گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب وقتی تا 4 بیداری، 2ساعتم بیشتر نمی خوابی همین میشه! من نیم ساعت قبل از اینکه تو بخوابی بیدار میشم!
فیلم مخصوصا از نوع سریالش بد جور اعتیاد میاره ها! حواست باشه کار دستت نده!
نه بابا سریال نمیبینم........
همش سینمایی میبینم...:))

sarang

عضو جدید
مگه همه مثل شما پسرا ms دارن که حرکات بدنتون کلا موزونه
هههههههههههههههه:biggrin:

دخملا همه با هم می ریزیم سر سینا نصفش کنیم!!!قبول؟!!

sarang

عضو جدید
سلام عزیز شما نازی جون هستی؟
سلام الناز جان.بله.بنده در خدمتم

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
میسی! اسم من سینا هست، مهندسی شیمی خوندم الان منتظر تکمیل ظرفیتم!
از آشنایی و عقد قرارداد صلح با شما خوشحالم!

بله من هم ستاره هستم ترم 5

واز این بابت که شما خوشحالی کلی ناراحتم!
:D

s.matavos

عضو جدید
خب دیگه برم آماده شم! کمتر آتیش بسوزونید!
سلام سیا و ویدا رو هم برسونید! دلم واسه جفتشون تنگ شده! آنایی هم که کارش درسته! میاد منو حرص میده میره! ایشالا که کاراش ردیف شه بازم هی بیاد!
دلم واسه آتیش باروندناش تنگیده!
شب همه مهندسای عزیز و آبجیای گلم، همراه با غیر مهندسای محترم، بخیر. خوب بخوابید. خوابای ناز رنگی ببینید!:gol:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سیا و ویدا رو هم برسونید! دلم واسه جفتشون تنگ شده! آنایی هم که کارش درسته! میاد منو حرص میده میره! ایشالا که کاراش ردیف شه بازم هی بیاد!
شب همه مهندسای عزیز و آبجیای گلم، همراه با غیر مهندسای محترم، بخیر. خوب بخوابید. خوابای ناز رنگی ببینید!:gol:
.....باز ساعت 8 شب فلنگو بست ا:D

sarang

عضو جدید

کجا در رفتی!!!!!وایسا تازه داشت قضیه هیجان انگیز میشد!

sarang

عضو جدید
عزیزم شما غرب تهران میشینی؟ دنبال اموزشگاه زبان خوب میگردم...میشناسی؟
نه فدات.ولی راجع به آموزشگاه یکی رو سراغ دارم طرفای میرداماد خیلی کارش درست بود.جاهای دیگه تهران رو نمیدونم.ولی کلا زبان سراها بد نیست کارشون.من در این حد میدونم.بقیش رو هم سیاوش لطف می کنه راهنماییت میکنه.موفق باشی عزیزم

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه فدات.ولی راجع به آموزشگاه یکی رو سراغ دارم طرفای میرداماد خیلی کارش درست بود.جاهای دیگه تهران رو نمیدونم.ولی کلا زبان سراها بد نیست کارشون.من در این حد میدونم.بقیش رو هم سیاوش لطف می کنه راهنماییت میکنه.موفق باشی عزیزم

مرسی گلم....

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
....من والا 2 سال کیش میرفتم ایک 5 سالی هم موسسه تهران اکسفورد تو میرداماد میرفتم از متد تدریس و کتاباش و محیطش خیلی راضی بودم...طرف غرب هم سفیر اگه بری خوبه اونم اگه میخوای بهت نزدیک باشه الناز خانوم

بالا