گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
لحظه ها را گذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل از اینکه خوشبختی همان لحظه هایی بود که گذشت. ((دکتر شریعتی))

aipco

عضو
سلام دوستان
میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی درباره کار توی شرکتهای نفتی حاشیه خلیج داره؟جایی دیدم احتیاج به مدرک مهندسی حرفه ای هست.این مدرک PE که سازمان نظام مهندسی داره میده (همون که لینکش صفحه اول سایت سازمان سنجش هست) اعتبار خارجی هم داره؟
من فکر می کنم برای کسی که بالای 5 سال سابقه پروسس و راه اندازی و پیش راه اندازی واحدهای تازه تاسیس رو داشته باشه،کار توی شرکتهای خارجی سخت نباشه.مساله ویزا و اجازه کار و ... هم البته هست.ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید.

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندسان عزیز باید عرض کنم خدمتتون که خیلیاتون مشکوک میزنین..نیستین

che-engineer

عضو جدید
سلام دوستان
من نیاز فوری به وطالبی دیزمینه تولید سوخت پاک از ساقه و سبوس برنج دارم هرچی میگردم کمتر پیدا میکنم ممنون میشم اگه مطلبی دارین برام بفرستین یا راهنمایی کنین از کجا پیدا کنم بازم ممنون

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی نعمت گرانبهائی است ،خوشبختی رادوبرابر می کندوبه بدبختی تخفیف میدهد. (شکسپیر)

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان خوبید
از وقت دهاتتون افتتاح شده دیگه کسی نمیاد اینجا
درود احسانی
اونموقع هام فقط من و شهرام بودیم گاهی مریم و گاهی تو گاهیم دیگران.
خب الان من و شهرام دهاتیم.
من که هر وقت اینجا کسی بیاد میام اینجا.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام آفریننده ی بامداد
درووووووووووووووووووووووود

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه صبح به خیر امیدوارم خوب باشید باز هم مثل همیشه تو آسمون نوشته تالار م شیمی خلوته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ببخشید که اخرش بهش نخور

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه صبح به خیر امیدوارم خوب باشید باز هم مثل همیشه تو آسمون نوشته تالار م شیمی خلوته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ببخشید که اخرش بهش نخور
درود جوادجان
یه مدته کلا باشگاه خلوته چه برسه به تالار.
چه خبرا؟ خوب و خوشی؟ کار چطوره؟

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود جوادجان
یه مدته کلا باشگاه خلوته چه برسه به تالار.
چه خبرا؟ خوب و خوشی؟ کار چطوره؟

ممنون می موجان
اره واقعا خلوته
خبر سلامتی کارها هم فعلا خوبه
میگم از این پیرجو و حامد خبری نداری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشت نام این دو نفر یادم میرفت!!!!
دیدیشون درود ما را نیز برسان

واقعا درسته
منم چندبار زنگ زدم حامد گفت درگیریم دیدم خییری دیگه ازش نیست زنگ هم نمیزنه منم زنگ نزدم اینو نوشتم که خودشم بدونه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که

اکثر بچه ها یان باشگاه و میرن ولی دیگه غیر از چند نفر هیشکه اینجا هیچی نمی نویسه همه میرن جاهای دیگه فعالیت می کنن

اخههههههههههههههههههه چتون شده بیایید اینجا هم یه چیزی بنویسید ثواب داره به خدا مثلا اینجا خونه اصلیمونه

بازم دومه می مو جواد گرم که لااقل هر وقت میان اینجا هم یه سری میزنن

می دونم اینجا یه کم تکراری شده و حرفی واسه گفتن ندارید ولی همن که همو اینجا ببینیم یه دنیا ارزش داره

همتونو دوست دارم

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
واقعا که

اکثر بچه ها یان باشگاه و میرن ولی دیگه غیر از چند نفر هیشکه اینجا هیچی نمی نویسه همه میرن جاهای دیگه فعالیت می کنن

اخههههههههههههههههههه چتون شده بیایید اینجا هم یه چیزی بنویسید ثواب داره به خدا مثلا اینجا خونه اصلیمونه

بازم دومه می مو جواد گرم که لااقل هر وقت میان اینجا هم یه سری میزنن

می دونم اینجا یه کم تکراری شده و حرفی واسه گفتن ندارید ولی همن که همو اینجا ببینیم یه دنیا ارزش داره

همتونو دوست دارم
سلام شهرام عزیز.....................
سلام م.شیمی ها.............................

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
چه خبر؟
بازم هیچ خبری نیست.......................؟

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
شادترین افراد لزوماً بهترین چیز ها را ندارند ، آن ها فقط از آنچه در راهشان است ، بهترین استفاده را می کنند

بالا