهم نیست

ولی من برای حالتی میخوام که یکم بالاتر باشه دقیقا وسط اون خطی که رسم کردی فاصلش چی میشه؟؟

Armin-Z

کاربر ممتاز
اون نقطه مرکز ثقل ه اسمش
و رابطه اش اینجوری که مشاهده پیوست 194363
البته اینی که نوشتین فقط ه صورت نسبت اون دو قسمت هستش، اگه اندازه هر ضلع a باشه فاصله نقطه ثقل تا ضلع r باشه این رابطه رو داریم: bb3f829e9b867ffb9e051f844bb37042.png
یه برقی جان بحث رو ببر تاپیک ریاضی :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا