گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هنوز مشغولم
بخش عمده کار که نتایج آزمایشات بود خدا را شکر انجام شد و استاد م هم راضی بود اما یکم باید مطالبش مرتب بشه و بعد کار تایپ و صحافی .

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
اخه حامد جون مجبوری پروژه سخت برداری؟
یه اسون بردار

Excalibur

عضو جدید
خب من می پرسم:w24:
آقا حامد پروزتون به کجا رسید ؟:w26:

والا جونم واستون بگه این پروژهه هی میخواد مارو از پا بندازه اما من:w08:
(چند تا سرفه)
بله دیگه اما راسیاتش بد پیش میره خرده به خنسی...کیف میکنین اصطلاحاتا؟؟ آبجی مریم کجایی ببینی داداشت این چند وقت زیادی رفته تو کوچه داش مشدی شده!!!
نگین که اگه بفهمه:w28:!!!!
فعلا 32.4% پروژه انجام شده تا آخر تابستون اگر خدا بخواد به مرز 70% هم میرسه
خدا خیر بده سالی(که خب دیگه سالی هم نیست شده میم شیمی)یه مقاله ها رو گرفته واسم ترجمه کنه و بهارمم 4تا شو برده قراره 10 تا دیگه هم ببره...شمت نمیخواین کار خیر کنین؟؟؟؟:w15::w25:

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شبتون بخیر
خواب های خوش ببینید

چه گربه ی زشتی :D

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا جونم واستون بگه این پروژهه هی میخواد مارو از پا بندازه اما من:w08:
(چند تا سرفه)
بله دیگه اما راسیاتش بد پیش میره خرده به خنسی...کیف میکنین اصطلاحاتا؟؟ آبجی مریم کجایی ببینی داداشت این چند وقت زیادی رفته تو کوچه داش مشدی شده!!!
نگین که اگه بفهمه:w28:!!!!
فعلا 32.4% پروژه انجام شده تا آخر تابستون اگر خدا بخواد به مرز 70% هم میرسه
خدا خیر بده سالی(که خب دیگه سالی هم نیست شده میم شیمی)یه مقاله ها رو گرفته واسم ترجمه کنه و بهارمم 4تا شو برده قراره 10 تا دیگه هم ببره...شمت نمیخواین کار خیر کنین؟؟؟؟:w15::w25:
اگه کاری از دستم بر بیاد چرا که نه :smile:
البته فردا الان میخوام بد م لالا
حالا چرا پروره ای برداشتی که باید در اصل دو نفره باشه ؟ ( می خوای فردا جواب بده دارم میرم :D)

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا منم این مشکل آفیس و عدد و . . . رو داشتم,
ولی یه دفعه بالاخره کلی با داداشم بهش ور رفتیم تا آخرش درست شد. . . :w16:

الآن درست یادم نیست, اینجا هم آفیس 2003 دارن اونم به زبونه پرتغالی ! ! ! :eek::wallbash:

انشاالله اگه فهمیدم میگم,
شما هم اگه فهمیدین بگین. . .

ممنون:w27:

من دیگه برم افطار. . . :w11::w23:

Excalibur

عضو جدید
اخه حامد جون مجبوری پروژه سخت برداری؟
یه اسون بردار

خب مگه هندونه سوا میکردم که یه دونه خوبشو سوا کنم؟؟؟
بابا من یه گزینه داشتم از یه گزینه....
یعنی اصلا از اول قرار نبود این پروژه ام باشه...دو سه ترم پیش من دنبال موضوع بودم پیدا هم کردم کار تکی نبود قرار شد دو نفره انجام شه موضوع معلوم بود و استادایی که میشد این موضوع را باهاشون بگیری هم معلوم بودن...اما نهایتاً یه مشکلایی پیش اومد که نشد اون دقیقه 92!!! دیگه استادا لیستشون پر بود اونهایی هم که مونده بودن اوضاعشون خیلی داغونه...من مجبور شدم بیام با این استاد و این موضوع...البته استاد بهم گفت چون دو نفر بودین من اینو گفتم اما دیگه من بودمو خود من!!!
منو خود من تا آخرش با همیم.....منو خوده من واسه هم نمیزنیم!!:w32:

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی این آقا افشین کجاست ؟ که الان میره افطار ؟:eek:
سرزمین فوتبالیست ها کجا بید ؟:(
من فوتبالم خوب نیست :cool:
جواب بدید لطفا , فردا می خونم :D

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد جون ما خیلی مخلصیم,
همچنان ارادتمون نسبت بهت باقیه هاااااااااا ! ! :victory::victory:

راسی میخوای مقاله ها رو همشو برام بفرست تا سیم ثانیه همشو برات ترجمه کنم . . .:w01::w08::smoke:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین در برزیل بسر میبرند.

دو منظورست :

هم یه کلاس فوتبال دایر کردم! :smoke::yellowcard:

هم دارم هدایتشون میکنم به طرف دین راستین اسلام ! ! :w15::w10:

راستی سرمد, تو از کجا میدونی ناقلا ؟ ;)

(ببخشین, جو گرفتم خودمونی شدم :redface::d)

Excalibur

عضو جدید
اگه کاری از دستم بر بیاد چرا که نه :smile:
البته فردا الان میخوام بد م لالا
حالا چرا پروره ای برداشتی که باید در اصل دو نفره باشه ؟ ( می خوای فردا جواب بده دارم میرم :D)

ممنون هیلاری جان...
شما خودت بقدر کافی خسته هستی از این پروژه ات...
مجبور شدم متاسفانه دقیقه 92 همکارم کشید کنار...یه صلاحی بوده حتماً چی بگم...
خودم خودمو نازی کنم:w24:
شما فردا بخونش خوب:w15:

Excalibur

عضو جدید
حامد جون ما خیلی مخلصیم,
همچنان ارادتمون نسبت بهت باقیه هاااااااااا ! ! :victory::victory:

راسی میخوای مقاله ها رو همشو برام بفرست تا سیم ثانیه همشو برات ترجمه کنم . . .:w01::w08::smoke:

چاکرمممممم آقااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نه دمت گرم تو میخوای پرتقالی ترجمه کنی حالا خر بیارو باقلی بار کن...کی پیدا میشه پرتقالی به فارسی ببره!!!:w15:

Excalibur

عضو جدید
دو منظورست :

هم یه کلاس فوتبال دایر کردم! :smoke::yellowcard:

هم دارم هدایتشون میکنم به طرف دین راستین اسلام ! ! :w15::w10:

راستی سرمد, تو از کجا میدونی ناقلا ؟ ;)

(ببخشین, جو گرفتم خودمونی شدم :redface::d)

بابا منادی حق...بابا رسالت الهی انجام بده
ای افشین...ای پامادور...ای زردالو...ای هلو...ای کریستف کلمب(ربط نداشت نه؟) ای پیام آور صلح

من جاتو لو دادم که رفتی برزیل که کسی نفهمه میخوای از مکزیک که همون بغل مقلاست کوکایین بیاری اینجا جونای مردم از راه به در کنی!!!
ای شیاد...ای تروریست...ای قاچاق چی...
دچار دو گانگی شخصیت شدم:w20:
وای برم بخوابم:w47:

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.من گرایش پدیده های انتقال زاهدان(ارشد)قبول شدم.بهم نخندید!خوبه خوب!بابا روزانه هست:cry:خلاصه بچه ها یه کم راجع به این گرایش اطلاعات می خوام.لطفا به من که ممکنه هر آن آونجا شهید شم کمک کنید که لااقل روزای اول گیج نباشم.:confused::confused:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.من گرایش پدیده های انتقال زاهدان(ارشد)قبول شدم.بهم نخندید!خوبه خوب!بابا روزانه هست:cry:خلاصه بچه ها یه کم راجع به این گرایش اطلاعات می خوام.لطفا به من که ممکنه هر آن آونجا شهید شم کمک کنید که لااقل روزای اول گیج نباشم.:confused::confused:

سلام دوست عزیز,

میدونم لازم نبود من نظر بدم ولی میخواسم بگم من متاسفانه اطلاعاتی ندارم و کوچیکتر از اونی هستم که نظری بدم:w20: ولی دوستان هستن, انشاالله کمکتون میکنم. :w16:

راسی, من وقتی خوندم که زاهدان قبول شدین نخندیدم ولی وقتی اون جملتون که نوشته بودین بهم نخندید رو خوندم خندم گرفت ! ! :w15:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

مبارک باشه فاطمه جان. انشالله موفق باشی. همش باید کتاباهای bird رو بخونی:D

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

یه سوال دارم, در واقع یه درخواست دارم :

کسی میتونه یه سری اطلاعات درباره تفاوت‌های شیمی و مهندسی شیمی بهم بده, آخه قراره برا یه سری دانش آموز شیمی تفاوتای شیمی و مهندسی شیمی رو توضیح بدم. . .:w10:
(ببین اونا چه بدبختایین که من قراره براشون توضیح بدم ! ! :w19: :w15: )

یه سری چیز کلی میخوام, نه خیلی تخصصی مثلا مقایسه‌ی دروسی که پاس میکنن, آینده شغلیشون, بازار کار و . . .

ببخشین اگه جای سوالم اینجا نبود ! ! :gol:

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز تبریک میگم:smile:
متاسفانه منم اطلاعاتی در مورد این گرایش ندارم شاید اگه یه تاپیک با این عنوان ایجاد کنی زودتر به نتیجه برسی ;)
راستی چرا باید بخندیم این درسو از کتاب ادبیات راهنمایی یادت نیست
همه جای ایران سرای من است:w16::w16:

بالا