**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام TELLI
خوبی عزیزم..
موفق باشی ...
خبر بده چه طور دادی ازمون رو
کم سر می زنی اینجا...
بابا نا سلامتی از بنیان گذارانی شما...

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
2-3 تا دوست دارم که مدیریت هستن اگه با زبون خوش اومدن که اومدن اگه نیومدن مجبورم مثل اواتارم باهاشون برخورد کنم :D

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها. حالا الان نمیشه مدیر انتخاب کنیم؟

کی مثلا؟؟ببینید مدیریت یه تالار دردسرای خودشو داره....مثلا باید واقعا فعال باشه مشکل اعضارو حل کنه تایپیک ها و اطلاعات علمی جدید و چیزایی که خیلی جاها پیدا نمیشه رو بذاره..همه چیو مرتب کنه و هواسش به همه پستا باشه که کسی چیز نامربوطی نذاره ..و در کل باید فعالیت زیادی داشته باشه و زیاد اینجا سر بزنه....من پیشنهاد میکنم خیلی عجله نکنین واسه پیدا کردن مدیر تالارتون بذارین یکم شناختتون از هم بیشتر بشه یکم شلوغ تر بشین...شما کسی رو کاندید دارین واسه مدیریت؟

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی مثلا؟؟ببینید مدیریت یه تالار دردسرای خودشو داره....مثلا باید واقعا فعال باشه مشکل اعضارو حل کنه تایپیک ها و اطلاعات علمی جدید و چیزایی که خیلی جاها پیدا نمیشه رو بذاره..همه چیو مرتب کنه و هواسش به همه پستا باشه که کسی چیز نامربوطی نذاره ..و در کل باید فعالیت زیادی داشته باشه و زیاد اینجا سر بزنه....من پیشنهاد میکنم خیلی عجله نکنین واسه پیدا کردن مدیر تالارتون بذارین یکم شناختتون از هم بیشتر بشه یکم شلوغ تر بشین...شما کسی رو کاندید دارین واسه مدیریت؟
من یه نفر رو به مدیر ارشد پیشنهاد دادم:D
اگه بفهمه کشته منو...
آخه با آدم خوار ها روابط تجاری داره انگار...:eek:

TELLI

عضو جدید
سلام TELLI خوبی عزیزم..موفق باشی ...خبر بده چه طور دادی ازمون روکم سر می زنی اینجا...بابا نا سلامتی از بنیان گذارانی شما...
آره عزیزم وقت نمیشه بیام زیاد..باشه بعد آزمون میام و تعریف میکنم! و البته بیشتر سر میزنم به این تاپیکبازهم ممنون

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

خب آره. ما خیلی تعدادمون کمه. و همین تعداد کم فک نمیکنم به اندازه تالار شیمی دردسر ایجاد کنه. البته میگم در ابتدا خیلی چیزا باید حذف و مرتب بشه. ولی خب بعدش بازم چون تعداد کمه، کسی زیاد چیزی نمیزاره. اکثر چیزهایی هم که هست قدیمیه. پیشنهاد که دارم. ولی باشه صبر میکنیم:gol:ممنون

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه نفر رو به مدیر ارشد پیشنهاد دادم:D
اگه بفهمه کشته منو...
آخه با آدم خوار ها روابط تجاری داره انگار...:eek:

مدیر ارشد کیه؟مگه تالارتون مدیر داره؟ باید یکی باشه که سطح سوادش از بقیه یه سر و گردن بالاتر باشه با اطلاعات عمومی بالا نسبت به رشتتون و گرایشاش تا بتونه باری از روی دوش تالار برداره

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب آره. ما خیلی تعدادمون کمه. و همین تعداد کم فک نمیکنم به اندازه تالار شیمی دردسر ایجاد کنه. البته میگم در ابتدا خیلی چیزا باید حذف و مرتب بشه. ولی خب بعدش بازم چون تعداد کمه، کسی زیاد چیزی نمیزاره. اکثر چیزهایی هم که هست قدیمیه. پیشنهاد که دارم. ولی باشه صبر میکنیم:gol:ممنون

اینجوری بهتره...درضمن تالار شما خلوت بود دیگه نیست.....قول دادین که دوستاتون رو تشویق کنین که بیان اینجا...باور کنین بهترین فضای صمیمی میتونه واستون باشه و خیلی از مشکلاتتون رومیتونین اینجا حل کنین منم هر کاری از دستم بیاد کوتاهی نمیکنم

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر ارشد کیه؟مگه تالارتون مدیر داره؟ باید یکی باشه که سطح سوادش از بقیه یه سر و گردن بالاتر باشه با اطلاعات عمومی بالا نسبت به رشتتون و گرایشاش تا بتونه باری از روی دوش تالار برداره
دست شما درد نکنه...ویژگی های مدیر رو دارین به ما مدیریتی ها یاد می دین؟....!
گفتم من یکی از اعضای تالار مدیریت رو به یکی از مدیران ارشد پیشنهاد دادم و گفتم لطف کنن از ایشون بخوان که قبول کنن مدیریت تالار مدیریت رو...
کاملا ویژگیهای مدیریتی رو داره...اون فردی که پیشنهاد دادم
اما خیلی کم احتمال می دم قبول کنه...:cool:

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجوری بهتره...درضمن تالار شما خلوت بود دیگه نیست.....قول دادین که دوستاتون رو تشویق کنین که بیان اینجا...باور کنین بهترین فضای صمیمی میتونه واستون باشه و خیلی از مشکلاتتون رومیتونین اینجا حل کنین منم هر کاری از دستم بیاد کوتاهی نمیکنم
ما تقریبا همه مدیریتی ها رو دعوت کردیم
بعضی ها رو حتی چند بار...

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

قبلا پرنده پر نمیزد، حالا یه چند تایی اون دور دورا دیده میشه.:biggrin:
دقیقا همینطوره . خیلی ممنون از کمکتون:gol: بازم اینجا بیاید

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست شما درد نکنه...ویژگی های مدیر رو دارین به ما مدیریتی ها یاد می دین؟....!
گفتم من یکی از اعضای تالار مدیریت رو به یکی از مدیران ارشد پیشنهاد دادم و گفتم لطف کنن از ایشون بخوان که قبول کنن مدیریت تالار مدیریت رو...
کاملا ویژگیهای مدیریتی رو داره...اون فردی که پیشنهاد دادم
اما خیلی کم احتمال می دم قبول کنه...:cool:

منظوری نداشتم....

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلا پرنده پر نمیزد، حالا یه چند تایی اون دور دورا دیده میشه.:biggrin:
دقیقا همینطوره . خیلی ممنون از کمکتون:gol: بازم اینجا بیاید

حتما...از آشناییتون خیلی خوشحال شدم..با اجازتون من برم..روز خوشی داشته باشین

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز