گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

student.sh86

عضو جدید
روبینا کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کوجا قراره بری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بورسیه میشی یا میری برای زندگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه نمیخوای بگی نگو

روبینا دیگه. carolyn خودمون.
پسرم نگفتم دارم میرم. گفتم دارم میبرم. یعنی کم میارم. یعنی مردم بس که صبر کردم. بس که تلاش کردم. بس که سنگ انداختن این و اون.

student.sh86

عضو جدید
اخه چرا خدا نکنه
چه سنگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرروز یه اتفاق تازه.
یه روز این قضیه دلار پیش میاد که میدونی. یه روز دیگه سفارت کانادا دفتر تهرانو جمع میکنه میره آنکاره. یه روز.........
ای ی ی ی ی احسانشون. ولش کن. لطفا از چیزایی بگو که من و یاد بدبختیام نمیندازن.
مرسی

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرروز یه اتفاق تازه.
یه روز این قضیه دلار پیش میاد که میدونی. یه روز دیگه سفارت کانادا دفتر تهرانو جمع میکنه میره آنکاره. یه روز.........
مرسی
شما هم میخواین بیاین کانادا ؟
البته بهتر شد رفت همه مدارک آنکارا چون کار‌ها زودتر انجام میشه
یه کمی‌ هم حال کردم کارمند‌های مغرور ایرانی‌ بیکار میشن :)

mahz

کاربر حرفه ای
هرروز یه اتفاق تازه.
مرسی
من پسر خالم داره تو خرداد میاد
دوست داشتی کامل برام بنویس تا ازش بپرسم شاید اونجا اشنا داشته باشه برای انجام دادن کارهات

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا مشکلت چی‌ هست ؟
بگو تا من دست به نقدم الان :)

student.sh86

عضو جدید
شما هم میخواین بیاین کانادا ؟
البته بهتر شد رفت همه مدارک آنکارا چون کار‌ها زودتر انجام میشه
یه کمی‌ هم حال کردم کارمند‌های مغرور ایرانی‌ بیکار میشن :)

والا کانادا هم یکی از گزینه هام هست.
آره اما برا آقایون شاید راحت باشه ولی من که نمیتونم تنها بلند شم برم آنکارا برای تحویل ویزا.
کارمندا مغرور بودن اما حداقل هراز گاهی میشد رفت دفترشون ازشون پرسید سوالارو یا وضعیت ویزارو. حالا چی؟
تازه کارمندای آنکارا هم خیلی تعریفی ندارن. کافیه یه بار بهشون زنگ بزنید ببینید چطوری صحبت میکنن. مخصوصا از بعد از اینکه میفهمن از ایران زنگ زدی.:cry:

student.sh86

عضو جدید
من پسر خالم داره تو خرداد میاد
دوست داشتی کامل برام بنویس تا ازش بپرسم شاید اونجا اشنا داشته باشه برای انجام دادن کارهات

مرسی. البته اونجا خداروشکر تو هر دانشگاه یه دوست دارم. اما اگه به مشکلی برخوردم حتما مزاحمت میشم که برام سوال کنی.

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا کانادا هم یکی از گزینه هام هست.
آره اما برا آقایون شاید راحت باشه ولی من که نمیتونم تنها بلند شم برم آنکارا برای تحویل ویزا.
کارمندا مغرور بودن اما حداقل هراز گاهی میشد رفت دفترشون ازشون پرسید سوالارو یا وضعیت ویزارو. حالا چی؟
تازه کارمندای آنکارا هم خیلی تعریفی ندارن. کافیه یه بار بهشون زنگ بزنید ببینید چطوری صحبت میکنن. مخصوصا از بعد از اینکه میفهمن از ایران زنگ زدی.:cry:
نمیدونم واسه چه کاریش میخواین برین چون برای بیشتر کار‌ها فقط مکاتبه پستی کافیه
چون خیلی‌ از مدارک اروپای شرقی‌ هم میره اونجا و اونجا سفارت از مال ایران مکانیزه تره

student.sh86

عضو جدید
نمیدونم واسه چه کاریش میخواین برین چون برای بیشتر کار‌ها فقط مکاتبه پستی کافیه
چون خیلی‌ از مدارک اروپای شرقی‌ هم میره اونجا و اونجا سفارت از مال ایران مکانیزه تره

آره درسته . اما برا خودشون خوبه. شما در نظر بگیر که کل پروسه صدور ویزای دانشجویی برا خود ترکا یه هفته طول میکشه. اما برا بقیه....
حالا قضیه اینجاست که تکلیفو روشن نمیکنن. یه روز یکی میگه نه نمیشه مدارکو پست کنید باید خودتون بیارید یه روز دیگه یکه میگه نه تماما با پست. نکته جالب اینجاست که فعلا دی اچ ال و تی ان تی میگن ما پاسپورتو پست نمیکنیم اصلا. تازه چک لیستا هم با اونی که ایران بود فرق داره. فعلا تکلیفو برا ایرانی ها معلوم نکرده سفارت.
ببین چه خوبه
همه دوست دارن خوشحال باشی وبخندی
آره. دوستان لطف دارن همگی.

student.sh86

عضو جدید
دوستان عزیزم من سرعت نتم وحشتناک پایینه. خیلی خوشحال شدم که بودید. از همتونم ممنونم.
شبتون خوش . شاد و موفق باشید.

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره درسته . اما برا خودشون خوبه. شما در نظر بگیر که کل پروسه صدور ویزای دانشجویی برا خود ترکا یه هفته طول میکشه. اما برا بقیه....
حالا قضیه اینجاست که تکلیفو روشن نمیکنن. یه روز یکی میگه نه نمیشه مدارکو پست کنید باید خودتون بیارید یه روز دیگه یکه میگه نه تماما با پست. نکته جالب اینجاست که فعلا دی اچ ال و تی ان تی میگن ما پاسپورتو پست نمیکنیم اصلا. تازه چک لیستا هم با اونی که ایران بود فرق داره. فعلا تکلیفو برا ایرانی ها معلوم نکرده سفارت.

آره. دوستان لطف دارن همگی.
باید یه کمی‌ صبر کنید هنوز معلوم نیست که چیزی پشت این قضیه هست یا نه‌
چون برادر خودم هم کارش گیر کرده
ولی‌ اگر چیز جدیدی یافتم حتم بأهتون میگم
یه سایت هم هست واستون میفرستم تقریبا اخباره به روزه یه نیم نگاهی‌ به اون هم بکنید
موفق باشین

student.sh86

عضو جدید
باید یه کمی‌ صبر کنید هنوز معلوم نیست که چیزی پشت این قضیه هست یا نه‌
چون برادر خودم هم کارش گیر کرده
ولی‌ اگر چیز جدیدی یافتم حتم بأهتون میگم
یه سایت هم هست واستون میفرستم تقریبا اخباره به روزه یه نیم نگاهی‌ به اون هم بکنید
موفق باشین

آره دیگه. تنها راهش صبر هست.
مرسی خیلی خیلی لطف میکنید.
امیدوارم موق و شاد باشید.
ببخشید خانوم معلم کال داشتم:redface:

اشکال نداره عزیزم. ایشالا روزای بعد. شبت به خیر.

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم باید برم توی اداره زیاد نمیشه , توی سایت‌ها چرخ زد :)
شب همگی‌ خوش

بالا