گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دوتا منو تنها گیر آوردین
نخیرتم
زور جفتتونو دارم
وایسین دارم با اون کفشام که پاشنه دارن میام
اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
بارسلونا دیشب با خوش شانسی محض یه مرحله بعدی صعود کرد و با خوش شانسی حذف نشد.

شهرام یبار ذیگه اومدی اینجا دئال روال کردی خودت میدونیااااااااا.........من فوتبالی نیستم از فوتبال ایرانم متنفرم ولی بارسلون عششخه....
آخرین باری که رئال بارسا رو برده برمیگرده به دوران پرکامبرین:D اصلا قد این حرفا نیست.....

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیرتم
زور جفتتونو دارم
اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو[/QUOTE

شیطونه میگه یه بلایی سرت بیارم هاااااااااااااااااااااا تا کسی نیست سرتو ببریم.

پیوست ها

• reiran.com1355594636.gif
    reiran.com1355594636.gif
    16.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهرام یبار ذیگه اومدی اینجا دئال روال کردی خودت میدونیااااااااا.........من فوتبالی نیستم از فوتبال ایرانم متنفرم ولی بارسلون عششخه....
آخرین باری که رئال بارسا رو برده برمیگرده به دوران پرکامبرین:D اصلا قد این حرفا نیست.....

سلام حامد بیا طرف من باش
باشه؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

100 درصد قبول دارم الان بارسلونا بهترین تیم دنیاست و رئال چند ساله اصلا حریفی نیست واسش ولی اگه بازی دیشبو دیدیه باشی می بینی که رئال خیلی بهتر بود. بد شانسی اورد نبرد.

یبارسلون دیشب مثه همیشه نبود. ولی رئال دیشب رویایی بود مثه قدیما

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیرتم
زور جفتتونو دارم
اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو[/QUOTE

شیطونه میگه یه بلایی سرت بیارم هاااااااااااااااااااااا تا کسی نیست سرتو ببریم.

وای خدا کمک
کمک
کمک
کمک
مردم
خدا
نجاتم بدین

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نخیرتم
زور جفتتونو دارم
اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
خیاللاته آبجی..........:biggrin:
شاید سننم کوچولو موچولوه اما یه تنه ارتش رستم رو حریفم....

بالا