گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه عادت همه ماست شب امتحان درس بخونیم:smile:
آخه شما موقع امتحانات 24 ساعت باشگاهی برام سوال شد کی درستو میخونی :D
اتفاقا یکی از دوستان همین سوال رو با پیام خصوصی ازم پرسید....حالا برا شما هم توضیح میدم......
من چنتا عادت خوب یا بد دارم.......
1-نمیتونم روی زمین درس بخونم چون گردن درد میگیرم و درس رو خوب نمیفهمم پس همیشه باید روی میزم درس بخونم
2-همراه درس خوندن باید حتما موسیقی سنتی گوش بدم پس چون گوشیم رو فروختم مجبورم لب تاپم رو روشن بزارم و موسیقی باهاش گوش بدم
3-چون لب تاپ روشنه و اینترنت وصله پس باید به احترام دوستان همیشه حاضر باشم:D

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا یکی از دوستان همین سوال رو با پیام خصوصی ازم پرسید....حالا برا شما هم توضیح میدم......
من چنتا عادت خوب یا بد دارم.......
1-نمیتونم روی زمین درس بخونم چون گردن درد میگیرم و درس رو خوب نمیفهمم پس همیشه باید روی میزم درس بخونم
2-همراه درس خوندن باید حتما موسیقی سنتی گوش بدم پس چون گوشیم رو فروختم مجبورم لب تاپم رو روشن بزارم و موسیقی باهاش گوش بدم
3-چون لب تاپ روشنه و اینترنت وصله پس باید به احترام دوستان همیشه حاضر باشم:D

آخرش نفهمیدم کی درس میخونی:biggrin:

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا واسه ما که اینطور نبود بیشتر خودشیرین ها مورد توجه بودند دختر و پسرش هم تفاوتی نداشت

سودا بیا تایید کن
درسته اما یه گوشه چشمی به شما دارن
البته ورودی م شیمی ما همه ی دانشجواش میمونن جنازه باید پول بندازی تو حلقشون تا حرف بزنن چه دخترها چه پسرها البته دخترای م شیمی ما فکر کنم کلا لال هستن اصلا حرف نمیزنن به همین خاطر استادها هر کاری بخوان به سرمون میارن و کسی اصلا اعتراضی نمیکنه مثلا اگه استاد بگه فردا کل کتاب امتحانه کسی هیچ چیزی نمیگه اینم از وضع دانشگاه ما!!!!!

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان دارم خو درس میخونم.........ترمودینامیک 1 فصل 7 قانون دوم ترمودینامیک(ماشین های گرمایی و یخچال ها) الان آخراشم....:D

الان که داری تو باشگاه پست میذاری:D
اینجوری درس میخونی که آخرش میگی گند زدم:)

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان که داری تو باشگاه پست میذاری:D
اینجوری درس میخونی که آخرش میگی گند زدم:)
ن اون ماله چیز دیگه ای هست..........مقصر خودم بودم که موازنه رو دسته کم گرفتم اینجور بیچاره شدم
البته اول هر ترم با خودم تصمیم میگیرم که باید این ترم رو شاهکار کنم اما امروز بدتر از دیروز:(
البته اومدیم اینجا ثبت نام تا از مطالبش استفاده کنیم اسیر دوستان شدیم و الانم معتاد صفر باشگاه هستیم:D

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ن اون ماله چیز دیگه ای هست..........مقصر خودم بودم که موازنه رو دسته کم گرفتم اینجور بیچاره شدم
البته اول هر ترم با خودم تصمیم میگیرم که باید این ترم رو شاهکار کنم اما امروز بدتر از دیروز:(
البته اومدیم اینجا ثبت نام تا از مطالبش استفاده کنیم اسیر دوستان شدیم و الانم معتاد صفر باشگاه هستیم:D

اینجا بدجور اعتیاد آوره
البته بستگی به آدمش هم داره بعضیا خوب مقاومت می کنند و میرن درساشونو میخونن:d

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی تو تاپیک مسابقه آلات موسیقی در مورد دف پست زدی.......... تشکرم تموم شده بود ولی دمت گرم عاشق دف هستم مخصوصا اگه نوازندش بیژن کامکار باشه عاشقشم
موسیقی فقط اصیل ایرانی دف و تنبور و ستار و تار و...............

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا بدجور اعتیاد آوره
البته بستگی به آدمش هم داره بعضیا خوب مقاومت می کنند و میرن درساشونو میخونن:d
معتادها همیشه اول اینو میگن ..........من که معتاد نیستم فقط تفریحی میزنم.............منم فقط تفریحی میام اینجا روزی چند ساعت معتاد که نشدم
:w18:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی تو تاپیک مسابقه آلات موسیقی در مورد دف پست زدی.......... تشکرم تموم شده بود ولی دمت گرم عاشق دف هستم مخصوصا اگه نوازندش بیژن کامکار باشه عاشقشم
موسیقی فقط اصیل ایرانی دف و تنبور و ستار و تار و...............

آره خودمم دف دوست میدارم

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته یه چیز بگم همش که اینجا وقتمو به الافی نمیگذرونم یه چیزایی میخونیم یاد میگیرم به درد زندگیمون بخوره خو.........
ما بریم یکم استراحت کنیم و زودی بیایم.....بای بای.............:w45:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته یه چیز بگم همش که اینجا وقتمو به الافی نمیگذرونم یه چیزایی میخونیم یاد میگیرم به درد زندگیمون بخوره خو.........
ما بریم یکم استراحت کنیم و زودی بیایم.....بای بای.............:w45:

البته که همینطوره:)
بسلامت

mataa

کاربر فعال
والا تا ما یادمونه استادا عشقی نمره میدادن به دخترا و ما پسرا دادمون در میومد!!!!
حالا این استاد مررررررد کیه که به دخترا نمره نداده :) ؟دمش گرم

گل گفتی !!

سلام
خوبین ؟ خوشین ؟ عصرتون بخیر
این میکروبیولوژی ها چه تنبلن ! 3 روزه یه سوال پرسیدیم ، دریغ از جواب

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان دارم خو درس میخونم.........ترمودینامیک 1 فصل 7 قانون دوم ترمودینامیک(ماشین های گرمایی و یخچال ها) الان آخراشم....:D

پس شما ترمودینامیکم برداشتی؟!؟!؟آخه چطووووووور؟!؟!؟مگه موازنه پیش نیازه ترمو نیس؟!!؟؟:eek:

mataa

کاربر فعال
سلام عماد تو خوبی؟ ما خوبیم
سوالت چی بود ؟

مرسی خوبم . خدارو شکر
یه اطلاعاتی در مورد هترو تروف میخواستم . محیط کشتش . کاربرد محیط کشتش چیه ؟
ما توی آزمایشگاه برای آزمایش میکروب شناسیِ آب ، از هتروتروف استفاده میکنیم . یه اطلاعاتی در موردش می خواستم .

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!!!!ولی تو دانشگاه ما پیش نیازه و کسایی که موازنه پاس نکنن نمیتونن ترمو بردارن:w20:
واله تو چارت ما که پیش نیاز نیست....الانم چنتا چارت دیگه از دانشگاه های مختلف دیدیم که موازنه پیش نیاز هیچ درسی نیست....

avid.s

عضو
بچه ها امروز امتحان موازنه ام رو خیلی بد دادم......بیچاره شدم رفت.............ای خدا............

:(:crying::crying2:

موازنه درس شیرینیه
امتحان ما هم خیلی سخت بود .کلوز و وقتشم از حد استاندارد، کمتر !!
خیلی نا امید بودم

دیروز نمرم اومد
خداروشکر با نمره ی خوبی پاسش کردم .

امیدوارم نتیجه امتحان شما هم خوب بشه ....

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
موازنه درس شیرینیه
امتحان ما هم خیلی سخت بود .کلوز و وقتشم از حد استاندارد، کمتر !!
خیلی نا امید بودم

دیروز نمرم اومد
خداروشکر با نمره ی خوبی پاسش کردم .

امیدوارم نتیجه امتحان شما هم خوب بشه ....
کجاش شیرینه مزه ضحر مار میده...........ترو خدا اسمش رو نیار فشارم میوفته
خداروشکر که امتحانت خوب شده.............من که هنوز نمرش نیومده ولی اطمینان دارم که میافتم................چون خیلی سخت بود :(
حالا چند شدی؟

بالا