گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقایون مدیر
لطفن اینجا اسپم بازار نکنین
این دیگه چه رسمشه ؟
یه بار من اینجا اخطار
گرفتم
اگه ادامه پیدا کنه یه نامه رسمی به خود آقای پیرجو که خودش جزو عواملین جنایتن میفرستم
باید اخطار بگیرین
این یه اخطاریه جدی بود و گرنه من و اشکان حسابتون رو میرسیم
باز میگم جدی بود
با تشکر
جوجو

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
آقایون مدیر
لطفن اینجا اسپم بازار نکنین
این دیگه چه رسمشه ؟
یه بار من اینجا اخطار
گرفتم
اگه ادامه پیدا کنه یه نامه رسمی به خود آقای پیرجو که خودش جزو عواملین جنایتن میفرستم
باید اخطار بگیرین
این یه اخطاریه جدی بود و گرنه من و اشکان حسابتون رو میرسیم
باز میگم جدی بود
با تشکر
جوجو

اسپم ها به اینجا منتقل شد

mohammad_che_eng

عضو جدید
چی می شد خرید خدمتو دوباره آزاد می کردن....آخه من تا 1/8 که تاریخ اعزاممه چی کا کنم....:cry::cry:

Excalibur

عضو جدید
نیما جان میشه ازت بخوام واسه ام یه چیزی رو ترجمه کنی؟البته اگه نمی خندیا!
این اسپم چیه بچه ها میگن؟!
آخه من تازه واردم(به قول بچه های دانشگاه صفری ام)!

phalagh

مدیر بازنشسته
جالبه این آقایون همشون از سربازی فرار میکنن.
اما بعد از سربازی تا آخر عمرشون همیشه از دو دوره به خوبی یاد میکنن و میگن بهترین دوران زندگیشون بوده.یکی دوره تحصیل و بخصوص دانشگاه و دیگری دوره سربازی.

اتفاقا خوبه که میرید سربازی چون باعث میشه یه کوچولو بزرگتر بشید.یا به قولی مرد بشید.اما به نظر من بهترین جا برا سربازی ارتشه.بقیش به درد نمیخوره.

Excalibur

عضو جدید
آخه سربازی 2 سال دوری از این همه تلاشه که کرده آدم تا یه چیزایی یاد بگیره!
اگه بری سربازی بهتره یا بری 2سال سر یه کار مربوط به تحصیلاتت؟

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
میدونی فلق جان
دو سال سربازی دقیقا" در موقعی که پر از انرژی هستی ، تازه فارغ التحصیل شدی ، خیلی دوره رکود بدجوریه ، توی پادگان ها با یه مشت سرباز خسته و له باید سر . کله بزنی ، به مرور زمان انرژی ات رو از دست میدی و بعد دو سال که اومدی بیرون یه آدم بیحال هستی که باید تازه دوباره سعی کنی درسهایی رو که یادت رفته ، یادت بیاد و بگردی دنبال کار
ولی وقتی تموم شد ، به دلیل برخورد یا طیف وسیعی از افراد که خیلی از اونها هم خل و چل هستن ، خاطرات زیادی برات میمونه
به قول معروف میگن دو سال میری خدمت ، بیست سال تعریف میکنی

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالا روزی خودتون باشه
دعا میکنم من معاف شم

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سربازي

سربازي

دوره سربازي بدترين زمان براي جوانهاست در اين دوران اموزش دهندگان سعي ميكنند تا غرور جواني را شكسته و زير پا له كنند و قدرت نظام را به سرباز تفهيم نمايند اين دوران چيزي بجز اتلاف وقت و شكسنه شدن فرد نيست زماني را كه سرباز از دست ميدهد يكي از زيباترين دوره هاي زندگي او ميتونسته باشه ولي به يكي از تلخترين دوران تبديل ميشه اما وقتي مجبور به انجام كاري ميشويد بايد از زاويه اي ديگر به ان نگريسته (يعني بدانيد كه قرار بشكنندت ولي توغرورتو حفظ كن و اين اراده را در خودت تقويت كن)و با بهره گيري از فرصت ها (پايه ريزي دوستي هاي عميق و از دست ندادن فرصت هايي كه قبلا برات ارزشي نداشته اند)انجام ان كار را اسانتر نماييد
میدونی فلق جان
دو سال سربازی دقیقا" در موقعی که پر از انرژی هستی ، تازه فارغ التحصیل شدی ، خیلی دوره رکود بدجوریه ، توی پادگان ها با یه مشت سرباز خسته و له باید سر . کله بزنی ، به مرور زمان انرژی ات رو از دست میدی و بعد دو سال که اومدی بیرون یه آدم بیحال هستی که باید تازه دوباره سعی کنی درسهایی رو که یادت رفته ، یادت بیاد و بگردی دنبال کار
ولی وقتی تموم شد ، به دلیل برخورد یا طیف وسیعی از افراد که خیلی از اونها هم خل و چل هستن ، خاطرات زیادی برات میمونه
به قول معروف میگن دو سال میری خدمت ، بیست سال تعریف میکنی

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیما جان میشه ازت بخوام واسه ام یه چیزی رو ترجمه کنی؟البته اگه نمی خندیا!
این اسپم چیه بچه ها میگن؟!
آخه من تازه واردم(به قول بچه های دانشگاه صفری ام)!

اسپم یعنی استفاده از حملات و کلمات بیهوده
یعمی نظرایی که هیچ ربطی نداره به موضوع
یعنی بیهوده گویی
یعنی حرفهای همه ما ایرانی ها

mohammad_che_eng

عضو جدید
فلق جان بدترین جا برا خدمت ارتشه....باز می گفتی سپاه یا نیرو انتظامی یه چیزی...:cry:

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه این سربازی هم نبود ، شما پسرا زیادی خوش به حالتون بود :D

برین خدا رو شکر کنین فقط می رین سربازی!!!! ما کل عمرمون سربازیم:w05:

اگه این سربازی هم نبود ، شما پسرا زیادی خوش به حالتون بود :D

برین خدا رو شکر کنین فقط می رین سربازی!!!! ما کل عمرمون سربازیم:w05:
میشه بپرسم چه گردانی تشریف دارین ؟! :d

نکنه بجای رشته مهندسی شیمی رفتی دانشکده افسری خودت خبر نداری !

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بپرسم چه گردانی تشریف دارین ؟! :d

نکنه بجای رشته مهندسی شیمی رفتی دانشکده افسری خودت خبر نداری !

آخه اقای عراقی گفتن جوونا رو تو سربازی خورد شخصیت می کنن.... منم یاد خودمون افتادم دیگه!

من جدی گفتم ! حالا تو به شوخی بگیر، مسخره کن :w05:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
آخه تو اوج انرژی باید بری یه مشت کار الکی انجام بدی.به خدا من که سپاه بودم ساعت 2:55 بیدارمون میکردن تا آخر شب هیچ کاریم نمیکردیم.

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازنين خانم بيا در بخش سازمان مهندسين مشاور مشاركت كن و در يك پروژه خود ازمايي داشته باش
آخه اقای عراقی گفتن جوونا رو تو سربازی خورد شخصیت می کنن.... منم یاد خودمون افتادم دیگه!

من جدی گفتم ! حالا تو به شوخی بگیر، مسخره کن :w05:

phalagh

مدیر بازنشسته
فلق جان بدترین جا برا خدمت ارتشه....باز می گفتی سپاه یا نیرو انتظامی یه چیزی...:cry:
سپاه؟؟نیروی انتظامی؟؟؟
آره دیگه اگه بخور بخواب بخواین اینجاها خوبه.
ولی به نظر من ارتش عالیه.چون حسابی حالتون رو جا میاره.:Dیه جای قانونمند و درست حسابی اگه تو نظام باشه ارتشه. ارتش یعنی قانون و نظم.این پسرای سوسول و مامانی رو خوبه بفرستن ارتش.

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين خانم فلق اينقدر سختگير نباش بيا در بخش سازمان مهندسين مشاور مشاركت كن و در يك پروژه توان مهندسيتو ارتقا بده.
سپاه؟؟نیروی انتظامی؟؟؟
آره دیگه اگه بخور بخواب بخواین اینجاها خوبه.
ولی به نظر من ارتش عالیه.چون حسابی حالتون رو جا میاره.:Dیه جای قانونمند و درست حسابی اگه تو نظام باشه ارتشه. ارتش یعنی قانون و نظم.این پسرای سوسول و مامانی رو خوبه بفرستن ارتش.

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازنين خانم بيا در بخش سازمان مهندسين مشاور مشاركت كن و در يك پروژه خود ازمايي داشته باش

حتما آقای عراقی! در خدمت هستم ، هر کار کوچیکی از عهده ام بر بیاد انجام می دم.

منظورم از سرباز بودن هم اوضاع اجتماعمون بود، پسرها هم که همش می گن ما می ریم سربازی ! همه ی هم و غمشون همین یه سربازیه! خاستم بگم جامعه فقط واسه اونا سرعت گیر نمی ذاره، البته بگم باشگاه اوضاعش خیلی فرق می کنه، من از بودن بین دوستان و اومدن به باشگاه لذت می برم ، همین امروز هم رزوممو به اشکان تحویل می دم.

phalagh

مدیر بازنشسته
ببين خانم فلق اينقدر سختگير نباش بيا در بخش سازمان مهندسين مشاور مشاركت كن و در يك پروژه توان مهندسيتو ارتقا بده.
والا دلم میخواد.به اونجا هم سر میزنم و پستاشو میخونم. ولی نمیدونم چقد میتونم مفید باشم.شاید هیچی.:(

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از اينكه قول همكاري داديد من سالهاي 56 تا 58 سربازي رفتم در اون دوران مخصوصا سه ماه اول موهاي سر همه رو از بيخ ميتراشند و يه لباس سوپوري تنت مكنند و يك موجود بيسواد و بي كلاسي شروع ميكنه بهت توهين كردن تا هر چه غرور داري بريزي دور و تابعيت از نظام سلطه گر را ملكه ذهنت كني تا مبادا بعدها هوس كني بگي آقا چرا زور ميگي ! به اين رفتار ها نميگن مرد شدن من بهش ميگم خنثي و نامرد شدن .
حتما آقای عراقی! در خدمت هستم ، هر کار کوچیکی از عهده ام بر بیاد انجام می دم.

منظورم از سرباز بودن هم اوضاع اجتماعمون بود، پسرها هم که همش می گن ما می ریم سربازی ! همه ی هم و غمشون همین یه سربازیه! خاستم بگم جامعه فقط واسه اونا سرعت گیر نمی ذاره، البته بگم باشگاه اوضاعش خیلی فرق می کنه، من از بودن بین دوستان و اومدن به باشگاه لذت می برم ، همین امروز هم رزوممو به اشکان تحویل می دم.

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مهندس شيمي هستيد حتما ميتوانيد كمك كنيد شما بدانيد كه يكي از علمي ترين رشته هاي مهندسي رشته مهندسي شيميست توانايي هاي زيادي در اين افراد وجود دارد كافيست يه كم تمرين كنند.
والا دلم میخواد.به اونجا هم سر میزنم و پستاشو میخونم. ولی نمیدونم چقد میتونم مفید باشم.شاید هیچی.:(

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
یه توصیه : هر جا میرید ، سرباز یا افسر راهنمایی و رانندگی نشین که بیچاره هستید.
ولی اگه شدین ، من چند تا شماره دارم بهتون میدم ، برام جریمشون کنید. :w07:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بده من واست جریمه میکنم
آشنا دارم
شوهر عمم اینکارست
قبلنا بدون گواهینامه سروار میشدیم کسی کارمون هم نداشت، پارتی بازی :biggrin:

راستش من باید برم نیرو دریایی
حال میده

بالا