گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

ستاره67

عضو جدید
خب پس رفتید بترکونید!!!!!!
چهارشنبه سوری همتون مبارک.انشاله خوش بگذره به همتون.

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا ما از قشر تحصیل کرده ایم بابا از یه ارشد مکانیک این حرکات بعیده
کلا ترقه ترکوندن به گروه خونی ما مکانیکا نمیاد ما بیشتر موشک چند مرحله ای طراحی می کنیم

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ما از قشر تحصیل کرده ایم بابا از یه ارشد مکانیک این حرکات بعیده
کلا ترقه ترکوندن به گروه خونی ما مکانیکا نمیاد ما بیشتر موشک چند مرحله ای طراحی می کنیم

موشک ؟؟نه بابا همون ترقه بهتره
راستی چطور از تهران گفتین ؟مگه عسلویه نیستین؟

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موشک ؟؟نه بابا همون ترقه بهتره
راستی چطور از تهران گفتین ؟مگه عسلویه نیستین؟

بابا من عسلویه نیستم که من تهرانم ارشد مکانیک می خونم بابا عسلویه کجاست تو اون گرما من که بوشهریم نمی کشم
من علم و صنعت می خونم فردا هم باید برم دانشگاه استاد التیماتوم داده باید بعد از عید پروژ] ها بره جلو خیلی
عید هم باید درس بخونم

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا من عسلویه نیستم که من تهرانم ارشد مکانیک می خونم بابا عسلویه کجاست تو اون گرما من که بوشهریم نمی کشم
من علم و صنعت می خونم فردا هم باید برم دانشگاه استاد التیماتوم داده باید بعد از عید پروژ] ها بره جلو خیلی
عید هم باید درس بخونم

خوبه موفق باشین هرجاهستین
ازدست این استادها
نمیدونم چجوری بچه های کلاس روپیداکردن واسه 20فروردین پروژه دادن

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه موفق باشین هرجاهستین
ازدست این استادها
نمیدونم چجوری بچه های کلاس روپیداکردن واسه 20فروردین پروژه دادن

ای بابا هم دردیم می گم بقیه کجان این پسر ها نکنه رفتن ترقه بازی اینجا خیلی سوت و کوره ها

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم خبری ندارم
راستی چی شدشماتوگفتگوهای مهندسان شیمی شرکت میکنید؟

نمی دونم مکانیکا همش صحبت های علمی می کنن بابا من حوصله ام تو خوابگاه گرفته سوت و کور شده دم عیدی کلا جو اینجا دوستانه است

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم مکانیکا همش صحبت های علمی می کنن بابا من حوصله ام تو خوابگاه گرفته سوت و کور شده دم عیدی کلا جو اینجا دوستانه است

خوبه خداروشکرکه تاپیک مارودوست دارین..........
خوابگاه همینه دیگه ترم چندین؟2یا4؟

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه خداروشکرکه تاپیک مارودوست دارین..........
خوابگاه همینه دیگه ترم چندین؟2یا4؟
ترم دو ولی این ترم تقریبا واحدام تموم می شه می مونه پروژه اصلی این ترم تموم بشه ارشدم سختی هاش گذشته بقیه اش سراشیبی هست

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می گم دیشب کی بود هی می گفت ساعت ده همه باید بیاین الان که هیچ کی غیر من و تو نیستن بابا دمشون گرم عجب قراری گذاشتن

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسان ایران زمین......آقا وحید..سپیده خانوم و سایر اهالی که نمیدونم هستن یا نه
امشب یه شب کاملا رویایی برای شرکت دود پردازان آینده بود..همه کوچه ها و خیابونا پر از دود بود...آفرین به این همه حضور

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسان ایران زمین......آقا وحید..سپیده خانوم و سایر اهالی که نمیدونم هستن یا نه
امشب یه شب کاملا رویایی برای شرکت دود پردازان آینده بود..همه کوچه ها و خیابونا پر از دود بود...آفرین به این همه حضور
می گم این اسم دود پردازان رو کی انتخاب کرده خیلی خفنه جان من چه قدر توش نکته ابتکاری هست

بالا