گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

s.sarvi

عضو جدید
سلام دوباره به همه مهندسین شیمی گل باحال با کلاس با مرام با.........

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
خوبین بچه ها؟؟
کجایین پس؟؟ چرا نیستین؟؟:cry:
آبجی هیلاری چرا میای تشکر میکنی و میری؟؟:w19: یه سری بمون نمیزنی؟!:w20::crying2:
ایشالله که همتون موفق باشین :w11:(خودمم همینطور :D)

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
شمع جمع شاپرکهایی رضا
ای کلید ساده مشکل گشا

آن گل زیبا گل خوشبو تویی
ای رضا جان، ضامن آهو تویی

با نگاهت چون کبوتر کن، مرا
تا بگیرم اوج، خوشحال و رها

ولادت با سعادت امام رضا (ع) رو به همتون تبریک میگم :gol::gol::gol:

baran.bahari

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بچه ها عیدتون مبارک :gol:امیدوارم به آرزوهاتون برسید....
چه خبر از دنیای مهندسی و مهندسان شیمی؟ ... این جا که بازار کساد:(... بچه ها دلم میخواد راجع به مشکلات شرکت ها و کارخونه ها در ایران و جهان بحث کنید( البته می دونم همه جاش مشکل داره ) تا بخشی از سؤالاتم در مورد انتخاب گرایش در آینده و پروژه حل شه:question:... با تشکر از همکاری و همیاری صمیمانتون:w27:

Reza_ba-sh

عضو جدید
ببخشید که من تو جمع اساتید وارد شدم:D
میخواستم اگر بشه منو راهنمایی کنید:que:
راستش من دانشجوی ترم اول مکانیک جامدات یزد هستم و قسد دارم تغییر رشته بدم به مهندسی شیمی دانشگاه شیراز.به نظر شما کار درستی میکنم؟راهنماییم کنید:cry:

s.sarvi

عضو جدید
اوووووووووووووه ماشالله چقدر شلوغ پلوغ شده اینجا.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام بچه ها خوبین؟ چه خبرا؟
چطوری *Afash* جان؟
راستی بچه ها ثبت نام ارشدم که شروع شده.من که کلا بیخیال ارشد شدم و فکرم نکنم ثبت نام کنم.آخه هر چی بالا پایین کردم دیدم بر فرض ارشد رو هم بگیرم بعد 2 سال همین آش و همین کاسس.نظر شما چیه بچه ها؟

s.sarvi

عضو جدید
راستش من دانشجوی ترم اول مکانیک جامدات یزد هستم و قسد دارم تغییر رشته بدم به مهندسی شیمی دانشگاه شیراز.به نظر شما کار درستی میکنم؟راهنماییم کنید:cry:
اگه بچه سمت جنوبی که خوبه تغییر بده اگر نه اینکارو نکن.

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا من درباره مکانیک یزد خیلی شنیدم که میگن خوبه ولی درباره مهندسی شیمی شیراز چیز زیادی نمیدونم!!:w19:

ولی درکل مهندسی شیمی رو عشق است ... :w11::D

موفق باشی:gol:

اوووووووووووووه ماشالله چقدر شلوغ پلوغ شده اینجا.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام بچه ها خوبین؟ چه خبرا؟
چطوری *Afash* جان؟
راستی بچه ها ثبت نام ارشدم که شروع شده.من که کلا بیخیال ارشد شدم و فکرم نکنم ثبت نام کنم.آخه هر چی بالا پایین کردم دیدم بر فرض ارشد رو هم بگیرم بعد 2 سال همین آش و همین کاسس.نظر شما چیه بچه ها؟

سلام عزیزم
چطوری؟؟ دلم خیلی تنگ شده بود... :cry:

چرا کنکور رو بیخیال شدی؟؟ نه بابا، بچسب بهش... امیدوار باش که ناامیدی کار شیطونه، بزن تو دهن شیطون با امیدواریت ...
:w11::w16::victory:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم دوستاشو فراموش نمیکنه
بلکه به ندیدنشون عادت میکنه
تقدیم به کسایی که عادت به ندیدنشون مثل فراموش کردنشون غیرممکن

ممنون آبجی
خیلی قشنگ بود ...
:w27:

بازم از این کارا بکن
:gol::gol::gol:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام بچه ها
همگی خوبین؟
میبینم که حسابی سرتون گرم درخوندنه

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam be hame bache ha

خوبین ؟ خوشین
من برم نهار
بفرمایین
بعدش هم کار دارم نمیام
پس فلن

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
salaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam be hame bache ha

خوبین ؟ خوشین
من برم نهار
بفرمایین
بعدش هم کار دارم نمیام
پس فلن

سلام جاوید
ناهار چی خوردی؟؟
حتما یه غذای درست و حسابی زدی تو رگ:w11:
خوش به حالت :cry:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خورشت :w11: انقده دوست دارم
بفرما بیا اینجا

مگه تو چی خوردی ؟ غذا برزیلی خوب نیست :w05:

خوش به حالت ...:crying2:

نه بابا، اینا هر روز پلو و لوبیا با یه چیزه دیگه میخورن که پلو و لوبیا هر روز سرجاشه فقط اون چیزه دیگه متغیره!! حتی ماکارونی رو هم با پلو و لوبیا میخورن!! :w16: :eek:
علاقه شدیدی هم به گوشت دارن، بیشتر غذاهاشون هم با گوشته که خب اینم برا من قابل خوردن نیست!:crying2: ولی خدا رو شکر مرغ حلال پیدا کردم :w11: :w01:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش به حالت ...:crying2:

نه بابا، اینا هر روز پلو و لوبیا با یه چیزه دیگه میخورن که پلو و لوبیا هر روز سرجاشه فقط اون چیزه دیگه متغیره!! حتی ماکارونی رو هم با پلو و لوبیا میخورن!! :w16: :eek:
علاقه شدیدی هم به گوشت دارن، بیشتر غذاهاشون هم با گوشته که خب اینم برا من قابل خوردن نیست!:crying2: ولی خدا رو شکر مرغ حلال پیدا کردم :w11: :w01:

مگه گیاه خواری ؟

مرغ پیدا کن خودت سرش رو ببر
برو خونه همسایه، دنبال مرغا کن یکیش رو بگیر

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه گیاه خواری ؟

مرغ پیدا کن خودت سرش رو ببر
برو خونه همسایه، دنبال مرغا کن یکیش رو بگیر

نه بابا، گیاه خوار کجا بود؟؟!! آخه اینجا چون گوشت حلال نیست مجبورم گیاه خوار باشم :D

البته مرغ حلال پیدا کردم ولی هنوز نگرفتم ببینم چجوریه ...
در آینده نزدیک میگیرم و میزنم به بدن ایشالله! :w11:

خونه همسایه هم مرغ ندارند، دوتا سگ دارند !! :w45:

baran.bahari

عضو جدید
خوبه کلی قربون صدقه رفتم... بابا ازتون یه کمک خواستمااااا....بابا من می خوام موضوع پروژه انتخاب کنم نمی دونم چی کار کنم :question:... شما هم که.... تازه موندم در آینده اگه خدا بخواد چه گرایشی بخونم... خلاصه خیلی اعصابم به هم ریختس...:crying::crying2::confused:

سرمد حیدری

مدیر تالار
خوبه کلی قربون صدقه رفتم... بابا ازتون یه کمک خواستمااااا....بابا من می خوام موضوع پروژه انتخاب کنم نمی دونم چی کار کنم :question:... شما هم که.... تازه موندم در آینده اگه خدا بخواد چه گرایشی بخونم... خلاصه خیلی اعصابم به هم ریختس...:crying::crying2::confused:

باران عزیز. برای پروژه اول ببین در چه موردی منابع کافی در اختیار داری و میتونی روش کار کنی بعد انتخاب کن.

Excalibur

عضو جدید
سلام بچه ها ببخشيد نميتونم بيام سر بزنم! اينترنتم قطعه تازه سه شنبه تو دانشكدمون لپ تاپم و دزديدن! دعا كنين پيدا شه تنها نگرانيم عكسهاي خوونوادگيه توشه! پرو‍ژه ام هم توش بود!

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ببخشيد نميتونم بيام سر بزنم! اينترنتم قطعه تازه سه شنبه تو دانشكدمون لپ تاپم و دزديدن! دعا كنين پيدا شه تنها نگرانيم عكسهاي خوونوادگيه توشه! پرو‍ژه ام هم توش بود!

:cry::cry::cry::cry:
سلام , خوبی حامد جان
متاسفم خبر خیلی بدی بود, اما توکلت به خدا باشه خدا میدونه چقدر واسه پرو‍ژه زحمت کشیدی نمیذاره زحماتت به هدر بره, در مورد عکسهای خونوادگی هم نگران نباش, امیدوارم اونی که اینکارو کرده هنوز یکم وجدان داشته باشه که برای یه لحظه خودشو جای شما بذازه , باید امیدوار بود که حتی توی این دوره زمونه آدم هایی هستند که متوجه اشتباهشون میشن و هنوز یکم وجدانشون بیدار. :redface:
مطمئن باش پیدا میشه .منم برات دعا میکنم.:gol:

سرمد حیدری

مدیر تالار
:eek::eek::eek:
آخحه برادر من کسی عکسای خانوادگی رو تو لپ تاپ میذاره؟ انشالله که دست نخورده پیدا بشه.

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز

:eek::eek::eek::eek::cry::cry::cry::cry:
سلام حامد

خیلی وقت بود که منتظرت بودم که بیای و خبری ازت نداشتم و دلم هم برات خیلی تنگ شده بود ولی حالا هم که اومدی با این خبرت جیگرمو کباب کردی :cry:

امیدت به خدا باشه که کلید همه مشکلات دست خودشه :w16: میدونم جمله کیلیشه ای بود ولی این مدتی که اینجا بودم واقعا حس کردم و فهمیدم که همه کارها رو باید سپرد دست خود خدا و اونم به بهترین نحو انجام میده که اصلا حتی به فکر ما هم نمیرسیده!

امید به خدا... منم امیدوارم هرچه زودتر خبر پیدا شدنشو همین جا بهمون بدی ایشالله...:w16::gol::gol:

این دعا هم مال موقع گرفتاریه، ایشالله اینم بخون مشکلت حل میشه (منم برات دعا میکنم):

یا مَن یَکفی مِن کُل ِ شَیئ وَ لا یَکفی مِنهُ شَیئ اِکفِنِی ما اَهَمَّنی ...

.

بالا