گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

taleshi89

عضو جدید
خب معلومه که نالاحتم شما منو هی دعوا میکنی جلوی بقیه ...حالا چون ازتون کوچولوترم باید هی منو دعوا کنید؟:cry::mad:
بعدشم من وقتی پاسخ با نقلو قولو میزنم زیرش یه کادر باز میشه که روش نوشته پاسخ سریع ...داخلشم حرفای اون طرف نوشته شده ... اوناروپاک میکنم حرفای خودمو مینویسم ...بعدشم ارسال پاسخ سریع رو میزنم

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب معلومه که نالاحتم شما منو هی دعوا میکنی جلوی بقیه ...حالا چون ازتون کوچولوترم باید هی منو دعوا کنید؟:cry::mad:
بعدشم من وقتی پاسخ با نقلو قولو میزنم زیرش یه کادر باز میشه که روش نوشته پاسخ سریع ...داخلشم حرفای اون طرف نوشته شده ... اوناروپاک میکنم حرفای خودمو مینویسم ...بعدشم ارسال پاسخ سریع رو میزنم

اشتباهت همینه پاکشون نکن دخملی

mahz

کاربر حرفه ای
ببین بیا
کنار اون کروشه کلیک کن
بعد پیامت رو پشتش بنویس

taleshi89

عضو جدید
اشتباهت همینه پاکشون نکن دخملی
اوووووووووووییییییییییی لاس میگی...معلومه که لاس میگی ...اووووووووووووو...ملسیییییییییییییییییی ...دست شما درد نکنه ...لاستی شیر کایکایوشم خیلی خوشمزه بود ...ممنون...

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووووووووییییییییییی لاس میگی...معلومه که لاس میگی ...اووووووووووووو...ملسیییییییییییییییییی ...دست شما درد نکنه ...لاستی شیر کایکایوشم خیلی خوشمزه بود ...ممنون...

از احسان تشکر کن نه من
نوش جان گوارای وجود
شبت بخیرنازنین

taleshi89

عضو جدید
دختر خوب دیدی درست میشه
ببخشید اگر تند حرف زدم
میتونی همیشه رو کمکم حساب کنی ابجی کوچیکه
حق با شماست:gol:
شما هم منو ببخشید اگه اعصابتونو خرد کردم...
چاکرتم داداش....ممنون که راهنماییم کردین...:gol:

آخرین ویرایش:

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطورید بزرگواران؟؟؟؟؟؟
خوش میگذره؟
ایشالا موفق باشییییییید
دوستون دارم

بالا