گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
جاوید کوووووو؟ چرا اخراج شده ؟
وای نه!!!!!!!!!!!!!!
جاوید هم اخراج کردن!!!!
این باشگاه دیگه موندن نداره
منم میرم به سمت اخراج...............

Schneider

مدیر بازنشسته
جاوید اخطارهاش رفت بالا...
1 ماه اخراج موقت شده
من با این تصمیم اصلا موافق نبودم
یعنی دست من بود اخطار آخری رو بش نمیدادم

mahz

کاربر حرفه ای
سلام
جاوید چرا اخراج شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :biggrin::biggrin:
دارن ریشمون رو میزنن مراقب خودتون باشید:cry::cry::cry:

آخرین ویرایش:

ستاره67

عضو جدید
سلام .ممنون .ایندفعه بخاطر گل روی شما بخشیدمشون آقایjava-arash.:smile:ولی از شوخی گذشته واسه خوشامدگوییتون متشکرم.امیدوارم بتونم دوست خوبی برای همه مهندس شیمی های خوب باشم.

آخرین ویرایش:

ستاره67

عضو جدید
سلام و درود بر شما دوست عزیز. آقای/خانم می مو (کدومش درسته؟)ممنون از خوشامد گوییتون.فک کنم شما عضو بسیار فعال مهندسان شیمی هستید.از آشناییتون خوشحالم.

ستاره67

عضو جدید
وای سلام seabride عزیز خیلی خوشحالم کردی.:heart:ببخشیدا من حول شدم یه دفعه این همه تحویلم گرفتید:surprised:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و درود بر شما دوست عزیز. آقای/خانم می مو (کدومش درسته؟)ممنون از خوشامد گوییتون.فک کنم شما عضو بسیار فعال مهندسان شیمی هستید.از آشناییتون خوشحالم.
درود
ستاره خانوم اگر میبینی کسی خوش آمد نگفت از طرفی یه مدته باشگاه خلوت شده از طرفی بچه ها شاید ندیدند.
خوشحالی خودم و همه میم شیمی های باشگاه رو از ورودتون به جمعمو اعلام میکنم.
امیدوارم بتونم برای هم دوستان خوبی باشیم و به همدیگه کمک کنیم.

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای سلام seabride عزیز خیلی خوشحالم کردی.:heart:ببخشیدا من حول شدم یه دفعه این همه تحویلم گرفتید:surprised:
سلام دوست عزیز امیدوارم که هم شما بتونید از اصلاعات بچه ها استفاده کنید و هم دوستان از اطلاعات شما پس منتظر شما هستیم

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید اگه غلط املایی دارهمتاسفانه چند روزی هست که نمی تونم پست هامو ویرایش کنم

ستاره67

عضو جدید
سلام ممنون از لطف همگیتون.منم خیلی خوشحالم که عضو باشگاه شدم.اینجا آدم هایی هستن که فقط به خودشون فکر نمی کنن.من خیلی دوست دارم بتونم کمکی بکنم ولی راستش خیلی بلد نیستم واسه همین هم به راهنماییتون احتیاج دارم:smile:

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
جاوید اخطارهاش رفت بالا...1 ماه اخراج موقت شدهمن با این تصمیم اصلا موافق نبودمیعنی دست من بود اخطار آخری رو بش نمیدادم
پس بالاخره کار دست خودش دادیه ماهی از دستش راحت شدیم ( شوخی کردم جاوید به دل نگیر)منتظرتیم برگردی

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از لطف همگیتون.منم خیلی خوشحالم که عضو باشگاه شدم.اینجا آدم هایی هستن که فقط به خودشون فکر نمی کنن.من خیلی دوست دارم بتونم کمکی بکنم ولی راستش خیلی بلد نیستم واسه همین هم به راهنماییتون احتیاج دارم:smile:
زیاد سخت نیست هرجا که اطلاعاتی دیدی که به درد می خوره بزار تو باشگاهاگه جزوه یا چیزی داری هم همینطورکم کم راه می افتی

ستاره67

عضو جدید
ممنون.سعی خودم رو می کنم زودتر یاد بگیرم.به امید دیدار.
م شیمی ها روزتون بخیر.خدانگهدار;)

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام باز که اینجا سوت و کوره
منم کم کم میرم از این سایت
دیگه سایت رو دوست ندارم
یا حداقل کمتر میام
فایده نداره دیگه

mahz

کاربر حرفه ای
سلام باز که اینجا سوت و کوره
منم کم کم میرم از این سایت
دیگه سایت رو دوست ندارم
یا حداقل کمتر میام
فایده نداره دیگه
سلام خانومی
بچه ها اکثرا روزه میگیرن عتو این گرما خیلی سخته
ما شاغل ها هم که از سر کار بیایم فقط میخوابیم
نری یه وقتی هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
قول میدم دوباره درست میشه:gol::gol::gol:

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده چنین قصدی نداشتم.
درست می فرمایید. شما اینقدر بزرگ و بزرگوارید که ما ریز میزه ها شما رو نمیبینیم...
خواهش مینمایم
نه دیگه ببین آقا می مو درسته سنتو نگفتی ولی از هر نظری که بگی من کوچیک ترو ریزه ترم

بالا