گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از روزگار دلم گرفته، ازین تکرار دلم گرفته،دلم میخواد گریه کنم بارون ببار دلم گرفته دلمی میخواد گریه کنم گریه کنم گریه کنم...
...ستاره پر پر میکنی ای نازنین گریه نکن ...برای این در به در بی سرزمین گریه نکن...

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه خوب بخوابین
خوش بگذره فردا که جمعست
سودی مواظب خودت باش
سیاوش زیاد شیطونی نکن(راستی متولد چه ماهی هستی تو؟)
وحید و حسین ادامه بدین
قربون همتون(دعاکنین امشب واسه منو سیناو نازنین) بای بای
...خوب بخوابی انایی..خرداد:D

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه خوب بخوابین
خوش بگذره فردا که جمعست
سودی مواظب خودت باش
سیاوش زیاد شیطونی نکن(راستی متولد چه ماهی هستی تو؟)
وحید و حسین ادامه بدین
قربون همتون(دعاکنین امشب واسه منو سیناو نازنین) بای بای
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم .برو استراحت کن. آروم بخواب همه چی اوکی میشه.

مخلصیم

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای مردم از خنده بچه ها. اگه بدونین دوستام اینجا چه دلغک بازی در میارن. دارن ادا اسلوموشن درمیارن.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...ستاره پر پر میکنی ای نازنین گریه نکن ...برای این در به در بی سرزمین گریه نکن...

تو آسمون زندگیم ستاره بوده بیشمار...اما شبای بی کسیم یکی نمونده از هزار، یکی نمونده از هزار/
ستاره های گمشده هر شب من هزار هزار ...اما همیشگی تویی ستاره ی دنباله دار،یکی نمونده از هزار/
ای آخرین تنها ترین اواره ی عاشق....

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برگریزونای پاییز........کی چشم به رات نشستههه
از جلو پات جمع میکنه.....برگای زرد و خسته
کی منتظر میشینه حتی شبای یلداااااااا........

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برگریزونای پاییز........کی چشم به رات نشستههه
از جلو پات جمع میکنه.....برگای زرد و خسته
کی منتظر میشینه حتی شبای یلداااااااا........

نکته ی این آهنگش میدونین چیه؟؟؟
اینه که سیاوش قمیشی این شعرو آهنگ رو انتخاب کرد و همه کاراشو انجام داد که خودش بخونش اما تقدیمش کرد به آقای صدا تا بخونش...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یه آهنگ خیلی خیلی خوشگل معرفی میکنم اگه کسی لینک دانلودشو پیدا کرد بذاره برامون...
بارون با صدای علیرضا بلوری

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نکته ی این آهنگش میدونین چیه؟؟؟
اینه که سیاوش قمیشی این شعرو آهنگ رو انتخاب کرد و همه کاراشو انجام داد که خودش بخونش اما تقدیمش کرد به آقای صدا تا بخونش...
هم شعرش قشنگه هم آهنگش .فکر نکنم اگه میخوندش حسش مثه حسه ابی درمیومد. نمیدونم چرا این شعر ابی واسم با بقیه فرق میکنه.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی میتونه دانلودش کنه؟؟؟
اگه تونستین یه جور برا منم بذارینش...
دانلود
باشه وحید جون من که اینجا سرعتم داغونه. ولی تونستم برات حتما میذارم.منم اینو شنیده بودم یادمه که خوشم اومده بود ولی دقیقا یادم نمیاد.حالا تونستم دانلودش کنم میذارم برات.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...این به نظرم زیباترین ترانه عاشقانس...

مست چشات!!!به تو عادت کرده بودم!!!وای وای همشون قشنگن...واااااااااااااااااااای آهنگ شما!!!!هزارویک شب!!!!خداشا منو ببخش خلیج یادم رفت!!!!!!!!وای پسر باتو!!!غربت!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها شیلتره سایتش...خداییش یکی که وی پی ان داره دانلود کنه و دوباره آپلودش کنه خیلی قشنگه...
دانلود

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مست چشات!!!به تو عادت کرده بودم!!!وای وای همشون قشنگن...واااااااااااااااااااای آهنگ شما!!!!هزارویک شب!!!!خداشا منو ببخش خلیج یادم رفت!!!!!!!!وای پسر باتو!!!غربت!!!
...من ترانه ابی ابی مهتابی رو هم میگم ....همدم(دست تو یاس نوازش در سحرگاه بهاری)...شب نیلوفری.....و.......

بالا