گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

zahra_7

عضو جدید
بچه ها امری نیست برم یکم درس بخونم استادفردا واااااااااییییییییییییییی

• Like
واکنش ها: bera

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم وحید خان تعدادشون زیاده .هرلحظه ممکنه از فضا لنگه کفشی بصورت سقوط ازاد بر سرمون فرود بیاد
نترس داش بهنام خبری نیست...
اولا حریف من نمیشن...
ثانیا جو الان دوستانه و خواهر برادریه و داریم درد دل میکنیم...

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا دل دارن...
ولی دختر باید پاک بمونه....
پسرا هر کاریم کنن بعدش دختر سالم میخوان واسه ازدواج....
من پسرم و جلووم بازه و خداییش تا حالا هرکاری میتونستم بکنم و موقعیته هر کاریم برام پیش اومده....

ولی یه اعتقاد قلبی دارم که مانع شده، اونم اینه که همیشه با خدو و خدای خودم حرف میزنم و میگم خدایا تو این دنیای خراب من هیچ خطایی نمیکنم و حتی دوس دختر از نوع رابطه ی معمولی نمیخوام فقط به این امید که یکی مثل خودم سر راهم قرار بدی...همین...
وقتی شب سرمو میذارم زمین بخدا هیچ موضوعی نیست که ازش فرار کنم و بدم بیاد از خودم واسه همین از زندگیم راضیم با وجود تموم کمبوداش...

این چه داستانیه که دختر باید پاک بمونه ولی پسر جلوش بازه هر کاری بکنه ؟
طبق کدوم قانون؟؟؟؟؟؟؟میشه این قانون رو بگید؟

zahra_7

عضو جدید
چرا دل دارن...ولی دختر باید پاک بمونه....پسرا هر کاریم کنن بعدش دختر سالم میخوان واسه ازدواج....من پسرم و جلووم بازه و خداییش تا حالا هرکاری میتونستم بکنم و موقعیته هر کاریم برام پیش اومده....ولی یه اعتقاد قلبی دارم که مانع شده، اونم اینه که همیشه با خدو و خدای خودم حرف میزنم و میگم خدایا تو این دنیای خراب من هیچ خطایی نمیکنم و حتی دوس دختر از نوع رابطه ی معمولی نمیخوام فقط به این امید که یکی مثل خودم سر راهم قرار بدی...همین...وقتی شب سرمو میذارم زمین بخدا هیچ موضوعی نیست که ازش فرار کنم و بدم بیاد از خودم واسه همین از زندگیم راضیم با وجود تموم کمبوداش...
دخترها بیشترازپسرها راه دارن اما پاکتر می مونن بااین طرز فکرت هیچکس دختربهت نمیده

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه داستانیه که دختر باید پاک بمونه ولی پسرش جلوش بازه هر کاری بکنه ؟

به تعداد دخترای بد پسرای بد هم هستن
توهرجورباشی شریک زندگین همونجوری میشه
خداتواین مورد محاله کوتاه بیاد مطمئنم

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این چه داستانیه که دختر باید پاک بم بونه ولی پسرش جلوش بازه هر کاری بکنه ؟

راست میگه منم قبول دارم .هیچ تفاوتی نمیکنه هر دو باید در قبال رفتارشون درست برخورد کنند

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دل دارن...
ولی دختر باید پاک بمونه....
پسرا هر کاریم کنن بعدش دختر سالم میخوان واسه ازدواج....
من پسرم و جلووم بازه و خداییش تا حالا هرکاری میتونستم بکنم و موقعیته هر کاریم برام پیش اومده....
ولی یه اعتقاد قلبی دارم که مانع شده، اونم اینه که همیشه با خدو و خدای خودم حرف میزنم و میگم خدایا تو این دنیای خراب من هیچ خطایی نمیکنم و حتی دوس دختر از نوع رابطه ی معمولی نمیخوام فقط به این امید که یکی مثل خودم سر راهم قرار بدی...همین...
وقتی شب سرمو میذارم زمین بخدا هیچ موضوعی نیست که ازش فرار کنم و بدم بیاد از خودم واسه همین از زندگیم راضیم با وجود تموم کمبوداش...

منظورم دل واسه دوستی نبود
دوره زمونه عوض شده پسرا هم دیگه دخترپاک نمیخوان
نمیدونم والا

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دخترها بیشترازپسرها راه دارن اما پاکتر می مونن بااین طرز فکرت هیچکس دختربهت نمیده
من نمیگم پسرا بهترن ولی واقعا دخترا اوضاعشون خراب شده...
تا دختر راه نده پسر نمیره طرفش حالا هرچقد دوس دارین بزنین تو سر خودتون و من ...
این یه حقیقته...
من جنگ که ندارم باشما...
و اصلا هم تعصبی نیستم ....
طرز فکرم هم اینه ...من کسیو انتخاب میکنم که شبیه خودم باشه و از دوس شدن با پسرا ترس داشته باشه و حیا داشته باشه...و این حرفای منو درک کنه...

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم دل واسه دوستی نبود
دوره زمونه عوض شده پسرا هم دیگه دخترپاک نمیخوان
نمیدونم والا

حالا چرا این موضوع رو به همه پسرا تعمیم میدی. به نظرم هیچ کس تو زندگی نمیخواد ناپاک باشه ولی بعضی اوقات شرایط زمونه اونها رو به این وضعیت سوق میده .این رو نباید فراموش کرد که واسه راه بازگشت

همیشه راهی است .خوب وبد هم میتونه نسبی باشه

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینطوریه دیگه دسته منم نیست...
دوست گلم قصد توهین ندارم الی ماشالا برا خانم ها متون بلند بالا نوشته میشه ولی الان !
کمی جواب رو مهندسی تر کن ;)

وقتی با یه جمله اینطوریه دست منم نیست از اقایون همه چی حل میشه ... با عرض شرمندگی بگم خانم ها هم با تغییر تفکرشون میتونن این رسم رو در جامعه از بین ببرن! در واقع اونها هم میتونن در جواب همینو بگن!
نظرات جالبیه ولی فکر کنم اینجا جای ادامش نباشه واسه همین بحث رو باز نمیکنم !
ولی امیدوارم اگر قرار جامعه از سنتی بودن دربیاد ( البته تعهد دینی ربطی به سنت نداره !) یا هر دو جنس این مسائل رو فراموش کنن و یا هیچکدام!

موفق باشید

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگرخودت بگی اصلانم اینطور نیست
کافیه چشماتونو باز کنین...
بخدا من اصلا تعصبی حرف نمیزنم شما هم جای خواهر من...
من دارم ازین دید با شما حرف میزنم...
دوستای من هر قلتی تا حالا دوس داشتن کردن الانم دنباله دختره نجیب و خوبو چادری میگردن واسه ازدواج!!!!
حقشونه بکشنشون ولی بازم رو دارن میگن ما دختر خوب نمیبینیم واسه ازدواج...
هرچی دختر بوده خودشون بدنام کردن الانم این حرفشونه...

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیگم پسرا بهترن ولی واقعا دخترا اوضاعشون خراب شده...
تا دختر راه نده پسر نمیره طرفش حالا هرچقد دوس دارین بزنین تو سر خودتون و من ...
این یه حقیقته...
من جنگ که ندارم باشما...
و اصلا هم تعصبی نیستم ....
طرز فکرم هم اینه ...من کسیو انتخاب میکنم که شبیه خودم باشه و از دوس شدن با پسرا ترس داشته باشه و حیا داشته باشه...و این حرفای منو درک کنه...

هستن کسانی که حرفت رو میفهمن
ولی نمیتونن خودشونو بهت نشون بدن
توباید بری سمت این دخترا
چون محاله اون دختری که تو میخوای بیاد سمتت
محاله اصلا نگاهت کنه
محاله باهات حرف بزنه
تو اگه همچین کسی رودیدی بدون که اون خجالتیه و روش نمیشه بهت نگاه کنه پس تو عذابش نده و برو سمتش
شبت بخیر

zahra_7

عضو جدید
من نمیگم پسرا بهترن ولی واقعا دخترا اوضاعشون خراب شده...تا دختر راه نده پسر نمیره طرفش حالا هرچقد دوس دارین بزنین تو سر خودتون و من ...این یه حقیقته...من جنگ که ندارم باشما...و اصلا هم تعصبی نیستم ....طرز فکرم هم اینه ...من کسیو انتخاب میکنم که شبیه خودم باشه و از دوس شدن با پسرا ترس داشته باشه و حیا داشته باشه...و این حرفای منو درک کنه...
کشتم نبود نگرد نیست نه دخترخوب هست نه پسرخوب حیا کیلو چند همه خدارو فراموش کردن ازهمه مهمتر خداخوشش نمیادازاین کارا می دونستی ایه ای دراین رابطه داریم

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
کافیه چشماتونو باز کنین...
بخدا من اصلا تعصبی حرف نمیزنم شما هم جای خواهر من...
من دارم ازین دید با شما حرف میزنم...
دوستای من هر قلتی تا حالا دوس داشتن کردن الانم دنباله دختره نجیب و خوبو چادری میگردن واسه ازدواج!!!!
حقشونه بکشنشون ولی بازم رو دارن میگن ما دختر خوب نمیبینیم واسه ازدواج...
هرچی دختر بوده خودشون بدنام کردن الانم این حرفشونه...

بهشون بگو محاله گیرشون بیاد
حتی اگه زن چادری هم بگیرن بعدا میفهمن که ای دل غافل قبلا با 100 نفردوست بوده
بهشون بگو

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض شرمندگی دوست گلم قصد توهین ندارم الی ماشالا برا خانم ها متون بلند بالا نوشته میشه ولی الان !
کمی جواب رو مهندسی تر کن ;)

وقتی با یه جمله اینطوریه دست منم نیست از اقایون همه چی حل میشه ... با عرض شرمندگی بگم خانم ها هم با تغییر تفکرشون میتونن این رسم رو در جامعه از بین ببرن! در واقع اونها هم میتونن در جواب همینو بگن!
نظرات جالبیه ولی فکر کنم اینجا جای ادامش نباشه واسه همین بحث رو باز نمیکنم !
ولی امیدوارم اگر قرار جامعه از سنتی بودن دربیاد ( البته تعهد دینی ربطی به سنت نداره !) یا هر دو جنس این مسائل رو فراموش کنن و یا هیچکدام!

موفق باشید
من حرفامو قبلا زدم و این که گفتم دسته من نیست در راستای اون حرفام بود و الا حرفاتونو تأیید میکنم و درست میگین...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هستن کسانی که حرفت رو میفهمن
ولی نمیتونن خودشونو بهت نشون بدن
توباید بری سمت این دخترا
چون محاله اون دختری که تو میخوای بیاد سمتت
محاله اصلا نگاهت کنه
محاله باهات حرف بزنه
تو اگه همچین کسی رودیدی بدون که اون خجالتیه و روش نمیشه بهت نگاه کنه پس تو عذابش نده و برو سمتش
شبت بخیر
شب بخیر
حتما همینطوره....
ولی بخدا هنوز پاکی هست ....
هنوز اعتماد میشه کرد...
هنوز بوی خوشه آدمی به مشام میرسه...

بالا