**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

رها7

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
این تاپیک و زدم تا همه مدیران گل بیان خودشون و معرفی کنن و با هم دیگه بحث های مدیریتی داشته باشیم
دوستان عزیز اینجا مکانی برای بحث های مدیریتی و دوستان گل می تونن واسه گفتگو دوستانه به تاپیک های دیگر مراجعه کنن:gol:
با تشکر

سلام
فکر میکنم به هدف اولتون از زدن این تاپیک رسیدید خیلی ها اومدن و خودشونو معرفی کردن
اما بحث های مدیریتی؟!
فکر میکنم اگه یه موضوع(میگم یکی برا اینکه بحث متمرکز باشه) مطرح بشه بهتر میشه نتیجه گرفت.من فکر میکنم این بحثی که تو صفحات اول شروع شده جالبه، اینکه
"تو خیلی پست ها و سمت ها اشخاصی هستند که جایگاهشون اونجا نیس"

حالا
علت این مساله، مشکل یا... چیه؟؟؟
راه حلش چیه؟؟؟
.
.
.
اگه این موضوع و سوالات پیرامونش براتون جالبه لطفا نظر بدید.

many60

عضو جدید
سلام
فکر میکنم به هدف اولتون از زدن این تاپیک رسیدید خیلی ها اومدن و خودشونو معرفی کردن
اما بحث های مدیریتی؟!
فکر میکنم اگه یه موضوع(میگم یکی برا اینکه بحث متمرکز باشه) مطرح بشه بهتر میشه نتیجه گرفت.من فکر میکنم این بحثی که تو صفحات اول شروع شده جالبه، اینکه

حالا
راه حلش چیه؟؟؟
.
.
.

سلام
فکر کنم هر کدوم از ما اگه ابتدا عملکرد خودمون بررسی کنیم و به حق هم بررسی کنیم خواهیم دریافت که ما قبل از اینکه مسائل میز خودمونو و کارهایی که به ما محول شده رو حل کنیم می خوایم کل مشکلات سازمانمونو حل کنیم . اول باید هر کس از خودش شروع کنه درست کار سختیه امّا حداقلش این که وقتی به سن 60 70 سالگی برسیم کشوری آباد و سرافراز داریم .:smile:
خدا رحمت کن پروفسور حسابی رو گفتن اگه این کلمه ولش کن نبود اوضا اینگونه نبود. :(
در ضمن طبق آمار جهانی ایرانی ها در تنبلی رده سوم جهان بعد از اعراب و آفریقاییها به خود اختصاص دادن .:(

رها7

عضو جدید
سلام
فکر کنم هر کدوم از ما اگه ابتدا عملکرد خودمون بررسی کنیم و به حق هم بررسی کنیم خواهیم دریافت که ما قبل از اینکه مسائل میز خودمونو و کارهایی که به ما محول شده رو حل کنیم می خوایم کل مشکلات سازمانمونو حل کنیم . اول باید هر کس از خودش شروع کنه درست کار سختیه امّا حداقلش این که وقتی به سن 60 70 سالگی برسیم کشوری آباد و سرافراز داریم .:smile:
خدا رحمت کن پروفسور حسابی رو گفتن اگه این کلمه ولش کن نبود اوضا اینگونه نبود. :(
در ضمن طبق آمار جهانی ایرانی ها در تنبلی رده سوم جهان بعد از اعراب و آفریقاییها به خود اختصاص دادن .:(

سلام
اول ممنون که تو بحث شرکت کردید.
دوم 100% باهاتون موافقم، ما اصولا در انتقاد کردن(از اوضاع و دیگران) استادیم ولی به خودمون که میرسه...؟؟؟؟
آمار وحشتناکیه، امیدوارم عوض بشه تا ایران و ایرانی در جایگاهی که شایستگیشو داره قرار بگیره و این اتفاق نمیفته مگر اینکه به قول شما از "خودمون شروع کنیم"

dlniya

عضو جدید
سلام من رشته مديريت دولتي ميخونم پيام نور
واقعا سخته ميخام امسال ارشد شركت كنم

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام - اگه در مورد Q.C بحثي داشته باشيم ممنون ميشم.:)

رها7

عضو جدید
سلام - اگه در مورد Q.C بحثي داشته باشيم ممنون ميشم.:)

سلام خوش اومدی.
من رشته کارشناسیم مدیریت نبوده برا ارشد مدیریت شرکت کردم.با مباحث تخصصیش آشنا نیستم.تو کتابا و مقاله هایی که خوندم تا به حال بهش برخورد نکردم.
اگه Q.C معرفی کنید و بگید تو کدوم گرایش مدیریتی و کتاب یا مقاله ای در موردش معرفی کنید ممنون میشم.

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام متشکرم-
Q.Cبیشتردر صنایع ومدیریت صنعتی کاربرد داره- من این درس رو پاس کردم 3واحدی هم هست- ترم آخرم مدیریت صنعتی م.(کارشناسی).البته با نرم افزار مینی تب هم کارکردم که کار رو خیلی آسون کرده! من جزوه از این درس دارم- البته سعی میکنم براتون مطلب در این مورد براتون بفرستم.

lailan

عضو جدید
سلام به همه
کسی درمورد ارتودکسی(سنت گرایی سازمانی)ونظامهای بروکراتیک پاندولی مطلب یا منبعی برای مطالعه می شناسه.لطفا کمک کنید جواب فوری میخوام:confused:
ممنون

احمد حق

عضو جدید
خانمها و اقايون سلام
من دانشجوي MBAدر دورههاي يكساله هستم در ارتباط با تستهاي استعداد يابي
كسي منبع مناسبي برا مطالعه سراغ دارد

آخرین ویرایش:

amin.ir

کاربر فعال
خانمها و اقايون سلام
من دانشجوي MBAدر دورههاي يكساله هستم در ارتباط با تستهاي استعداد يابي
كسي منبع مناسبي برا مطالعه سراغ دارد

سلام
انتشارات نگاه دانش کتاب داره در این زمینه به تالیف احمد صداقت
موفق باشی

گیگیل

عضو جدید
سلام بچه ها من کاردانی به کارشناسی رشته مدیریت صنعتی غیر انتفاعی قبول شدم میخواستم بپرسم مدیریت صنعتی بهتره یا بازرگانی کدومش و چرا بهتره؟؟؟خواهش میکنم کمک کنید

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من کاردانی به کارشناسی رشته مدیریت صنعتی غیر انتفاعی قبول شدم میخواستم بپرسم مدیریت صنعتی بهتره یا بازرگانی کدومش و چرا بهتره؟؟؟خواهش میکنم کمک کنید
سلام من ارشد مدیریت بازرگانیم
شنیدم که صنعتی برای آقایون بهتره

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اما بحث های مدیریتی؟!

حالا
راه حلش چیه؟؟؟
.
.
.
اره رها جون... من استادم مشاور ایران خودرو هست و کلا خیلی با سواده
می گفت همه از ما مدیریتها می پرسن
مگه علم مدیریت تو ایران نیست؟مگه شما تو بهترین دانشگاه های خارج و ایران مدیریت نخوندین؟پس چرا وضع ایران اینه؟
گفت ما فقط جواب می دیم,چرا, اما شرایط نیست....

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه من چی کار کنم که همه اینجا دوست داشته باشن بیان....
این طوری سوت و کور نباشه....:(

yegane5

عضو جدید
سلام! ببخشید شکر میون کلام همتون: یه سوال مدیریتی داشتم. فرمول مذاکره چیست؟ تو رو خدا اگه میدونین زودتر بگین! واسه من الان یه جمله هم یه جمله ست!:smile:

iman rasekh

عضو جدید
با سلام.
دوستان من کارشناسی مدیریت مالی می خونم به نظر شما برای ارشد کدوم گرایش مدیریت از همه بهتره؟ بازرگانی یا صنعتی؟؟؟؟ مالی هم علاقه دارم اما همزمان روی یک گرایش دیگه هم می خوام وقت بذارم.[/QUOTE
صنعتی بهتره

amin.ir

کاربر فعال
هiمون مالی عالیه
البته میتونین اجرایی هم بخونین با مالی خیلی خوب میشه هر دوتاشو داشته باشین
صنعتی که اصلا ربطی به مالی نداره
سعی کنین دو تا مدرکتون در راستای هم باشن

m.ghorbanpour

عضو جدید
سلام.میتونم گرایشتونوبدونم؟من خیلی دوس دارم تورشتم فعال باشم.اگه میشه وزحمتی نیس تجربه هاتونودراختیارم بذارید:redface:ضمنامن ازرشته ی ریاضی اومدم.بازرگانیم وترم1.شماچطور؟

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانومی
من لیسانسم بازرگانی بود و الان هم بازرگانی گرایش مالی می خونمو ترم 1 هستم
اگه کمکی از دستم بربیاد در خدمتم.

بالا