گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

winter

عضو جدید
خوب من دانشگاه منطقه 1 درس میخونم ولی مهمان منطقه 2 بودم البته عمومی بود واحدام ولی اینجا خیلی بهتر از دانشگاه خودمون نمره میدادن یعنی امتحانش خیلی راحت تر بود
(اگه اشتباه متوجه نشده باشم منظورتون از منطقه 1 و 2 همون منطقه سهمیه بندیه کنکور هستش؟! )
عمومی هم بستگی به استادش داره
همه استادا راحت نمیگیرن
ما که این ترم استادامون بیچارمون کردن;)

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مال ما که ته دانشگاه هاس;)
یعنی گروهمون...چون بقیه گروه ها خیلی راحتن
اما ما.....:cry:

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
عمومی هم بستگی به استادش داره
همه استادا راحت نمیگیرن
ما که این ترم استادامون بیچارمون کردن;)

والا ما که استادای معارف دانشگاهمون همه سخت گیرن با اینکه برا بعضی هاشون حتی حضور سر کلاس و میان ترم و تحقیق و کنفرانس نمره اضافه محسوب میشه امتحان از بیست هست باز امتحاناشون شبیه المپیاده بجز یکی 2نفر بقیه یا خوب بگیرن 16 یا 15 میشن یا 13و14 نمره خوبیه و بعضی ها هم با کلی ارفاق پاس میشن (توجه کنین معارف رو میگم!!!)
حالا این وضع عمومی هاس اونم معارف نه تربیت بدنی!!!
چه برسه به اختصاصیها!

REZA.F

کاربر بیش فعال
اولا سلام

چهارما به شما هم خوش امد میگم اگه دوست دارین ما به کلی متخصص توپ تو سازمان مهندسین مشاور نیاز دارین به اون تاپیک 1سری بزنین خوش حال میشیم که با هم همکاری کنیم!

مهرناز جون بهتر بود به جاي نگاه كردن به تعداد پستهام به تاريخ عضويت خودم و خودت نگاه ميكردي!
ميدني اگه منم سر كار نبودم و روزانه چند تا پست spam تو تاپيكهاي مختلف ميدادم الان 6000 تا بودم. ولي همون مشاور تالار خودم (پليمر) باشم بسته. كاپ طلاي مشاور براي شما.
شوخي كردم به دل نگير;)

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
مهرناز جون بهتر بود به جاي نگاه كردن به تعداد پستهام به تاريخ عضويت خودم و خودت نگاه ميكردي!
ميدني اگه منم سر كار نبودم و روزانه چند تا پست spam تو تاپيكهاي مختلف ميدادم الان 6000 تا بودم. ولي همون مشاور تالار خودم (پليمر) باشم بسته. كاپ طلاي مشاور براي شما.
شوخي كردم به دل نگير;)

اخه با یکی شوخی کن که جنبه داشته باشه نه من !;):surprised::eek:
بدشم من که با شما نبودم با اون دوستمون بودم که پستشون چندتا جلو تر از من بود!
تازش شما پیش کسوتین منم تا تابستونه زیاد سر میزنم مهر که بشه برم دانشگاه شاید هفته 1بار هم نرم نت!
الان که گفتین تازه به تعداد پستاتون نگاه کردم و همینطور تاریخ عضویت قبلش برام مهم نبود بعدم دلیل نداره هر کی تازه وارد هست یا تعداد پستاش زیاد حتما متخصص تره یا اگه کسی 1دوره زود به زود سر میزنه حتما خیلی بیکاره!
امید وارم هر جا فعالیت میکنین موفق باشین
مگه به مشاورها کاپ طلا هم میدن؟! اخه ما که همچین هدفی نداریم!
در کل خیلی شوکه شدم از پستت!

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
شوخي كردم به دل نگير;)

حالا متوجه شدم چرا این پست رو دادی
تو اون پست من فقط مورد اول و پنجم 1 جوریی برا شما بود
منم قصد شوخی یا جسارت نداشتم
تازش خوش امد برای دوستمون setayesh بود نه شما
امید وارم سوتفاهم بر طرف شده باشه
هر جا هستی موفق باشی:gol:

shahramjahanbin

عضو جدید
درخواست راهنمائی برا ارشد

درخواست راهنمائی برا ارشد

منظور من از استخدام رسمی شدن نیست
منظورم اینه که یه جا بری ، سر کار تا آخر ماه یه پولی بدن دستت که حداقل خرج ADSL ات در بیاد . . .

سلام بر السابقون . لطفآ در صورت امکان راهتمائی بفرمائید اگر بخوام یه ارشد خوب تو خوزستان پیدا کنم چی بزنم. من مهندسی شیمی بهربرداری نفت هستم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
sorry !!!!!!1

sorry !!!!!!1

bache ha sharmande, farsi ni, finglishe :D
shahrdari dasht mikarid, sim tella ro qatide, dge tell nadarim, alan 2 ruze, mokhaberat ham majmuan 30 daqe nigash karde :w06:

alan kafi netam

merC nima jan, khosh oumadi az mosaferat, che khabara ? dge ouno bikhial, sorry ke neveshtam, bache ha fekreshun mashghul shod :w09:

in mitting chiye ? harfe nima kodume ? khabariye ? komak chiye

:w30:

REZA.F

کاربر بیش فعال
سلام. مهرناز جان من آخرش گفتم به دل نگير. چون نقل قول از من گرفته بودي احساس كردم ميفرمايي كه چرا من به نيابت از همه گفتم اهواز! فكر كردم ميگي تازه واردم و اين تصميم رو خودم گرفتم. البته ما هم يه روز تازه وارد بوديم و اصلاً توهين نميكنم. شايد اون تازه وارد مدرك دكتري شميي داشته باشه!
به هر حال سوتفاهم شد.
من معذرت ميخوام.

REZA.F

کاربر بیش فعال
جوجو ميتينگ داريم. دارم رأي جمع ميكنم بعد از ماه رمضون ميتينگ بزاريم.
محلش هم تو قلب پرنده خوزستان

niaz 21

عضو جدید
شماها ديگه كي هستين خيلي بي معرفتين بابا ، فكركنم بد نباشه يه كم هم هواي ما تازه واردارو داشته باشين و به سوالامون جواب بدين، ثواب داره به خدا! :mad::exclaim::wallbash:

Fateme_Smaily

عضو جدید
شماها ديگه كي هستين خيلي بي معرفتين بابا ، فكركنم بد نباشه يه كم هم هواي ما تازه واردارو داشته باشين و به سوالامون جواب بدين، ثواب داره به خدا! :mad::exclaim::wallbash:
سلام عزيز خوش اومدي!
منم خيلي قديمي نيستم!
اخه بروبچ نيستن كه ازت استقبال كنن;)

REZA.F

کاربر بیش فعال

سلام. به نیابت از پلیمریست ها خوش آمد میگم بهتون. امیدوارم از اطلاعاتتون استفاده کنیم.:gol:
خوش آمد گویی مهندسی شیمی رو مهندسین حتماً میگن. :gol:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

شما سوالتون بگین حتما" جواب داده میشه.
راستی به جمع بچه‌های میم...شیمی خوش اومدی

ashkmehr

عضو جدید
bache ha sharmande, farsi ni, finglishe :D
shahrdari dasht mikarid, sim tella ro qatide, dge tell nadarim, alan 2 ruze, mokhaberat ham majmuan 30 daqe nigash karde :w06:

alan kafi netam

merC nima jan, khosh oumadi az mosaferat, che khabara ? dge ouno bikhial, sorry ke neveshtam, bache ha fekreshun mashghul shod :w09:

in mitting chiye ? harfe nima kodume ? khabariye ? komak chiye

:w30:

عزیز جون طبق قرار : فارسی تایپ کن!!!!!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من اووووووووووومدم
خوش اومدم :w12:

اینا هم واسه خودم :gol::heart::gol::heart:

phalagh

مدیر بازنشسته
سلااااااااااااااااام به همگی..
بعد از سه هفته منم اومدم. چقد دلم برا بچه های باشگاه تنگ شده بود.

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
سلام
کسی از قبولیهای ارشد خبر نداره که با چه رتبه ای کجا قبول شدن؟!
juju جدی تعطیل شد؟!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها فقط اومدم یه عرض ادبی بکنم...
شرمنده این مدت همش مراقب بیمار بودم تو این بیمارستان و اون بیمارستان...الانم سرکار باید برم...فعلا...خدانگهدارتون باشه

چی شده حامد ؟ یالا بگو

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااام به همگی..
بعد از سه هفته منم اومدم. چقد دلم برا بچه های باشگاه تنگ شده بود.

خوش اومدی
خبری از ارشد بده واسمون
کمک میخوایمااا
قبول میشیااا
یالا یالا

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
کسی از قبولیهای ارشد خبر نداره که با چه رتبه ای کجا قبول شدن؟!
juju جدی تعطیل شد؟!

بالا