گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادر ، شهرام تویی یا روحه؟

باور کن شبیه منزل ارواح شده........ :cry:

خوبیییی؟ چه خبر مصاحبه؟

نه خود خودمم

تازه من روحمم ترسناک نیست از خودم مهربون تره

می گم مادربزرگ شما دانشجوی دکترا هستی؟
الان مشغول چه کاری هستی

میشه یکم بیشتر معرفی کنی من مردم از کنجکاوی
:redface:

student.sh86

عضو جدید
اره مگه دانشجوی دکترا باید شاخ و دم داشته باشه

سنتون چنده؟:D

نه فرزندم هنوز خدا قسمت نکرده. ...... اما هنوز برنامم معلوم نیست..... اگه اینجا کار پیدا کنم میمونم برا کار اگه نه که ادامه تحصیلات خداوند قسمت کنه خارج از کشور...... دیگه اینجا درس بخون نیستم......:D
تو چی؟ درست تموم شده؟ ( چه سوال مسخره ای حتما تموم شده که داری میری کار کنی :))

مهرگا

عضو جدید
سلام به روی ماهت...............

اما این همه که میگی سر جمع فکر کنم دو سه تایی اینجا بیشتر نیستن....بقیه روحن
خب روحهاروبه حساب آوردم

سلام حامد جان عرض ارادت داداشی

فردا میری عسلویه؟
شهرام جون.عسلویه نیستش.خرمشهرمیرم.فرداظهرمیرم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه فرزندم هنوز خدا قسمت نکرده. ...... اما هنوز برنامم معلوم نیست..... اگه اینجا کار پیدا کنم میمونم برا کار اگه نه که ادامه تحصیلات خداوند قسمت کنه خارج از کشور...... دیگه اینجا درس بخون نیستم......:D
تو چی؟ درست تموم شده؟ ( چه سوال مسخره ای حتما تموم شده که داری میری کار کنی :))

اها پس الان خارج از کشوری ؟

چه مقطعی درس می خونی کار وبار داری اونجا؟

من دو سال پیش درسم تموم شده یه 8 ماهی هم میشه از سربازی اومدم بیکارم فعلا

student.sh86

عضو جدید
اها پس الان خارج از کشوری ؟

چه مقطعی درس می خونی کار وبار داری اونجا؟

من دو سال پیش درسم تموم شده یه 8 ماهی هم میشه از سربازی اومدم بیکارم فعلا

نه هنوز که نرفتم.. اما ایشالا دارم میرم......... میدونی کار اونجا به ماها به راحتی نمیدن. حتما باید یه مقطعو اونجا بخونی بعد بهت آفر کار میدن. حتی بچه ها اینجا از بهترین دانشگاها که میرن برا کار شغل خوب نمیدن بهشون. باید از کشور خودشون مدرک داشته باشی. برا همینم اول درس بعد کار بعد اگه قسمت بشه اقامت.

saghaigh

کاربر بیش فعال
نه هنوز که نرفتم.. اما ایشالا دارم میرم......... میدونی کار اونجا به ماها به راحتی نمیدن. حتما باید یه مقطعو اونجا بخونی بعد بهت آفر کار میدن. حتی بچه ها اینجا از بهترین دانشگاها که میرن برا کار شغل خوب نمیدن بهشون. باید از کشور خودشون مدرک داشته باشی. برا همینم اول درس بعد کار بعد اگه قسمت بشه اقامت.
سلام گلم من اومدم دلم برات یه ذره شده بود.......کی میخواد بره خارج .....منم میاما....منم حساب..... اگه خدا بخواد میخوام دکتری حتما بخونم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره میری واسه دکترا یا ارشد؟

کدوم کشوره بهتره؟

student.sh86

عضو جدید
اره میری واسه دکترا یا ارشد؟

کدوم کشوره بهتره؟

برا جفتش نوه ی عزیزم.....
نمیشه بگی کدوم کشور بهتره شهرام. بستگی به خیلی مسائل داره. مثلا اینکه چه زمینه ای میخوای بری و درس بخونی. بعد شرایط اقامت توی اون کشور. مهمتر از همه اینکه از زندگیت اصلا چی بخوای.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا جفتش نوه ی عزیزم.....
نمیشه بگی کدوم کشور بهتره شهرام. بستگی به خیلی مسائل داره. مثلا اینکه چه زمینه ای میخوای بری و درس بخونی. بعد شرایط اقامت توی اون کشور. مهمتر از همه اینکه از زندگیت اصلا چی بخوای.

اخه یه دوست خیلی خوب من اینجا دارم ی جورایی همشهریمم هست کاناداست گفتم شاید راهنمایی چیزی بخوایید ازش بگیرید؟

لیسانستون واسه کدوم دانشگاهه؟

این رفتن چطوریه؟ هزینه چطوری باید اقدام کرد داره واسم جالب میشه؟

saghaigh

کاربر بیش فعال
معرفی میکنم...دوست خیلی خوبم شقایق خانم گل....................
سلام آقا شهرام......نگاری میشناسمشون اتفاقا بنظرم پسر خیلی خوب و آقایه ...خیلیم نجیبه ...تو بعضی تاپیکها نظرشونو خوندم....
آره چراکه نه، بفرستشون خارج ....
نگاری جونم امشب باید تاصبح بیدار بمونم کلی کار دارم......:cry:

student.sh86

عضو جدید
اخه یه دوست خیلی خوب من اینجا دارم ی جورایی همشهریمم هست کاناداست گفتم شاید راهنمایی چیزی بخوایید ازش بگیرید؟

لیسانستون واسه کدوم دانشگاهه؟

این رفتن چطوریه؟ هزینه چطوری باید اقدام کرد داره واسم جالب میشه؟

مرسییییی...... من خودم چند تا کشور تا الان اقدام کردم...... دانشگاه دولتی بودم. میدونی قضیه خیلی مفصل هست. دقیقا بپرس از چی میخوای بیشتر بدونی تا برات بگم.
ببین مثلا رشته های ما یه مزیت بزرگش اینه که میتونیم از پروژه هایی که استادا تو دانشگاه های کانادا یا آمریکا میگیرن ازشون پول بگیریم. معمولا پول انقدر خوب هست که هم هزینه زندگیتو باهاش بدی هم شهریتو.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا شهرام......نگاری میشناسمشون اتفاقا بنظرم پسر خیلی خوب و آقایه ...خیلیم نجیبه ...تو بعضی تاپیکها نظرشونو خوندم....

خواهش می کنم لطف داری شما

نه من که دلم نمی خواد برم طاقت ندارم ولی همینطوری خواستم بدونم

کار چی نکنه خونه تکونی عیده؟

student.sh86

عضو جدید
آره میدونم....نوه ی خودمه...:D دستم درد نکنه با این تربیت کردنم..

مگه تموم نشد کارات شقایق جونم؟

بالا