گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
حال شما ؟
تکمیل کارای فارغ التحصیلی و گرفتن گواهی نامه رانندگی.عروسی عموم .اومدن جواب ارشد دانشگاه آزاد که نخونده بودم و آسون بود
درود
یعنی نمیشه هم سرکاربریو مشغول باشی هم اینکارارو انجام بدی؟؟!!!

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی میخوای منتظر چی بمونی آلما جون؟ اگر کار خوب پیدا کردی نرفتنش اشتباهه، ارشدو میتونی همزمان با کار بگیری.

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید اپدیت باشی همیشه
می گن شرکت گاز هم به زودی ازمون استخدامی می گیره

آره شرکت گاز استانی و خطوط انتقال قراره استخدام کنه ونیروی زیادی هم میخواد .و همچنین همدان که نیروی زیادی میخواد

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی میخوای منتظر چی بمونی آلما جون؟ اگر کار خوب پیدا کردی نرفتنش اشتباهه، ارشدو میتونی همزمان با کار بگیری.

آره آلما خانوم .به نظرم شما هم میتونید درس بخونید وهمکارکنید

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون و بانوهای عزیز
من میرم.
خوش بگذره.
چندساعت دیگه میام.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه گرفته که!!!!!! مگه چقدر نیرو میخوان؟

اون چیزی که من خبر دارم تو کل ایران 1000 نفر تو سایتش زده بود

ولی ندیدم همدان هم بخواد

اگه اینجوری باشه پس باید به خانومها هم مژده دادا اونا هم می تونن شرکت کنن چون دیگه مناطق عملیاتی نیست

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دوستای گلم بذارین ببینم ارشد دانشگاه آزاد قبول میشم یانه
آخه نخونده بودم اما آسون بود.امید دارم بهش
اگه نشدم باید از مهر واسه دولتی بخونم بکوب .
اونوقت کار نیمه وقت باید پیداکنم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه توی تاپیکهای عادی هم واستون یه اگهی امیدوار کننده زدم وزیر جدید قراره بترکونه پارس جنوبی در نیمه دوم امسال 40000 نفر نیرو می گیره

البته به قول بچه ها شعار انتخاباتیه هر که تازه میاد سر کار یکم جوگیر میشه وعده های رنگی میده

خدا به داد برسه الان دوباره اخراج میشیم باید بریم پیش جاوید تو حبس اب خنک بخوریم:D

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره شرکت گاز استانی و خطوط انتقال قراره استخدام کنه ونیروی زیادی هم میخواد .و همچنین همدان که نیروی زیادی میخواد

درست گفتم BERA جان اگه شرکت گاز استانی نیرو بخوا خانم هم می گیرن دیگه شما بیشتر اطلاع دارید بالاخره

ولی توی سایتش دیدم گفته بود کلا تو ایران 1000 نفر می خوان

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا که مثل بعضی تالارا نیست تا حرف بزنی بری قاطی باقالیا، مدیرای اینجا فرق دارن با اونجاها...

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درست گفتم BERA جان اگه شرکت گاز استانی نیرو بخوا خانم هم می گیرن دیگه شما بیشتر اطلاع دارید بالاخره

ولی توی سایتش دیدم گفته بود کلا تو ایران 1000 نفر می خوان

نه بیشتر از این نیرو میخواد فقط حول حوش 3000نفر گاز استانی میخواد حالا خطوط انتقال بماند .گاز استانی معمولا از خانومها هم استفاده میکنه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا که مثل بعضی تالارا نیست تا حرف بزنی بری قاطی باقالیا، مدیرای اینجا فرق دارن با اونجاها...[/QUO

می دونم قصدم مزاح بود اکثر اخراج ها مربوط به تالار گفتگوی ازاده که خودم دیگه اونجا پا نمی ذارم من همه اخطارامو اونجا گرفتم دوتاش به خاطر این بود که چرا تاپیک بخش تاریخی رو اینجا ارسال کردی یه گیر های الکی میدن ها که مخ ادم سوت میکشه اونجا ادم فعالیت نکنه بهتره

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بیشتر از این نیرو میخواد فقط حول حوش 3000نفر گاز استانی میخواد حالا خطوط انتقال بماند .گاز استانی معمولا از خانومها هم استفاده میکنه

ممنون از اطلاعتون بالاخره شما بیشتر اطلاع دارید

ستاره67

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام.
روزهمگی بخیر.
می بینید تو رو خدا سعادت ندارم وقتی هستید بیام.:cry:

ستاره67

عضو جدید
دوستان م.شیمی عزیز لطفا اکه ممکنه راهنماییم کنید باید چیکار کنیم؟ چی بخونیم واسه این آزمونه؟
به امتحانش می ارزه شاید واقعا نیرو بخوان و وعده سر خرمن نباشه.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و درود بر می موی عزیز.
به شما میگن عضو فعال .همیشه هستید.
میگم جریان استخدامی چیه من خیلی امیدوار شدم.
دوست عزیز خیز رسیده شرکت گاز برای شرکت های استانی و شرکت خطوط لوله قرار بزودی آزمون استخدامی برگزارکنه.اگر واقعیت باشه و شرکت های استانی هم استخدام داشته باشند بانوان هم میتونند شرکت کنند.
آزمون هم معمولا علاوه بر درس های عموم (فارسی،زبان،اطلاعات رایانه) از درس تخصصی سیالات، جرم،ترمو،حرارت خواهد بود.البته اگر آزمونی باشه همون موقع میتونی دقیقشو بفهمی

ستاره67

عضو جدید
دوست عزیز خیز رسیده شرکت گاز برای شرکت های استانی و شرکت خطوط لوله قرار بزودی آزمون استخدامی برگزارکنه.اگر واقعیت باشه و شرکت های استانی هم استخدام داشته باشند بانوان هم میتونند شرکت کنند.
آزمون هم معمولا علاوه بر درس های عموم (فارسی،زبان،اطلاعات رایانه) از درس تخصصی سیالات، جرم،ترمو،حرارت خواهد بود.البته اگر آزمونی باشه همون موقع میتونی دقیقشو بفهمی
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز.
فک کردم شمام رفتی دوباره می خواستم گلیه کنم.

ستاره67

عضو جدید
برای همه ی م شیمی های عزیز:
خدا گوید تو ای زیبا تر از خورشید زیبایم

تو ای والا ترین مهمان دنیایم
بدانآغوش من باز است
شروع کن!
یک قدم با تو
تمام گام های مانده اش با من

بالا