گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

taleshi89

عضو جدید
سلام دوست داداشی 59 کجا بودی هر وقت من میام تو نیستی داداشم داداشای قدیم هوای ابجی کوچیکشونو داشتن...

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شما خوبی؟
چه خبراااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام ممنونم
خوبی؟؟
تونستی استادای خوب رو پیدا کنی ؟؟؟

سلام
خوش اومدی ....
سلام ممنونم
شما خوبین ؟

سلام داش ممد سالار صفت
سلام شهرام جان خوبی داداش
چه خبر سالار ؟؟؟؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم پسر خوبی بودم بابا هزارتا شاهد دارم فقط یکم شوخ بودم سربه سر بچه ها می ذاشتم

از ادم بی ادب خوشم نمیاد
منم همینجورم...
پارسال تو وبلاگ مهندسی شیمی دانشگامون یه نظرسنجی برگزار شد همه بچه های کلاس نظر میدادن با اسم....
ترین های مهندسی شیمی:
من باحالترین و شادترین پسر کلاس شدم....
وای شهرام اگه بدونی چقد سر به سر دخترا میذارم!!!!
تو همون نظر سنجی همشونو داغون کردم....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هایی که الان اومدن همتون رو دوس دارم....
سعی کنین بیشتر بیاین که ماهم از حضورتون شاد بشین....

taleshi89

عضو جدید
داداشی داداشی منم مثل توام همه میگن خیلی شیطونم از اون شیطونا نه اااااهمه میگن شبیه جودی ابت هستم درسمم میخونم تو اون نظرسنجیکلاسمون که امسال بود علاوه بر اون ادمکه خدا رو شکر گفتن با ادبترینم حالا به من افتخار میکنی ..........

taleshi89

عضو جدید
خانداداش شهرام 59 کجا رفتیییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟:cry:خوبه اقای وحید هست؟//////////

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچکی نییییییییییییییییییییییییییییییییییست؟
سلام
چرا هستند
بعضی ها جاهای دیگه تالار سرشون گرمه
شما خوبین ؟؟؟
من محمد هستم

taleshi89

عضو جدید
منم اکتویترین انتخاب شدم ;)ولی اصلا کاری به کار پسرا نداشتم راستی این اصلا افتخار نداره سر به سر دخترا میزاریدو به قول خودتون داغون کردید...اقای وحییییییییییییییییییییید..:mad:

taleshi89

عضو جدید
اصلا میدونین چیه چون ازتون کوچیکترم همتون هی منو دعوا میکنیین .....:cry::cry:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش شهرام بیا ببین وقتی جلوی جمع منو دعوا میکنی اقای وحید هم منو دعوا میکنن .....
شهرام و من در یک جبهه عمل میکنیم....
اگه میخوای تو سایت همیشه سر پا باشی باید باما باشی.....
التماس دعا....

taleshi89

عضو جدید
هی تازه وارد بودنمو به رخم میکشید ارررررررررررررره هییییییییییییییییی:cry:منم میخوام برم افطار برای همه بچه ها دعا میکنم ،دعا میکنم دیگه منو دعوا نکنید...

taleshi89

عضو جدید
اقای وحید اقای وحید من تازه پیامو که برام ارسال کردید رو اونجا دیدم دستتون درد نکنه.اقای وحید من خیلی سوال میپرسما....دیگه چیکار کنم ازتون کوچیکترم باید هوای منو داشته باشید ولی بی شوخی ازتون واقعا ممنونم راستی این مطلب بعدی رو هم لطفا بخونیید ولی به دل نگیریداااااااا قول قول

taleshi89

عضو جدید
اقای وحید منو تهدییییییییییییید میکنین ای ایهالناس بیایید ببینید من زیر بیرق ظلم نمیام من تو جبهتون نمیام اینه جونمردی کوچیکتر از خودتونو هی اذیت کنیید اره اره اره.....دلتون خنک میشه هی منو اذیت میکنیدنه ...اصلا شما تا منو دعوا نکنین بهتون خوش نمیگذره نه....:cry:من دلم اندازه گنگیشکه زود میشکنه شما هی دل منو بشکون :cry:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقای وحید اقای وحید من تازه پیامو که برام ارسال کردید رو اونجا دیدم دستتون درد نکنه.اقای وحید من خیلی سوال میپرسما....دیگه چیکار کنم ازتون کوچیکترم باید هوای منو داشته باشید ولی بی شوخی ازتون واقعا ممنونم راستی این مطلب بعدی رو هم لطفا بخونیید ولی به دل نگیریداااااااا قول قول
سلام...........
قول نمیدم اما جنبم قوق العاده بالای....
پس پیاممو خوندی؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقای وحید منو تهدییییییییییییید میکنین ای ایهالناس بیایید ببینید من زیر بیرق ظلم نمیام من تو جبهتون نمیام اینه جونمردی کوچیکتر از خودتونو هی اذیت کنیید اره اره اره.....دلتون خنک میشه هی منو اذیت میکنیدنه ...اصلا شما تا منو دعوا نکنین بهتون خوش نمیگذره نه....:cry:من دلم اندازه گنگیشکه زود میشکنه شما هی دل منو بشکون :cry:
آبجی نترس داداشت هواتو داره که میگه بیا تو جبهه ما....
راستی سوالات تموم شد؟؟؟
من دیروز اطلاعات زیادی دادم بهت بدرد خورد؟؟
راستی من دیروز تو اطلاعاتی که بهت دادم بجای پیل نوشتم سل که دیگه خودت حواست باشه...

بالا