گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

ihih_jimbo

عضو جدید
واقعاااااااااا. قبله رفتن اینی .در حینه خذمت و بعد از اون یه دیوان اشعار تحریف شده چاپ میکنی ایشالله.

طب شعرم گرفته بد سودا:D......................می خوام یه شب شعر بزارم،دوست داشتی بیا;)

ihih_jimbo

عضو جدید
اصن تو چرا ادای آواتار منو درآوردی کلاه به دسته؟ حسوووووووود.
نمیدونم چرا این چند وقته دوست دارم زور بگم................نمیدونم از گردن کلفتیه دوس دارم.....برو آواتارتو عوض کن اصلا این یارو مدل آواتاره منه کلا........

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا این چند وقته دوست دارم زور بگم................نمیدونم از گردن کلفتیه دوس دارم.....برو آواتارتو عوض کن اصلا این یارو مدل آواتاره منه کلا........
عمرااااااااااا. زهی خیاله باطل.واسه من قدیمیتره. اصن عضویت من قدیمیتر از توئه. من هر چی بگم باید همون بشه.

ihih_jimbo

عضو جدید
عمرااااااااااا. زهی خیاله باطل.واسه من قدیمیتره. اصن عضویت من قدیمیتر از توئه. من هر چی بگم باید همون بشه.
مهم اعتبار منه............به هرکی بگی مهرداد دستشو میبره رو پیشونیش یه احترامی واسه من میزاره آره اعتبار مهمه نه سابقه

s.matavos

عضو جدید
سلام! بحث سر اعتبار و سابقه هست؟
مهم اعتبار منه............به هرکی بگی مهرداد دستشو میبره رو پیشونیش یه احترامی واسه من میزاره آره اعتبار مهمه نه سابقه
من هم اعتبارم بیشتر تره هم سابقه م! تنها کسی که اینحا از من قدیمی تره، آنایی هست که فعلا مرخصی گرفته!

sana.68

عضو جدید
سلام به روی ماه همتون .دلم واستون یه ذره شده. میخوام از کارام کم کنم بیشتر بیام پیشتون تا فراموشم نکردید:D

s.matavos

عضو جدید
مرسی. واقعا خستم از درسا حس میکنم دارم افسرده میشم دیگه.میخوام یه مدت مقادیری از درسا فاصله بگیرم.
نه فاصله نگیر، کمش کن! مقطع تحصیلیت عوض شده اینجوری شدی! منم همینجور شده بودم! مطالعه مو یه یه هفته ای به 5 ساعت در روز کاهش دادم، درست شد.

sana.68

عضو جدید
نه فاصله نگیر، کمش کن! مقطع تحصیلیت عوض شده اینجوری شدی! منم همینجور شده بودم! مطالعه مو یه یه هفته ای به 5 ساعت در روز کاهش دادم، درست شد.[/QUOTE
پس بهتره منم همین کارو انجام بدم . چون واقعا اذیت میشم .

Hidika

عضو جدید
سلام به بروبچ م شیمی گل
من تازه عضو باشگاه شدم از اینکه این همه همکار و هم رشته امو یه جا دیدم کلی ذوق کردم .
موفق باشید. یه سوال داشتم کدومتون دانشجویی و کدومتو ن شاغل ؟
من که اصلا امید به کار ندارم :(
ولی عاشق رشته ام

sana.68

عضو جدید
سلام به بروبچ م شیمی گل
من تازه عضو باشگاه شدم از اینکه این همه همکار و هم رشته امو یه جا دیدم کلی ذوق کردم .
ولی عاشق رشته ام

سلام عزیزم خیییییییلی خوش اومدی! همه جور داریم اینجا .من ارشدم ترم1. دانشگاه ازاد.تو چی دانشجویی؟ مام عاشق بودیم اومدیم این رشته ایشالا که کارم پیدا میشه:smile:

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممممممممممممم واییییییی خیلی دلم برا بچه ها تنگ شده..............
یادش ب خیر:cry:چقد می اومدم اینجااااااااااااا.......:(
حالا حوصله اصلا ندارم.........همش درگیر....................:cool:امیدوارم حال همتون خوب باشه................ب یادتون هستم همیشه.....در قلب منید...
دوستون دارم هوارتااااااااااااا........:redface:

mataa

کاربر فعال
سلام به بروبچ م شیمی گل
ولی عاشق رشته ام

تیر فارغ تحصیل شدم از مقطع کارشناسی .
فعلا بیکار
درگیر کارای خدمت / کنکور ارشد

بالا