گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
افرین...چه جوری تونستی؟از اون بچه درسخونایی پس .حتما معدلتم بالاس الفی اره؟
نه بابا
الفم کجا بود
درس فقط مال شب امتحانه
البته این ترم خیر سرم اومدم طول ترم درس بخونم ولی استرس جلسه امتحان کل زحماتم رو به باد داد:razz:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
خوب یا بد ما هم امتحانامون تازه اول تیر شروع میشه .... خدابخیر کنه ...

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
البته ناگفته نماند که اگه انگیزه پیدا کنی 6 ترمه هم میتونی تموم کنی
(3 تا تابستون 18 واحد و ترم آخر هم 24-25 واحد):biggrin:

P O U R I A

مدیر تالار
بابا لااقل تابستون آدم دیگه باید برای خودش باشه ....نه که تو تابستونم 18 واحد بگذرونی....:surprised:

دختر یخی

عضو جدید
البته 6 ترمه واسه اوناست که استادشون باهاشون لج نمیکنه
نه امثال ماها که استادامون سایمونم از 2 کیلومتری میزنن

واسه ارشد شروع کردین به خوندن؟من میخام امسال ازمایشی شرکت کنم به نظرتون کدوم درسارو همینجوری تو تابستون بخونم؟

P O U R I A

مدیر تالار
واسه ارشد شروع کردین به خوندن؟من میخام امسال ازمایشی شرکت کنم به نظرتون کدوم درسارو همینجوری تو تابستون بخونم؟
اگر امسال سال آخرتون نیست ... خوب دلیلی برای خوندن درسا نمی بینم ... حال کنید تا میشه که دیگه این روزا تکرار نمیشه ...:biggrin:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شما کدوم دانشگاهین؟
دانشگاه غیر انتفاعی ((شمال))
قراره از هفته آینده شروع کنم خوندن
ترم چندی؟
چیا پاس کردی؟

دختر یخی

عضو جدید
اگر امسال سال آخرتون نیست ... خوب دلیلی برای خوندن درسا نمی بینم ... حال کنید تا میشه که دیگه این روزا تکرار نمیشه ...:biggrin:
منم گفتم تفریحی اگه وقت داشتم و دیدم حسش هست و اینا وگرنه من جزو بچه ها درسخونا محس.وب نمیشم.ولی خدا نکنه دانشگاه تموم شه چون اگه کار گیرم نیاد یا ارشد قبول نشم تو خونه دق میکنم

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ترم 6ام اما یه ترم حساب نمیشه یعنی ترم پنجم در واقع.راکتور جرم حرارتا ترمو ها اینارو پاس کردم
اگه واقعا میخوای قبول شی
راکتور و جرم (جرم رو کامل باید خوند چون شاید بعضی اساتید مثل استاد ما نرسیده باشن کل سرفصل ها رو درس بدن) و ترمودینامیک ها و سیالات و حرارت(اینکه شد همش:D) رو کامل بخون و به عملیات واحد که احتمالا ترم بعد برمیداری خیلی توجه کن
آخه جرم و عملیات ضریب 4 دارن و تاثیرشون فوق العادس
کنترل که نمیخونی تا وقت کنکور (البته خیلی مهم نیس ضریب 1 داره خیلیا اصن نمیزنن و سفید میذارن)
زبان هم که جای خود داره

دختر یخی

عضو جدید
اگه واقعا میخوای قبول شی
راکتور و جرم (جرم رو کامل باید خوند چون شاید بعضی اساتید مثل استاد ما نرسیده باشن کل سرفصل ها رو درس بدن) و ترمودینامیک ها و سیالات و حرارت(اینکه شد همش:D) رو کامل بخون و به عملیات واحد که احتمالا ترم بعد برمیداری خیلی توجه کن
آخه جرم و عملیات ضریب 4 دارن و تاثیرشون فوق العادس
کنترل که نمیخونی تا وقت کنکور (البته خیلی مهم نیس ضریب 1 داره خیلیا اصن نمیزنن و سفید میذارن)
زبان هم که جای خود داره

ممنون.زبانو خیلی دوس دارم ریدینگمم خیلی خوبه حتی ترجمه از بیرون قبول می کنم اما نمیدونم واس ارشد چی بخ.ونم؟

P O U R I A

مدیر تالار
نه 9ترمم البته معدلم بد نیستا حدود 15.5.
مگه شما 10ترمه تموم میکنین؟
والا دوست من... من ترم 8 هستم و کنکورمم دادم و فقط منتظرم ببینم کجا قبول میشم .... من تا شهریور فارغ میشم ...:D ... اگه شما دوستان گلم کمکی برای کنکور خوندن داشتید من با کمال میل در خدمتم...

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ممنون.زبانو خیلی دوس دارم ریدینگمم خیلی خوبه حتی ترجمه از بیرون قبول می کنم اما نمیدونم واس ارشد چی بخ.ونم؟
504 خوبه
میتونه تا 50% کنکور رو کمک کنه
برای زبان تخصصی هم فکرکنم اگه یه مشت مقاله ی تخصصی م.شیمی گیر بیاری بتونه کمک کنه

P O U R I A

مدیر تالار
به نظر من تو زبان کنکور مهمترین چیز ریدینگ هستش ... بهترین کار برای شما حل کرد ریدینگ های بیشتر مخصوصا آزمون های سالهای قبل و مراکز آموزشی...:smile:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
والا دوست من... من ترم 8 هستم و کنکورمم دادم و فقط منتظرم ببینم کجا قبول میشم .... من تا شهریور فارغ میشم ...:D ... اگه شما دوستان گلم کمکی برای کنکور خوندن داشتید من با کمال میل در خدمتم...
خب پس واجب شد ازت چنتا سوال بپرسم:D
نظرت در مورد کنترل 1و2 در کنار هم چیه؟
کنترل شما هم عجیب و غریب بود؟؟!!!!
آخه ما یه استاد مشنگ داریم اصلا بلد نیست درس بده و معمولا یه سوالای فضایی(البته با اون درسی که اون میده فضایی به نظر میاد!) هم میده برا امتحان

بالا