گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

مهرگا

عضو جدید
آهنگشو که مریم جون زحمت کشید شیخ هم زحمت میکشید عقد وانجام میداد دل بیشتری هامون هم که گرفته عروس بله رو میگفت با کمترین هزینه عروسی میگرفتیم و دل بچه ها هم شاد میشد:biggrin:
آخه مهم اینه.عروس دردسترس نیستش.نداخانم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگن تو بهشت نیم ساعت که درس خوندی مامانت میاد با یه لیوان چایی و یه کیک شکلاتی میگه عزیزم خسته شدی دیگه بسه برو فیسبوکت رو چک کن…
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد....(حسین پناهی)

سلاک کا مگه عضو فیسبوکم هستی؟

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهنگشو که مریم جون زحمت کشید شیخ هم زحمت میکشید عقد وانجام میداد دل بیشتری هامون هم که گرفته عروس بله رو میگفت با کمترین هزینه عروسی میگرفتیم و دل بچه ها هم شاد میشد:biggrin:
اگه دلتون شاد میشه بنده حرفی ندارم:redface:
.
.
.
.
.
.
.:biggrin:

???zendegi

عضو جدید
با سلام خدمت ندا حانم محترم

ما همیشه پشت صحنه هستیم بازیگران اصلی کسان دیگرنند

چه خبرا؟
سلامتی هیچ من برای رهایی از بی حوصلگی اومدم اینجا که دیدم اوضاعش خراب تر از حال وروز ماست که خدا رو شکر بچه ها یکی یکی از پشت صحنه ظاهر میشن;)

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره والا من میگم شیخمو دوماد کنیم از این عزلت نشینی در بیاد پوکید از بس مجرد موندهreiran.com1411851722.gif

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاااااااااااااااااد
میگه
مو تورو عروست میکنم امشو:biggrin:

سندی راست کار شیرازیها ست

درسته مریم خانم ؟البته ندا خانم هم شیرازیه

اخرش فالوده شیرازی واسمون نیاوردین ها

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره والا من میگم شیخمو دوماد کنیم از این عزلت نشینی در بیاد پوکید از بس مجرد موندهمشاهده پیوست 84468

بالا