گفتگوي با خدا در خواب

mos_sadeghi

عضو
:smile:
[FONT=&quot]خواب دیدم در خواب با خدا گفتگویی داشتم[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]خدا گفت : پس میخواهی با من گفتگو کنی ؟ [/FONT]
[FONT=&quot]گفتم : اگر وقت داشته باشید[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]خدا لبخند زد [FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]وقت من ابدی است[FONT=&quot] . [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]چه سوالاتی در ذهن داری که میخواهی بپرسی ؟ [FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]چه چیز بیش از همه شما را در مورد انسان متعجب می کند ؟ [FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]خدا پاسخ داد[FONT=&quot] ...[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]این که آنها از بودن در دوران کودکی ملول می شوند[FONT=&quot] . [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]عجله دارند که زودتر بزرگ شوند و بعد حسرت دوران کودکی را می خورند[FONT=&quot] .[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]این که سلامتی شان را صرف به دست آوردن پول می کنند[FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]و بعد پولشان را خرج حفظ سلامتی میکنند[FONT=&quot] . [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]این که با نگرانی نسبت به آینده فکر میکنند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]زمان حال فراموش شان می شود[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]آنچنان که دیگر نه در آینده زندگی میکنند و نه در حال[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]این که چنان زندگی میکنند که گویی هرگز نخواهند مرد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]و آنچنان میمیرند که گویی هرگز زنده نبوده اند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]خداوند دست های مرا در دست گرفت و مدتی هر دو ساکت ماندیم[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]بعد پرسیدم[FONT=&quot] ...[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]به عنوان خالق انسان ها ، میخواهید آنها چه درس هایی اززندگی را یاد بگیرند ؟ [/FONT]
[FONT=&quot]خدا دوباره با لبخند پاسخ داد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرند که نمی توان دیگران را مجبور به دوست داشتن خود کرد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]اما می توان محبوب دیگران شد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرند که خوب نیست خود را با دیگران مقایسه کنند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرند که ثروتمند کسی نیست که دارایی بیشتری دارد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]بلکه کسی است که نیاز کم تری دارد [/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرن که ظرف چند ثانیه می توانیم زخمی عمیق در دل کسانی که دوست شان داریم ایجاد کنیم[FONT=&quot]. [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]و سال ها وقت لازم خواهد بود تا آن زخم التیام یابد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]با بخشیدن ، بخشش یاد بگیرن[FONT=&quot] .[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرند کسانی هستند که آنها را عمیقا دوست دارند[FONT=&quot] .[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]اما بلد نیستند احساس شان را ابراز کنند یا نشان دهند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرن که میشود دو نفر به یک موضوع واحد نگاه کنند و آن را متفاوت ببینند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرن که همیشه کافی نیست دیگران آنها را ببخشند[FONT=&quot] .[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]بلکه خودشان هم باید خود را ببخشند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]و یاد بگیرن که من اینجا هستم[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]همیشه[/FONT]

royalblue

عضو جدید
خیلی قشنگ بود:w17::w27:
ادمو یاد روزمرگی هاش میندازه که چه بیهوده لحظه های خوب زندگی رو از دست میدیم:cry:

maryam.m.m

عضو جدید
خيلي قشنگ بود،فكر نمي كردم مكانيكي ها هم از اين مطلبا بلد باشن.

سعیده راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
:smile:
[FONT=&quot]خواب دیدم در خواب با خدا گفتگویی داشتم[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]خدا گفت : پس میخواهی با من گفتگو کنی ؟ [/FONT]
[FONT=&quot]گفتم : اگر وقت داشته باشید[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]خدا لبخند زد [FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]وقت من ابدی است[FONT=&quot] . [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]چه سوالاتی در ذهن داری که میخواهی بپرسی ؟ [FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]چه چیز بیش از همه شما را در مورد انسان متعجب می کند ؟ [FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]خدا پاسخ داد[FONT=&quot] ...[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]این که آنها از بودن در دوران کودکی ملول می شوند[FONT=&quot] . [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]عجله دارند که زودتر بزرگ شوند و بعد حسرت دوران کودکی را می خورند[FONT=&quot] .[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]این که سلامتی شان را صرف به دست آوردن پول می کنند[FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]و بعد پولشان را خرج حفظ سلامتی میکنند[FONT=&quot] . [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]این که با نگرانی نسبت به آینده فکر میکنند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]زمان حال فراموش شان می شود[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]آنچنان که دیگر نه در آینده زندگی میکنند و نه در حال[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]این که چنان زندگی میکنند که گویی هرگز نخواهند مرد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]و آنچنان میمیرند که گویی هرگز زنده نبوده اند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]خداوند دست های مرا در دست گرفت و مدتی هر دو ساکت ماندیم[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]بعد پرسیدم[FONT=&quot] ...[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]به عنوان خالق انسان ها ، میخواهید آنها چه درس هایی اززندگی را یاد بگیرند ؟ [/FONT]
[FONT=&quot]خدا دوباره با لبخند پاسخ داد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرند که نمی توان دیگران را مجبور به دوست داشتن خود کرد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]اما می توان محبوب دیگران شد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرند که خوب نیست خود را با دیگران مقایسه کنند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرند که ثروتمند کسی نیست که دارایی بیشتری دارد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]بلکه کسی است که نیاز کم تری دارد [/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرن که ظرف چند ثانیه می توانیم زخمی عمیق در دل کسانی که دوست شان داریم ایجاد کنیم[FONT=&quot]. [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]و سال ها وقت لازم خواهد بود تا آن زخم التیام یابد[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]با بخشیدن ، بخشش یاد بگیرن[FONT=&quot] .[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرند کسانی هستند که آنها را عمیقا دوست دارند[FONT=&quot] .[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]اما بلد نیستند احساس شان را ابراز کنند یا نشان دهند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرن که میشود دو نفر به یک موضوع واحد نگاه کنند و آن را متفاوت ببینند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]یاد بگیرن که همیشه کافی نیست دیگران آنها را ببخشند[FONT=&quot] .[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]بلکه خودشان هم باید خود را ببخشند[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]و یاد بگیرن که من اینجا هستم[FONT=&quot] . [/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]همیشه[/FONT]
عالی بود.خدا همه ماهارو دوست داره برا هممون وقت میزاره اما ماها چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry: