گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه امتحانیمون افتضاااحه.در عرض یه هفته امتحان پایان ترممون میخاد تموم شه.فک کن 19 واحدو در عرض یه هفته باید بدم تموم شه:|

اره همیشه همینه عزیزم ..اون ازترم پیش وفشردگیش اینم این ترم که باز پشت سرهمه..خدا کمکمون کنه ..:confused:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره همیشه همینه عزیزم ..اون ازترم پیش وفشردگیش اینم این ترم که باز پشت سرهمه..خدا کمکمون کنه ..:confused:

موندم کودومشو بخونم.اون از ترمو با اون نمره افتضاحه میان ترمم .استاد گفته باید حداقل 80%درصد پایانیو بگیری .یک سوم بچه ها رفتن حذف کردن من نمیدونم به چه امیدی نگهش داشتم:biggrin:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
موندم کودومشو بخونم.اون از ترمو با اون نمره افتضاحه میان ترمم .استاد گفته باید حداقل 80%درصد پایانیو بگیری .یک سوم بچه ها رفتن حذف کردن من نمیدونم به چه امیدی نگهش داشتم:biggrin:

از یجا شروع کن دیگه :D
ای باابا الکی میگه تو فقط حذفش نکن خوب بخون کاری نمیکنه ..امید خوبه عزیزم منم فقط با امید دارم میرم جلو..منکه اصلا حرارتم خوب نیست هیچی نمیفهمم ..:)

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از یجا شروع کن دیگه :D
ای باابا الکی میگه تو فقط حذفش نکن خوب بخون کاری نمیکنه ..امید خوبه عزیزم منم فقط با امید دارم میرم جلو..منکه اصلا حرارتم خوب نیست هیچی نمیفهمم ..:)

چنتا از ترم بالاییا تو کلاسمون هستن.هی موج منفی میدن.میگن این قسمتای پایان ترم حجیمه نمیتونی برسونی.::cry::D
ایشالا این ترمم درسارو پاس کنیم بره پی کارش.من که دیگه قید معدلو زدم،فقط مشروط نشم:D

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
چنتا از ترم بالاییا تو کلاسمون هستن.هی موج منفی میدن.میگن این قسمتای پایان ترم حجیمه نمیتونی برسونی.::cry::D
ایشالا این ترمم درسارو پاس کنیم بره پی کارش.من که دیگه قید معدلو زدم،فقط مشروط نشم:D

نه بابا مشروط نمیشی..ترم باالاییا جو میدن شما حرف منو گوش کن بخون نتیجه شو میبینی:D..قسمت تعادل عالیه واسه نمره گرفتن فقط باید لم حدس وخطا رو خوب یاد بگیری ..واسه محلولهاهم فوگاسیته و مسایلشو حل کن ..از کتاب میخونی ترمو رو یا جزوه؟؟

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون همش انباشته شده میترسم مشروط شم آبروم بره.
ترمو.موازنه.استاتیک.ریاضیات مهندسی....
وای خدای من بیچارم.:wallbash:

اوووووه.ترم چندی که موازنه رو با ترمو برداشتی؟:surprised:
دیگه مجبوووریم.واسه همه اینطوره.درسای منم انباشته شده.هر هفته هم میان ترم داریم.

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره ولی همش درجا میزنم.
بیشتر اهل شعارم نه عمل......
امیدوارم به خودم بیام تا دیر نشده.
درس موازنه مثل یه کابوس برام میمونه!

از موازنه نترس.میتونی نمره بیاری.
ولی ترمو رو خوب بخون:D

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ولی همش درجا میزنم.
بیشتر اهل شعارم نه عمل......
امیدوارم به خودم بیام تا دیر نشده.
درس موازنه مثل یه کابوس برام میمونه!
موازنه خوان اول مهندسی شیمیه یکم نامفهومه..بخون حتما تمام شه بره ..نذار ازهمین اول بمونی تو درسا..رشته رشته سختیه حالا که امدی توش محکم برو جلو;)

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا مشروط نمیشی..ترم باالاییا جو میدن شما حرف منو گوش کن بخون نتیجه شو میبینی:D..قسمت تعادل عالیه واسه نمره گرفتن فقط باید لم حدس وخطا رو خوب یاد بگیری ..واسه محلولهاهم فوگاسیته و مسایلشو حل کن ..از کتاب میخونی ترمو رو یا جزوه؟؟

فوگاسیته مگه فصل 11 نیست؟
امتحان پایان ترمم فصل 12 تا 16 هست
بیشتر از رو جزوه میخونم ولی کتابشم دارم

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
موازنه خوان اول مهندسی شیمیه یکم نامفهومه..بخون حتما تمام شه بره ..نذار ازهمین اول بمونی تو درسا..رشته رشته سختیه حالا که امدی توش محکم برو جلو;)
رشتمو خیلی دوس دارم اما درسامو یکم شل میگیرم.ن زیاد شل میگیرم!

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوگاسیته مگه فصل 11 نیست؟
امتحان پایان ترمم فصل 12 تا 16 هست
بیشتر از رو جزوه میخونم ولی کتابشم دارم

یادم نیست اره انگار همون 11هستش..البته بستگی به استاد داره از رو چی و درچه سطحی امتحانشو میگیره ولی من کتابش خیلی بهم کمک کرد..عزیزم موفق میشی توکل بخدا;)
رشتمو خیلی دوس دارم اما درسامو یکم شل میگیرم.ن زیاد شل میگیرم!

اره منم همینطور بودم واقعا ...بااین تفاوت که علاقمم کم بود خداروشکر شما باز علاقه داری بهش:D..تادیرتر نشده بخون .

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادم نیست اره انگار همون 11هستش..البته بستگی به استاد داره از رو چی و درچه سطحی امتحانشو میگیره ولی من کتابش خیلی بهم کمک کرد..عزیزم موفق میشی توکل بخدا;)

اره منم همینطور بودم واقعا ...بااین تفاوت که علاقمم کم بود خداروشکر شما باز علاقه داری بهش:D..تادیرتر نشده بخون .

اره بچه ها هم میگفتن کتاب بهتر از استاد درسو گفته.ایشالا ببینم چه میشه.خدا کنه این ترم همه رو پاس کنم

بچنیا من برم سر درسم.فعلنی خداحافظ همگیتون

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اول زیاد علاقه نداشتم اما با آشنایی از طریق یک دوست تو همین باشگاه که به جرات میتونم بکم زندگیم رو مدیون اون هستم و چراغ روشنایی زندگی رو بهم نشون داد راه حق و حقیقت.
اون به زندگی من معنا بخشید.
خدا حفظش کنه....

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم اول زیاد علاقه نداشتم اما با آشنایی از طریق یک دوست تو همین باشگاه که به جرات میتونم بکم زندگیم رو مدیون اون هستم و چراغ روشنایی زندگی رو بهم نشون داد راه حق و حقیقت.
اون به زندگی من معنا بخشید.
خدا حفظش کنه....[/QUOTE]

اون دوست کی بود.بگو منم برم باهاش صحبت کنم:cry:

mataa

کاربر فعال
یه استاد مزخرف داشتیم که یه بار - تنها یه بار - یه حرف درست ازش شنیدم . گفت : هیچ عجله نکنید که از دانشگاه برید ، اون بیرون هیچ خبری نیست .

الان میفهمم منظورشو .

دوستم با مدرک مهندسی شیمی توی عسلویه رانندگی میکنه . ولی حقوقش بد نیست . به رانندگی هم راضیم

............................................
............................................

این مدیریتی ها چه آدم های خسیس و کنسی هستن . یه جزوه میخوای باید بری بخری :razz: هرکی میبینی واسه خودش یه سایت / وبلاگی راه انداخته کتاب و جزوه میفروشه .
اینا دیگه کی هستن باباااااا

صد شرف به بچه های شیمی .
همین چند وقتی که واسه کنکور میخوندم کلی جزوه و کتاب و کوفت و زهر مار واسم ایمیل کردن ..
خوب که حالا علوم انسانی هستن :D

آخرین ویرایش:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای باباااا.نترس نمیرم ترورش کنم:دی
خب خسیس نشید دیگه شاید مشکل بی علاقگیه منم تونستن حل کنن

آخه شاید صحبت هاش به مزاج شما خوش نیاد!
آخه هر کسی از این جور بحث های اون بزرگوار خوشش نمیاد!
جوینده یابنده ست.
انشاله اگه قسمت شد شما هم باهاش آشنا میشین.....

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه شاید صحبت هاش به مزاج شما خوش نیاد!
آخه هر کسی از این جور بحث های اون بزرگوار خوشش نمیاد!
جوینده یابنده ست.
انشاله اگه قسمت شد شما هم باهاش آشنا میشین.....

من از هر نوع بحثی خوشم میاد:D
جوینده یابنده است به شرطی که بدونه چیو باید جستجو کنه:confused:
خب میشه یه توضیح مختصر بدید که چه چیزایی گفتن که شما نسبت به رشته علاقه مند شدید؟

بالا